“I’ll eat my d**k on national TV if Bitcoin doesn’t surpass $500k in 3 years.”– John McAfee

Yani diyor ki:

“Eğer Bitcoin 3 yıl içinde 500.000 doları geçmezse, ulusal televizyonda s….. yerim.”– John McAfee

Önceden Bitcoin ile ilgili bazı şüphelerim vardı, gerçekten inandım ( ve hala öyle düşünüyorum ), sadece ilk yatırımcıların tüm enerjiyi alabileceği bir piramit.

Ancak John McAfee gibi biri ulusal televizyonda canlı olarak erkekliğini yiyeceğini iddia ettiğinde, Bitcoin algımı yeniden düşünme ve küçük yatırımımı yapma zamanının geldiğini düşünüyorum.

“Kripto para birimi konusunda” veya yatırımlarda profesyonel değilim, ancak araştırmada iyiyim, bu yüzden hiç uğraşmadığım alana kıçımı sokmak o kadar da zor olmayabilir.

ARAŞTIRMANIN SİZE BURADA SÖYLEMEYE ÇALIŞTIKLARIMIN ORTAK NELERİ VAR?

Oturduğun yerden araştırmak blog yazmaya eşdeğerdir.

Kripto para birimlerine adanmış yolculuğuma, şükür ki felaket olmadı, bir blog ile başladım.

Bir kez daha, blog yazmak, birçok bilgiyi en kısa sürede öğrenmenin ve sindirmenin en iyi yoludur.

Halihazırda kripto para birimlerine adanmış çok sayıda blog olduğundan okuyucuların ilgisini çekmekte zorlanabilirsiniz, ancak blogun nişini kişisel bir meydan okuma gibi bir şeye daraltabilirsiniz , örneğin: ” Bilgili bir evde yetiştirilen kripto para birimi yatırımcısı olmak için 100 gün ” , bu kesinlikle işe yarayabilir.

Kripto para birimleri hakkında öğrendiğiniz şeyleri, öğrenmek üzere olduğunuz şeyleri, ne kadar para yatırdığınızı ve ne kadar para kazandığınızı veya kaybettiğinizi günden güne paylaşacaksınız.

İnsanlar, özellikle meydan okumanın 101. gününde satın aldığınız bir Camaro’yu gösterirseniz, bu tür şeylere bayılır.

Birinin başarısı genellikle kıskançlık veya nefret gibi duygular uyandırır, özellikle zaten bir Camaro kullanıyorsanız ve 100 gün önce sahip olduğunuz tek şey bir toplu taşıma kartıdır.

Şimdi bir kripto para blogu oluşturma açısından seçeneklerinizin neler olduğunu görelim .

Değerli bir WordPress teması bulmak için yaklaşık 6 saat harcadım. Kripto para bloglarının yaklaşık 60 tema demosunu araştırdım ve sonunda Crypton temasıyla karşılaştım.

Temel olarak, bir madencilik donanım blogu , kripto para birimleri incelemeleri blogu , madencilik ekipman mağazası veya olmasını istediğiniz herhangi bir şey için kullanılabilecek bir WordPress temasıdır .

İndir | Demo

Crypton Temasını Özel Yapan Nedir?

Gönderiler Widget’ları

Makalelerinizi istediğiniz şekilde sunabileceğiniz tamamen özelleştirilebilir bir ana sayfa. Ana sayfa yüklendiğinde kullanıcının gördüğü ilk şey Son haberler pencere öğesidir .

Blogunuzdaki en önemli konuların yer aldığı, burada Sıcak güncellemeler kategorisi aracılığıyla sunulan bir yerdir .

Bu widget’ın hemen altında, blog gönderilerinin Para Birimi piyasası kategorisi aracılığıyla görüntülendiği başka bir gönderi bileşeni bulunur .

En çok sevdiğim şey Öne çıkan gönderi widget’ı, göründüğü gibi.

Okuyucuların daha fazla dikkat etmesi gereken blog yazılarını göstermenin gerçekten çekici bir yolu.

Bu şablon Visual Composer kullanılarak oluşturulduğundan, özelleştirme açısından sınırsız seçeneğiniz vardır.

Kenar Çubuğu

Crypton temasının kenar çubuğu, herhangi bir kripto para birimi yatırımcısının gözünü günlük ve gece üzerinde tutması gereken bir şey içerir, bu da Döviz kuru widget’idir .

Bu eklentiyle, aşağıdaki gibi bir dizi kısa kod kullanarak gerçek döviz kurlarını görüntüleyebilirsiniz:

[allcurrencies] – tüm kripto para birimlerini görüntülemek için

[para birimi  grafiği para birimi1 = ”btc” para birimi2 = ”usd”] – grafikleri görüntülemek için, bu durumda BTC ile USD karşılaştırması.

Ve benzeri.

Widget’ı görüntülemek için kısa kodu kopyalayıp sayfaya / gönderi gövdesine veya metin widget alanına yapıştırın.

Bağış Kabulü

Bağışları kabul etmede kötü bir şey yoktur, okuyucularınız onlara sağladığınız içerikle ilgilendiklerini belirttiklerinde, blog barındırma ve bakım için kullanılacak bağışları isteyebilirsiniz.

Crypton temasıyla, temanın demosunda , kenar çubuğunda bulabileceğiniz kullanışlı bir widget aracılığıyla bağış kabul edebilirsiniz .

Bağış Yapmak istediklerinde , kullanıcılar PayPal ile ödeme yapabilecekleri ödeme sayfasına yönlendirilecektir.

Blogunuzun ihtiyaçlarını görsel olarak sunmak için iyi olan bağış hedefleri belirleyebilirsiniz .

Başka?

WooCommerce Mağazası

Crypton temasının yerleşik bir WooCommerce mağazası vardır, ana sayfanın alt kısmında envanterde “mevcut” olan demo öğeleri içeren bir pencere öğesi vardır.

Ek Görünümler

Demoda hemen görmediğiniz şey, Crypton’un bir sonraki güncellemede üç ek görünüm alacağıdır .

Yani şu anda bu temayı alırsanız, yeni derileri ücretsiz olarak alacaksınız. Temel olarak, bir dış görünüm başka bir temaya eşittir, bu nedenle üç temayı ücretsiz olarak almak üzeresiniz.

Bana gelince, bu adil bir anlaşma.

Eklenti Uyumluluğu

Crypton teması aşağıdaki WordPress eklentileriyle uyumludur.

 • Revolution Slider
 • Visual Composer
 • Visual Composer extensions bundle
 • Essential Grid
 • Cryptocurrency All-in-One
 • M Chart
 • ThemeREX Donations
 • MailChimp for WP
 • WooCommerce
 • Instagram Feed
 • ThemeREX Addons

Başkalarını yüklemeden önce, bunları web sitenizin beta sürümünde test etmeniz önerilir, sadece bazı eklentilerin web sitenizi bozmayacağından emin olun. Betayı kırmak çok daha iyidir, ancak web sitenizin üretim sürümünü değil.

Bir beta sürümüne sahip olmak için, Cpanel’inizde bir alt alan adı oluşturmanız, ona beta.yourdoamin.com gibi bir ad vermeniz ve orada canlı web sitenizin bir kopyasını (eklentiler, içerik ve tema ile) oluşturmanız gerekir.

Bir kripto para birimi blogu veya web sitesi oluşturduktan sonra, ilerlemenizi veya başarı hikayelerinizi yorumlarda paylaşmayı unutmayın.

İyi şanslar 😉

Benzer Yazılar