Bitcoin, Ether, Litecoin, Bitcoin Cash ve Ripple gibi dijital para birimlerinin muazzam popülaritesiyle, kripto para WordPress temaları yüksek talep görüyor.

İşte biz burada devreye giriyoruz. Kripto para birimi satmak, kripto para blogunuza yatırım yapmak isteyenleri eğitmek veya danışmanlık sunmak için oyun içindeyseniz, sizin için bir WordPress teması var. Başlatmayı planladığınız çevrimiçi kripto projesi ne olursa olsun, sizin için bir çözümümüz var.

Dahası, tamamen dijital bir para web sitesi için kripto izleme, madencilik, ticaret ve diğer veriler gibi hizmetler sunacaksanız, doğru yere geldiniz. Sadece bu değil, sayfanızın sahip olmasını istediğiniz tüm harika özelliklerin yanı sıra, web tasarımının en yüksek standartlarda olduğundan da emin olmak istersiniz.

Bu, olağanüstü kripto para WordPress temaları listemiz hizmetinizde olduğunda şu anda endişelenmenize gerek olmayan bir şeydir.

Kendi başınıza bütün bir kripto para web sitesi kurmanıza veya tasarımcıları ve geliştiricileri işe alarak çok para harcamanıza gerek yok. Size zaman kazandırmak ve istediğiniz web sitesini en kısa sürede çalışır duruma getirmek için birçok harika ürün mevcuttur.

Sayfalarınız en son teknoloji trendlerini takip edecek , mobil kullanıma hazır olacak ve harika bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Bu nedenle, en iyi ve en umut verici kripto para WordPress temaları nı bir araya getirdik. İnternette mevcut olanları kendiniz gözetlemenize bile gerek yok. Buna göre seçin ve kendi kripto web sitenizi başlatın ve sektörde lider olun.

En İyi Kripto Para WordPress Temaları

Webify Crypto

webify cryptocurrency teması
Kripto para alanında kendi işinizi başlatmakla ilgileniyor musunuz? Durum buysa, Webify ile bir web sitesi oluşturma sürecini hızlandırın. Bu çok işlevli araç, ideal sayfanızın eksiksiz bir şekilde sıralanması için her şeyi ve her şeyi ele almanızı sağlar. Webify tüm mizanpajları, bileşenleri, segmentleri ve diğer şeyleri içerdiğinden, ağır işlerin hiçbirini yapmanıza gerek yoktur. Demoyu tek bir tıklama ile kurun ve bu aracın sizin için hazırladığı ve ayarladığı güçlü özellikleri ve işlevleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bazı güzellikler arasında tam genişlikte bir kaydırıcı, harekete geçirici mesaj düğmeleri, geri sayım sayacı, kaydırma animasyonları ve altbilgi gösterimi bulunur. Ayrıca bir blog başlatabilir ve kriptolar hakkında kıskanılacak bilgilerinizi topluluğa geri verebilirsiniz. Webify ile çok fazla seçenek var, bu yüzden şimdi sorumluluğu üstlenin ve bir patron gibi yeni bir projeye başlayın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Jevelin

kripto para WordPress temaları jevelin


Jevelin, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok önceden tanımlanmış içeriğe sahip üstün bir çok amaçlı WordPress temasıdır. Kitte, hızlı bir site lansmanı için gerekli tüm unsurları ve bölümleri içeren özel bir kripto para demosu bulacaksınız. Jevelin’in çılgın gücü ve uyarlanabilirliği sayesinde, web tasarımını tam olarak istediğiniz gibi değiştirebilir ve iyileştirebilirsiniz. Ancak, şansınız, kripto demosunun düzenini aynen olduğu gibi tercih edeceksiniz çünkü bu kadar havalı.

ICO geri sayım sayacı, kaydırma içeriği yükleme, beceri çubukları, video desteği ve piyasa haberleri hazır, Jevelin hepsini parmaklarınızın ucunda. Böyle bir temayla, hiçbir şekilde sınırlandırılmanıza gerek yok. Sunduğu seçenekler ve olanaklar sınırsızdır. Hayal gücünüzü kullanın, istediğiniz sayfayı oluşturun ve coin piyasasından kolayca sıyrılın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

TheGem


Kripto alanındaysanız veya dalmayı planlıyorsanız, kripto para WordPress temaları ile yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Web siteleri kurma konusunda beceriniz olmasa bile, TheGem ile, daha sonra değil, kolayca bir tane oluşturabilirsiniz. Kabul edelim, sizin için önceden tanımlanmış işlerin çoğu ile, sadece karıştırıp eşleştirin ve son web tasarımını kullanıma hazır hale getirin. Ayrıca TheGem, kodlamadan tamamen kaçınmanıza yardımcı olan WPBakery sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir.

Modern, yaratıcı ve yenilikçi görünüm kesinlikle herkesin dikkatini anında çekecektir. TheGem’i olduğu gibi kullanmaktan çekinmeyin ve çarpıcı çevrimiçi varlığınızla kripto projenizi tamamen yeni bir seviyeye taşıyın. Ayrıca, TheGem söz konusu olduğunda tam bir yaratıcı özgürlüğe sahip olursunuz ve tam olarak istediğiniz sayfayı oluşturduğunuzdan emin olursunuz.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Pursuit

Pursuit, kripto para birimi ve finansal teknoloji şirketleri için güzelce tasarlanmış birinci sınıf bir WordPress temasıdır. Canlı bir ön uç sürükle ve bırak oluşturucu, değişim düzenleri, ICO’lar, dijital cüzdanlar ve bitcoin platformları gibi harika özellikler içerir. Modern ve şık bir web sitesi ile dakikalar içinde çalışmaya başlamanızı sağlayacaktır.

Bir çırpıda jeton satışı geri sayım sayacı, kayıt formu ve uygulama mağazası düğmeleri oluşturun. Ek eklentileri bir araya getirmeye gerek kalmadan ödemeleri kolay ve güvenli bir şekilde işleyin. Pursuit, PayPal, Stripe, kredi kartları ve 100’den fazla ödeme ağ geçidi uzantısını destekler. Bu tema aynı zamanda birçok WordPress uyumlu kripto para eklentisiyle de çalışır – entegrasyonlar çocuk oyuncağıdır.

Sürükle ve bırak canlı düzenleme, web sitenizi büyük bir öğe kitaplığı kullanarak özelleştirmenize yardımcı olur, gerçek zamanlı tasarım değişikliklerini görmenizi sağlar ve size endişelenmeden yeni şeyleri test etme ve deneme şansı verir. Sınırsız olanaklara sahip mükemmel kripto para birimi web sitesini oluşturmanıza olanak tanıyan 40’tan fazla widget’a ve 20’den fazla modüler sayfa şablonuna erişebilirsiniz.

Profesyonelce tasarlanmış ön ayarlar, hızlı bir şekilde çalışmaya başlamanızı sağlar. Düzenli olarak daha fazlasını ekleyerek kendi düzenlerinizi oluşturun veya bir kripto para borsası, bitcoin ticaret platformu, dijital cüzdan veya ICO token satışı ile başlayın. Tüm ön ayarlar, ayrıntılara büyük özen gösterilerek ve kripto para birimi ve finansal teknoloji nişine özel olarak oluşturulmuştur.

Pursuit, canlı ön uç sürükle ve bırak oluşturucu ve kripto para özelliklerini destekleyen güzel bir kripto para ve finansal teknoloji WordPress temasıdır. Bir Envato Elite ekibi, en çok satan temaların yaratıcıları ve 15.000’den fazla mutlu kullanıcısı olan 5 yıldızlı bir derecelendirme tarafından geliştirilmiştir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Cryptic

kripto para WordPress temaları pursuit

Cryptic, tüm madeni para piyasası iş fikirlerinizi çözecek süper güçlü bir WordPress temasıdır. Temiz, modern ve parlak, yeni başlayanlar göz önünde bulundurularak, yani herhangi bir kodlama becerisi gerektirmiyor. Cryptic, yıldırım hızında performans ve SEO kolaylığı için optimize edilmiş bir koda sahiptir. Ayrıca, tüm modern web trendlerini takip eden duyarlı ve retinaya hazır bir temadır.

Ana ana sayfaya ek olarak, Cryptic ayrıca üç demo / dizin sayfası varyasyonuna daha sahiptir: Crypto Stats, Crypto ICO ve Crypto Coacher. Bununla birlikte, Cryptic temasıyla madeni para piyasasıyla ilgili istatistikleri, haberleri ve diğer yararlı verileri paylaşmanın yanı sıra, çevrimiçi kurslar oluşturabilir ve satabilirsiniz. Tabii ki, BitCoin ödemelerini destekleyen temaya entegre edilmiş bir kripto para hesaplayıcısı ve WooCommerce eklentisi de var. Bir kripto web sitesi oluşturmak, sizin için sakladığımız kripto para WordPress temaları listesinden Cryptic veya başka herhangi birini seçseniz de kolaydır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Avada

avada finans cryptocurrency wordpress teması

Birçoğu WordPress temalı titan Avada’yı zaten duymuş. Neredeyse istediğiniz her şey için kullanabileceğiniz duyarlı, çok amaçlı bir araçtır. Kişisel, kurumsal, ajans ve kurs satan web siteleri, hepsini yapabilirsiniz. Avada’nın sahip olduğu çok sayıda özellik ve uzantı ile, onu bir kripto para WordPress temasına da dönüştürebilirsiniz. Sıfır beceriye ve uzmanlara sahip olan tüm deneyim seviyelerine ulaşan bir web sitesi hazırlama ürünüdür.

Avada’da çok sayıda premium eklenti, Fusion site kurucusu ve gözlerinizi doyuracak bir dizi demo var. Gerçekten en zorlu işletme sahiplerini bile tatmin etmek için etkileyici bir temadır. İlhama ihtiyacınız varsa , en çok satan WordPress teması olan Avada’yı kullanan çeşitli web sitelerine göz atın .

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Crypton

crypton cryptocurrency wordpress teması

Bir kripto para ve veri madenciliği WordPress teması arıyorsanız, tam olarak olmanız gereken yerdesiniz. Crypton, önünüzde yepyeni bir dünyanın kilidini açacak bir üründür. Her şeyden önce, aranan para web sitesini oluşturmanıza yardımcı olur. O andan itibaren gökyüzü dedikleri sınırdır. Olağanüstü bir kripto madenciliği WordPress teması ile işinizi tamamen farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz.

ThemeREX çerçevesine dayanan Crypton, kripto pazarını kapsayan bir blog veya çevrimiçi dergi oluşturmak için harika bir çözümdür. Cryptocurrency All-In-One eklentisi ile uyumludur ve WooCommerce’i tamamen destekler. Tek tıklamayla kurulum süreci ve mevcut demolar ile web siteniz ABC denildiği kadar hızlı yayına girebilir. Üstbilgi ve altbilgi oluşturucudan yararlanın ve sayfanızı kolaylıkla orijinal hale getirmek için basit özelleştirmenin tadını çıkarın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Avian

kripto para WordPress temaları bird

Avian, biri kripto para web siteleri için özenle tasarlanmış birkaç önceden tanımlanmış demo içeren çok amaçlı tek sayfalık bir WordPress temasıdır . Minimalizm ve yaratıcılığa odaklanır ve birçok harika özellikle donatılmıştır. Visual Composer ve Revolution Slider, ücretsiz olarak edindiğiniz premium eklentilerdir. Ayrıca, web varlığınızı kaydırma animasyonları ile renklendirebilir ve sayfanızın SEO optimizasyonu sayesinde arama motorlarında üst sıralarda yer aldığını görebilirsiniz.

Dahası, Avian, duyarlı bir spor ve retina ekranları, uyumlu düzen olağanüstü derecede hızlı yüklenir ve sınırsız güncelleme sunar. Avian, Contact Form 7 , WooCommerce ve Google Maps’i destekler ve çarpıcı bir filtrelenebilir portföye sahiptir. Ama dürüst olmak gerekirse, kripto para birimi, ICO ve blok zinciri demosu ile, onu olduğu gibi kullanabilir ve manuel iyileştirmeler yapmaktan tamamen kaçınabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Crypterio

kripto para WordPress temaları crypterio

Crypterio, güçlü ve özel bir kripto para WordPress temasıdır. Profesyonel, duyarlı ve gözleri yormaz. Esnek bir tasarım ve Görsel düzenleyici ile birlikte gelir; bu nedenle, oluşturmak için hiçbir kodlama becerisi gerektirmez. Yatırımcılar, danışmanlar ve ICO ajansları buna bayılıyor! Ayrıca Crypterio tüm ekranlar, cihazlar ve tarayıcılarla uyumludur. Birinci sınıf retinaya hazır kalitesi, grafiklerin sorunsuz çalışmasını ve düzenlerin çekici görünmesini sağlar. Örnek olay incelemeleri, para birimi dönüştürücüler, hizmetler ve sunduklarınızdan çok daha fazlasını tasvir edin. Blog sayfaları, hakkımızda veya ekip sayfaları ve 10’dan fazla pencere öğesi de mevcuttur.

Crypterio’nun işlenmesi eğlencelidir ve unsurlarıyla oynaması kolaydır. Diğerlerinin yanı sıra özel pasta grafikleri, grafikleri ve ilerleme çubuklarını kullanın. Google yazı tipleri ve Harika Yazı Tipi Simgeleri ve widget’leri de dahildir. Pazar trendlerini sergileyin ve WooCommerce gibi mükemmel eklentilerle iş yapın. Düzenli güncellemeler ve destekle bu harika StyleMix yaratımını edinin! Crypterio alın!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Cryptro

kripto para WordPress temaları

Cryptro, teknoloji meraklısı ve duyarlı bir WordPress kripto para, blok zinciri ve finans web sitesi temasıdır. Sezgisel bir web sitesi oluşturma araç setidir. Kodlama uzmanlığına sahip olan veya olmayan kullanıcıların net, sorunsuz web siteleri elde etmelerini sağlar. Bitcoin değişim projelerinize, ICO’larınıza ve çok daha fazlasına bir kitle çekin. Cryptro ile finansal girişimleriniz için işlevsel, bilgilendirici platformlar oluşturabilirsiniz.

Büyüyen kripto para piyasasını ele geçirin ve Cryptro ile blok zinciri fikirlerinden yararlanın. GoodLayers Sayfa Oluşturucu, özel sayfaları ve düzenleri bir profesyonel gibi bir araya getirmenize olanak tanır. Kripto para birimi dönüştürücülerini, bitcoin fiyat tablolarını ve etiketlerini ve diğer kullanışlı avantajları dağıtın. Duyarlı ve çok platformlu Cryptro, mobil ve masaüstü cihazlarda iyi performans gösterir. Hafif ve hızlı yüklenen Cryptro, herhangi bir ölçek ve boyuttaki projeyi takılma olmadan yönetir. Harika galeri, portföy ve blog düzenleri, dünyaya ne hakkında olduğunuzu söylemenizi sağlar. Cryptro bugün finansal projelerinizi gerçekleştirsin!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

PenNews

kripto para WordPress temaları

PenNews, modern, keskin ve duyarlı bir WordPress çok konseptli dergi web sitesi temasıdır. Bu tema, kullanıcıların birkaç dakika içinde etkileyici modern platformları bir araya getirmelerine olanak tanır. Herhangi bir pazar veya niş için anlamlı dergiler ve haber blogları oluşturun. Çok sayıda widget, şablon ve demo ile iş akışınızı düzene koyun ve hayatı kolaylaştırın. Finans, kripto para haberleri, bloglar ve dergiler PenNews için mükemmel bir seçimdir. PenNews, kripto para içeriğinizi dakikalar içinde dünya çapındaki izleyicilere sunar.

Yerleşik WooCommerce uyumluluğu ile çevrimiçi alışveriş yapın ve ürünlerinizi pazarlayın. Sıfırdan tamamen yeni sayfalar veya WPBakery ile şablon oluşturun. İzleyicilerinizi şık animasyonlar ve birinci sınıf kaydırıcılarla meşgul edin. PenNews kripto para derginizden veya blogunuzdan reklamlarınız için sonsuz alanlarla para kazanın. Güçlü SEO, bir gecede trafiği çatıdan yönlendirir. Harika Google AMP ve Facebook Instant Articles ile mobil kullanıcılara verimli bir şekilde ulaşın. PenNews ile işinizi büyütün!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Tolarcek

kripto para WordPress temaları

Tolarcek bir bitcoin ve cryptocurrency WordPress blog web sitesi temasıdır. Kripto para birimi endüstrisiyle ilgileniyor musunuz? Kendi web sitenizi tasarlamak ister misiniz? Tolarcek, madeni para piyasası için güçlü bir web sitesi kurma aracıdır. 6 ana sayfa ve blog düzeni sunar. İster yeni başlayan ister ileri düzey bir kullanıcı olun, hayallerinizdeki web sitesini basit ve kolay bir şekilde oluşturun. Tolarcek, bir finansal proje için birçok spesifik özelliği bünyesinde barındırır. Bitcoin, Ethereum veya diğerleri gibi kripto para biriminiz için kısa kodlar ekleyin. Tolarcek ayrıca tamamen duyarlı ve Retina hazır. Kullanıcılar, Tolarcek’in herhangi bir ekran çözünürlüğüne veya yönüne kusursuz şekilde uyum sağlama şeklini severler. Okunabilirlik göz önünde bulundurularak yapılmıştır ve SEO optimize edilmiştir. Tolarcek, yüksek yükleme hızlarını ve optimum web sitesi performansını garanti eder. Tek tıklamayla kurulum ve özel kripto para kaydırıcısı oluşturma kılavuzu paketi tamamlar. Artık beklemeyin, hemen Tolarcek’e gelin!

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Transecure

transecure cryptocurrency wordpress teması
Transecure, çevrimiçi ödeme ağ geçitleri, döviz bozdurma ve benzerlerini sunan herkes için özel kripto para WordPress temalarından biridir. Önceden tanımlanmış tonlarca sayfa düzeni ve çok sayıda özellik ile proje web sitenizde hemen çalışmaya başlayabilirsiniz. Transecure ayrıca sizden asla kodlama bilgisi istemez, bu da onu yeni başlayanlar için bile mükemmel kılar.

Kitte, AccessPress, ekip eklentisi, paralaks efekti, PSD dosyaları ve referanslar gibi her türlü şeyi birkaç isim bulacaksınız. Transecure’un düzeni mobil cihazlar, retina ekranları, SEO ve popüler web tarayıcıları ile uyumludur. Transecure ile şimdi güçlü başlayın.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

LeadEngine

leadengine cryptocurrency wordpress teması
Madeni para piyasası sadece büyüyor ve büyüyor, finansal işinizi henüz yapmadıysanız kripto para birimine uyarlamayı düşünebilirsiniz. Ya da belki kalbini ve ruhunu kriptolara adayan ayrı bir şirket kurdu. Planınız ne olursa olsun, onu sizin için gerçekleştirmenize yardımcı olan LeadEngine’dir. Özel kripto para açılış sayfasıyla , web varlığınız ışığı daha sonra değil, daha erken görebilir. Zor iş sizin için çoktan yapıldı, sadece onu kullanmanız gerekiyor ve geri kalan her şey tarih oluyor.

Bir geri sayım sayacı ve metin kaydırıcısından harika bir yol haritasına ve pasta grafiğine kadar, LeadEngine, kripto projenizi olağanüstü derecede iyi yapacak birçok mükemmel varlığa sahiptir. Animasyonlar ve kaydırmalı içerik, yükleme deneyimini canlandırırken, birkaç dahil edilen iletişim sayfası da iletişime geçme sürecini düzenler. LeadEngine söz konusu olduğunda, kendi kendinize inşa etmeniz gereken hiçbir şey yok. Kripto teması her şeyi emrinizde ve işinizi geliştirmeye hazır.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Consulting WP

danışmanlık wp cryptocurrency wordpress teması

Yirmi düzen ve tam esneklikle, Consulting WP kolayca bir kripto para WordPress teması olarak düşünülebilir. Ancak başlangıçta, modern ve zamansız web tasarımına sahip bir iş ve finans WP temasıdır. Bununla birlikte, Consulting WP tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu bilir ve bunları hemen uygulamaya koymanız için gerekli tüm unsurları ve özellikleri hazırlar. İle sürükle ve bırak oluşturucu , hızlı, mevcut içeriği düzenlemek onu geliştirmek, çıkarmak ve buna özel olarak oluşturulmuş bileşenler ekleyebilir.

Farklı başlıklar, etkinlikler, randevu planlayıcı, çok konumlu Google Haritalar ve premium eklentiler, WP Danışmanlığı tüm kullanıcılarına doğru davranır. Eklentilerin çoğunun yanı sıra tarayıcılar, platformlar ve cihazlarla uyumludur. 120’den fazla kısa kod ve birçok başka özellik ile hızlı konfigürasyon seçenekleri. Consulting WP’nin yardımıyla kripto web sitesini madeni para piyasasına açın.

WP Danışmanlığı hakkında daha fazla bilgi için derinlemesine incelememize göz atın .

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Infinite

sonsuz kripto para birimi wordpress teması

Sonsuz tema tüm cihazlar, tarayıcılar ve platformlarla uyumludur, retina hazırdır ve gelişmiş bir sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Infinite ile bir kripto para web sitesi geliştirmek için hiçbir kodlama ve tasarım becerisi gerekmez. Yeni başlayanlar ve deneyimli kullanıcılar için, Sonsuz tema her ikisi için de hazır. Özellikler, ziyaretçilerinizi kullanmaları ve lüks hale getirmeleri için hizmetinizde. Dijital para birimi uzmanlığınızı gösterin ve iyi düşünülmüş bir web sitesi ile işinizi kurun. Artık dünyanın her köşesine ulaşabilir, yatırımlara yardımcı olabilir ve hatta ticaret ipuçları ve püf noktaları sağlayabilirsiniz.

Infinite’ın yönetici paneli, sayfanızı kolay ve etkili bir şekilde yönetmenize ve korumanıza yardımcı olur. En popüler üç premium kaydırıcı eklentisi ve bir lightbox eklentisi, Infinite’ın bir parçasıdır. Ayrıca, size kolaylık sağlamak için yerleşik bir mega menü, Google Yazı Tipleri ve birçok blog, portföy ve galeri düzeni hazırlanmıştır.

Infinite tema incelememizi okuyarak araca daha da aşina olabilirsiniz .

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Business Lounge

business lounge cryptocurrency wordpress teması

Profesyonel kripto para danışmanlığı sunuyor musunuz? Ödüllendirici hizmetlerinizi dünya çapında ağa nasıl getireceğinizin bir yolunu mu arıyorsunuz? Bakın ve merak etmeyin, işte Business Lounge WordPress teması. İşletmenizin tüm sektörlerini ve ardından bazılarını kapsayacak süper özelleştirilebilir bir araç. Artık projenizi mümkün olduğunca kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Sadece bu da değil, ideal platformu oluşturmak için gereken çaba hiç yok.

Business Lounge, on iki değiştirilebilir ev varyasyonu ve geniş bir iç sayfa yelpazesine sahiptir, böylece kendinizinkini bulmak zorunda kalmazsınız. Mevcut olanı kurun ve devreye alın ve tek bir kod satırına dokunmadan çok az şey biliyorsunuz, tercih edilen web sitesinin tümü dijital para endüstrisine hitap edecek şekilde ayarlanmış.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Amwal

amwal cryptocurrency wordpress teması

On ana sayfa, RTL desteği, sekiz başlık, altı alt bilgi ve üç hizmet düzeni, Amwal, büyük fayda göreceğiniz danışmanlık ve finans WordPress temasıdır. İçeride, iş akışınızı hızlandırmak için tonlarca zengin özellik bulacaksınız. Visual Composer, mevcut öğeleri düzenlemek ve yeniden düzenlemek için tonlarca zaman kazandırırken, tek tıklamayla yükleyici size anında demo içeriği sağlar. Ayrıca Amwal, Contact Form 7, WPML ve WooCommerce ile uyumludur. Ayrıca çevrilebilir, SEO dostu ve çok sayıda önceden oluşturulmuş kısa kod içeren tamamen duyarlı bir temadır.

Sahip olunması gereken kripto para web sitesini oluşturmak için Amwal temasını kullanın. Fikrinizi işinizi geliştirmenize yardımcı olacak gerçek ve işlevsel bir web sitesine dönüştürmenize yalnızca birkaç adım uzaktasınız.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Investment Expert

yatırım uzmanı cryptocurrency wordpress teması

Kripto para birimlerine odaklanan uzman yatırımcılardan oluşan bir ekibiyseniz, Yatırım Uzmanı WordPress teması hizmetlerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Çevrimiçi varlığınızı sıralamak için ihtiyacınız olan tek şey, gerekli web sitesini kurmak için kullanımı kolay bir üründür. Şu anda araştırdığınız tüm kripto para WordPress temaları bu tür ürünlerdir ve Yatırım Uzmanı farklı değildir. Diğer birinci sınıf öğelerle birlikte tüm temel özelliklere ve eklentilere sahiptir.

Yatırım Uzmanı, sorunsuz özelleştirme gerektiren popüler sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Dahası, farklı ev stilleri, premium kaydırıcı (Slider Revolution), çoklu dil desteği ve paralaks arka planı , bunların hepsi Yatırım Uzmanının olağanüstü özellikleridir. Çok sayfalı demolara eşlik etmek için, Yatırım Uzmanı temasının arkasındaki kişiler de birkaç tek sayfalık harika düzenler bir araya getirdi.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Financity

financity cryptocurrency wordpress teması

Güçlü bir finansal tema , kripto para WordPress temaları ndan birine dönüştürmek için fazla çalışma gerektirmez. Ve arka ucu anlamanıza gerek kalmadan bunu kolayca ve etkili bir şekilde yapabilirsiniz. Yani, kodlayıcı olmanız veya herhangi bir kod satırını değiştirmeniz ve yine de profesyonel düzeyde web tasarımına ulaşmanız gerekmez. Financity gibi temalar, bir web sitesi oluşturmayı pasta kadar basit hale getirir. Özellikler ve önceden tanımlanmış demo materyali orada, sadece işleri sıraya koymanız, içeriğinizi eklemeniz ve bitirdiniz.

Doğru araçlar ve ürünlerle, karmaşık olması gerekmez, Bitcoin ve Altcoin işiniz için ideal web sitesini şekillendirir. Financity, GoodLayers sayfa oluşturucu, hızlı demo aktarıcı ve gelişmiş yönetici paneli ile birlikte gelir. Google Yazı Tipleri temaya entegre edilirken, her zaman fazladan bir adım atabilir ve özel yazı tiplerini içe aktarabilirsiniz. Financity ayrıca karşılaşabileceğiniz sorunları çözmek için size özel ve hızlı yanıt veren destek sunar.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Consultancy

danışmanlık cryptocurrency wordpress teması

Uyarlanabilirlik, kripto para da dahil olmak üzere hemen hemen her tür işletme ve endüstriye göre değiştirebileceğiniz için uygun bir Danışmanlık WordPress teması kalitesidir . Temanın arkasındaki kişiler, en sık hangi özellikleri kullandıklarını görmek için birçok danışmanlık web sitesini araştırdı. Toplanan verilerle, çizim tahtasına gittiler ve size büyük fayda sağlayacak modernist bir WP teması geliştirdiler. Üç ana giriş sayfası sürümünün yanı sıra, birçok önceden oluşturulmuş iç sayfa ve oyuna koyabileceğiniz tonlarca başka özellik vardır.

Danışmanlık temasının harika bir özelliği, entegre WordPress form oluşturucu, eForm’dur. Bunu yalnızca iletişim ve haber bülteni abonelik formları için değil, sınavlar, veri toplama ve hatta kullanıcı geri bildirimleri için de kullanabilirsiniz. Web sitenizin performansını incelemek ve kullanıcılarınızla etkileşim kurmak için kullanın. Ancak eForm, Danışmanlık tema paketinin bir parçası olarak aldığınız güzelliklerin yalnızca küçük bir yüzdesidir.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Finance Pro

finans pro kripto para wordpress teması

Bilginizi ihtiyacı olanlara ulaştırmak istiyorsanız, yaptığınız işte profesyonel olmanız gerektiği açıktır. Nitekim, kripto para birimi trendleriyle birlikte birçok dolandırıcı web sitesi geldi ve işte o zaman devreye giriyorsunuz. Potansiyel bir müşterinin karşılaştığı ilk kişi olun ve onlara yalnızca hizmetlerinizde değil, dolandırıcılardan da kaçınmak için yardım edin.

Finance Pro, oldukça zorlu bir kripto web sitesinin oluşturulmasını hızlandıran temadır. Tasarım yüksek standartları takip eder ve bileşenler ve öğeler web’deki varlığınızı geliştirmek için oradadır. Finance Pro temasını beğeninize göre ayarlamak için çok sayıda demo materyali, eklenti ve uzantı hizmetinizdedir. Madeni para web sitenizi göze hitap edecek hale getirin ve kripto para birimleri ile yatırım ve alım satım konusunda yardıma ihtiyacı olanların dikkatini çekin.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

BitUnit

bitunit kripto para wordpress teması

Şimdi özel kripto para WordPress temaları ‘na geri dönelim. İşte Bitcoin web siteleri için varsayılan olarak gelen bir tema olan Bitunit, ancak onu ayarlayabilir ve diğer kripto web sitesinin isteklerini karşılamasını sağlayabilirsiniz. Hayatınızı çok daha basit hale getirmek için yenilikçi Elementor sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Bitunit temasıyla birlikte edindiğiniz ön uç yazılım ile ana düzeni özelleştirebilir ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz. Ancak cesur olanlar için stressiz özel düzenler oluşturabilirsiniz.

Bitunit’te farklı başlık ve alt bilgiler, hakkımızda ve hizmetler için sayfalar ve form içeren aktif bir iletişim sayfası bulunmaktadır. Başa dön düğmesi, ekranın üst kısmındaki büyük başlık, birkaç harekete geçirici mesaj düğmesi ve referans kaydırıcısı, bunlar ve diğer malzemeler, tüm ihtiyaçlarınızı% 100 karşılamanızı sağlar.

DAHA FAZLA BİLGİ / İNDİR DEMO HOSTİNG ALIN

Benzer Yazılar