İyi bir mücevher WordPress teması , mücevher işinizi sergilemek ve ürünlerinizi çevrimiçi satmak için ihtiyacınız olan şeydir.

Çoğu müşteri, standart altı bir web sitesiyle iş yapmayı reddedecektir.

Güven aşılamak ve satışları teşvik etmek için çevrimiçi varlığınızın mükemmel olduğundan emin olmalısınız. Tipik olarak, böyle bir kalite düzeyine ulaşmak çok paraya mal olur. (İyi bir web geliştirme şirketi kiralamak ucuza gelmez.)

FAKAT! Senin için durum böyle değil.

Bu temalar, birçok pratik özellik içerdikleri için yalnızca görsel yükseltmeler değildir. Çevrimiçi işlemleri kolaylaştırabilir, sayfanızı birden fazla cihaza uyarlayabilir ve web sitenizin düzeninin her yönünü iyileştirebilirler.

Mücevherat bu WP temalarıyla daha da parlıyor!

En Trend Takı WordPress Temaları

Divi

kuyumcu wordpress teması


Sınırsız potansiyele sahip bir mücevher WordPress teması aradığınızı varsayalım. Divi , içeriğinizi herhangi bir dilde görüntüleyebilen çok dilli bir temadır .

Şu anda 30’dan fazla dile çevrildi ve ayrıca Sağdan Sola yazma desteği var.

Her kullanıcı, benzersiz bir düzen oluşturma veya önceden yapılmış varyasyonlardan birini yükleme arasında seçim yapabilir. Fantastik Divi oluşturucu sayesinde daha fazla değişiklik yapabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

WoodMart

woodmart takı wordpress teması.
WoodMart, devasa sayfa düzenleri, özellikleri ve eklentileri paketinde hiçbir şeyi kaçırmaz. Ve çok yönlü bir mücevher WordPress temasına ihtiyacınız varsa, WoodMart tam olarak aradığınız şeydir.

Hediyeleri incelerken temanın muhteşemliği bizi şaşırttı. Konunun derinliklerine indikçe, daha çok suskunlaştık.

Evet, çok fazla mevcut! Bu tek temayla tüm çevrimiçi mağazanızı kolayca yönetebilirsiniz; herhangi bir üçüncü taraf aracına ve diğer özel özelliklere gerek yoktur.

Yine de WoodMart her şeyle uyumludur, böylece onu istediğiniz gibi genişletebilirsiniz – sınır yok.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Aurum

mücevher WooCommerce temaları

Aurum, etkileyici bir e-ticaret web sitesinin oluşturulmasını kolaylaştıran basit bir mücevher WordPress teması dır .

Aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç web sitesi varyasyonu vardır ve muhteşem cildinizi Skin Builder aracılığıyla da tasarlayabilirsiniz. 7 demo arasından seçim yapabilirsiniz.

Mükemmel destek personeli herhangi bir sorunu çözebilir. Ayrıca, tema belgeleri kaynağı, yükleme ve özelleştirme sürecinde size yol gösterebilir.

Aurum, en popüler çeviri ve çok dilli eklentilerle uyumludur ve web sitenizi çevirmeyi kolaylaştırır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Massive Dynamic

takı wordpress temaları


Massive Dynamic , güzel mücevher e-ticaret web siteleri tasarlamak ve oluşturmak için iyi geliştirilmiş ve mobil uyumlu bir platformdur.

Güçlü Live Website Builder’ı kullanan Massive Dynamic, düzinelerce öğenin ve demo web sitesinin gücünü hizmetinize sunar.

Bu, Massive Dynamic’i, SEO ile geliştirilmiş ürün katalogları ve portföyleri aracılığıyla toplu olarak satın alınan ve satılan kitlesel pazarlanan mücevherlerden en seçkin, el yapımı sanat eserlerine kadar bir mücevher web sitesi için sağlam bir seçim haline getirir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

KALLYAS

e-Ticaret ile takı WordPress temaları


KALLYAS, kuyumcu dükkanlarının, çevrimiçi kuyumcu perakendecilerinin, zanaatkar kuyumcuların ve ilgili tüm el sanatları ve e-ticaret çabalarının ihtiyaçlarını karşılamaya uygundur.

Tema, WooCommerce e-Ticaret eklentisi tarafından desteklenen uygun çevrimiçi mağaza sayfası şablonlarına sahiptir.

Bu tema, görsel bir ön uç sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve web siteniz için temel olarak kullandığınız düzinelerce örnek web sitesi ve sayfa ile birlikte gelir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

The Hanger

askı

The Hanger’ın yapabilecekleri ve yapamayacakları hakkında konuşacak olsaydık, bu fantastik mücevher WordPress temasının yapamayacağı neredeyse hiçbir şey olmadığı için ikincisine odaklanmayı tercih ederiz.

İstediğiniz her şeyi satmak için kullanabileceğiniz WooCommerce destekli bir araçtır.

Askı, yeni satışları daha hızlı toplamanız için etkileyici ve kullanımı kolay bir ödeme işlemine sahiptir.

Ayrıca, avantajınıza kullanabileceğiniz çok çeşitli özelliklerden yararlanabilir ve çevrimiçi kuyumcu mağazanızın kilometrelerce öteden tanınmasını sağlayabilirsiniz.

Kuponlar, tek tıklamayla geri ödeme, coğrafi konum, vergi seçenekleri ve nakliye ücretleri gibi öğeleri kullanın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Ekko

ekko mücevher wordpress teması.
Çevrimdışı işlerinizi hallettiyseniz, çevrim içi alanla ilgilenmenin zamanı gelmiştir. Bir mücevher WordPress teması olan Ekko ile hemen hemen her şeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanıma hazır demoyu ayrıntılı olarak inceledikten sonra bir şeyi fark edeceksiniz: hiçbir şey eksik değil.

Tüm ziyaretçilerinizin göreceği ilk şey, paralaks efektine sahip tam ekran bir kaydırıcıdır . Profesyonel görüntülerle ilgilerini artırın ve harekete geçmeleri için onları teşvik edin.

Ekko, WPBakery sayfa oluşturucu ve WooCommerce eklentisi tarafından desteklenmektedir. Bu iki araç, çevrimiçi kuyumcu mağazanızı zahmetsizce yönetmenize ve sürdürmenize yardımcı olacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

The Luxury

lüks-iz-e-ticaret-teması

Lüks, WordPress için modern ve akıcı bir temadır. Çanta, saat , araba, mücevher ve hatta yat gibi ürünleri sergileyebilir .

Her bir ürün ve teklif, WooCommerce eklentisi kullanılarak listelenecektir.

Site yöneticileri, Ana Kaydırıcı aracılığıyla promosyonları ve teklifleri sergileyen benzersiz ürün slaytları tasarlayabilir. Bu premium eklenti, aksi takdirde 28 dolara mal olur, ancak Master Slider ücretsiz olarak dahil edilmiştir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Bijoux

bijoux takı wordpress teması.
İster kendiniz takı yapıyor olun, ister al sat yapın, Bijoux dudak uçuklatan bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için bir güzel bir mücevher WordPress teması dır .

Ancak Bijoux’yu birkaç ince ayar ile başka bir şey için de kullanabilirsiniz.

Ayrıca Bijoux, yeni başlayan birinin bile birinci sınıf bir sonuç elde edebilmesi için Elementor sayfa oluşturucusuna sahiptir. Diğer olanaklar arasında Slider Revolution, WPML entegrasyonu , RTL desteği ve tek tıklamayla içe aktarma bulunur.

Sayfa oluşturma sürecini kolaylaştırmaya yardımcı olacak tonlarca video eğitimi ve makale var.

Bijoux ile mücevherlerinizi bir profesyonel gibi satın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Reprizo

reprizo mücevher wordpress teması.
Reprizo, mücevherleri ve saatleri zorlamak için her yönüyle esnek, özelleştirilebilir ve kullanımı kolay bir WordPress temasıdır.

Mevcut 5 demodan birini seçin ve diğer tüm dahili sayfalardan yararlanın.

Zahmetsiz özelleştirme, sosyal medya entegrasyonu, blog, kuponlar, incelemeler , üst bilgi ve alt bilgi oluşturucu, adını siz koyun, Reprizo spor yapıyor.

Araç ayrıca mobil cihazlar ve SEO düzenlemeleriyle uyumludur ve hızlı yükleme hızı için optimize edilmiştir . Reprizo ile çevrimiçi mücevher işinize başlayın ve bir fark yaratın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Artemis

Artemis, odak noktası e-Ticaret olan çok amaçlı bir WordPress temasıdır . Bu tema moda ve mücevher sektörlerine çok yakışıyor.

Yine de, sonsuz özelleştirmeler yapmak için WPBakery sayfa oluşturucuya sahiptir. Slider Revolution ile harika fotoğraf galerileri ve slaytlar oluşturun.

Artemis ayrıca mücevherler için olduğu gibi birden fazla demo ile birlikte gelir. Ajax ile iletişim sayfaları formları içerir ve tamamen çevrilebilir.

WooCommerce entegrasyonunu, bir alışveriş kenar çubuğunu, istek listelerini, alışveriş sepeti özetlerini, mini arabaları vb. bulacaksınız.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Hongo

hongo e-ticaret 02
Çevrimiçi mücevher satmak istiyorsanız, Hongo , işinizi görecek muhteşem WordPress temasıdır. Ayrıca, zahmetsiz sürükleyip bırakma işlemiyle Hongo’yu en son ayrıntısına kadar özelleştirebilirsiniz.

Hongo’nun özellikleri verimli ve çok kullanışlıdır. Modaya uygun ürün sayfalarından ve güçlü filtrelemeden mega menüye , 200’den fazla öğeye ve Slider Revolution’a kadar Hongo hepsini sallıyor.

Hemen köşede katil bir çevrimiçi varlık var. Sağ ayağınızla başlayın ve şimdi Hongo’yu seçin.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

CiyaShop

ciyashop takı wordpress teması.
CiyaShop , gerekli ve bazılarını içeren harika ve yüksek performanslı bir mücevher WordPress temasıdır.

Demo ana sayfalarını ve sayfaları kutudan çıkarırken kullanabilirsiniz, ancak ince ayar yapmaktan ve ayarlamaktan çekinmeyin. (CiyaShop her türlü mücadeleye hazır!)

Dahil olan diğer birçok premium eklentiyle birlikte WooCommerce uyumlu bir temadır. Bu, mağaza bulucu, Instagram mağazası, özel sekmeler, Amazon bağlı kuruluşu , istek formu ve ürün videosu görünümüdür.

Web’de bir şeyler atmaya ve mücevher ve diğer aksesuarları satmaya başlamanıza sadece birkaç dakika kaldı.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Jewellery

Mücevherat WordPress teması

Mücevher gibi bir isimle bu temanın nişini tahmin etmek zor değil. Özellikle e-ticaret ve güvenilir web sitesi yapımı için tasarlanmıştır.

En popüler WP eklentilerinden biri olan WooCommerce, dudak uçuklatan çevrimiçi mağazaların oluşturulmasını kolaylaştırır.

Satın aldıktan sonra, müşteriler ömür boyu ücretsiz tema güncellemelerinden yararlanacaklar. Bu tema, rekabete ayak uydurmak için sürekli gelişeceği ve gelişeceği göz önüne alındığında, durağan bir ürün değildir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Sentinal

sentinal mücevher wordpress teması.
Çevrimiçi bir kuyumcu kurarken, işi yapacak WordPress teması Sentinal’dir. Sentinal’i tamamen beğeninize göre özelleştirebilir ve markalayabilirsiniz.

Tam yaratıcı özgürlüğün kilidini açan WPBakery sayfa oluşturucu eklentisi ile birlikte gelir.

Özel üstbilgi ve altbilgi tasarımları, canlı Ajax araması, başa dön düğmesi, sosyal paylaşım ve mega menü, Sentinal’in sahip olduğu farklı şeylerdir.

Hız ve SEO optimizasyonu da anlaşmanın bir parçası ve mobil hazır olma ve tarayıcı uyumluluğu.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Prospero

prospero mücevher wordpress teması.
Bu mücevher WordPress teması, moda, mücevher veya perakende girişimi için doğru seçimdir . Prospero, kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde tüm kullanıcıları karşılayan modern ve kullanımı kolay bir WPBakery oluşturucuya sahiptir.

Prospero temasını edinin ve YITH karşılaştırma, YITH dilek listesi, Mailchimp, İletişim Formu 7 vb. gibi olağanüstü özellikler ve eklentiler elde edin.

Bu temayla ilgili endişeleriniz varsa, destek ekibi de güvenilir ve ulaşılabilirdir. Her Prospero kullanıcısını çok sayıda ev tasarımı, farklı üstbilgi ve altbilgi, özel mağaza sütunları ve daha birçok güzellik bekliyor.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİRDEMOBARINDIRMA ALIN

Umarım bu makale, web siteniz için en iyi takı WordPress temasını bulmanıza yardımcı olmuştur.

Wpstok’u ziyaret ettiğiniz ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz! Bunu çok takdir ediyoruz! Şimdi ücretsiz WordPress temalarımızı kullanarak nasıl web sitesi yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz .

Benzer Yazılar