woocommerce wordpress tema

WooCommerce, bir e-ticaret varlığını kurma ve yönetme görevini basitleştiren, WordPress için iyi bilinen bir çevrimiçi mağaza platformudur. Ve basit, gerçekten sevdiğim bir kelime. Çünkü bir işi yürütmek zordur ve kurulup gitmeyi kolaylaştıran her şey benim kitabımda izlemeye değer.

WooCommerce uyumlu temalar açısından birkaç seçeneğiniz var. Ama çoğunun ücretsiz olduğunu biliyor muydunuz? Bir çırpıda başlamanız için burada sizin için en iyi 27 ücretsiz WooCommerce temaları listesini bir araya getirdik. Ve daha da fazla seçenek için,  aşağıdakilerden hiçbiri hoşunuza gitmiyorsa , en iyi premium e-ticaret temaları listemize de göz atmayı unutmayın.

1. Leto

leto woocommerce wordpress teması

İlk mağazanızı açmak çok zor olabilir, özellikle bütçeniz kısıtlıysa. Çevrimiçi mağazanızı çalışır duruma getirmek için, muhtemelen size kutudan çıkar çıkmaz temel özellikler verecek basit bir tema isteyeceksiniz. Leto ideal olabilir.

Bu e-ticaret teması birden fazla nişe uyum sağlayabilir ve bu da onu neredeyse her türden mağazaya uygun hale getirir. Yerleşik widget’lar ve kapsamlı Google Yazı Tipleri koleksiyonu sayesinde tasarımınızı özelleştirmek kolaydır. Renkleri değiştirmek, yazı tipi boyutlarını ayarlamak ve daha fazlası için Özelleştirici’yi de kullanabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizi etkilemek istiyorsanız, Leto, bir görüntüyü veya hatta bir videoyu sergilemek için kullanabileceğiniz çarpıcı bir başlık özelliği ile birlikte gelir. Tema aynı zamanda çeviriye hazırdır, böylece hedef kitlenize kendi dillerinde ulaşabilirsiniz.

Sonuç olarak, basit bir düzen ve WooCommerce entegrasyonuna sahip ücretsiz bir e-ticaret teması arıyorsanız, Leto işi yapmanıza yardımcı olacaktır.

Demo İndir

2. eStore

estore-woocommerce-wordpress-teması

EStore tema çarpıcı bir gerçekliğe bir kalıcı düşüncesinden online marka alacaktır. EStore’unuzu eStore’a dönüştürmek için görsel olarak çekici bir düzen ve çarpıcı özelliklerle ziyaretçilerinizi büyüleyin. Bu, piyasadaki en iyi ücretsiz WooCommerce temalarından biridir, çünkü çevrimiçi mağazanız için ihtiyaç duyacağınız aklınıza gelebilecek her şeye ve sonra bazılarına sahiptir.

İletişim bilgilerine kolay erişim, reklamlar için alan ve öğelerinizde farklı satışları ve sıcak fırsatları tanıtmak için birden fazla yuva, bu temayı web siteleri aracılığıyla çevrimiçi kazanç potansiyelini en üst düzeye çıkarmak isteyen herkes için ideal hale getirir. Hatta farklı ülkelerdeki müşterileriniz için alışveriş deneyimini kişiselleştirebilirsiniz – eStore teması ayrıca size diller ve para birimi dönüştürme arasında geçiş yapma seçeneği sunar.

Çok işlevli bir arama özelliği, müşterilerin satın aldıkları ürünleri inceleme yeteneği, okunması kolay kategori ve ürün sayfalarının yanı sıra sadık müşteriler için üyelik seçeneği, bu temaya bir yığın çevrimiçi marka oluşturmak için ihtiyacınız olan ayrıntıları verir. yatırım yapan takipçiler ve destekçiler.

Tam bir paket arıyorsanız eStore mükemmel bir seçimdir ve ücretsizdir!

Demo İndir

3. Shopstar

shopstar woocommerce wordpress teması

Shopstar WordPress tema tarzı, minimalizm ve yanıt verme yerine getiriyor. Ürünlerinize yer açmak ve şirketinizin en önemli kısımlarını sergilemek için bol miktarda beyaz alan kullanır. Bir moda web sitesi veya blogu için en çok onu seviyoruz, özellikle de moda promosyonlarınızı büyük başlıkta vurgulayabileceğiniz için. Shopstar temasının en iyi bölümlerinden biri, kendi temanızı oluşturmak için değiştirebileceğiniz ve özelleştirebileceğiniz kategori vitrin düğmesidir.

Ayrıca Shopstar temasının SiteOrigin Sayfa Oluşturucu ile iyi bir şekilde bütünleştiğini göreceksiniz. Bu, herhangi bir kodla uğraşmak yerine belirli sayfa öğelerini web sitenize sürükleyip bırakmanıza olanak tanır. Contact Form 7 eklentisinin bu temayla bütünleştiğini bilmek de güzel. Bu şekilde, müşterilerinizle iletişim halinde olmak için bir iletişim formu eklemekte sorun yaşamayacaksınız.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Shopstar WordPress teması WooCommerce için hazırdır. Böylece saniyeler içinde ürün ekleyebilir, ardından bunları müşterilerinizin bulması için kategoriler ve galeriler halinde düzenleyebilirsiniz. Sosyal medya düğmeleri, temanın üst kısmına yerleştirilmiştir ve özel menü, web sitenizde insanlara rehberlik etmek için harikadır. Başlığın üst kısmına yerleştirilen metni de seviyoruz. Müşterilerinizi daha fazla satın almaya ikna etmek için harekete geçirici mesajlar oluşturmanızı ister. Tam genişlikte bir şablon, çeviri araçları ve iki sütunla birlikte Shopstar WordPress teması para kazanmaya hazır.

Demo İndir

4. Astra

astra woocommerce wordpress teması

E-ticaret söz konusu olduğunda, hızlı yükleme sayfa süreleri başarı için zorunludur. Bu nedenle, kaputun altında güç sağlayan hafif bir tema, satışları artırmanıza yardımcı olabilir. Bu nedenle Astra , kısa listenizi oluşturmalıdır.

Bu popüler tema, süper hızlı performansıyla ünlüdür. Tek bir kod satırına dokunmadan özelleştirebileceğiniz önceden oluşturulmuş çeşitli demolar arasından seçim yapabilirsiniz. Sayfa oluşturma deneyiminizi daha verimli hale getirmek için Elementor, Divi veya Beaver Builder gibi favori araçlarınızı da kullanabilirsiniz.

Astra, sezgisel ürün katalogları oluşturmanıza ve bunları duyarlı ızgara düzenlerinde görüntülemenize yardımcı olacaktır. Pazarlama çabalarınızı en üst düzeye çıkarmak için çeşitli başlık seçeneklerinden birini seçebilir ve SEO dostu bir blog oluşturabilirsiniz.

Çevrimiçi mağazanızı bir sonraki seviyeye taşımak ve dönüşümleri iyileştirmek istiyorsanız, Astra mükemmel temanız olabilir. Hızlı performansı ve hafif özellikleri, onu herhangi bir e-ticaret sitesi için mükemmel bir seçim haline getirir.

Demo İndir

5. Zigcy Lite

zigcy woocommerce wordpress teması

Zigcy Lite tema daha fazla ürün satmak yardımcı olmak için tasarlanmış muhteşem bir ana sayfa düzeni özellikleri her biri üç farklı demolar ile geliyor. Ücretsiz tema, yerleşik Özelleştiriciye dayanır, böylece yazı tiplerini ve renkleri kolayca değiştirebilir ve sayfalarınıza kullanışlı widget’lar ekleyebilirsiniz. Tema ayrıca, insanları en popüler ürün veya ürün kategorinize yönlendirmek için kullanabileceğiniz çekici bir başlık düzeniyle birlikte gelir.

Tema sınırsız renk şemaları sunar, bu nedenle markanıza uygun birini bulmak kesinlikle mümkündür. Tema tamamen duyarlıdır ve SEO için optimize edilmiştir. Ayrıca WooCommerce için gelişmiş düzenler sayesinde ürünlerinizi görsel olarak daha çekici bir şekilde sergileyebileceğinizi belirtmekte fayda var.

Demo İndir

6. Woostify

woosify woocommerce wordpress teması

Birçok tema, e-ticaret çözümü seçiminiz gibi en önemli eklentilerinizde potansiyel olarak hasara yol açabilecek gereksiz özelliklerle yüklenir. WooCommerce eklentisiyle çalışmak için hafif ve tamamen optimize edilmiş temiz ve sezgisel bir tema olan Woostify’a girin .

Hafif olmasına rağmen bu tema, ürün sayfanız için birden çok düzen, fareyle üzerine gelme stilleri ve alışveriş sepeti seçenekleri gibi kullanışlı özelliklerle dolu olarak gelir. Önceden oluşturulmuş demolar ve Elementor ile yüksek uyumluluk sayesinde mükemmel mağazanızı hemen oluşturabilirsiniz. Ayrıca birkaç başlık arasından seçim yapabilir, video galerileri, ürün örnekleri ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz.

Woostify, en sevdikleri ürünleri tekrar stokta olduğunda müşterilerinizi döngüde tutmak için popüler istek listesi eklentilerini destekler. En yüksek kodlama standartları sayesinde arama motoru optimizasyonu (SEO) çabalarınızı da artıracaktır.

Genel olarak, güçlü ancak hafif bir temaya ihtiyacınız varsa, Woostify sizin için ideal olabilir. Birçok e-ticaret ve özelleştirme seçeneği, onu herhangi bir çevrimiçi mağaza için mükemmel bir tema haline getirir.

Demo İndir

7. VW E-ticaret Mağazası

vw woocommerce wordpress teması

VW E-ticaret Mağaza ücretsiz WooCommerce temaları için temiz ve çok amaçlı bir temadır. Temiz ve minimal tasarımı sayesinde, moda mağazalarının yanı sıra makyaj ve güzellik mağazaları, teknoloji mağazaları, kuyumcular ve daha fazlası gibi diğer mağaza türleri için kullanabilirsiniz. Ana sayfa, en popüler ürünlerinizin yanı sıra mağazaya eklenen en son ürünleri görüntülemenizi kolaylaştırır. Her şeyden önce, bir kupon ve bir haber bülteni kayıt formu ekleyebilir, böylece sadece seçeneklerini araştıran potansiyel alıcıları yetiştirebilirsiniz.

Temanın özelleştirilmesi kolaydır ve renk seçeneklerinizi değiştirebilir, yazı tiplerini değiştirebilir ve sayfalarınıza çeşitli widget’lar ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak, tema SEO için optimize edilmiştir, böylece mağazanız arama motorlarında daha iyi sıralanır ve ayrıca çok dilli bir mağazayı kolayca oluşturabilmeniz için çeviriye hazırdır.

Demo İndir

8. ShoppingCart

shoppingcart woocommerce wordpress teması

Alışveriş Sepeti teması ürünler önde ortalar güzel ve şık bir düzene sahip. Sağ üstte göze çarpan bir arama çubuğu içerir, böylece müşterileriniz ürünleri kolayca arayabilir. Ayrıca, alıcıları mağazanızdaki belirli kategorilere ve fırsatlara yönlendiren ana sayfaya kolayca widget’lar ekleyebilirsiniz. Bir başka harika özellik de, marka adlarını bir karusel içinde döndürme yeteneğidir, böylece potansiyel alıcılar ne tür ürünler taşıdığınızı hemen bilir.

Temanın özelleştirilmesi kolaydır ve yazı tiplerini, renkleri ayarlayabilir, logonuzu yükleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Mağazanız için gerekli tüm sayfaları oluşturabilmeniz için birkaç iç sayfa kullanıma hazırdır. Tema aynı zamanda duyarlı ve çeviriye hazır. Buna ek olarak, en popüler eklentileri destekler, böylece mağazanıza kolayca daha fazla işlevsellik ekleyebilirsiniz.

Demo İndir

9. Excellent

excellent woocommerce wordpress teması

Mükemmel tema seçim için çeşitli düzenleri duyarlı, çok amaçlı e-ticaret temasıdır. Tema, ana sayfada, sitenizdeki diğer sayfalara veya hatta tek tek ürünlere bir bağlantı ekleyebileceğiniz geniş bir başlık alanına sahiptir. Izgara tabanlı düzen, ürünlerinizi sergilemenizi kolaylaştırır ve sosyal medya profilleriniz veya bir haber bülteni formu gibi ekstra widget’lar ekleyebileceğiniz bir kenar çubuğu bile vardır. Altbilgi alanı, mağaza politikalarınıza bağlanmak ve fiziksel bir konumunuz veya iletişim bilgileriniz varsa mağazanızın çalışma saatlerini görüntülemek için mükemmel bir yerdir.

Bu tema tam bir sosyal medya entegrasyonuyla birlikte gelir, böylece takipçi tabanınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Ayrıca özelleştirmesi kolaydır ve sınırsız renk seçeneği içerir. Excellent teması tamamen duyarlıdır ve SEO için optimize edilmiştir, böylece potansiyel alıcılar Google’daki mağazanızdan kolayca geçebilirler.

Demo İndir

10. Easy Store

easy store woocommerce wordpress teması

Kolay Mağaza tema moda, spor ve genel mağazalar için inşa edilen 3 farklı demo düzenleri bulunmaktadır. Her düzen, yeni gelenleri, popüler ürünleri ve kategorileri sergilemeyi kolaylaştırır. Ayrıca, ziyaretçilerinizi bunaltmadan tüm mağaza kategorilerine bağlanmayı kolaylaştıran güçlü bir kenar çubuğu menüsü bulacaksınız. Müşterileriniz, ürünü sepetlerine doğrudan ana sayfadan veya kategori sayfasından ekleyebilir ve istek listeleri oluşturabilir.

Easy Store teması, güçlü tema seçenekleri paneli sayesinde tonlarca özelleştirme seçeneğiyle birlikte gelir. Markanıza uyan bir renk şemasını da kolayca ayarlayabilirsiniz. Bunun da ötesinde, tema tamamen duyarlı ve retinaya hazır, bu nedenle mağazanızın tüm cihazlarda ve yüksek çözünürlüklü ekranlarda harika görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Demo İndir

11. Boutique

boutique woocommerce wordpress teması

Çevrimiçi sattığınız ürünler ne olursa olsun, web siteniz için cesur ve benzersiz bir tasarıma sahip olmak çok önemlidir. Bunu gerçekleştirmek için göze çarpan ve bütçe dostu bir tema isteyeceksiniz. Daha fazla kendinizi yormayın – Butik başlamak için mükemmel bir yer olabilir.

Temayı indirdikten sonra, Boutique’in kaputun altında belirgin bir seçenek eksikliği olduğunu fark edeceksiniz. Bu olumsuz gibi görünebilir, ancak temayı indirip kurmanın ne kadar basit olduğu düşünüldüğünde, sitenizi dakikalar içinde çevrimiçi hale getirmeye hazır olacaksınız.

Ayıracak zamanınız varsa, temayı kendi markanıza ve gereksinimlerinize göre benzersiz kılmanın yolları da vardır. Minimalist görünümünü beğenirseniz, demo içeriği indirilebilir.

Sonuç olarak, Boutique çok basit bir temadır ve bazıları için hayal kırıklığı yaratabilir, ancak satacak ürünleriniz varsa ancak sitenizi tasarlamak için çok fazla zaman harcamak istemiyorsanız bir nimet olabilir. Ayrıca, bu temayı ücretsiz olarak deneyebilirsiniz, yani kontrol etmemek için hiçbir neden yok!

Demo İndir

12. Ecommerce Star

ecommerce star woocommerce wordpress teması

Demo İndir

13. Storefront

storefront woocommerce wordpress teması

Hızlı bir şekilde bir e-ticaret sitesi kurmak istiyorsanız , Storefront sizin için mükemmel bir tema seçeneği olabilir. WooThemes’in kendisi tarafından geliştirildi, bu yüzden WooCommerce eklentisi ile en üst düzeyde uyumluluk sunacağını biliyorsunuz. Aynı zamanda özelleştirilebilir. Çeşitli düzen ve renk seçeneklerinden birini seçmenin yanı sıra sitenizdeki bir dizi pencere öğesi haline getirilmiş alana pencere öğeleri yerleştirebilirsiniz.

Storefront ayrıca duyarlı bir tasarım ve özelleştirmesi kolay bir düzen sunar.

Demo İndir

14. Giga Store

giga store woocommerce wordpress teması

Giga Store , üst düzey moda, kozmetik veya mücevher mağazaları için kullanılabilecek ücretsiz WooCommerce temaları içinde zarif bir temadır. WooCommerce ile uyumlu olmasının yanı sıra, bu tema YITH Wishlist eklentisi ile bütünleşir, böylece alıcılarınız kendi istek listelerini kolayca oluşturabilirler. Tema güzel bir ızgara tabanlı düzen, mega menüler ekleme ve ürünleri popülerliğe, fiyata ve daha fazlasına göre sıralama becerisine sahiptir.

Güçlü tema seçenekleri paneli sayesinde mağazanızın her yönünü özelleştirebilir ve hatta rakiplerinizden sıyrılması için mağazanıza özel bir arka plan yükleyebilirsiniz. Tema tamamen duyarlı, hızlı yüklenecek şekilde optimize edilmiş ve SEO dostu. Diğer önemli özellikler arasında sosyal bağlantılar, tuval dışı menü, harika kaydırıcı, bölüm atlıkarınca, referanslar atlıkarınca, blog bölümü ve daha fazlası bulunur.

Demo İndir

15. StoreVilla

storevilla woocommerce wordpress

Ana sayfanız için benzersiz bir düzen oluşturmanıza izin veren bir E-ticaret teması arıyorsanız, StoreVilla’dan başkasına bakmayın . Tema, çekici bir çevrimiçi vitrin oluşturmak için kullanabileceğiniz 10 benzersiz widget’a sahiptir. Kategoriler, popüler ürünler, yeni gelenler ve daha fazlasını öne çıkarabilirsiniz. Ayrıca, potansiyel alıcıların ürünleriniz ve mağazanız hakkında daha fazla bilgi edinebilmesi için güven oluşturmak ve blogunuza bağlanmak için referansları da görüntüleyebilirsiniz.

Mağazanızın markanızın geri kalanıyla eşleşmesini sağlamak için renkleri ve yazı tiplerini değiştirmek için yerleşik Özelleştiriciyi kullanabilirsiniz. Tema, gelişmiş ürün arama seçeneklerinin yanı sıra çoklu kategori görüntüleme seçeneklerini içerir. Tema, SEO uyumlu ve çeviriye hazır ve tamamen duyarlı.

Demo İndir

16. Shophistic Lite

Shophistic Lite tema kolay ürünlerinizi sergilemek için yapan bir şebekeye dayalı düzen minimal ve temiz bir tasarıma sahiptir. Ayrıca, tüm ürün kategorilerine veya mağaza politikalarına kolayca bağlanabileceğiniz bir kenar çubuğu navigasyonu içerir. Alıcılarınız, ürünler arasında fiyata göre filtreleme yapabilir ve doğrudan Yönetici Panelinden logonuzu yükleyebilir, renkleri değiştirebilir, menüleri ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Bu temayı öne çıkaran şey, alıcılarınızın dikkatini çekeceği kesin olan güzel CSS animasyonlarıdır. Tema retinaya hazırdır, tamamen duyarlıdır ve çeviriye hazırdır, böylece uluslararası bir izleyici kitlesinin ilgisini çeken bir mağazayı kolayca oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak sosyal medya ikonlarını kolayca ekleyebilir, özel menüler oluşturabilir ve mağazanıza sınırsız sayıda ürün yükleyebilirsiniz.

Demo İndir

17. WP Store

wp store woocommerce wordpress teması

Çok amaçlı bir WooCommerce teması arıyorsanız, WP Store temasından başkasına bakmayın . Çeşitli mağaza türlerine uygun, temiz ve zarif bir tasarıma sahiptir ve ızgara tabanlı düzen sayesinde potansiyel alıcılar, hangi ürünlerin en popüler, hangilerinin mağazanıza en son eklemeler olduğunu kolayca görebilir. Ayrıca kutulu veya tam genişlikte bir düzen arasında seçim yapabilirsiniz.

WP Mağazası özelleştirme seçeneklerinden yoksundur, böylece markanızın yazı tiplerini ve renklerini kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca, sitenizin iç sayfalarını yerel WP Özelleştirici aracılığıyla yapılandırmak için birçok seçenek sunar, böylece hiçbir zaman bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmaz. WP Store teması duyarlıdır ve mağazanızdaki fırsatları veya satışları duyurmak için kullanılabilecek benzersiz bir ticker widget’ı içerir.

Demo İndir

18. Agency Ecommerce

agency ecommarce woocommerce wordpress teması

Demo İndir

19. Nozama Lite

nozaman lite woocommerce wordpress teması

Nozama Lite , Amazon’dan ilham aldı ve bu nedenle çok tanıdık bir görünüme ve hisse sahip. Tema, ana sayfa için ızgara tabanlı bir düzene sahiptir. En popüler kategorilerinize bağlantı verebilir, en popüler ürünleri sergileyebilir veya sadece yeni gelenleri tanıtabilirsiniz. Altbilgi alanı, insanların haber bülteninize kaydolmasını kolaylaştırır ve ayrıca mağaza politikalarınıza bağlantılar ekleyebilir ve mağaza saatlerini görüntüleyebilirsiniz.

Amazon’un renklerine benzeyen mavi ve turuncu bir şemada gelir, ancak bunları markanıza uyacak şekilde kolayca değiştirebilirsiniz. Tema aynı zamanda Elementor ve Beaver Builder gibi en popüler sayfa oluşturucu eklentileriyle de uyumludur, böylece kendi benzersiz düzeninizi kolayca oluşturabilirsiniz. Nozama Lite, hızlı yüklenmek üzere oluşturuldu ve tamamen duyarlı, SEO için optimize edilmiş ve çeviriye hazır.

Demo İndir

20. Virtue

virtue woocommerce wordpress teması

Günümüzde pek çok ücretsiz tema premium özellikler sunuyor ve açıkçası ben bunu ilham verici buluyorum. Kadence Themes’den Virtue bunun güzel bir örneğidir. Tasarım modern ve duyarlı. Bootstrap üzerine inşa edilmiştir ve her cihazda güzel görünür. En önemlisi burada, WooCommerce ile uyumludur ve kutudan çıkar çıkmaz bir çevrimiçi mağaza oluşturabilir. Portföy sayfası seçenekleriyle birlikte gelir, bu nedenle her türlü işletme sitesinde çalışacaktır. Seçenekler paneli sağlamdır, böylece sadece birkaç tıklama ile sayfa düzeni, kaydırıcı içeriği, yazı tipleri ve daha fazlasını kolayca oluşturabilirsiniz.

Demo  İndir

21. Discover

keşfetmek

Çevrimiçi mağazanız için temiz ve profesyonel bir şeye mi ihtiyacınız var? O halde keşfet , olası bir tema seçimidir. Düzenli ve düzenli, bu yüzden kesinlikle bir iş havası yayıyor. Duyarlıdır ve iş parçacıklı yorumlar, çok seviyeli açılır menüler, özel menüler, başlık görüntüleri ve arka planlar ve daha fazlasını içeren çeşitli seçenekler sunar. Turuncu ve beyaz renk düzeni herkes için işe yaramayabilir, ancak işe yaradığı için iyi çalışacaktır.

Demo  İndir

22. Vantage

Vantage woocommerce wordpress

Vantage , SiteOrigin tarafından geliştirilmiştir ve herhangi bir çevrimiçi mağazayı tamamlamak için temiz ve basit bir düzen sunar. Daha sezgisel bir geliştirme deneyimi sağlamak için birkaç eklentiyle de entegre edilmiştir. Elbette WooCommerce ile çalışır, ancak aynı zamanda sırasıyla özel, duyarlı düzenler ve özel kaydırıcılar oluşturmak için Sayfa Oluşturucu ve MetaSlider ile birlikte çalışır. Siteniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz ve ücretsiz bir tema için bu gerçekten etkileyici.

Demo  İndir

23. Intuition

intuition woocommerce wordpress teması

İntuition , içeriğinizi biraz stille göstermek için tasarlanmış duyarlı bir temadır. CPOThemes tarafından geliştirilen, ana sayfada ve öne çıkan içerik bloklarında hareketli bir kaydırıcıya sahiptir, böylece şirketinizin en iyi özelliklerini ve / veya ürünlerini kolayca sergileyebilirsiniz.

Yoast tarafından WordPress SEO ve İletişim Formu 7 gibi diğer birçok eklentinin yanı sıra WooCommerce ile uyumludur. Kısa kodlar, özel renkler, özel tipografi, düzen kontrolü ile birlikte gelir – devam etmeli miyim?

Demo  İndir

24. Open Shop

open shop woocommerce wordpress  teması

Open Shop , dikkate almaya değer başka bir WooCommerce WordPress temasıdır. Buradaki düzen basittir ve bu tasarım gereğidir: onunla potansiyel müşterilerin dikkatini çok fazla gösterişli parça ile rahatsız etmeden ürünlerinizi iyi bir şekilde vurgulayabilirsiniz. Bunun yerine, sunduklarınızı belirgin bir şekilde göstererek doğrudan site ziyaretçilerinize hitap edebilirsiniz.

Bu temanın bir giyim mağazası, teknoloji mağazası, ev gereçleri mağazası ve diğer birçok niş için iyi çalıştığını görebiliyorum. Açıkçası, tasarım değişiklikleri ve renk paleti değişiklikleri ile Open Shop, aklınıza gelebilecek hemen hemen her türden çevrimiçi mağazaya hizmet verebilir.

Şimdi özelliklerden bahsedelim. Open Shop, çeşitli yollarla içerik eklemek için widget seçeneklerinin yanı sıra çeşitli widget alanlarına sahiptir. Bu, ürünleri, satışları ve kategorileri öne çıkarmayı kolaylaştırır. Bu tema, gelişmiş ürün aramayı, önemli kaydırıcıları, ürün karusellerini, sekmeli kategori filtrelerini, ürün listelerini ve önemli bilgileri görüntülemek için bir üst şerit bölümünü destekler.

Ayrıca “hakkında” bilgiler, kategoriler, blog gönderileri ve harekete geçirici mesaj için bölümler de vardır. Bu bölümlerin her biri için de seçebileceğiniz birden fazla düzen var, bu da onu özellikle ücretsiz bir tema olduğu düşünülürse, zengin özelliklere sahip bir seçenek haline getiriyor.

Demo  İndir

25. Base WP

temel wp

Baz WP tema piyasadaki en popüler ücretsiz WooCommerce seçenek değildir, ama sadeliği ve ızgara tabanlı tasarım çerçevesi için bir ilgiyi hak ediyor. Tema hemen hemen her cihazda iyi çalışır ve SEO desteği ile önceden paketlenmiş olarak gelir ve web sitenizin arama motoru tarayıcıları için kullanılabilir olmasını sağlar. Çok dilli destek ile mağazanızın dünyanın her yerinden ek müşteriler kazanma şansı vardır.

Kenar çubuğundaki widget’lar arasında dolaşın ve en son gönderi, son yorumlar ve kategori modülleri gibi yararlı bileşenleri uygulayın. Bir sonraki çevrimiçi mağazanız için minimalist bir tema arıyorsanız, bu başlamak için harika bir yerdir.

Demo  İndir

26. Customizr

customizr woocommerce wordpress teması

Themes & Co tarafından geliştirilen Customizr , sitenizi yayındayken özelleştirme konusunda benzersiz bir yetenek sunar. Bu, yaptığınız değişiklikleri canlı sitede nasıl görüneceğini görebileceğiniz anlamına gelir. Oldukça temiz, değil mi? Sitenin dış görünümünü, logosunu, kaydırıcılarını, düzenini, sosyal profillerini, öne çıkan blokları ve CSS live’ı değiştirebilirsiniz.

Hızlı yanıt veren, düz ve bir çevrimiçi mağaza ve hatta bir portföy için mükemmel. Ve sadece WooCommerce ile uyumlu değil, aynı zamanda bbPress ve qTranslate ile de çalışıyor. Customizr çocuk teması dostudur, bir tema seçenekleri paneli, iş parçacıklı yorumlar, 9 gönderi formatı, widget’lar ve daha fazlasını içerir.

Demo  İndir

27. Make

WordPress Teması Yapın

Make tema çok üstünde çok düz ve modern sosyal medya düğmeleri ile başlamak sıyrılıyor (hareketli gerekiyorsa). Gerçek güç, sezgisel sürükle ve bırak düzenleyiciden gelir ve benzerlerini genellikle yalnızca premium temalarda bulabilirsin.

Kullanıcılarınızın dikkatini dağıtmadan ürünlerinizi paylaşmak için WooCommerce ile doğrudan entegrasyona sahip bir portföy veya fotoğraf galerisi ekleyin. Yazı tipleri, renkler, düzenler, logo ve arka plan ile başlayarak arka uçtaki tüm ayarları özelleştirin. Tema duyarlıdır, böylece herkes seçtiği herhangi bir tablet veya akıllı telefon cihazından çevrimiçi mağazanızı görüntüleyebilir.

Demo  İndir

Benzer Yazılar