Blogunuz, işletmeniz veya haber web siteniz için ideal RTL WordPress temasını mı arıyorsunuz?

Herhangi bir proje için sağdan sola dil desteği ile en iyi seçenekleri inceledik.

WordPress yerel RTL dil desteği sağlasa da tüm temalar RTL uyumlu değildir. (Dikkat et!)

Bazı geliştiriciler, RTL ekleme işlemini tamamen atlar. Ancak WPML gibi eklentiler , her temanın çevrilebilir olmasını sağlamaya çalışır.

Neyse ki, endişelenecek bir şeyiniz yok.

Buradaki tüm temalar sağdan sola dilleri destekler ve %100 çok dillidir .

Profesyonelliği her zaman en yüksek seviyede tutarak gerekli web sitesini hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz.

En İyi RTL WordPress Temaları (Sağdan Sola Dil Desteği)

MagPlus – RTL WordPress theme

RTL WordPress temaları

MagPlus, dergiler için esnek ve çok yönlü bir WordPress temasıdır. Rahat web sitesi oluşturmak için kullanıcı dostu bir araçtır ( sürükle ve bırak yöntemi ve öğeleri).

MagPlus, herhangi bir kalabalığa ve hikayelerle ilgilenen herkese yöneliktir. Herhangi bir olası dil engeli iki temel bileşenle çözülür: RTL + WPML; sayfaları tamamen çok dilli hale getirebilirsiniz .

MagPlus, mobil cihazlarda hızlı yükleme için Google AMP’yi sunar.

Tasarımlar açısından, önceden oluşturulmuş harika bir düzen ve sınırsız renkler belirleyebilirsiniz. MagPlus, karlı işletmeler için tanıtımla hazır. WooCommerce eklentilerini Google AdSense ile birleştirir .

Bu harika temayı, harika demolarını keşfedin ve bir fark yaratın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Sahifa Magazine RTL WordPress theme

Sayfa - RTL WordPress teması

Sahifa, dergiler , bloglar ve haber yayıncıları için duyarlı bir temadır .

Sahifa gibi blog temaları eski geleneklere bağlı kalır ve içeriğinizi kolay tanınması için sıvaz. 28.000’den fazla müşterinin bu güzel temayı satın alması sürpriz değil.

Bununla birlikte, Sahifa, basit sürükle ve bırak işlemiyle tamamen özelleştirilebilir bir temadır . (Limit yok!)

Sahifa, WooCommerce , BuddyPress , bbPress ve WPML gibi birden fazla büyük lig WordPress eklentisi ile uyumludur . Ayrıca, RTL desteği, herhangi bir dilde çeviri sürecini zahmetsiz hale getirir.

BARINDIRMA ALIN

Porto

Porto - Çok Amaçlı RTL WordPress teması

Porto, ticari web siteleri , içerik platformları ve e-ticaret için yüksek kaliteli, çok amaçlı bir WordPress temasıdır .

Porto temasının kullanıcıları, finans , kurumsal iş, ajanslar , kiliseler , düğünler , fotoğrafçılık , hizmetler ve diğer endüstri alanlarıyla ilgili siteler oluşturmak için kullanıyor .

Porto ile tasarımınızı en ince ayrıntısına kadar özelleştirebilirsiniz. Porto’nun tema yetenekleri çeşitlidir ve katı sınırlamalar getirmez.

WPBakery sayfa oluşturucu ve onun birçok özel bileşeni ile fikirlerinizi görselleştirmek için uğraştığınızı asla hissetmeyeceksiniz .

Sonuç olarak, Porto teması, hızlı bir oluşturma için ihtiyaç duyduğunuz kadar çok özelliğe sahiptir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

SmartMag

SmartMag - Dergi RTL web sitesi tasarımı

SmartMag, modern WordPress gelişimini tanımlar ve harika bir dergi tasarımını neyin oluşturduğuna dair yeni bir bakış açısı yaratır.

SmartMag yalnızca ön uç içerik yönetimi seçenekleri sunmakla kalmaz, aynı zamanda SmartMag’in arka ucu da kullanımı kolay olmakla ilgilidir.

Özel zengin snippet’ler ve şema işaretlemesi, tema tasarımının bir parçasıdır ve arama motorunun hak ettiğiniz ilgisini çekmenizi sağlar.

Diğer temalara göz atmak için biraz zaman harcadıysanız, çoğu WordPress temasının yalnızca ana sayfada öne çıkan bir içerik kaydırıcısı gösterdiğini fark edebilirsiniz.

SmartMag de yapar, ancak kategoriler için de ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bbPress için özel bir stil, dergi içeriğinizin yanı sıra dijital topluluğunuzu veya forumunuzu başlatmanıza yardımcı olacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Hook

Hook, her türlü iş için uygun üstün bir WordPress temasıdır. Avukatlar , danışmanlar ve daha fazlası için emlak , mimari , fotoğraf stüdyosu üzerinde çalışır .

Hook, 70 çarpıcı demo ile sizden uzakta tek tıkla kurulum.

Hook’u seçtiğinizde paradan tasarruf edersiniz: WPBakery veya Elementor kullanır – bir profesyonel kiralamanıza gerek yoktur. Tüm öğeleri sürükleyip bırakmak ve istediğiniz gibi düzenlemek kolaydır.

Hook son derece esnek ve güçlüdür ve ayrıca WooCommerce ile tamamen uyumludur (çevrimiçi satmaya hazır).

Ve Hook, her zaman mevcut olan mükemmel ve hızlı destek sağlar. İşletmeniz için harika bir deneyim başlatın!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Voice

RTL WordPress blog temasıVoice, harika bir mobil tasarıma sahip bir dergi ve blog WordPress temasıdır.

Geliştiricilere, temayı ilk planlarının ötesinde zenginleştirme motivasyonu verir. Gelişmiş Tema Seçenekleri, sitenizin en küçük ayrıntılarını yönetmenize olanak tanır.

Özel ayarları uygulamak için herhangi bir programlama bilmeniz gerekmez. Voice, diğer tüm sitelerden %72 daha hızlı bir performansla performansı ciddiye alır.

Performans notu puanı 98/100!

Ayrıca, RTL dosyalarını manuel olarak yönetmeniz gerekmez. Yönetici panelinden sitenizin bazı bölümlerini çevirebilirsiniz.

Proje nişinize rağmen bu temanın işi halledebileceğini biliyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Envision

tasavvur

Envision, çok amaçlı, retinaya hazır ve duyarlı bir WordPress temasıdır . En popüler kullanım örneği ajanslar, yeni kurulan şirketler , küçük işletmeler ve yaratıcı sanatçılardır .

Envision teması, sürükle ve bırak sayfa oluşturucusunu ve 50’den fazla kullanışlı widget’ı kullanır. (Karıştır ve Eşleştir!)

Ayrıca, özel kısa kodlar oluşturma ve sayfa tasarımınızı hızla doldurma seçeneğine sahipsiniz.

Envision, WPML desteği, Slider Revolution, WooCommerce, RTL ve özel tipografi desteği içerir .

Görsel departmanda, tasarımınızın herhangi bir bölümüne yerleştirmeye hazır 1.500’den fazla vektör ikonu elde edersiniz.

Büyük şeyleri hayal edin ve Envision ile gerçeğe dönüştürün.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

JustShop

JustShop

JustShop, e-Ticaret web siteleri için RTL’ye hazır bir WordPress temasıdır.

JustShop’un WPBakery ile çalışması, sayfalarınızı istediğiniz gibi özelleştirme yeteneğinizi haklı çıkarmak için yeterlidir.

İçerik görünürlüğü, Google ve Bing gibi arama motorları için optimize edilmiştir. JustShop, başlıklarınızı ve meta etiketlerinizi, arama robotlarının bunları tanıması için hizalar. Ayrıca, Şema işaretlemesinin derinlemesine bir entegrasyonunu elde edersiniz.

Bu temanın e-Ticaret kısmı, benzersiz özelliklerden oluşan bir katmana sahiptir. Ayrıca, AJAX yükleme öğeleri sorunsuz bir tarama deneyimi yaratır.

JustShop ile ürünleri bir PRO gibi itin.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Throne

Taht

Taht, tüm yaratıcı kişisel blogcular içindir. 2500+ satış ve birçok olumlu yorum sayesinde bu temanın işe yaradığını biliyoruz .

Tasarım fikirlerinizi ve konseptlerinizi esnek özelleştirme ile eşleştirmek için Throne’u değiştirebilirsiniz.

Throne’un üç ana odak noktası, duyarlı tasarım, modern tipografi ve içeriğin okunabilirliğine güçlü bir vurgudur.

Sosyal medya paylaşımı önemlidir, bu nedenle Throne bunun için özel özelliklerle birlikte gelir.

Çevrimiçi haber projenizi bir üst düzeye taşımaya hazırsanız, Throne’u seçin ve anında bir fark yaratın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Alia

Minimal ve neredeyse yenilikçi tasarımıyla Alia, kolayca bir RTL WordPress teması haline gelir. Sağdan sola yazılan diller için tamamen hazırdır ve bloglama projelerinize uyum sağlamakta herhangi bir sorun yaşamaz.

WPML eklentisi ile de uyumludur. Ayrıca, ona kişisel dokunuşunuzu ekleyebilir ve Alia ile gerçekten dikkat çekici bir şey yapabilirsiniz. (Kodlama bilgisi gerekli değildir.)

Alia, tüm nişler ve endüstriler için mükemmel bloglar oluşturmak için temiz, düzenli ve etkileyici bir araçtır . Blogunuzun konusu ne olursa olsun, Alia içeriğinizi küresel bir kitlenin önüne getirmeye hazır.

Muhteşem özellikleri, 4 farklı demosu ve özgünlüğü ile sayfanızı hızlı bir şekilde çalışır hale getirebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

SeaShell

deniz kabuğu

SeaShell, niş bloglar, pazarlama uzmanları , etkileyici bloglar ve benzerleri için ideal bir tema seçimidir .

SeaShell ile, sık sık modern özelliklerin ağırlığını bırakıp yalnızca içeriğinize odaklanmanız hatırlatılır. Ana sayfa için bazı varyasyonlar mevcut olsa da, onu beğeninize göre de değiştirebilirsiniz.

Blogunuzu yazı tipleriniz, renkleriniz ve başlık hizalamanızla markalaştırabilirsiniz.

Ayrıca, SeaShell’i kolayca yerelleştirebilmeniz için yerleşik bir tema çeviri motoruna sahip olursunuz.

SeaShell her şeyi özel kılmaya hazır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Harmuny

uyumlu rtl wordpress teması
Harmuny, modern bir blogcu için bir RTL WordPress temasıdır. Araç, 6 örnek ve tamamen RTL dillerine ayrılmış özel bir demo içerir.

Harmuny, sorunsuz ve istikrarlı site performansı sağlamak için mevcut web trendlerini takip eder. Mobil uyumlu, tarayıcılar arası uyumlu, retina ekranlarla uyumlu, hızlı yükleniyor ve SEO uyumlu .

Ayrıca Harmuny’de 6 üst bilgi, özel widget, 3 alt bilgi , 5 stil kaydırıcı ve Instagram alt bilgi akışı ve daha fazlası bulunur. Ve eğer çevrimiçi bir şeyler satmak istiyorsanız, Harmuny’nin WooCommerce tarafından desteklenen e-Ticaret eklentisi ile yapabilirsiniz.

Her kullanıcı için dokümantasyon ve kolay destek de mevcuttur. Harmuny’yi kullanarak blog yolculuğunuza başlayın ve sonucun tadını çıkarın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Contio

contio rtl wordpress teması
Contio, inşaat şirketi web siteleri oluşturmak için kullanabileceğiniz harika bir çözümdür . Ayrıca, kutudan çıktığı gibi özel ve önceden tanımlanmış bir örnekle gelen bir RTL WordPress temasıdır.

Contio ile neredeyse anında site gerçekleştirme deneyimi yaşayabileceğinizin garantisidir.

Contio, ihtiyaçlarınıza göre markalaştırabileceğiniz ve ince ayar yapabileceğiniz modern ve profesyonel bir tasarımla gelir. İlk web sitenizi oluştururken bile sizi profesyonel yapan Elementor sayfa oluşturucudur.

Contio’nun diğer özellikleri 3 başlık, Slider Revolution, yapışkan menü , arama motoru optimizasyonu, yumuşak geçişler, video arka planı ve daha fazlasıdır.

Contio gerekli tüm özelliklere ve daha fazlasına sahip!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Ekommart

ekommart wordpress teması
Ekommart, herkes için bir e-Ticaret WordPress temasıdır. Tabii ki, tamamen çevrilebilir ve RTL uyumludur, size kolaylık sağlamak için herhangi bir dille çalışır.

Ekommart, 20’den fazla önceden tanımlanmış ev ve tonlarca daha pratik iç sayfa ile birlikte gelir. Ayrıca, çok satıcılı bir pazar yeri oluşturmak için Elementor ve Dokan ile tamamen uyumludur .

Ekommart, istediğiniz kadar ürünü işleyebilecek kadar güçlüdür. Öte yandan, niş çevrimiçi mağazalar için de kullanabilirsiniz – bu sadece Ekommart’ın her türlü zorluk için hazır olduğunu gösterir.

Ve işleri daha da iyi hale getirmek için sıkıcı görevlerle uğraşmanıza gerek kalmayacak.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Metro

metro wordpress teması
Minimalist tasarımın hayranı olan herkes için Metro, modern çevrimiçi mağazalar için bir RTL WordPress temasıdır.

Bu temanın temizliği ve sadeliği, her zaman hoş bir çevrimiçi alışveriş deneyimi sunmanızı sağlar.

Metro’yu olduğu gibi kullanarak bile, dikkatleri üzerine çekecek bir sonuç bekleyebilirsiniz. Ancak, varsayılan ayarları iyileştirmek ve geliştirmek isterseniz, bu da bir seçenektir.

Metro, ekstra ücret ödemeden premium eklentiler, vurgulu efektler, farklı başlık stilleri, WPML desteği ve Katman Kaydırıcısı ve aradaki diğer birçok güzellik içerir. Online mağaza kurma eğlencesi Metro ile başlasın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Reobiz

reobiz wordpress teması
Reobiz ile herhangi bir dilde bir danışmanlık iş web sitesi oluşturabilirsiniz . Özellikle RTL uyumlu bir WordPress teması arıyorsanız, Reobiz işinizi görecektir!

Hem tek hem de çok sayfalı yapılar sunan birçok profesyonel ana sayfa demosu ile birlikte gelir.

Reobiz ayrıca diğer tüm dahili sayfaları, Slider Revolution, MailChimp entegrasyonu , farklı kontak düzenleri ve off-canvas menüsünü de kaçırmaz.

Tek tıklamayla demo veri kurulumuyla iş web sitenizi hızlı bir şekilde başlatın ve sürecin tadını çıkarın. Çok az şey biliyorsunuz, sadece birkaç dakika geçti ve işin büyük bölümünü zaten yaptınız.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Ave

ave rtl wordpress teması
Ave, çok ihtiyaç duyulan malzeme ve bileşenleri sağlayan çok amaçlı bir RTL WordPress temasıdır. İstediğiniz herhangi bir web sitesini oluşturabilir ve hızlı bir şekilde çevrimiçi olabilirsiniz.

Ave, 200’den fazla önceden tasarlanmış şablonla işletme sayfanız için ideal görünümü oluştururken size hak ettiğiniz özgürlüğü verir.

Bununla birlikte, ister bir çevrimiçi mağaza, bir spor salonu, bir işletme, bir seyahat , bir ajans veya bir tıbbi web sitesi olsun , Ave hepsini yapabilir.

Tonlarca esnek seçenek ve özellik, tamamen çevrilebilir, arama motoru için optimize edilmiş ve orijinal animasyonlar ile Ave deneyimi bu dünyanın dışında. Demoyu kurun ve fikirlerinizle ve yaratıcı ince ayarlarınızla geliştirmeye başlayın!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Nimmo

nimmo rtl wordpress teması
Günümüzde giderek daha fazla işletme tek sayfalık web sitesi tasarımlarını kullanma eğilimindedir. Her şeyi sadece birkaç kaydırmada sunmanızı sağlar.

Nimmo, projenizi iyi yapacak çok sayıda seçeneğe ve çok çeşitli özellik ve varlıklara sahip bir site tuvalidir. Ayrıca Nimmo, mükemmel çeviri yeteneklerine sahip bir RTL WordPress temasıdır.

Nimmo, tamamen duyarlı, SEO için optimize edilmiş, retinaya hazır ve web tarayıcılarıyla uyumlu modern, temiz ve sofistike bir tasarıma sahiptir.

Nimmo etrafında kurulan bir sayfa sorunsuz çalışacak ve herkesin çevrimiçi varlığınızdan en iyi şekilde yararlanmasını sağlayacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Valenti

Valenti - sağdan sola metin destekli dergi WordPress teması

Valenti, yüksek çözünürlüklü ekran desteğine sahip son teknoloji bir WordPress temasıdır. Şablon, yemek blogları , gadget web siteleri ve benzer projeler için geçerli olan benzersiz bir öğe inceleme sistemi kullanır.

Yerel RTL entegrasyonu, bu temanın çevirisini hızlı ve kolay hale getirir.

Valenti’yi çevrimiçi mağaza ekleme gibi özel özelliklerle önyükleyebilirsiniz. Veya BuddyPress ve bbPress’in bir kombinasyonunu kullanarak çevrimiçi bir topluluk oluşturmak.

İnceleme gönderi türünün, bir derecelendirme tanımlamanın üç yolu vardır. Derecelendirmeler yıldızlar, yüzdeler veya puanlar şeklinde tanımlanır. Nihai kararı, sitenin diğer bölümlerinde görünen bir alt başlık olarak belirtebilirsiniz.

Valenti ile bir inceleme sitesi oluşturun.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Jarida

Jarida - RTL destekli haber teması

Jarida ile bir sürükle ve bırak ana sayfa düzeni oluşturucu ile tasarım yeteneklerinizi test etmek hiç olmadığı kadar kolay. Ancak demo içeriğini olduğu gibi kullanırsanız harika bir sonuç elde edersiniz.

Her şey inşa etmeyi planladığınız dergi türüyle ilgili.

Mega menü ve kısa kodlar , derginizi benzersiz kıvrımlar ve stiller ile daha da zenginleştirir.

Aldığınız benzersiz özelliklerden bazıları Twitter ve Flickr yayınları, FeedBurner abonelik formu, ürün incelemeleri, sosyal simgeler, özel yazar içeriği, YouTube abonelik düğmesi ve daha fazlasıdır.

Jarida kitinde hiçbir şey eksik değildir ve çatıdaki iş akışınızı hızlandırır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Herald

haberci

Herald, içerik gösterimi için birden fazla varyasyona sahip temiz tasarımın düşünceli bir karışımıdır.

Ana sayfaya yerleştirebileceğiniz birden fazla ızgara sonrası widget’ı vardır. Belirli gönderi kategorilerini öne çıkarmanızı kolaylaştırır. Dergi siteleri için mesele, içeriği kolayca görülebilecek bir yere koymaktır.

Halihazırda Herald ile çalışan 3.600’den fazla kullanıcı var ve bu da fazlasıyla yeterli. Ayrıca, 4.8/5 yıldız derecelendirmesine sahiptir, yani bu temanın bir şeyleri doğru yaptığını bilirsiniz.

Test sürecimiz sorunsuz geçti ve Herald ile ilgili hemen hemen her şeyi beğendik. Yapmak istediğiniz şey bir çevrimiçi dergi veya haber sitesi oluşturmaksa, Herald sıraladı.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

ShiftCV

ShiftCV

Serbest çalışanlar ve grafik tasarımcılar arasında  özgeçmişlerini çevrimiçi olarak barındırmak çok gözden kaçan bir şey . Çevrimiçi bir girişimci olarak, en iyi çalışmanız dijital formattadır.

Ve içerik makaleleri yazıyorsunuz, bunları basılı makaleler getirmek yerine çevrimiçi CV’nizde göstermek çok daha esnek.

Bugünlerde çoğu şirket, nihai kararlarını verirken dijital portföyünüzü inceleyecek.

ShiftCV, çalışma kariyerinizin muhteşem bir dijital taslağını oluşturmak için mükemmel bir çözümdür.

Özgeçmiş ayrıntılarınızı hızlı bir şekilde düzenleyebilir, önceki çalışmaların portföy öğelerini ekleyebilir, müşteri referanslarını sergileyebilir ve iletişim bilgilerini ekleyebilirsiniz. ShiftCV ile internette kendinizi tanıtın!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

BoomBox

BoomBox

BoomBox teması muhtemelen viral alandaki en başarılı temalardan biridir .

Peki BoomBox’ı bu kadar popüler yapan tam olarak nedir? 16+ demo mu, yoksa tasarım mı yoksa benzersiz özellikler mi? Hepsinin birleşimidir.

Ek olarak, BoomBox, temada yerleşik olarak bulunan özlü viral araçlara ve özelliklere sahiptir.

Hiç kişilik testleri ve sınavları gördünüz mü ? BoomBox bunları içerir! Okuyucularınızla bir şekilde etkileşime geçmelisiniz ve bunu yaptığınızda, içeriğinizi web’de paylaşacaklar.

BoomBox, diğer temalarda bulamayacağınız tüm benzersiz özellikleriyle kullanıcılarından büyük saygı görmektedir.

BoomBox ile ziyaretçilerinizi her zaman meşgul edin ve topluluğunuzu büyütün0.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Candidate

aday-politik sivil toplum kilisesi-wordpress-theme-CL

Aday, siyasi , kâr amacı gütmeyen ve kilise temalı bloglar için bir temadır.

Serbest çalışan bir web geliştiricisiyseniz, sonunda yerel yönetiminizle onlar için bir web sitesi oluşturmak üzere bir sözleşme imzalayabilirsiniz. Candidate size kullanmanız için bu farklı çerçeveyi verdiğinde neden sıfırdan başlayasınız?

Kelimenin tam anlamıyla hiçbir çaba harcamadan, bir bağış düğmesi (her iki kategori için) ve etkinliklere, oylamaya ve gönüllülük fırsatlarına bağlantılar görüntüleyebilirsiniz.

Etkinlikleri yayınlamak için çok yönlü Etkinlik Takvimi eklentisinin özelliklerinden yararlanabilirsiniz. Ve sayfa oluşturmak için WPBakery kullanıyorsunuz.

13 galeri görüntüleme türü, 3 portföy stili ve 6 blog yazısı türü vardır. Bunun da ötesinde, MailChimp formları , sosyal medya widget’ları ekleyebilir ve Google Yazı Tiplerinden herhangi birini dahil edebilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Gunter

gunter rtl wordpress teması
Gunter, BT şirketleri ve pazarlama ajansları için fevkalade iyi çalışan modern ve zarif bir RTL WordPress temasıdır .

Hem karanlık hem de aydınlık modlarda gelen 18 ana sayfaya sahiptir. Ayrıca Gunter, profesyonel bir sayfanın herhangi bir bölümünü sıfırdan oluşturmaya gerek kalmadan tamamen işlevsel bir web sitesi sağlamak için başka dahili bölümler de içerir.

Ayrıca Gunter, WPBakery oluşturucu ile birleştiğinde düzenleme ve özelleştirme sürecini basitleştirir.

Ek özellikler arasında alt tema , sorunsuz kaydırma, tek tıklamayla demo yükleme, GDPR uyumluluğu , çeviriye hazır olma ve Flaticon entegrasyonu bulunur. Ayrıca Gunter, akıcı ve duyarlı bir düzen ile birlikte gelir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Axolot

axolot rtl wordpress teması
Axolot, yeni başlayanlar, SaaS ve yazılım açılış sayfaları için iyi bir RTL WordPress temasıdır.

Yaratıcılığınızı bir profesyonel gibi tanıtmak istiyorsanız, pratik Axolot ile bunu hızlı bir şekilde gerçekleştirin.

Unutmayın, kodlamadan tamamen kaçınmanıza yardımcı olan WPBakery sayfa oluşturucudur.

Her Axolot kullanıcısını %100 değiştirilebilir 5 ev bekliyor. İstediğiniz rengi ayarlayabilirsiniz, bu da Axolot’u kolayca markalaştırabilir hale getirir. Diğer ikramlar arasında sabit gezinme, başa dön düğmesi, fareyle üzerine gelme efektleri, animasyonlu istatistikler, referanslar, akordeonlar, fiyatlandırma planları ve haber bülteni aboneliği bulunur .

Sorunsuz bir web sitesi lansmanı için endişelerinizi gidermek için bir uzman ekibi de her zaman hizmetinizdedir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Quince – Business RTL Theme

on beş

Ayva temasının profesyonelliğini fark etmemek elde değil. Gerçekten de aynı zamanda temiz, taze ve modern hissettiren modern bir tema.

Varsayılan olarak SEO dostudur ancak popüler SEO eklentilerinin ek işlevlerini memnuniyetle karşılar.

Duyarlı tasarımı, mobil ekranlara akıcı bir şekilde tercüme edilir. Web siteniz için kutulu veya tam genişlikte bir düzen seçme seçeneğiniz vardır. Hatta Quince ile tek sayfalık bir site bile oluşturabilirsiniz.

Başlatmakta olduğunuz yeni bir işletme için RTL dostu bir temaya ihtiyacınız varsa, Quince işi halleder.

Quince, hızlı site oluşturmayı garanti eden tüm şaşırtıcılığıyla çıtayı son derece yükseltiyor.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Wiz

Wiz

Wiz, çok amaçlı işlevselliğe sahip “akıllı” bir WordPress temasıdır. Müşterileri seyahat, serbest, sağlık, yemek, pazarlama, kurumsal ve fotoğrafçılık alanlarında gördü.

Elbette, Wiz tema tasarımcıları, bu endüstrilerin her birinin kendi demosuna sahip olmasını sağladı.

Wiz teması, toplam değeri 200$’a kadar olan birkaç premium eklenti içerir. (Sizinkiler, sonsuza kadar ücretsiz.) Bu eklentiler Katmanlı Açılır Pencereler, Katman Kaydırıcısı, Ultimate WPBakery Sayfa Oluşturucu Eklentileri ve daha fazlasıdır.

Kurumsal web sitenize bir online mağaza eklemek ister misiniz? WooCommerce ile çok kolay.

Alternatif olarak, topluluğunuz için bir forum başlatmak isteyebilirsiniz. Wiz, bbPress eklentisi için tam desteğe sahiptir.

Wiz, ihtiyacınız olan hepsi bir arada çevrilebilir ve RTL dostu temadır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Flatastic

yassı

En fantastik ve en trend olan WordPress temalarından bazılarını RTL desteğiyle ele almak inanılmaz bir yolculuktu. Bunu (şimdilik) Flatastic ile tamamlayacağız.

Bu güzellik, klasik, kurumsal, tek sayfalık, inşaat ve iç mekan dahil olmak üzere çeşitli blog ve web sitesi stillerine uyum sağlar . Bunu o kadar akıcı bir şekilde yapıyor ki, bu tarzların her birinin farklı bir tema kullanıp kullanmadığını anlayamazsınız.

Flatastic’i satın alarak, birkaç premium eklentinin lüksünün keyfini çıkarabilirsiniz.

Sürükle ve bırak yapısı için WPBakery ve sitenize gerçek zamanlı sohbet eklemek için bir WordPress eklentisi olan Chat X’i alırsınız.

Flatastic ile harika yapın!

BARINDIRMA ALIN

Wpstok’u ziyaret ettiğiniz ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz! Bunu çok takdir ediyoruz! Şimdi ücretsiz WordPress temalarımızı kullanarak nasıl web sitesi yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz

Benzer Yazılar