GrooveFunnels’a Başlarken

Başlamak için 1. Adım, ücretsiz hesabınıza kaydolmaktır . Hızlı ve kolaydır, kredi kartı gerekmez.

İlk adımı tamamladığınızı varsayarsak, panoya bakıp aşağıdakileri içeren kapsamlı Groove uygulamalarına nasıl başlayacağınızı merak ediyor olabilirsiniz:

 • GroovePagesⓇ
 • GrooveKartⓇ
 • GrooveMail™
 • GrooveSell™
 • GrooveBlog™
 • GrooveAffiliate™
 • GrooveVideo™

Dalmadan ve keşfetmeden önce, ki yapmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz, öncelikle GrooveDigital Academy’ye erişiminiz olduğundan emin olun. Gösterge tablosunda görmüyorsanız, bunun nedeni tüm eğitim kaynaklarımızı barındırdığımız ayrı bir giriş sayfası olmasıdır.

Giriş bilgileriniz, hesabınıza kaydolduğunuz anda size e-posta ile gönderilmiş olmalıdır. Göremiyorsanız , konu satırına sahip bir e-posta için gelen kutunuzu ve gereksiz klasörlerinizi kontrol edin: Yeni GrooveDigital Academy Hesabınız

Hala göremiyorsanız, “Şifremi Unuttum”u seçin veya yeni bir hesap oluşturun.

Kurslarım altında “GrooveFunnels Eğitimi”ni seçin ve “Geçişler” sekmesini seçin.

İleri atlayabileceğinizi fark edeceksiniz, ancak bunu önermiyoruz. Bu seri, baştan sona bir saatten az sürecek şekilde tasarlanmıştır ve tüm Ortak Programı görevlerini kolayca uygulanabilen parçalara ayırır. Gerçekten ihtiyacınız olan her şeye sahip!

Groove ile Çevrimiçi İşinizi Başlatmak veya Büyütmek için Önerilen Üç Yol:

 1. Groove İş Ortağı Olun
 2. Diğer Ürünler için Ortak Olun
 3. Kendi Ürününüzü veya Hizmetinizi Başlatın

Groove İş Ortağı Programına Katılın

Liste yok mu? Ürün yok? Sorun değil!

Ücretsiz bir Groove.CM™ hesabıyla herkes bir Groove üyesi olarak başlayabilir ve çevrimiçi para kazanabilir. Başlamak için mükemmel bir yer yapan şey budur!

Daha sonra, başkalarının ürünlerini de tanıtmaya başlayabilirsiniz. Hatta kendi tekliflerinizi oluşturmaya başlayın. Ama bunun hakkında daha sonra.

GrooveDigital Academy’de 1. Adımı geçme şansınız olduysa, ürünlerimizi dünyanın en iyi ortaklık programıyla entegre ettiğimizi zaten biliyorsunuzdur.

Groove İş Ortağı Programımızda başarılı olmanızı istiyoruz. Ayrıca, önceden deneyiminiz olmasa bile potansiyel müşteriler oluşturmanıza ve dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

Dolayısıyla, ister bağlı kuruluş pazarlamasına yeni başlıyor olun, ister mevcut bir ağınız olsun, programımızın diğerlerinden farklı olduğunu göreceksiniz – hızlı, kolay ve etkilidir.

Groove İş Ortağı Programı Komisyonu

Ücretsiz hesabınıza kaydolduğunuzda, Groove’u tanıtmaya başlamak için kendi bağlı kuruluş bağlantılarınıza anında erişebileceksiniz. Ortaklık programımıza erişmek için yükseltme yapmanız veya başvurmanız GEREKMEZ!

Groove Ortak Ortak Programımıza katılmaya karar verirseniz, bağlı kuruluş yönetim alanına ve promosyon araçlarına anında erişebileceksiniz. Bu, tanıtım çabalarınızı daha da etkili hale getirecek, yani gereksiz güçlükler veya karmaşık teknolojiler olmadan işinizi büyütmeye başlayabilirsiniz.

Groove ürünlerini tanıtarak, ücretsiz Groove hesabınızı kullanarak Katman 1’de %20 ve Katman 2’de %5 komisyon kazanacaksınız. Üyeliğinizi yükselterek 1. Aşamada %40 ve 2. Aşamada %10 komisyon kazanacaksınız.

Tier 1 dönüşümü, bir müşteri adayını Groove’a (bağlı kuruluş bağlantınız aracılığıyla) yönlendirdiğinizde ve bunlar dönüşüm sağladığında gerçekleşir. Bu kullanıcı daha sonra bağlı kuruluş bağlantılarıyla başkalarına yönlendirmeye devam ederse, bu dönüşümlerden de 2. Aşama olan bir komisyon alırsınız.

 • Tier 1’de %20 komisyon* – LIFE için
 • Kademe 2’de %5 komisyon* – böylece bir alt sıra oluşturup çabaları için ödeme alabilirsiniz
  *Yükseltilmiş üyeler Kademe 1’de %40 ve Kademe 2’de %10 alır.

İyi haber şu ki, hiç kimse liderliğinizi sizden alamaz. Ona ömür boyu sahipsin.

Müşteri adayını bize yönlendirirseniz ve onlar ücretsiz hesaplarına kaydolurlarsa, bu müşteri adayı kilitlenir ve ömür boyu SİZE bağlı kalır. Buna “ilk etiket kazanır” diyoruz.

Gelecekte ne zaman ve nerede yükseltme yapacakları önemli değil – ona sahipsiniz ve komisyon garantili.

Bu nedenle, hemen şimdi promosyon yapmaya başlamak çok önemlidir.

Ve Groove İştiraklerine haftalık ödeme yapılır.

Daha detaylı bilgi için www.groovejv.com adresini ziyaret edin.

GroovePages ile bir Ortak Sayfası OluşturunⓇ

İster bir Groove iştiraki olun ister diğer ürünler için bir satış ortağı olun, bağlı kuruluş satış huniniz için ilk açılış sayfanızı oluşturmanız gerekir. Bunun için herhangi bir programlama, kodlama veya tasarım becerisi gerektirmediğinden emin olabilirsiniz.

İnternet pazarlamacılığı dünyasında, bir açılış sayfası, özellikle olası satış yaratma için tasarlanmış bağımsız bir web sayfasıdır. Potansiyel müşterileri bu şekilde çekecek ve daha sonra bazılarını ödeme yapan müşterilere dönüştüreceksiniz.

Teknoloji meraklısı olmasanız bile, bu göründüğü kadar zor bir iş değildir. GroovePagesⓇ, ilk kez kullananların bile bir sayfa veya sayfa dizisi oluşturmasına olanak tanıyan, sezgisel bir sürükle ve bırak düzenleyicisine sahip bir açılış sayfası ve huni oluşturucu platformudur.

 • Sıfırdan başlamak
 • Önceden oluşturulmuş şablonları kullanın
 • Etkileyici bir başlık yazın
 • Tanıtım videosu gömün

GroovePagesⓇ eğiticileri, size bağlı kuruluş sayfanızı nasıl oluşturacağınızı gösterecek bir dizi videoda size yol göstermek için tasarlanmıştır. Burayı takip edin ve kendi profesyonel görünümlü sitenizi dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz.

Ayrıca, resmi GrooveDigital YouTube kanalımızda ayrıntılı derlemeler ve izlenecek yollardan oluşan kitaplığımızda kolayca arama yapabilirsiniz .

Satış Ortağı Sayfanızı Tanıtın

GrooveDigital Academy’deki (veya YouTube kanalındaki) eğitimi takip ettiyseniz, satış ortağı sayfanız artık çevrimiçi dünyayla paylaşılmaya hazır olacak!

Groove.CM™ size yalnızca çevrimiçi işinizi kurmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm teknolojiyi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda onu tanıtmaya başlamanız için ihtiyaç duyduğunuz araçları da sağlarız.

O halde, birinci sınıf Promosyon Araçlarımızı kullanmanın zamanı geldi. Bulmak için Groove Ortaklık Programı sayfasındaki Promosyon Panosuna gidin.

GrooveDigital™’in Kurucuları ve ekibinin İnternet Pazarlama uzmanları olduğu bilinen bir gerçektir. Bu nedenle, bağlı kuruluş web sitelerini tanıtmak söz konusu olduğunda, zaten denenmiş ve test edilmiş en iyi uygulamaları ve pazarlama stratejilerini biliyoruz.

Bu nedenle, tüm Groove iştirakleri için önceden hazırlanmış yüksek dönüşüm sağlayan promosyon araçları oluşturduk.

Çevrimiçi olarak daha fazla satış yapmanıza yardımcı olmak için tasarlanan GrooveFunnels™ Promosyon Araçları özelleştirilebilir:

 • Bağlantılar
 • kaydırma
 • Blog İncelemeleri
 • Nesne
 • Afişler
 • Teşekkürler Sayfa Reklamları
 • Çıkış Sayfası Reklamları
 • Sosyal medya
 • Video İncelemeleri
 • Facebook Reklamları
 • imzalar

Ayrıca, en iyi iştiraklerimizin birçoğunun büyük sonuçlar elde etmek için ücretli reklamcılık kullandığını tespit ettik, bu nedenle, aşağıdakilere ilişkin temel bir girişle ilgileniyorsanız:

 • Solo Reklamlar, Facebook Reklamları, Instagram Reklamları
 • yeniden hedefleme
 • Tıklama başına ödeme

Groove Affiliate Jumpstart portalındaki ücretli reklam stratejileri hakkındaki bu tartışmaya göz atın .

Satış Hunisi Kontrol Listesi

Bu noktaya kadar tamamladığınız her şey, başlamanız ve kendi temel satış dönüşüm huninizi oluşturmanız için tasarlanmıştır.

Aslında, Groove.CM™, Groove ürün paketinin tam işlevselliğini daha iyi temsil etmesi için yakın zamanda önceki GrooveFunnels™’dan yeniden adlandırıldı. Bu, yalnızca bir sayfa oluşturucu ve bağlı kuruluş pazarlama fırsatından daha fazlasıdır; aynı zamanda diğer birçok şeyin yanı sıra bir satış hunisi platformudur.

Temel bir satış hunisinin nasıl kurulacağını öğrenmek, ister bir Groove iştiraki olun, ister diğer ürünler için bir iştirak olun veya kendi ürününüzü piyasaya sürüyor olun, size hizmet edecektir.

Başarılı ve karlı bir çevrimiçi işletme yürütmek için ihtiyaç duyduğunuz ilk beş araca hızlı bir genel bakış:

 1.  Satıcı Hesabı
 2. Alışveriş kartı
 3. otomatik cevaplayıcı
 4. Ürün
 5. Satış Kopyası

1. Tüccar Hesabı

Çevrimiçi ürün ve hizmet satan işletme sahipleri, ödemeleri kabul etmek için güvenilir bir tüccar hesabına sahip olmalıdır.

İşte tam da bu nedenle GrooveDigital™ ailesinin bir parçası olarak GroovePay™ adı verilen bir tüccar işleme hizmetini dahil ettik.

GroovePay™, dijital pazarlama ve e-ticarette uzmanlaşmıştır, bu da hızlı ve kolay onay alacağınız anlamına gelir. Ve rekabetçi satıcı fiyatlandırmasıyla, gelirinizin daha fazlası cebinizde olacak.

www.groovepay.com adresinden satıcı hesabınız için başvurun

2. Alışveriş Sepeti

Çevrimiçi kredi kartı ödemelerini kabul etme yeteneği bir şeydir, ancak bunu web sitenize entegre etmek başka bir şeydir. Ve çoğu alışveriş sepeti sistemi pahalı, karmaşık ve cansız özelliklere sahip.

Bir kez daha GrooveSell™ adlı alışveriş sepeti yazılımı için en iyi çözümü oluşturduk.

Piyasadaki en güçlü satış ve ortaklık platformudur. Özelleştirilebilir fiyatlandırma yapıları ve sağlam ödeme seçenekleriyle sınırsız ürün hunisi oluşturabilirsiniz.

Ve ücretsiz. Aylık fatura yok ve işlem ücreti yok. www.groovesell.com adresinde daha fazla bilgi edinin

3. Otomatik Yanıtlayıcı

Otomatik yanıtlayıcı, müşteri bilgilerini yakalamanıza ve otomatik e-posta dizileri veya canlı yayınlar göndermenize olanak tanıyan bir sistemdir.

Ne de olsa “para listede”. Bu nedenle, müşterileriyle uzun vadeli ilişkiler kurmaya kararlı işletme sahipleri için güvenilir bir otomatik yanıtlayıcı ve CRM, işlerinin büyümesi için çok önemlidir.

Pazarlamacılar, otomatik yanıtlayıcı sistemlerine yüzlerce, hatta binlerce dolar yatırım yapıyor. Ancak daha yeni bir işletme, GrooveFunnels™ ile kolayca entegre olabilen düşük maliyetli veya ücretsiz seçeneklerle çalışmayı tercih edebilir.

Ancak bu araçlar İnternet Pazarlamacıları için tasarlanmamıştır ve özelliklerde sınırlamalar vardır. Groove.CM™ paketinin bir parçası olarak, birinci sınıf bir e-posta otomatik yanıtlayıcı ve CRM çözümü olan GrooveMail™’e de erişebilirsiniz.

Otomatik yanıtlayıcınızı ayarlamak için www.groovemail.com adresine gidin .

4. Ürün

Bir Groove iştiraki olarak başlamayı seçebilseniz de, nihai hedef kendi ürününüzü (dijital/fiziksel) veya hizmetinizi yaratmak olmalıdır.

 • Eğitim bilgi ürünleri
 • Üyelik siteleri
 • Dijital şablonlar ve araçlar
 • Hizmetler
 • E-ticaret

Yukarıdaki listedekiler gibi kendi ürünlerinizi satmak, bir satış hunisi oluşturmanın faydalarını en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır çünkü amaç, kendi işinizi kurabilmeniz için müşterileri çekmektir.

Bununla birlikte, yeni başlıyorsanız ve şu anda satacak kendi ürünleriniz veya hizmetleriniz yoksa, Groove.CM™ dahil olmak üzere bağlı ürünleri tanıtmak için yine de satış huninizi oluşturabilirsiniz.

5. Satış Kopyası

Potansiyel müşterilerinizi bala arı gibi çekmek, web sayfanızın satış kopyasına bağlıdır. Harekete geçirici mesaj (CTA) ne olursa olsun, dikkat çeken ve potansiyel müşterileri harekete geçmeye iten şey budur.

Tipik bir satış sayfasında, büyük veya renkli yazı tipleri kullanılarak kolayca tanımlanabilen başlıklar ve alt başlıklar bulunur. Bir başlığın amacı, ziyaretçilerin satış sayfasının geri kalanını okumaya yetecek kadar ilgilenmesini sağlamaktır ve burası, ziyaretçileri sadece tıklamak yerine harekete geçmeye ikna etmek için ikna edici metin yazarlığı taktiklerini kullandığınız yerdir. Sayfanızın en önemli metin öğelerinden biridir ve dönüşümler üzerinde büyük etkisi vardır!

GroovePagesⓇ, sizin için önceden eklenmiş olan başlık ve satış kopyası öğeleriyle önceden hazırlanmış şablonları seçmenize olanak tanır. Metni vurgulayın, sil’e basın ve kendi metninizle değiştirin; değiştirdiğiniz metni veya ürün sayfasındaki başlığı modelleyin.

***

Groove ile kazanç potansiyeliniz sınırsızdır. Ve artık dönüşüm sağladığı kanıtlanmış etkili bir satış hunisi oluşturmak haftalar sürmüyor.

 • Sınırsız huni ile sınırsız ürün sat
 • Entegre e-posta dizileri oluşturun
 • Sürükle ve bırak oluşturucuyla sayfalar oluşturun
 • Sağlam ödeme deneyimleri oluşturun
 • Video tabanlı içeriği optimize edin
 • Artan satışlar, aşağı satışlar ve sipariş artışları sunun
 • Organik arama için içerik yayınlayın
 • Groove JV Programı ile komisyon kazanın
 • Kendi ortaklık programınızı oluşturun
 • Ve dahası!

Benzer Yazılar