Haber ve inceleme dergileri, oyun toplulukları ve e-ticaret web siteleri için mükemmel olan en iyi WordPress oyun teması listesini sizin için oluşturduk.

Oyun pazarının INSANE popülaritesi ve mevcut temalar nedeniyle test aşamamızın tamamlanması birkaç ay sürdü.

Ne yazık ki, pek çok güvenilmez bulduk.

Mükemmel temanızı seçerken yanlış karar vermenizi istemiyoruz.

Böylece her şeyi bu 20 nihai araca indirgedik.

Ama hepsine hükmedecek tek bir tema yok. (LOTR hayranları var mı?)

Yine de en çok Gillion ve Soledad’ı tercih ediyoruz. Ve GoodLife çok trend.

Oyuncunuzun web sitesini hiç olmadığı gibi yapın.

Herhangi Bir Web Sitesi İçin En İyi WordPress Oyun Temaları

Gillion (Trend Öğesi)

Gillion , tamamen yayınlama ve yazma alanlarına odaklanmış bir WordPress temasıdır . Her türlü zorluğa göre özelleştirilmiş güçlü bir yönetici paneli ile bulacaksınız.

O ile inşa edilmiştir WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Unyson çerçeve sağlar. Gillion’un 7 demosu vardır ve pratik ONE-CLIKCK kurulum seçeneğine sahiptir.

Gillion, widget’a hazırdır ve tümü duyarlı bir düzende yüksek çözünürlüğü destekler.

Tarayıcılar ve ekranlar uyarlanabilir (mobil uyumlu da). SEO ile birlikte geliştirildiği için yükleme hızını şaşırtıcı bulacaksınız .

Özellikle bir oyun haber sitesinde veya inceleme sayfasındaysanız, Gillion işinizi görecektir.

GoodLife

goodlife-yaratıcı-oyuncu-wordpress-teması

Acemi bir kullanıcı olsanız bile GoodLife, kaliteli oyun merkezli web sitenizin oluşturulmasını kolaylaştırabilir. Herhangi bir web tarayıcısı, cihaz ve işletim sistemi ile uyumlu muhteşem, sezgisel bir düzene sahiptir.

Ayrıca, olabilir artırmak şansınızı maruz nedeniyle optimize koduna,.

Ortalama olarak, oyuncular teknoloji konusunda daha bilgilidir. Tasarım hataları söz konusu olduğunda birincil demografiniz daha az bağışlayıcı olacaktır. Neyse ki GoodLife, WPBakery sayfa oluşturucuyu uygulayarak yaratıcılığınızı ifade etmenizi sağlar.

Bu özellik sayesinde, sayfa vizyonunuza UYGUN olana kadar hemen hemen her ayarı ince ayar yapabilir ve değiştirebilirsiniz. Ayrıca, yorum bölümü ile gelen makaleler için kişiselleştirilmiş tipografi mevcuttur.

Ek olarak, her gönderi yorum, görüntüleme veya paylaşım sayısını saklayabilir.

Soledad

soledad-oyun-dergi-wordpress-web sitesi-teması

Soledad , akıllı ve uyarlanabilir, modern ve modaya uygun, ilgi çekici ve kullanımı kolay bir WordPress blog temasıdır. Bu tema, en yeni ve en iyi web teknolojilerini içeren becerikli web sitelerinin sorunsuz gelişimi için tasarlanmış esnek bir platformdur.

Soledad’ın 300’den fazla benzersiz demo ve sayfa şablonundan oluşan devasa koleksiyonu ile projeleriniz ve amaçlarınız için her zaman mükemmel kombinasyonu bulacaksınız . 1000’lerce olasılık.

Oyun endüstrisi, kontrol edildi!

Soledad oyun blogunuzu dakikalar içinde ÖZEL bir niş ürün, ürün veya hizmet çevrimiçi mağazasına dönüştürmenizi sağlayan yerel bir WooCommerce uyumluluğu ile . Tamamen mobil uyumlu Soledad’ın Bootstrap temeli , tüm cihazlarda ve tarayıcılarda mükemmel şekilde oluşturulmasını sağlar.

Respawn

Yeniden doğma oyun wordpress temaları.
Bir WordPress oyun teması ararken, Respawn’ın muhteşemliğine katılın. Mevcut tüm demoları tek bir tıklama ile yükleyebilirsiniz. O andan itibaren, düzeni zevkinize göre daha da geliştirebilirsiniz.

Veya, elbette, kutudan çıktığı anda kullanmaktan ve bir parmak şıklatmasıyla eksiksiz bir sayfa hazırlayıp çalıştırmaktan çekinmeyin.

Gerçekten de, Respawn’ı ayarlamak, geliştirmek ve etkinleştirmek için sahne arkasına geçip herhangi bir kodlama ayarlaması yapmanıza gerek yoktur. Elementor sürükle ve bırak sayfa oluşturucu sayesinde , herkes yaratıcı hayvanını serbest bırakabilir ve oyun web siteleri geliştirmede şampiyon olabilir .

Respawn çok acemi dostudur.

Her Respawn kullanıcısını çok sayıda tema seçeneği, çevrimiçi mağaza uyumluluğu, mobil kullanıma hazır düzen ve tonlarca başka güzellik bekliyor. İşleri şimdi BAŞLATIN ve hızlı bir şekilde bir oyun web sitesine sahip olacaksınız.

Newspaper

gazete-video-dergi-wordpress-website-şablonGazete , web sitenize YÜKSEK KALİTE tasarım, performans ve kolaylıkla para kazanma GÜCÜ vermek için tasarlanmış güzel, temiz ve zarif bir temadır.

Bir oyun haber portalı oluşturmak, web sitesini incelemek veya çevrimiçi bir topluluk geliştirmek istiyorsanız, Gazete sizin için doğru seçimdir.

Gazete, tüm zamanların en çok satan WordPress Haber temasıdır .

tagDiv’in “mobil tema” eklentisini kullanarak, siteniz herhangi bir küçük ekranlı cihazda olağanüstü performans sunarken harika görünecek.

Gazete, büyük miktarda içeriği işleyebilir ve web sitenize aktarılmaya hazır 20’den fazla benzersiz demo ile birlikte gelir. Güçlü ve sezgisel Tema Paneli alanından web sitenizin görünümünü ve verdiği hissi kolayca değiştirebilirsiniz.

Ayrıca Gazete Teması, web sitenizi AdSense’i birkaç saniye içinde hazır hale getirmek için tasarlanmış akıllı bir reklam sistemine sahiptir .

MagPlus

MagPlus, attığınız her şeye uyum sağlayan bir WordPress temasıdır; özellikle dergiler. Bu tema, 40’tan fazla demo ve tonlarca inanılmaz özellik sunan çok amaçlı bir tasarımdır .

Size benzersiz düzen seçenekleri sunmak için tasarımını tamamlayan 10’dan fazla widget’a sahiptir . MagPlus, üstün kaliteli ve retinaya hazır grafiklerle yapılmış, tamamen duyarlıdır.

Ayrıca sürükle ve bırak işlevlerini, kısa kodları ve önceden oluşturulmuş öğeleri kullanır. Özelleştirmeler bir zevktir.

Tanınmış Sarı Kalem editörü ile pratik yapın; 20’den fazla kaydırıcı ve 18’den fazla başlıkla da oynayın. Harika gönderi formatlarıyla en iyi şekilde sosyal medya paylaşımının keyfini çıkarın.

Kendiniz ve arkadaşlarınız için bir oyuncu topluluğu oluşturmak ve biraz kar etmek istiyorsanız, Google AdSense bunu yapabilir. MagPlus’ın gücünün tadını çıkarın ve FARK yaratın.

PenNews

PenNews, modern ve akıllı bir WordPress çok kavramlı haber ve dergi temasıdır. Bu bir var yöneticileri için güçlü bir platform yelpazesinde.

Pazar veya niş ne olursa olsun , PenNews hayatınızı kolaylaştıracak demolara ve şablonlara sahiptir.

Oyun dergileri ve haber blogları PenNews için mükemmel bir seçimdir.

Google AMP ve Facebook Instant Articles gibi şık özellikler erişiminizi genişletiyor. İçeriğinizi sunma şeklinizi modernleştirin ve sosyal medya trafiğini kolaylıkla yönlendirin.

YÜKSEK trafik koşulları için optimize edilen PenNews, hafif ve verimlidir. Muhteşem MasterSlider, Revolution Slider ve LayerSlider eklentileri etkileyici görsel animasyonlar sağlar.

Kullanışlı içerik pencere öğeleri , bir anda gelişmiş yetenekleri devreye sokmanıza olanak tanır .

Blackfyre

blackfyre-karanlık-oyuncu-wordpress-teması

Blackfyre, inanılmaz derecede modern, duyarlı bir WordPress çevrimiçi oyun topluluğu web sitesi temasıdır. Çevrimiçi oyun topluluklarına hizmet vermek için kasıtlı ve amaçlı olarak programlanmış, kapsamlı ve kapsamlı bir şekilde geliştirilmiş bir temadır .

Klan ve savaş oluşturma şablonları hazırdır ve grafik gereksinimlerinize uyacak şekilde kolayca ince ayar yapılabilir.

Elbette Blackfyre, WPBakery sayfa oluşturucuyu da içerir, böylece kendi sayfalarınızı ve mizanpajlarınızı sıfırdan oluşturabilirsiniz. Ya da var olan güzellikler.

Ayrıca Blackfyre olan bbPress ve BuddyPress kolaylıkla bir oyun ve dışı karakteri bakış açısıyla oyun topluluğu YÖNETME böylece kutunun hazır dışarı.

Blackfyre ile oyun başlasın!

SquadForce

takım gücü oyun wordpress teması
SquadForce, eSports ile ilgili her şey için bir WordPress oyun teması dır . SquadForce ile bir çevrimiçi dergi, forum, oyun portalı, heck, hatta bir e-ticaret web sitesi oluşturmak için en iyi aracı arıyorsanız, hepsini ve sonra bazılarını yapabilirsiniz.

İlk web sitesini oluşturan biri için bile işini görecek becerikli bir çözümdür. Kabul edelim, tüm sayfa düzenleri ve öğeleri önceden tanımlanmıştır; Ayrıca, kodlayıcı olmanıza gerek yoktur.

Kulağa ne kadar havalı geliyor?

SquadForce’un diğer harika özellikleri arasında Gutenberg uyumluluğu , duyarlı ızgara, tek tıklamayla demo veri kurulumu, galeriler ve turnuvalar için bir bölüm bulunmaktadır.

İle karanlık düzeni , SquadForce da emin içerik üzerinden tarama deneyimi unutulmaz biridir yapar.

Chit Club

Chit club oyun wordpress teması.
Chit Club, en gelişmiş ve zengin özelliklere sahip tahta oyunları WordPress temasıdır . Daha niş bir şey arıyorsanız, Chit Club hemen gitmeniz gereken araçtır.

Her türlü farklı niyet için çeşitli demolar mevcuttur. Kulüpler ve mağazalar için web siteleri oluşturmaktan oyun kafeleri ve bloglarına kadar her şeyi Chit Club ile yapabilirsiniz.

Destansı bir şaşırtıcılık paketinde Chit Club, Instagram özet akışına , iletişim formlarına , tonlarca özel kısa koda, Elementor ve Slider Revolution’a erişim sağlar.

Zevkiniz ne kadar titiz olursa olsun Chit Club ile projeniz için doğru sayfayı hayata geçireceğinizin garantisidir.

İMZA TARZINIZ ile zenginleştirin ve dünya çapındaki ağa taze ve etkili bir şeyle girin.

Blabber

gevezelik oyun wordpress teması
Bir oyun blogu veya çevrimiçi dergi oluşturma sürecindeyseniz, Blabber’ın tüm zor işleri sizin için halletmesine izin verin.

Çok sayıda önceden tanımlanmış demo arasında, oyun endüstrisi için özel olarak hazırlanmış bir demo bulacaksınız . Herhangi bir zamanda, iyileştirmeler ve ayarlamalar da yapabilirsiniz, böylece son ürün tüm isteklerinizi uygular.

Ne de olsa Blabber, Elementor sayfa oluşturucu ile birlikte gelir ve size kodlama OLMADAN işleri ilerletme şansı verir.

Blabber ile bir web sitesi oluşturmaya başlamaktan bitirmeye kadar tüm süreç pasta kadar kolay. Sadece bu değil, aynı zamanda hızlı bir sayfa gerçekleştirmeyi de bekleyeceksiniz. Bunu akılda tutarak, bugünden itibaren ilgi çekici içerikler yayınlamaya başlayabilirsiniz.

Evet, o gün bugün! Sadece birkaç tıklamayla, çevrimiçi dünyanın sokaklarına girmeye hazır bir sayfanız olabilir.

Arcane

gizli oyun wordpress teması
Çevrimiçi varlığınızı artırmak söz konusu olduğunda, Arcane kraldır. Bir WordPress oyun teması olarak, en talepkar kalabalığı etkilemek için iyi çalışır.

Arcane’i kişiselleştirmek söz konusu olduğunda gökyüzü sınırdır.

CANLI ve AKTİF düzen seçeneklerine ve oyuncular arasında rekabeti sağlayabilecek renk şemalarına sahiptir. İç sayfaları turnuvalar, takım sayfaları, savaş sistemi ve hatta topluluk desteği gibi ayrıntılarla dolu.

Topluluğunuzu oluşturmaktan bahsetmişken , Arcane tamamen bbPress uyumludur, bu nedenle geri adım atmaz.

SEO araçlarıyla, yeni potansiyel oyuncuları çekmek ve web sitenizi hızlandırmak için oyunlarınızı Google’da tanıtabilirsiniz. Web tasarımı duyarlı, retinaya hazır ve sorunsuz bir deneyim için tüm modern web tarayıcılarıyla uyumludur.

Müşteri desteği de BİRİNCİ SINIF olduğundan herhangi bir endişenize anında yanıt alırsınız.

Bloxer

blogxer oyun wordpress teması
Oyun hakkında çevrimiçi bir dergi veya blog başlatmak istiyorsanız, Bloxer tam olarak ele aldığınız WordPress oyun temasıdır.

12 ana sayfa ve 15 iç sayfa ile tarzınıza en uygun olanı bulmak için yeterli değişkene sahipsiniz. Ayrıca, varsayılan ayarları her zaman özelleştirebilir ve ince ayar yapabilir ve Bloxer’ın tam olarak hayalinizdeki web sitesini görselleştirdiğiniz gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kadar basit.

Unutmayın, Bloxer ile çalışabilmek ve harika bir sayfa açabilmek için uzman olmanız gerekmiyor.

Bloxer’ın diğer ürünleri arasında Gutenberg uyumluluğu, WooCommerce, 8 üstbilgi, 5 altbilgi, tek tıklamayla demo içe aktarma, retina dostu ve mobil kullanıma hazır olma bulunur.

Bloxer, tüm güncel web geliştirme trendlerini takip ederek, YENİLEYİCİ oyun haberleri sayfanızın istikrarlı ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

PlayerX

Playerx oyun wordpress teması
Oyun endüstrisi kesinlikle kıyasıya. PlayerX temasını seçerek diğerlerinden bir parça olun. Bu WordPress oyun teması , platformunuz veya portföyünüz için ihtiyacınız olan TÜM ÖZELLİKLERE sahiptir.

Sonucunuzun her zaman sorunsuz çalışmasını sağlamak için en son web trendlerini takip ederek en son teknolojiler üzerine inşa edilmiştir.

PlayerX, bir dizi şık, çağdaş ve KILLER evinin yanı sıra üç standart başlık türü, yedi simge yazı tipi paketi ve diğer düzenleri yükler. Bu, web sitesini mümkün olan en iyi şekilde yükseltmenizi sağlar.

PlayerX, kolay özelleştirme süreci sunan yüksek kaliteli bir temadır. İleri düzeyde kod ve tasarım bilginiz olmasa bile asla endişelenmeyeceksiniz.

Kaydırıcı galeri, tam ekran menü, mega menü ve fiyatlandırma kısa kodu gibi özelliklere de erişebilirsiniz 

Redlens

redlens oyun flama wordpress teması.
Redlens, oyun dünyasına SON DERECE uyan esnek bir WordPress temasıdır. Oyun akışlarını paylaşmak ve oyunlar hakkında yazmak genel olarak sizin için bir şeyse, Redlens ile düzenli bir video blogu oluşturabilirsiniz.

Temanın düzeni mobil kullanıma hazırdır ve retina ekranlar ve web tarayıcıları ile uyumludur. Bütün bunlar her zaman harika bir performans gerektirir .

Tonlarca blok, karanlık ve aydınlık geçiş, mobil navigasyon, canlı arama, galeriler ve hızlı yükleme hızı , Redlens’in diğer mükemmel olanaklarıdır. Ayrıca Redlens’i istediğiniz herhangi bir dile çevirebilir, hatta RTL konuşulan ülkeler için bile kullanabilirsiniz .

Ceris

ceris oyun dergisi wordpress teması
Ceris, çevrimiçi bir dergi başlatmak için bir WordPress oyun teması dır. Önceden tanımlanmış birkaç demoyla, ilginizi en çok çekeni hızlı bir şekilde bulabilirsiniz .

Üstelik daha sonra zevkinize göre şekillendirebilir ve kendi Ceris versiyonunu yapabilirsiniz. Programlama çalışması olmadan her şey mümkündür.

Karıştırmak, eşleştirmek ve bir gün olarak adlandırmak için GEREKLİ tüm özellikler ve öğelerle birlikte gelir. Farklı başlık seçenekleri ve AMP uyumluluğundan yapışkan öğelere, para kazanmaya, incelemelere ve 3. taraf içerik entegrasyonuna kadar Ceris kitinde hiçbir şey eksik değildir.

ZoxPress

zoxpress oyun haberleri wordpress teması
ZoxPress, herhangi bir çevrimiçi dergi ve haber sitesi oluşturmaktan çekinmez. Bir video oyunları haber sitesi oluşturmak isteseniz bile, ZoxPress ile BAŞARIYLA bunu oluşturabilirsiniz.

Kitle birlikte gelen tüm demolar, tek tıklamayla kolay kurulum sunar, bu nedenle ZoxPress ile çalışmak hızlı olacaktır.

ZoxPress , tamamen akıcı bir web sitesi çalışması için en son teknolojileri uygular . Sayfanız her zaman tüm cihazlarda ve platformlarda kusursuz çalışacaktır. Ayrıca SEO ve yükleme hızı için optimize edilmiştir.

Pratik ZoxPress ile incelemeleri yayınlayın, yeni oyun düşüşlerini ve daha fazlasını duyurun.

Gameleon

gameleon - atari oyunu teması

Kendi benzersiz Oyun Web Sitenize sahip olabilir ve bu tamamen işlevsel Çevrimiçi Oyunlar için WordPress oyun teması ile çevrimiçi oyuncularınızı etkileyebilirsiniz .

Aşağıdaki harika özellikler listemize bir göz atın ve Gameleon temasının projeleriniz için harika bir seçim olacağını ve sizi bir dakika içinde satın almaya ikna edeceğini göreceksiniz!

Ayrıca, bir oyun sitesi kurmak istemiyorsanız, bu da sorun değil. En son güncellemeden bu yana, bu tema, benzer işlevselliğe sahip ancak gözle görülür şekilde farklı tasarıma sahip, oyuncu olmayan bir sürüm sunuyor.

Tek bir temayla ÇOK FAZLA harika seçenek ve olanak.

Buddy

dostum - buddypress topluluk teması

Buddy, her tür topluluk web sitesi için kullanılabilecek temiz, modern ve tamamen duyarlı bir WordPress ve BuddyPress temasıdır. Ama biz oyun oynamaya odaklanacağız.

Buddy’yi biraz daha yakından tanımak isterseniz, tema ayrıntılı belgeler ve birinci sınıf ücretsiz destek ile birlikte gelir .

Bu tema, video ve mobil oyun topluluğu için ideal bir seçenek olabilir, ancak onunla istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

Temayı BuddyPress veya bbPress olmadan kullanmak istiyorsanız sorun değil. Tema onlarsız harika çalışıyor!

Gauge

ölçer - karanlık stil oyun teması

Mükemmel bir çok amaçlı inceleme teması arayanlar için Gauge mükemmel bir çözümdür. Video oyunlarını, oyun dizüstü bilgisayarlarını, kulaklıkları vb. incelemek Gauge ile mümkün.

Gelecekteki web sayfanızın her öğesi tüm cihazlara uyum sağlayabilecektir. Ekran boyutu asla sorun olmayacak.

Artılar ve eksiler bölümünüz ve birden fazla site derecelendirmesi için desteğiniz olacak. Ek olarak, ön uç gönderi sistemi özelliği, takipçilerinizin kendi incelemelerini göndermelerine olanak tanır. (Yönetici, herkese açık olarak görüntülemeden önce gelen tüm yorumları okur.)

Bir oyunun çıkışını çevreleyen HYPE’yi ARTIRMAK için, tüm sayfa başlıklarına video tanıtımları ekleyebilirsiniz. Ayrıca, ziyaretçiler tam video seçeneğini kolayca değiştirebilir.

Geliri artırmak için WooCommerce ile kendi çevrimiçi mağazanızı açmayı seçebilirsiniz.

Wpstok’u ziyaret ettiğiniz ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz! Bunu çok takdir ediyoruz! Şimdi ücretsiz WordPress temalarımızı kullanarak nasıl web sitesi yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz .

Benzer Yazılar