Günümüzde giderek daha fazla perakendeci çevrimiçi mağazalara ekliyor veya taşınıyor ve her zaman kendilerini çevrimiçi satmanın veya pazarlamanın yollarını arıyorlar. Çevrimiçi satış, internetin hızla büyüyen, yavaşlama belirtisi olmayan bir köşesidir ve geniş bir müşteri tabanına ulaşmanın harika bir yoludur.

Küçük satıcılar, büyük perakendeciler gibi genişleyen web sitelerini destekleyecek altyapıya veya geliştiricilere ödeme yapacak bütçeye sahip olmayabilir, ancak yine de kalabalığın arasından sıyrılmak istiyorlar. WordPress, bir dizi teması e-ticaret düşünülerek tasarlandığından, bu niş doldurmak için bir seçenektir. İşte, basit çevrimiçi mağazalardan çok amaçlı web sitelerine kadar gamı ​​çalıştıran favori e-ticaret teması için derlediğimiz bir liste. Burada çevrimiçi satış ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir şey bulacağınızdan emin olabilirsiniz!

1. Jayla

Jayla , WordPress ile çevrimiçi mağazalar oluşturmak için minimal ve modern bir e-ticaret temasıdır.

Güçlü WooCommerce WordPress eklentisi etrafında oluşturulan Jayla, ürünlerinizi çevrimiçi olarak tanıtmak ve satmak için profesyonel görünümlü bir mağaza oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi içermelidir. Web sitenizden fiziksel ürünler, dijital indirmeler veya hizmetler satıyor olsanız da, Jayla, WordPress ve WooCommerce, tümü tamamen modern ve şık bir tasarımla sarılmış gerekli tüm işlevselliği sağlayabilir.

Jayla mağaza demolarına bakarsanız, bu temanın WordPress ile çok çeşitli çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılabileceğini göreceksiniz. Bazı örnekler arasında mobilya mağazası demosu, çevrimiçi ayakkabı satışı için site şablonları ve teknoloji mağazası seçeneği bulunur. Hangi demoyu seçerseniz seçin, tüm içeriği ve yapılandırma ayarlarını sadece birkaç tıklamayla web sitenize aktarabileceksiniz. İçe aktarma görevi tamamlandıktan sonra, kendi ürünlerinizi çevrimiçi mağazanıza eklemeye başlayabilirsiniz.

Demo içeriğinin yanı sıra, Jayla size birçok özelleştirme seçeneği de sunar. Bir WordPress web sitesini özelleştirmenin en kolay yollarından biri, bir sürükle ve bırak sayfa içerik düzenleyicisi kullanmaktır ve Jayla, WordPress için bu türden en popüler araçlardan biri olan WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu içerir. Bununla birlikte, bu temanın tüm demo içeriği Elementor sayfa oluşturucu aracıyla uyumlu olacak şekilde oluşturulmuştur ve size daha da fazla özelleştirme seçeneği sunar. Jayla e-ticaret mağazasını kullanırken çevrimiçi mağazanızı kişiselleştirmenin bir başka yolu da üstbilgi ve altbilgi oluşturucu aracıdır. Bu özellik sayesinde, mağazanız ve tek tek sayfaları için özel üstbilgi ve altbilgi düzenleri oluşturmak kolaydır.

Kutudan çıktığı gibi harika görünen ancak aynı zamanda çok sayıda özelleştirme kapsamına sahip şık bir e-ticaret teması arıyorsanız, Jayla projeniz için doğru seçim olabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

2. Metro

Metro , yedi farklı ana sayfa tasarımına sahip minimal bir e-ticaret temasıdır.

Metro ile birlikte gelen tasarım ve şablonlara geçmeden önce, bu temanın WooCommerce için bir paket premium eklenti ile birlikte geldiğini vurgulamakta fayda var. Bu nedenle, çevrimiçi mağazanıza erişmek için fazladan ödeme yapmanız gerekecek bazı yararlı işlevleri anında ekleyebilirsiniz. Bu eklentilere örnek olarak, ayrıntılarını tema web sitesinde görüntüleyebileceğiniz ürün varyasyonu renk örnekleri uzantısı ve üretim varyasyonu galeri modülü dahildir.

Metro paketindeki ana sayfa şablonları ve diğer düzenlerin seçimi sayesinde, WordPress ile birçok farklı türde çevrimiçi mağaza yapmak için bu temayı kullanabilirsiniz. Metro temasının genel tasarımı ve stili minimal olarak tanımlanabildiğinden, paketteki şablonlar geniş bir ürün ve marka yelpazesine katkıda bulunur. Bu sayede, ne tür bir e-ticaret işi yürütürseniz yönetin veya başlamak isteyin, burada uygun bir şablon seti bulma şansınız yüksektir.

Metro mağaza demolarına bakarsanız, moda ürünlerini, aksesuarları ve mobilyaları tanıtmak için yapılandırıldıklarını göreceksiniz. Bu nedenle, bu tür ürünlerden veya benzer ürünlerden herhangi birini satıyorsanız, Metro kullanıma hazır olmalıdır. Bununla birlikte, belirtildiği gibi, bu temanın minimal tasarımı onu hemen hemen her tür ürün için ideal kılar, bu nedenle sattığınız ürün türleri demolarda temsil edilmiyorsa ertelemeyin.

Bazı şık ve minimal ana sayfa düzenlerine erişirken, Metro teması aynı zamanda bireysel ürün sayfası şablonları ve ürün kategorisi düzenleri dahil olmak üzere birçok ürün sayfasıyla birlikte gelir. Aslında, alışveriş sepeti, ödeme ve müşteri hesabı bölümleri dahil olmak üzere çevrimiçi mağazanızın ihtiyaç duyabileceği tüm sayfalar için birden fazla şablon vardır. Mağazanızı oluştururken, sitenizin tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlamak için mevcut seçeneklerden birini seçip seçebilirsiniz.

Metro, mağazanıza ihtiyaç duyduğu görünümü vermek için kullanışlı e-ticaret araçlarını eksiksiz bir şablon setiyle birleştirir.

Daha Fazla Bilgi / İndir 

3. Divi

Günümüzün rekabetçi pazarında, bir e-ticaret web sitesi yalnızca işlevsel bir vitrin sunmaktan daha fazlasını yapmalıdır; ayrıca bakmak için çarpıcı olması gerekiyor. Şaşırtıcı derecede popüler Divi  ( inceleme ) ile, muhteşem görünümlü bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için elinizde bol miktarda güç var.

Divi, her türlü uygulamaya uygun, son derece popüler bir temadır. Bununla birlikte, birlikte verilen WooCommerce eklentisi ile birleştiğinde, bir e-ticaret canavarına dönüşür. Yerel sürükle ve bırak sayfa oluşturucu (Divi Builder olarak adlandırılır), neredeyse sınırsız seçenek yelpazesiyle mizanpajları tasarlarken ellerinizi kirletmenizi sağlar. Hemen ayağa kalkıp koşmak isteyenler için, ana sayfaları, portföyleri, e-ticaret vitrinlerini ve daha fazlasını kapsayan bir dizi önceden oluşturulmuş düzen vardır.

Özetle, Divi’nin çok yönlülüğü en büyük varlığıdır – ve aynı şekilde hisseden binlerce mevcut müşteri vardır. E-ticaret web siteniz için güçlü ve popüler bir e-ticaret teması arıyorsanız, bu piyasadaki en iyilerden biridir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

4. Shoptimizer

Shoptimizer , hız ve dönüşümün ikiz hedefleri etrafında oluşturulmuş CommerceGurus’un bir WooCommerce temasıdır.

Araştırmalar, bir saniyelik bir gecikmenin bile dönüşümlerde% 7’lik bir azalmaya neden olduğunu göstermiştir, bu nedenle Shoptimizer’ın tüm önemli hız karşılaştırma hizmetlerinde inanılmaz derecede iyi puan aldığını görmek harika. Mağazanızın olabildiğince hızlı yüklenmesine yardımcı olmak için, Shoptimizer stil sayfasını otomatik olarak küçültme yeteneğine sahiptir ve yükleme sürelerinde önemli bir gelişme sağlar. Anahtar sayfalar neredeyse anında yüklenir ve sonuç olarak tema çok duyarlı hissedilir. İyi bir web barındırıcısı ile birleştirildiğinde, bu tema, ziyaretçilerinizin uzun yükleme süreleri nedeniyle geri düğmesine basma şansını azaltacaktır.

CommerceGurus, dikkat dağıtıcı olmayan bir ödeme seçeneği, temel harekete geçirici mesaj düğmelerinin yanında güven rozetleri ve beni geri ara seçeneği gibi bir dizi dönüşüm odaklı özellik de ekledi.

Ayrıca bu tema, akıllı telefon kullanıcılarının mağazanızda kolaylıkla alışveriş yapabilmelerini sağlamak için ‘mobil öncelikli’ olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu mobil öncelikli yaklaşım, SEO söz konusu olduğunda, Google gibi arama motorlarının listelerinde mobil uyumlu siteleri tercih etmesiyle giderek önem kazanmaktadır.

Kendi sayfalarınızı tasarlamaya gelince, yalın Elementor sayfa oluşturucu devreye alınarak kullanıcıların kolayca güzel düzenler oluşturmasına olanak tanır. Bu aracı, e-ticaret mağazanıza kendi özel sayfa tasarımlarınızı eklemek ve mevcut içeriği özelleştirmek için kullanabilirsiniz. Özelleştiricide yazı tiplerini, renkleri ve diğer ayarları hızla değiştirmeyi ve sonuçları anında görmeyi kolaylaştıran çok sayıda tema seçeneği de vardır.

Tek tıklamayla demo içe aktarma özelliği, hiç vakit kaybetmeden çalışmaya başlayacağınız anlamına gelir. Shoptimizer, bu listedeki diğer temalardan 99 $ ‘dan daha yüksek fiyatlandırılır, ancak 1 yıllık destek ve ömür boyu güncellemelerle birlikte gelir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

5. TheGem

thegem-moda-mağaza-teması

Hemen hemen her e-ticaret mağazası sahibi, ürünleri tanıtmak için doğru görselleri kullanmanın değerini bilir. Ancak satışlar, ürün fotoğrafçılığınızın kalitesine olduğu kadar web sitenizin tasarımına da bağlıdır. Neyse ki, TheGem sizi kapsıyor.

Bu tema çok amaçlı bir çözüm olarak pazarlanırken, TheGem WooCommerce ile tam tasarım entegrasyonu sunuyor. Dahil edilen bir dizi önceden oluşturulmuş düzen vardır ve birlikte verilen Visual Composer eklentisini kullanarak, benzersiz gereksinimlerinize uyacak hemen hemen her düzeni oluşturabilirsiniz.

TheGem, ürünleri güzel bir şekilde sergiliyor. Düzgün bir rollover efekti, bir site ziyaretçisi faresini ürün küçük resminin üzerine getirdiğinde alternatif bir görüntü ortaya çıkarır. Ayrıca, ürün sayfalarında bir inceleme bölümü, ürün istatistiklerini gösteren sayaçlar ve İstek Listesine Ekle düğmesi bulunur.

E-ticaret mağazanızı oluşturmak için TheGem gerçekten parlıyor. Bunu istek listenize ekleyin ve tema aramanız sizi ona geri götürürse şaşırmayın!

Daha Fazla Bilgi / İndir

6. Hongo

Hongo , her tür ürünü çevrimiçi satmanıza yardımcı olabilecek çok amaçlı bir e-ticaret WordPress temasıdır.

Çok sayıda önceden oluşturulmuş mağaza ve şablon stilleri ile Hongo, hemen hemen her tür e-ticaret projesi için çalışmalı ve her tür ürünü listelemek için uygun olmalıdır. 10 mağaza demosu, takı, iç çamaşırı veya mobilya gibi belirli bir ürün türüne odaklanan amaca yönelik oluşturulmuş seçeneklerin yanı sıra çok çeşitli ürünler için uygun birkaç daha genel amaçlı tasarımın bir karışımıdır. . Bununla birlikte, amaca yönelik mağaza demoları bile, diğer ürün kategorilerini satmak için kolayca ayarlanabilir ve yeniden kullanılabilir.

Hongo kullanıcıları, önceden oluşturulmuş mağaza demolarının yanı sıra yedi ürün sayfası stilinden de seçim yapabilir. Bu sayede, web sitenizde bir ürün yayınlamak söz konusu olduğunda, o öğe için en iyi şekilde çalışan düzeni hızlıca seçebilirsiniz. Çalışabileceğiniz birden fazla blog şablonu da vardır, bu nedenle yeni ürün serilerini duyurmak veya diğer haberleri ziyaretçilerinizle paylaşmak istiyorsanız, bunu Hongo ile yapmak kolaydır.

E-ticaret özellikleri Hongo ile yetersiz değildir. Önceden oluşturulmuş tüm içeriğin yanı sıra, mağazanızın diğer büyük çevrimiçi perakendeciler gibi işlev görmesini ve aynı zamanda parçaya bakmasını da sağlayabilirsiniz. Bu yararlı e-ticaret özelliklerinin bazı örnekleri, müşterilerinizin aradıklarını bulmalarına yardımcı olacak güçlü ürün filtrelemeyi ve öğelerinizi zahmetsizce incelemek için hızlı bir ürün görünümünü içerir. Popüler bir e-ticaret WordPress temasından bekleyebileceğiniz gibi, Hongo ile ilgili her şeyi gerektiği gibi ayarlamak, özelleştirmek ve geliştirmek kolaydır.

Aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir e-ticaret şablonları kitaplığının yanı sıra birçok özellik istiyorsanız, Hongo iyi bir seçenektir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

7. Kalium

kalium-mağaza teması

Pek çok e-ticaret teması yalnızca basit ve işlevsel bir görünüm sunmaya odaklanır. Bununla birlikte, web siteleri için daha fazla benzersiz, rahat bir his isteyen satıcıların alt bölümleri var ve Kalium onlara hitap eden tema gibi görünüyor.

Bu tema basitçe sunulur ve ev yapımı sanatlar ve el sanatları gibi ürünler satanlara veya resmi olmayan bir vibe arayan kreatiflere yöneliktir. Her öğe için yeterli alan sağlayan iyi bir beyaz boşluk kullanımı ve sakinleştirici titreşimi daha da artırmak için eğlenceli görünümlü varsayılan bir yazı tipi ile bakmak çok hoş.

Son olarak, seçilebilecek 30’dan fazla portföy düzeni vardır – hem işlerini hem de ürünlerini güzel bir tasarıma bürünmüş olarak sergilemek isteyenler için idealdir.

Kalium, bakması muhteşem ve kullanımı basit ve web siteniz için sıcak bir atmosfer arayan bir yaratıcıysanız, değerlendirmenize değer.

Daha Fazla Bilgi / İndir

8. Artemis

Artemis , WordPress ile yüksek kaliteli çevrimiçi mağazalar oluşturmak için esnek bir WooCommerce temasıdır.

Bu nedenle, çevrimiçi mağazanızın son derece profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlamanız gerekiyorsa, ziyaretçilerinize ürünlerinizin güvenilir olduğunu ve markanızın güvenilir olduğunu hemen bildirirseniz, Artemis sizin için tema olabilir. Artemis, çeşitli çevrimiçi mağaza demoları içeren çok amaçlı bir WordPress WooCommerce teması olmasına rağmen, tüm tasarımlar, bu temayı birinci sınıf ürünler içeren veya en azından bunu yapmak isteyen mağazalar için iyi bir seçim haline getiren şık ve şık bir görünümü paylaşır. üst düzey müşterileri çekmek. Tüm Artemis mağaza demolarını tema ana sayfasında kolayca görüntüleyebileceğiniz için, bu şablonla ne tür bir çevrimiçi mağaza oluşturabileceğinizi hızlı bir şekilde anlayabilirsiniz.

Bir tasarım seçtikten sonra, WordPress web sitenize hızlı bir şekilde aktarılabilir. Artemis paketindeki tüm yararlı e-ticaret özellikleri, alışveriş yapanların aradıklarını bulmalarını kolaylaştıran hızlı ürün arama da dahil olmak üzere varsayılan olarak etkindir. Ayrıca her bir girişe ürün videoları yükleyerek müşterilerinize geleneksel fotoğraf galerisinin yanı sıra envanterinizi kontrol etmenin başka bir yolunu sunabilirsiniz. En iyi WooCommerce WordPress temalarından birinden beklediğiniz gibi, Artemis ile ilgili her şey, müşterilerinizin web sitenize erişmek için kullandıkları her yerden ve hangi cihazdan alışveriş yapmalarını sağlamak için mobil uyumludur.

Özelleştirme özellikleri, Artemis özellik listesinde iyi bir şekilde temsil edilmektedir. Artık WPBakery Sayfa Oluşturucu olarak bilinen premium Görsel Besteci eklentisi, önceden oluşturulmuş içerikte herhangi bir değişiklik yapmanız için web tasarım araçlarını sağlamak üzere dahil edilmiştir. Slider Revolution da dahil edildiğinden, mağazanıza ürün slayt gösterileri ve diğer etkileşimli sunumlar eklemeyi kolaylaştırır.

Artemis, profesyonel WooCommerce WordPress temaları söz konusu olduğunda tüm temel unsurları ve daha fazlasını kapsar.

Daha Fazla Bilgi / İndir

9. Shopkeeper

Shopkeeper , sadeliği ve cesur tasarımıyla dikkat çeken muhteşem bir çok amaçlı e-Ticaret temasıdır. Ana sayfada, dahil edilen Slider Revolution eklentisinin izniyle tam ekran yüzünüzde kaydırıcı bulunur ve bu temayı ziyaretçilerinizi şaşırtmak için mükemmel bir seçim haline getirir.

Tam sayfa kaydırıcı zevkinize göre çok büyük bir etkiye sahipse, onu kolayca değiştirebilirsiniz – Shopkeeper, 10 farklı ana sayfa düzeni ve ayrıca önceden oluşturulmuş bir “yakında gelecek” sayfasıyla birlikte gelir. Ek olarak, mağaza sayfaları, ürün demoları, portföy, blog ve diğerleri (hatta bir istek listesi) için düzinelerce düzen sağlar. Ve çok çeşitli başlık stilleri ve tamamen özelleştirilebilir tasarım seçenekleriyle, siteniz için istediğiniz görünümü oluştururken sorun yaşamayacaksınız.

Diğer birçok temaya benzer şekilde Shopkeeper, WooCommerce eklentisiyle tamamen entegredir ve WPML eklentisiyle çeviriyi destekler. Gezinmesi son derece kolaydır ve aynı zamanda ekran boyutuna duyarlıdır. Ve site sahibi olarak, kapsamlı belgeler, düzenli güncellemeler ve kendini adamış bir destek ekibi ile yardım almak sizin için kolaydır.

Shopkeeper’ı sadece bir mağaza olarak kullanmak zorunda değilsiniz – aynı zamanda bir ürün kataloğu oluşturmak, envanteri yönetmek veya bir portföyü görüntülemek için mükemmeldir. Mağaza sahipleri ve girişimciler için onu ideal kılan da budur.

Daha Fazla Bilgi / İndir

10. eLab

eLab , elektronik ürünler satan çevrimiçi mağazalar oluşturmak için bir WooCommerce temasıdır.

Televizyonlardan ve akıllı telefonlardan akıllı saatlere ve kameralara kadar ne tür elektronik ürünler satmayı planlıyorsanız yapın, eLab web sitenize müşterilerinizin güvenebileceği profesyonel bir tasarım sunabilmelidir. ELab paketindeki sekiz e-ticaret mağazası demosunun tümü harika görünüyor ve ürünlerinizi sergilemek için size bir dizi farklı yol sunuyor. Mağazanızın ana sayfasının ürünlerinizi basitçe listelemesini, öne çıkan ürünlerinizi büyük bir kaydırıcıda göstermesini veya markanız hakkında bilgi görüntülemesini istiyorsanız, eLab demoları arasında iyi bir seçenek bulabilmelisiniz.

E-ticaret mağazanız için çekici ana sayfaların yanı sıra, eLab tema paketi, mağazanızda listeleyeceğiniz tek tek ürünler için bir dizi şablon içerir. Ayrıca, e-ticaret mağazanızın nasıl görüneceği konusunda size daha fazla kontrol sağlayan birden fazla ürün kategorisi sayfası da vardır. Ayrıca eLab, önceden oluşturulmuş şablonları sezgisel bir arayüz aracılığıyla özelleştirmenize olanak tanıyan güçlü bir içerik oluşturucu aracı içerir.

WooCommerce ile inşa edilen eLab, birçok popüler WooCommerce eklentisiyle kutudan çıkar. Bu tür bir uzantı, diğer kullanıcıların kaydolabileceği ve ürünlerini mağazanızda listelemeye başlayabileceği çok satıcılı bir pazar oluşturmanıza olanak tanıyan WC Satıcıları eklentisidir. ELab, bu tür mağazalar için ekstra şablonlar içerdiğinden, bir pazar yeri WordPress teması arıyorsanız, bu, faturaya uymalıdır. Bunun gibi bir çevrimiçi mağaza oluşturmakla ilgileniyorsanız, bu işlevselliğin nasıl çalıştığını görmek için demo sitesinin yönetici alanına bile giriş yapabilirsiniz.

eLab, mağazanız için birçok yararlı e-ticaret özelliği içeren, oldukça yapılandırılabilir bir WordPress temasıdır.

Daha Fazla Bilgi / İndir

11. Merchandiser

merchandiser-e-ticaret-wordpress-teması

E-ticarette başarılı olmak, ürünleriniz, müşterileriniz ve özellikle harika görünen bir web sitesi oluştururken uzman bilgisi gerektirir. İlk ikisini kapsayacak çok sayıda kaynak var ve web siteniz için, Bowtied’in Merchandiser’ı  ( inceleme ) alın ideal çözüm olabilir.

WooCommerce tarafından desteklenen bu tema, basitlik ve akıcı işlevsellik göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Düzenler, Google Yazı Tiplerinin elle seçilmiş bir seçimi, özelleştirilebilir bir başlık ve zengin özelliklere sahip gezinme için bir mega menü dahil olmak üzere tasarım seçenekleriyle doğrudan Özelleştirici’den ince ayarlandı. Daha spesifik düzen gereksinimleriniz varsa Merchandiser, Visual Composer eklentisi ile birlikte gelir ve sayfalarınızı sürükle ve bırak arayüzü kullanarak oluşturmanıza olanak tanır.

Genel olarak, güçlü tasarım seçenekleriyle kapsamlı işlevsellik sunabilecek bir tema arıyorsanız, uzmanları aramanız gerekir – ve Merchandiser ile, Get Bowtied tartışmasız bir şekilde yol gösteriyor.

Daha Fazla Bilgi / İndir

12. Tonda

Tonda , birinci sınıf ürünleri ve üst düzey deneyimleri listelemek için şık bir e-ticaret temasıdır.

Bu e-ticaret WordPress teması, Tonda’nın çevrimiçi mağaza web siteniz için iyi bir eşleşme olma şansını artıran altı ana türde gelir. Tasarımlar farklı olsa da, Tonda’nın zarif stili her birinin içinden geçiyor ve bu temayı sanat ve el sanatları, moda, aksesuarlar ve mücevher ürün alanlarında ürün satan kişiler için bariz bir seçim haline getiriyor. Bununla birlikte, Tonda temasının genel tasarımı ve görünümü oldukça tarafsız olduğundan, çok çeşitli envanterler, markalar ve hedef kitlelerle iyi çalışmalıdır.

Tonda mağaza demolarından birini seçtikten sonra, bunu hızlı bir şekilde WordPress web sitenize aktarabilirsiniz. Popüler WooCommerce eklentisi ile yakın entegrasyon sayesinde mağazanıza ürün eklemek çok kolaydır. Bunları manuel olarak girebilir veya toplu olarak WordPress web sitenize aktarabilirsiniz. Bununla birlikte, WooCommerce için geniş eklenti kitaplığı sayesinde, mağazanıza başka bir şekilde ürün eklemek istiyorsanız, yardımcı olabilecek bir uzantı mutlaka vardır. Aslında, e-ticaret mağazanıza eklemek istediğiniz herhangi bir özellik varsa, bu tema ve WooCommerce araçları bunu mümkün kılabilmelidir.

Tonda temasının bir diğer önemli özelliği, müşterilerinizin web sitenizdeki yolculukları sırasında istedikleri zaman alışveriş sepetine hangi ürünleri eklediklerini görmelerini çok kolaylaştıran açılır bir alışveriş sepeti widget’ıdır. Ayrıca, müşterilerinizin yeni bir sayfa yüklemeye gerek kalmadan bir ürünü anında daha iyi görmesini sağlayan kullanışlı bir hızlı ürün görüntüleme modu da vardır. Etkileşimli mağaza bulma aracı ve açılır haber bülteni kayıt formu gibi ekstralar da kullanışlı olacaktır.

Tonda özelliklerinin listesi çok uzundur, bu nedenle tasarımı beğendiyseniz, WordPress ile çevrimiçi mağazanızı açmanıza yardımcı olacak tema bu olabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

13. Cerato

Cerato , çok amaçlı bir sürükle ve bırak WooCommerce WordPress temasıdır.

Oldukça esnek bir e-ticaret teması arıyorsanız, Cerato ihtiyacınız olan her şeye sahip olabilir. Bu temanın geliştiricileri, onu güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi etrafında oluşturmaya karar verdiler. Bunun anlamı, bu temayı oluşturan tüm şablonları özelleştirmek için bu aracın sezgisel sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanmanın yanı sıra kendi yeni ve benzersiz içerik tasarımlarınızı çevrimiçi mağazanıza eklemek için Elementor’u kullanabileceğinizdir.

Elementor eklentisinin kullanımı ücretsiz olmasına rağmen, Cerato bu sayfa oluşturucu için bir dizi eklenti ile birlikte gelir ve bu da onu eskisinden daha da güçlü hale getirir. Ayrıca Cerato paketinde faydalı bulacağınızdan emin olduğunuz bir dizi başka premium eklenti de vardır. Bu araçlardan biri, bu popüler platform aracılığıyla mağazanızın ziyaretçileriyle iletişim kurmanızı sağlayan Facebook Messenger Canlı Sohbet eklentisidir. Ekstra iletişim seçenekleri için WhatsApp tabanlı bir sohbet aracı da var. Ayrıca, web sitenize ürün renk örnekleri eklemek için hiçbir ekstra ücret ödemeden dahil edilen ücretli bir eklentiyi kullanarak mağazanızda satılan ürünleri sergilemek için size daha fazla seçenek sunabilirsiniz.

Cerato oldukça esnek bir e-ticaret teması olduğundan, dilerseniz web sitenizi marketplace modunda kurabilirsiniz. Bunu yapmak, diğer satıcıların kaydolmasına ve ürünlerini mağazanızda satmaya başlamasına olanak tanır. İstemiyorsanız bu temayı bu şekilde kullanmak zorunda değilsiniz, ancak olması güzel bir ekstra.

Bu temanın geniş bir kitleye hitap etmesi gereken bir başka yol, onunla birlikte gelen büyük e-ticaret demoları kitaplığıdır. Bu sayede moda ürünleri, elektronik ürünler ve yiyecekler de dahil olmak üzere hemen hemen her tür ürünü çevrimiçi satmak için muhtemelen bir mağaza oluşturabilirsiniz.

Cerato’nun içerdiği premium eklenti paketi, bunu çok değerli bir e-ticaret teması haline getiriyor.

Daha Fazla Bilgi / İndir 

14. Halena

Halena , minimal çevrimiçi mağaza oluşturmak için ideal olan modern bir e-ticaret WordPress temasıdır.

Markanız ve ürünleriniz minimal bir tasarım yaklaşımıyla iyi çalışıyorsa, bu şık e-ticaret teması kısa listenizde olmalıdır. Temiz tasarım, yalnızca web sitenizin çeşitli cihazlara hızlı bir şekilde yüklenmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda ürünlerinize sayfada nefes alması için bol miktarda alan sağlar. Mağazanızdaki ürünler harika görünüyorsa, minimal Halena e-ticaret teması iyi bir eşleşme olabilir.

Ancak bu, Halena temasının ilginç bir tasarıma sahip olmadığı anlamına gelmez. Aksine, bu tema, ziyaretçilerinizi ve potansiyel yeni müşterilerinizi etkilemeye yardımcı olacak çok sayıda küçük tasarım dokunuşuna sahiptir. Özel yapım ürün hızlı görüntüleme modu sayesinde, AJAX destekli filtreleme aracı envanterinizi daraltmayı çok kolay hale getirirken, ziyaretçileriniz öğelerinizin anında daha iyi bir görünümünü elde edebilir. Hotspot pinleri aynı derecede etkileyicidir ve müşterilerinize mağazanızdaki her bir ürün hakkında daha fazla bilgi edinmenin hızlı bir yolunu sunar.

Ayrıca, en iyi e-ticaret WordPress temalarının çoğu gibi, Halena da mağazanızın ihtiyaç duyacağı tüm sayfalar için önceden oluşturulmuş iyi bir düzen seçimi ile birlikte gelir. Bu sayede sadece projelerinizi sergilemek için bir dizi seçenek elde etmekle kalmaz, aynı zamanda alışveriş sepeti, ödeme ve müşteri hesabı alanları gibi tüm temel sayfaların tümü sizin için halledilir.

Halena önceden oluşturulmuş içeriklerden herhangi birinde değişiklik yapmanız gerekirse, bu şık e-ticaret WordPress tema paketi, güçlü WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisini (daha önce Görsel Besteci olarak biliniyordu) içerir. Emrinizde olan bu sürükle ve bırak içerik düzenleyicisiyle, önceden oluşturulmuş şablonları kolayca değiştirebilir ve kendi benzersiz sayfa tasarımlarınızı sıfırdan veya WPBakery Sayfa Oluşturucu şablonlarının kitaplığını kullanarak oluşturabilirsiniz.

Halena, WordPress ile modern bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza yardımcı olacak etkileyici bir e-ticaret özellik listesine sahiptir.

Daha Fazla Bilgi / İndir 

15. Nitro

nitro-woocommerce-tema

Nihai WooCommerce teması olarak pazarlanan Nitro , kesinlikle incelemeye değer bir tema. Her ay yayınlanan üç yeni tasarımla moda, elektronik, mobilya, spor ve mücevher için şablonlar içerir. Tüm tasarımlar minimalist ve temizdir ve ürünlere odaklanır.

Nitro, çekici tasarımını güçlü e-ticaret işlevselliği ile tamamlar. Yerleşik özellikler arasında promosyon açılır pencereleri, canlı arama, stokta yok uyarıları, istek listeleri ve boyut çizelgeleri bulunur. Çeşitli sayfa düzenlerini destekler ve tüm tasarım özelleştirme ihtiyaçlarınız için Visual Composer eklentisi ile uyumludur.

WooCommerce ile herhangi bir ürün satıyorsanız, Nitro dikkate almanız gereken bir temadır.

Daha Fazla Bilgi / İndir

16. Blance

Blance , popüler WooCommerce eklentisi tarafından desteklenen temiz ve minimal bir e-ticaret WordPress temasıdır.

Blance tema paketindeki altı şık ana sayfa tasarımıyla, e-ticaret mağazanızın ön sayfasının nasıl göründüğüne dair birkaç farklı seçeneğiniz var. Bu vitrin seçenekleri arasında, web sitenize gelir gelmez ziyaretçilere en iyi ürünlerinizin bir seçimini gösteren bir düzen vardır. Ayrıca, kullanılan veya giyilen ürünlerinizin bir fotoğrafını görüntülemek için kullanılabilecek geniş, tam geniş bir resme sahip bir tasarım da vardır.

E-ticaret WordPress web sitenizi kurarken, çeşitli başlık düzenleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bu sayede, sitenizin başlığında büyük bir logo görüntüleme veya çevrimiçi mağazanızın daha farklı markalaşmasını tercih etme seçeneğine sahipsiniz. Blance teması, mağazanızın tam istediğiniz gibi görünmesine yardımcı olacak diğer kullanışlı özelleştirme seçenekleri ve tasarım seçenekleriyle doludur. Neyse ki, tüm bu kişiselleştirme çalışmaları, WordPress deneyim seviyelerine bakılmaksızın herkesin alabileceği kullanıcı dostu bir arayüz aracılığıyla gerçekleşir.

Blance’ın bu en iyi e-ticaret WordPress temaları koleksiyonunda bir yer kazanmasına yardımcı olan diğer çevrimiçi mağaza odaklı özelliklerden bazıları, trend olan ürünler widget’ını ve listeleme hızlı görüntüleme modunu içerir. Bu özellikler sayesinde, en popüler ürünlerinizi ziyaretçilerinize sitenize gelir gelmez kolayca tanıtabilir ve müşterilerinize envanterinizin daha fazla fotoğrafını ve önemli ayrıntılarını anında kontrol etmeleri için bir yol sunabilirsiniz. Alışveriş yapanlar, bu şık WordPress e-ticaret temasının AJAX destekli e-ticaret işlevi sayesinde, herhangi bir sayfa yüklenmeden tek bir tıklamayla sepetlerine ürün ekleyebilirler.

Ürünleriniz şık ve minimal bir tasarıma uygun olduğu sürece, Blance e-ticaret mağazanız için iyi bir seçenek olabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

17. Flatsome

Başarılı bir e-ticaret sitesinin temel unsurlarından biri, sorunsuz bir kullanıcı deneyimidir. Potansiyel müşteriler vitrininize kolayca gidemezlerse, muhtemelen başka bir yere giderler ve bu da satışlarınızı ve karınızı etkiler. Yararlanarak Flatsome en güçlü tasarım yetenekleri, web sitenizin kullanıcılara keyifli ve kolay bir alışveriş deneyimi sunabilir.

Flatsome, paketlenmiş WooCommerce eklentisine dayanır ve yerleşik sayfa oluşturucu ile birleştirildiğinde, web siteniz, tasarımcıların en zorluları dışında hepsini karşılamak için kaputun altında yeterli özelleştirme seçeneğine sahip olacaktır. Flatsome ayrıca, paketli bir eklenti olarak sunmak yerine sayfa oluşturucusuna bir kaydırıcı öğesi ekler – yaratıcı gücü parmaklarınızın ucunda daha da artırır.

Flatsome’un işlevselliği iki isteğe bağlı eklenti ile daha da genişletilebilir – biri kullanıcı istek listesi ekleyen ve diğeri sitenize canlı arama işlevi ekleyen.

Mağazanız için daha da genişletilebilecek kapsamlı tasarım seçenekleriyle WooCommerce destekli bir çözüm arıyorsanız, Flatsome ile çok yanlış gidemezsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir 

18. Neto

Bir e-ticaret mağazası oluştururken görsel görünüm çok önemlidir. Müşteriler ürünlerinizle etkileşim kuramadıkları için, devam etmeleri gereken tek şey görebilecekleridir. Bu nedenle Neto, hem işinizi hem de ürünlerinizi şık ve modern bir şekilde sunmanıza yardımcı olur.

Neyse ki, harika bir görünüm elde etmek için siteniz üzerindeki kontrolünüzü feda etmeniz gerekmiyor. Neto, çevrimiçi mağazanızı tamamen özelleştirmenize yardımcı olacak birçok özellik sunar. Bu, birkaç sayfa oluşturucu eklentisi için destek, bir dizi tema seçeneği ve bir ton renk seçeneği ve ayarı içerir. Ayrıca, istediğiniz herhangi bir düzeni oluşturmayı kolaylaştıran esnek bir sayfa özelleştiriciye ve özel widget’lara erişebileceksiniz.

Elbette, tasarımınız ve ürünlerinizle potansiyel müşterileri çektiğinizde, onlara bağlı kalmalarını istiyorsanız sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlamanız gerekir. Neto sizi burada da kapsıyor. Bu tema SEO dostudur ve maksimum hız ve performans için tasarlanmıştır. Biraz yardıma ihtiyacınız olursa, geliştiriciler özel forumları aracılığıyla destek sunar.

Kataloğunuzu müşterilerin kullanmaktan keyif alacağı bir sitede sergilemek istiyorsanız, Neto denemek isteyebileceğiniz bir temadır.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

19. Claue

Minimalizm başlangıçta bir çevrimiçi mağaza için en doğal uygunluk gibi görünmese de, odak noktasını tamamen ürünlerinize verdiği için ideal olabilir. Örneğin Claue , özellikle moda mağazalarına yönelik basit, minimalist bir temadır.

Claue, ürünlerinizi ziyaretçilere göstermek ve onları satın almaya teşvik etmekle ilgilidir. Müşterilerin renk ve beden gibi farklı ürün çeşitlerini seçmesine ve ardından ilgili resimleri görüntülemesine olanak sağlayabilirsiniz. Ayrıca, ziyaretçileri alışveriş sepetlerine daha fazlasını eklemeye teşvik etmek için kolayca ürün paketleri oluşturabilir ve sık sık birlikte satın alınan ürünleri tanıtabilirsiniz. İlk etapta mağazanıza daha fazla müşteri çekmek için onu sosyal medya ile entegre edebilir ve ürünlerinizi feed’leriniz üzerinden tanıtabilirsiniz.

Dahası, mağazanızı tam gereksinimlerinize göre inşa etmenize ve özelleştirmenize yardımcı olacak birçok seçenek var. Başlangıç ​​olarak, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok demo ve sitenizi kişiselleştirmek için çok sayıda tema seçeneği vardır. Ürün ayrıntılarını ve hatta videoları eklemek için Visual Composer’ı kullanabilir ve isterseniz müşterilerin belirli özelliklere sahip öğeleri aramasını sağlayan filtreleri kolayca ekleyebilirsiniz.

Hepsi bir arada, Claue, müşterileriniz için sorunsuz bir gezinme deneyimi oluşturmanıza yardımcı olacak epeyce özellik içeren esnek, son derece özelleştirilebilir bir temadır. Bir giyim mağazasına veya başka bir moda sitesine mükemmel şekilde uyan modern, minimalist bir tema arıyorsanız, Claue tam size göre olabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

20. Konte

Konte , başka bir etkileyici minimal WooCommerce teması, ancak bu sefer moda mağazalarını hedefliyor.

Konte demolarından bazıları mobilya satmak için kurulmuş olsa da, önceden oluşturulmuş şablonların çoğu giyim ve aksesuarlar gibi modayla ilgili ürünlerle yüklenmiştir. Elbette, demo içeriğini istediğiniz herhangi bir ürün bilgisiyle değiştirmekte özgürsünüz ve bu nedenle, çevrimiçi olarak ne satıyor olursanız olun, Konte yine de e-ticaret mağazanız için çok iyi bir seçim olabilir.

Konte’yi düşünmenizin bir nedeni, birden fazla mağaza demolarında kullanılan tasarım stilleri yelpazesidir. Ana demo, en iyi minimal e-ticaret temalarında çok popüler olan denenmiş ve test edilmiş biçime bağlıyken, diğer seçenekler biraz daha benzersiz ve belki de ilginç düzenler içerir.

Örneğin, demolardan biri, ürünlerinizi birkaç göz alıcı formatta görüntülemek için kullanılabilecek bölünmüş ekran tasarımına sahiptir. Ziyaretçileriniz slaytları kaydırırken, kaydırırken veya tıklarken, sonraki ürün ve açıklaması görünür. Mağazanıza kalabalığın arasından sıyrılmasına yardımcı olacak bir görünüm vermek istiyorsanız, bu demo kesinlikle daha yakından incelemeye değer.

Daha geleneksel ana sayfa düzenlerine sahip diğer demolar, öğelerini ilginç şekillerde sunmaya devam ediyor. Bu, potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekmeye yardımcı olacak ofset ürün görüntülerini ve ince animasyon efektlerini içerir. Ürün sayfası şablonları, ürünlerinizi doğru şekilde sunmak için seçebileceğiniz ve seçebileceğiniz geleneksel tasarımların ve daha çağdaş düzenlerin çeşitli bir karışımıdır.

Ürün filtreleri, hızlı görünümler ve çoklu vurgulu stiller gibi kullanıcı arayüzü özellikleriyle, çevrimiçi mağazanızın müşterilerinizin üst düzey bir e-ticaret mağazasından bekleyeceği türde bir kullanıcı deneyimi sunmasını sağlayabilirsiniz.

Konte, tamamen sayfa oluşturucu ile de uyumludur, bu nedenle şablonları özelleştirmek istiyorsanız, bunu görece kolaylıkla yapabilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir

21. Atelier

atölye-e-ticaret-tema

Atelier , birinci sınıf bir e-ticaret temasından bekleyeceğiniz yüksek kaliteli bir görünüm sunar. Adından da anlaşılacağı gibi, bu tema ürünlerinizi veya hizmetlerinizi oluşturmak ve sergilemek için bir stüdyo görevi görür. Sitenizi istediğiniz şekilde tasarlamak için kullanabileceğiniz çeşitli araçlarla donatılmış olarak gelir.

Atelier, Yoast, BuddyPress, Visual Composer, Gravity Forms, Revolution Slider ve Go Responsive Fiyatlandırma Tabloları gibi bir dizi popüler eklentiyi içerir ve destekler. Ayrıca yedi demo, üç ürün sayfası, 10 başlık ve daha fazlasıyla seçim yapabileceğiniz çok sayıda düzen vardır. Kolay özelleştirme için kısa kodlar ve bir alt tema da dahildir.

Kaygan paralaks efektleri ve duyarlı, retinaya hazır tasarımıyla Atelier, bir zanaatkar atölyesine 21. yüzyıl dokunuşunu getiriyor. Sanat baskılarından yiyeceklere ve dergilere kadar hemen hemen her tür ürünü satmak için mükemmeldir. Ve HTML5 ile oluşturulduğundan, sayfalar temiz ve hızlı yüklenir ..

Atelier size sorunsuz tasarlanmış, modaya uygun görünümlü bir çevrimiçi mağaza için ihtiyacınız olanı verir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

22. Hugo

hugo-woocommerce-teması

Kabul edelim – bir web tasarımcısı değil, bir mağaza sahibisiniz. Dışarıda kapsamlı özelleştirme seçeneklerine sahip sayısız tema var, ancak tüm bu potansiyel ince ayarlar değerli zamanınızı gerçek para kazandırıcıdan, yani eşyalarınızı satmaktan uzaklaştırıyor. Hugo’nun geliştiricileri bunu fark etti ve mağazanızı hızlı bir şekilde kurup çalıştırmanıza olanak tanıyan ‘yenilikçi’ görünümlü basit bir tema yarattılar.

Ana sayfalar, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu kullanılarak tasarlanmıştır ve modern ve okunması kolay varsayılan yazı tipinin yanı sıra, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla renk şeması vardır. Bu listedeki diğer temalar gibi, Hugo’nun vitrini, paketlenmiş WooCommerce eklentisi etrafında toplanmıştır, yani bu platformun tüm yetenekleri de tam olarak emrinizde.

Özetle, Hugo, sonsuz özelleştirme yerine ürünlerinizi satma işine odaklanıyor ve hiç şüphesiz satış için daha fazla ve daha az zaman harcamak isteyenlere hitap edecek.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

23. Eva

Bir çevrimiçi mağaza oluştururken, gereksiz şeyleri ortadan kaldırırken aynı anda ihtiyacınız olan işlevselliği sağlayan bir tema seçmek çok önemlidir. Eva bu konuda mükemmel bir denge kuruyor – birçok kullanışlı işlevselliğe sahip bir e-ticaret teması, ancak sizi seçeneklerle boğmuyor.

Ne tür bir mağaza inşa ediyor olursanız olun veya ne satıyor olursanız olun, Eva’nın temel tekliflerinden kolayca yararlanabilirsiniz. Örneğin, sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sağlayan özel bir alışveriş sepeti özelliğinin yanı sıra birçok gelişmiş seçeneğe sahip hızlı bir arama çubuğu vardır. Tek tek ürün sayfaları oluşturabilir ve metin, resim ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz – ve hatta her bir ürünün ‘hızlı görünüm’ versiyonunu oluşturabilirsiniz.

Gereksinimlerinizi tam olarak karşılayan bir site tasarlamanıza yardımcı olacak birçok özelleştirme seçeneği de vardır. Bunlar, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu (Visual Composer’ın izniyle) ve gelişmiş seçenekler panelinin yanı sıra çok sayıda yerleşik yazı tipi ve renk seçeneğini içerir. İsterseniz, özel menüler ve kenar çubukları bile tasarlayabilir veya sitenize “yapışkan başlık” ekleyebilirsiniz.

Eva, sizi belirli bir mağaza türü veya nişle sınırlamaz, ancak e-ticaret sitelerinin ihtiyaçları için optimize edilmiştir. Minimalist, kullanıcı odaklı bir çevrimiçi mağaza tasarlamanıza yardımcı olacak esnek bir tema istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir tema olabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

24. North

kuzey-woocommerce-teması

North , güzel bir müşteri deneyimine odaklanan etkileyici bir e-ticaret temasıdır. Bol miktarda beyaz alana sahip temiz, minimalist düzenler sunar ve ziyaretçileri ana sayfada tam sayfa kaydırıcıyla selamlar. Zevkle tasarlanmış birkaç paralaks efekti iyi bir şekilde birbirine geçer ve zarif bir genel görünüm oluşturur.

Bu tema, WooCommerce’in yapabileceklerini en üst düzeye çıkarmak için Table Rate Shipping, PDF Invoice, Ürün Filtresi ve Dinamik Fiyatlandırma ve İndirimler gibi birkaç eklenti ekleyerek WooCommerce eklentisiyle entegrasyondaki tüm durakları ortaya çıkarır. Görsel Besteci eklentisi de dahildir, böylece sitenizin görünümünü ve hissini kolayca özelleştirebilirsiniz. Ve ürünlerinizi dünyadaki herhangi bir müşteriye kolayca pazarlamak için North, WPML eklentisini destekler ve WooCommerce ile çok dilli kullanıma hazırdır.

Kuzey, ürünlerinizi sergilemek için harika bir tema. Son derece duyarlıdır ve kullanımı kolaydır ve demoyu tek bir tıklama ile kurabilirsiniz. Yoğunlaşmadan profesyonel ve modern görünen iyi tasarlanmış bir çevrimiçi mağaza ve blog için, North size doğru yönde rehberlik edecektir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

25. Aurum

aurum-minimalist-woocommerce-teması

Aurum , ürünlerinizi sergilemek için mükemmel bir e-ticaret temasıdır. Blog sayfalarına sahip olsa da, mağaza tasarımında gerçekten parlıyor. İçerik bloklarını kullanarak ürünleri doğrudan ana sayfada öne çıkarabilirsiniz; olasılıklar arasında – bunlarla sınırlı olmamak üzere – neyin popüler olduğunu, nelerin indirimde olduğunu ve en çok puan alanların gösterilmesi bulunur.

Aurum demolar, sayfa düzenleri ve başlık stilleri ile doludur, bu nedenle görünümünüzü özelleştirmek çok kolaydır. Visual Composer eklentisini kullanmak, bir dizi kısa koda ve diğer özelleştirme seçeneklerine de erişmenizi sağlar. Yapışkan menü, kolay gezinme için hoş bir dokunuş. Tasarım duyarlı ve retinaya hazır ve birkaç popüler kaydırıcı eklentisini destekliyor. Ayrıca sosyal medya platformlarıyla iyi bir şekilde bütünleşir ve WPML eklentisiyle uyumludur, bu da ürünlerinizi paylaşmayı kolaylaştırır.

Bu tema, tekliflerinizi sergilemede size iyi hizmet edecek temiz, parlak ve minimalist bir görünüme sahiptir. Paralaks efektleri, zaten güzel olan temaya biraz canlılık katıyor.

Daha Fazla Bilgi / İndir

26. Walker

walker-woocommerce-teması

Bu listedeki diğer birkaç temanın da gösterdiği gibi, sade bir görünümde yanlış bir şey yok. Bununla birlikte, mütevazı tasarımları kendi gereksinimlerinize uymayabilir – bu nedenle, WooCommerce tarafından desteklenen ultra havalı bir tasarım arıyorsanız, Walker ideal olabilir.

Bu tema, 15 ana sayfa düzeni ve aralarından seçim yapabileceğiniz beş başlık türü ile cesur ve modaya uygun görünüyor. Birlikte verilen Visual Composer eklentisi kullanılarak daha fazla düzen özelleştirmeleri yapılabilir, bu nedenle Walker kesinlikle özelleştirme seçeneklerine dikkat etmez. Genel olarak, bu tema, bazı şık animasyonlar ve paralaks kaydırma işlevselliği ile tamamlanan kalın varsayılan yazı tipi seçenekleri ve tek renkli bir renk düzeni ile tıknaz bir estetiğe sahiptir.

Özetle, Walker hakkında sevilecek çok şey var. Vitrini için hem etkileyici bir görünüm hem de esnek tasarım seçenekleri arayanlar için idealdir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

27. Stockie

Stockie , iyi bir çevrimiçi mağaza demosu seçkisine sahip gerçek bir çok amaçlı e-ticaret mağazası temasıdır.

Stockie tema paketindeki çevrimiçi mağaza demoları kitaplığı, gerçekten çok çeşitli ürün türlerini ve mağaza tasarımlarını kapsar. Bu nedenle, ne satıyor olursanız olun veya tasarım tercihleriniz ne olursa olsun, Stockie demoları arasında uygun olan en az bir seçenek olmalıdır.

Moda mağazaları oluşturmak, gadget satmak veya lüks bir markanın en son ürünlerini tanıtmak, bu temanın WooCommerce eklentisi ve WordPress yazılımı ile bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için kullanılabileceği yollardan sadece birkaçıdır. Stockie demolarının tasarım stilleri arasında bölünmüş ekran kaydırıcı düzenleri, tek sayfalık seçenekler ve temiz ve minimal şablonlar bulunur.

Bazı geleneksel düzenlerin yanı sıra daha ilginç ve benzersiz seçenekler de dahil olmak üzere birçok ürün ızgarası ve ekran düzeni de vardır. Ürünlerinizi görüntülemek için kaydırıcıları ve karuselleri kullanmak, Stockie’nin temel işlevselliği ve tema paketinde bulunan premium eklentiler tarafından tam olarak desteklenir. Bu premium eklentiler arasında, mağazanızın nasıl görüneceği ve nasıl davranacağı konusunda size birçok seçenek sunan WPBakery Sayfa Oluşturucu aracı ve Slider Revolution bulunmaktadır. Bu tema WooCommerce eklentisi etrafında oluşturulduğundan, bu eklenti için büyük eklenti kütüphanesi aracılığıyla mağazanıza neredeyse sayısız ekstra özellik ekleyebilirsiniz.

Stockie’yi çevrimiçi mağazanız için düşünmenin bir başka nedeni de yerelleştirmeye hazır olmasıdır. Bu sayede, çok dilli WPML eklentisi desteği sayesinde mağazanızı bir dizi dile çevirebilirsiniz. Bu nedenle, mağazanızı İngilizce dışındaki bir dile çevirmek veya içeriğinizi birden fazla dilde görüntülemek istiyorsanız, Stockie bunu mümkün kılacak işlevselliğe sahiptir.

Açmak istediğiniz mağaza türü ne olursa olsun, ihtiyacınız olan her şeye Stockie’nin sahip olduğunu görebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir

28. Depot

E-ticaret web sitenizi ne kadar çabuk kurarsanız, o kadar çabuk kar etmeye başlayabilirsiniz. Neyse ki Depot , çevrimiçi mağazanızı bu süreçte kaliteden ödün vermeden anında hayata geçirmenizi sağlar.

Depot’un bunu başarmasının ana yolu, başlamanıza yardımcı olacak çok çeşitli demo içeriği sağlamaktır. Denemek istediğiniz içeriği tek bir tıklama ile içe aktarabilir, ardından olduğu gibi kullanabilir veya zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Mağaza sayfalarınız için 12 ana sayfa stilinin yanı sıra birden fazla düzen seçeneği vardır. Ek olarak, emrinizde birçok üstbilgi, altbilgi ve menü seçeneği vardır. Başlangıç ​​içeriğini kişiselleştirmeye karar verirseniz, yararlı widget’lara, kısa kodlara ve diğer araçlara erişimden yararlanacaksınız.

Elbette, kolay bir tasarım süreci yardımcı olurken, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlamak da aynı derecede önemlidir. Depo, aranması ve gezinmesi kolay bir mağaza oluşturmanıza olanak tanır ve ayrıca ürünlerinizi gösterir. Yeni ürünleri öne çıkarabilir, çeşitli arama filtreleri ekleyebilir ve atlı karınca kaydırıcılarından yararlanabilirsiniz. İsterseniz, müşterilerin bilgilerini ve tercihlerini kaydetmek için hesap oluşturmasına bile izin verebilirsiniz.

Genel olarak Depot, bir e-ticaret sitesi oluşturmak için ihtiyacınız olan hemen hemen her şeyi sunan bir temadır. Kullanımı kolay, esnek ve kullanışlı özelliklerle dolu – ayrıca görsel olarak çekici ve kullanıcı dostu bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza olanak tanır.

Daha Fazla Bilgi / İndir

29. The Hanger

Hanger , WordPress ile moda ve giyim ürünleri satmak için bir e-ticaret temasıdır.

Çevrimiçi mağazanızı olabildiğince çabuk açmayı umuyorsanız ve kıyafet ve aksesuar satacaksanız, The Hanger çok kısa sürede çalışmaya başlamanıza yardımcı olabilir. Bu tema paketinde sadece bir çevrimiçi mağaza demosu olduğu için, hangisini içe aktaracağınız veya mağazanız için hangi ana sayfa düzenini kullanacağınız konusunda endişelenmenize gerek yok. Sadece tek seçeneği içe aktarın ve ardından ürün açıklamalarınızı eklemeye başlayın.

Bununla birlikte, yalnızca bir çevrimiçi mağaza demosu olmasına rağmen, e-ticaret mağazanız için The Hanger’ı seçerseniz yaratıcı özgürlüğünüz kısıtlanmayacaktır. Bir düğmeye dokunarak sitenizin tüm stilini hızlı bir şekilde değiştirmek için, açık veya koyu renk şemalarından birini seçebilirsiniz.

Mağazanızın görünümünü özelleştirmek için biraz daha fazla zaman harcamak, belki de mevcut markanızla eşleşecek şekilde ayarlamak istiyorsanız, önceden tanımlanmış renk şemalarını tercihlerinize göre kişiselleştirebilirsiniz. Hanger, daha maceracı hisseden ve e-ticaret mağazalarını yapmak için daha uygulamalı bir yaklaşım benimsemek isteyenler için de birinci sınıf WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisiyle birlikte gelir.

Mağazanızın tasarımının tam olarak doğru görünmesi için ne kadar emek harcamak istediğinize bakılmaksızın, tüm ayarlar ve özellikler arasında yolunuzu bulmanız için bu temayla birlikte gelen videoyu ve yazılı belgeleri kullanabilirsiniz.

İşleri basitleştiren bir e-ticaret teması arıyorsanız, The Hanger’ı yenmek zor.

Daha Fazla Bilgi / İndir

30. Basel

basel-e-ticaret-teması

Bir araba sahibi olmak istiyorsanız, bir kaykayın motorunu bağlamazsınız. Bununla birlikte, bir e-ticaret teması seçmeye gelince, çoğu kişi elindeki göreve uyarlanmış bir temayı tercih eder. Sadece akılda e-ticaret ile yere kadar, inşa bir tema isteyenler için, düşünün Basel .

WooCommerce etrafında inşa edilen Basel, her tür nişleri kapsayan on farklı vitrin demo düzeni (tümü tek bir tıklama ile yüklenir) sunar. Her sayfa çok fazla içerik içerebilir, ancak hiçbiri dağınık veya bunaltıcı değildir – beyaz alanın akıllıca kullanımının ve akıllı varsayılan tipografi seçeneklerinin bir kanıtı.

Ürün koleksiyonları birkaç farklı şekilde görüntülenebilir (en sevdiğimiz duvar görünümü olsa da) ve ürün sayfası açıklamaları neredeyse mini açılış sayfaları olarak tanımlanabilir. Her açıklama, müşteriyi potansiyel satın alma işlemine dahil etmek için tam genişlikte resimler, kahraman bölümleri, harekete geçirme ifadeleri ve çok daha fazlasını gösterebilir.

Son olarak, Basel, (beklediğiniz gibi) müşterilerin sitenizde istek listeleri oluşturmasına ve yönetmesine olanak tanıyan WishList olan bir dizi iyi düşünülmüş eklentiyi bir araya getiriyor.

Özetle, Basel, e-ticaret WordPress temaları söz konusu olduğunda, web sitenizi oluşturmak için şık bir görünüm ve mükemmel işlevsellik sunan önde gelenlerden biridir.

Daha Fazla Bilgi / İndir 

31. Oxygen

oxygen-woocommerce-wordpress-teması

Bu listedeki bir dizi tema, akıcı işlevsellik sunmayı amaçlamaktadır, ancak bu bazen harika görünümlü tasarımın pahasına. Minimum ince ayar gerektiren, havalı ve modern görünen bir tema arıyorsanız, rahat bir nefes alın ve Oksijen’i düşünün .

Oxygen’in tasarım odağı boşluktur – yazı tipi boyutları zariftir ve beyaz üzerine siyah renk düzeni bir ‘geniş ekran’ hissi sunar. Aralarından seçim yapabileceğiniz altı başlık stili ve bir dizi varsayılan düzen vardır – ve daha fazla tasarım gereksinimleri için birlikte verilen Visual Composer eklentisini hizmete sokabilirsiniz.

Ayrıca Oxygen, kullanıcıların ürünleri yakından görüntülemesini sağlamak için YITH WooCommerce Zoom Büyüteç eklentisi ve kullanıcıların ürün istek listeleri oluşturmasına izin veren iki eklenti gibi bir dizi başka eklentiyi de destekler.

Genel olarak, birçok tema tasarım gereği minimal işlevsellik sunarken, pek çoğu Oksijen görünümünü de sunamaz – ve bu nedenle, değerlendirmenize değer.

Daha Fazla Bilgi / İndir

32. The Retailer

the-perakendeci-wordpress-teması

The Retailer  , birçok harika özelliğe sahip çok popüler bir e-ticaret temasıdır.

Perakendecinin tasarımı kesinlikle çarpıcı. Küçük resim çevirme ve bir slaydın öne çıkan görüntüsünün farenizle birlikte hareket etmesini sağlayan bir diğeri de dahil olmak üzere birkaç benzersiz animasyonla birlikte gelir. Site genelindeki eylem çağrısı devrim niteliğinde bir tasarıma sahiptir.

Revolution Slider ve Visual Composer eklentileri temayla birlikte paketlenmiştir. Tek tıklamayla demo içerik içe aktarma, ücretsiz ömür boyu destek ve sağlam dokümantasyonun yanı sıra video gezintileri elde edersiniz. Kutulu ve geniş 2 düzen seçeneği, seçim için 650 Google Yazı Tipi ile birlikte temaya yerleştirilmiştir. Satın alma paketine bir çocuk teması dahildir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

33. Savoy

savoy-minimalist-woocommerce-teması

Bu temanın adaşı, Londra’nın merkezinde bulunan beş yıldızlı bir tesistir. Bu nedenle, Savoy’un şık e-ticaret web siteleri için yüksek kaliteli bir tema olması uygundur.

Bu çekici, minimalist temayla elinizin altında çok sayıda özelleştirme seçeneği var. Yedi farklı başlık stili ve popüler sonsuz kaydırma seçeneği dahil altı mağaza düzeni arasından seçim yapabilirsiniz. Bu tasarımlar aklınızdaki tasarım değilse, birlikte verilen Visual Composer eklentisi akla gelebilecek hemen hemen her tasarımı oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Ek olarak, birlikte verilen Slider Revolution eklentisini kullanarak, ürünlerinizden herhangi birini belirgin bir şekilde sergileyebilir ve yüksek dönüşüm sağlayan harekete geçirici mesajlar oluşturabilirsiniz.

İşlevselliği ve kişiselleştirmesi göz önüne alındığında, Savoy beceriksiz değil. Sınıfı olan e-ticaret mağazaları için kaliteli, minimalist bir tema ve kısa listenize hemen eklenmelidir!

Daha Fazla Bilgi / İndir 

34. Marketo

Marketo , geniş bir ürün yelpazesi satan tek ve çok satıcılı çevrimiçi mağazalar oluşturmak için kullanılabilir.

Marketo, ister mağazanızdan ürün satan siz olun, ister diğer satıcıların kaydolup ürünlerini satış için listeleyebilecekleri çok satıcılı bir pazar oluşturmak isteyin, Marketo sizin için tasarlandı. Çok satıcılı işlevselliği işlemek için bu tema, WordPress web sitenize bu özellikleri ekleyen Dokan eklentisi de dahil olmak üzere gerekli tüm araçlarla çalışacak şekilde oluşturulmuştur.

Çok satıcılı bir pazar oluşturmak istemeseniz bile, Marketo göz ardı edilmemelidir. Son güncelleme sayesinde, artık aralarından seçim yapabileceğiniz daha da fazla mağaza demosu var. Bazı örnekler, marketler, mobilya mağazaları ve alet satan siteleri içerir, bunlardan sadece birkaçı. Bir seçim yaptıktan sonra, demo ve tüm şablonları ve ayarları, sadece birkaç tıklamayla WordPress panonuza aktarılabilir.

Sitenizin genel stilini değiştirmek de yalnızca birkaç tıklama alır. Önceden tanımlanmış renk şemaları sayesinde, mevcut seçeneklerden birini seçerek çevrimiçi mağazanızın markasını hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Piyasadaki en iyi e-ticaret temalarının birçoğu gibi, önceden tanımlanmış şemaları kullanmakla sınırlı değilsiniz ve ihtiyaç duyduğunuzda kolayca kendi temanızı oluşturabilirsiniz.

Mağazalarının nasıl görünmesi gerektiğine dair daha spesifik fikirleri olanlar için, güçlü Elementor sayfa oluşturucu eklentisi, Marketo tarafından desteklenen bir araçtır. Bu nedenle, Marketo demolarını oluşturan şablonları açabilir ve tamamen modern bir sürükle ve bırak kullanıcı arayüzüyle bunları özelleştirmeye başlayabilirsiniz. İster kullanıma hazır bir dizi demo ve şablon isteyin, ister benzersiz tek veya çok satıcılı bir pazar oluşturmak istiyorsanız, Marketo kesinlikle göz önünde bulundurmanız gereken e-ticaret temaları listenizde olmalıdır.

Marketo çok daha fazla kullanışlı özelliğe sahiptir, bu nedenle tüm ayrıntılar için tam özellikler sayfasına göz attığınızdan emin olun.

Daha Fazla Bilgi / İndir

Benzer Yazılar