Benim gibiyseniz, satış ortaklığı programlarına katıldığınızda , birincil hedefiniz sabahları şuna benzer bir şeye uyanmanız için ürünler önererek komisyon kazanmaktır:

Thinkific Affiliate Satışı

Yataktan kalkın ve tek bir satış ortaklığı satışından banka hesabınızda 957,60 $ olduğunu görün.

2021’de 6,8 milyar dolara ulaşması beklenen bu pazarda nasıl bir blog açacağınızı öğrenmek ve bu pazarda yer almak istiyorsanız , okumaya devam edin.

Bu liste, web barındırma, web sitesi oluşturucular, VPN’ler, seyahat, finans, moda, güzellik ve fitness gibi standart kategorilere katılmak için bağlı kuruluş programlarını içerir .

Ek olarak, spor, müzik, video oyunları, kripto para birimi ve esrar / CBD yağı gibi yükselen dikeyleri içerir .

Satış ortaklığı pazarlamasından para kazanmak için henüz bir web siteniz yoksa, WordPress ile bir tane başlatmanızı tavsiye ederim.

Satış ortaklığı sitenize başlamak için bir bloga nasıl başlayacağınıza dair rehberimi veya web barındırma incelemelerimi okuyabilirsiniz .

Sonuç olarak, Bluehost ile ayda sadece 2,95 ABD doları karşılığında bir site kurabilirsiniz .

Öyleyse, ortaklık programı incelemelerime neden güvenmelisiniz.

Bu gelirin% 80’inden fazlası, 100’den fazla farklı satış ortaklığı programından gelen bağlı kuruluş pazarlamasından geliyor .

Daha hızlı para kazanmak ve herhangi bir alanda en iyi ortaklık programlarına katılmak istiyorsanız, bu makale tam size göre. 🙂

İlk olarak, en iyi seçimimi kapatmak istiyorum – Fiverr .

1. En İyi Genel Ortaklık Programı: Fiverr.

Bu makalede pek çok farklı ortaklık nişini ele alsam da, tüm temelleri kapsayan ve tanıtması en kolay olan bir satış ortaklığı programı var.

Bu ortaklık programı Fiverr‘dır . 

Fiverr Ortaklık Programı Başlığı

Fiverr , dijital hizmetlerin Amazon’u gibidir.

Fiverr ortaklık programına kaydolarak, çevrimiçi hizmetler için dünyanın en büyük pazarını tanıtabilirsiniz. Logo tasarımı ve yazmadan programlamaya, WordPress konserlerine ve iş hizmetlerine kadar seçenekler sonsuzdur.

Ve bu hizmetleri tanıttıktan sonra, bağlı kuruluşlar her ilk alıcı için 150 ABD dolarına kadar EBM veya 10 ABD doları EBM /% 10 gelir paylaşımı karma modeliyle satış başına 1.000 ABD dolarına kadar kazanmaktadır (hizmet fiyatları 10.000 ABD dolarına kadar çıkar).

Genel olarak, 250’den fazla kategori ve tanıtabileceğiniz 3 milyondan fazla dijital hizmetle Fiverr, en iyi satış ortaklığı programı olarak genel 1 numaralı seçimim.

Fiverr iştiraki olarak başlayın.

Pekala, tam listeye geçelim.

En İyi Satış Ortaklığı Programları Nelerdir?

Web barındırma , dünyadaki en popüler bağlı kuruluş pazarlama kategorilerinden biridir. Her yeni web sitesi bir ana bilgisayar gerektirir. Bu nedenle, pazarlama, çevrimiçi bir iş kurma veya blog oluşturma hakkında yazan çoğu bağlı kuruluş, önce web barındırma bağlı kuruluş programlarına katılır.


Bluehost ana sayfası

Bir web barındırma platformu önermenin anahtarı, araca son derece aşina olmanız gerektiğidir. Yalnızca komisyon oranlarına dayalı bir program seçmeyin. Platform şüphesiz sezgisel, zengin özelliklere sahip ve izleyicileriniz için en iyi öneri olmalıdır.

Sonuçta, web barındırma şirketleri en iyi satış ortaklığı programlarından bazılarını sağlar, bu yüzden listemin başında yer alırlar.

İşte en yüksek ödeme yapan ilk 5 ortaklık programı için seçtiklerim.

1. Bluehost

Bluehost ortaklık programı web barındırma uzayda süper popüler. Ayda 2.95 $ ‘dan başlayan planları ve 65 $’ dan başlayan tek seferlik ödemelerle, maliyet engeli düşük ve komisyonlar yüksek.

Bu nedenle, çevrimiçi para kazanmak isteyen bağlı blog yazarları için uygun yollardan biridir. Programlarına kaydolduktan sonra, ilk tıklamanın ardından 45 güne kadar olan yönlendirmeler için kredi alacaksınız. Ödemeler her ayın 16’sı ile sonu arasında gerçekleşir ve ödemenizi çekmek için en az 100 ABD dolarına ihtiyacınız olacaktır.

Bluehost‘u tanıtarak , yüksek dönüşüm oranlarının keyfini çıkaracak ve onlara hızlı bir şekilde yardımcı olmak için metin bağlantılarına ve afişlere erişebileceksiniz. Satış ortaklığı yöneticileri mükemmel müşteri hizmeti veriyor ve onlar benim 1 numaralı seçimim ve en yüksek tavsiyemle geliyor.

Daha fazla bilgi için Bluehost Ortaklık Programı hakkındaki tam incelememi okuyabilirsiniz .

Satış ortaklığı web sitenizi yine de başlatmanız gerekiyorsa , Bluehost planınızda % 63 indirim almak için aşağıdaki bağlantıma tıklayın . 

2. Hostinger

Hostinger , katmanlı bir fiyatlandırma yapısında satış başına 150 $ ‘a kadar iştirakler sunabilen başka bir popüler web barındırma platformudur .

Satış ortaklığı programları, 150 $ ‘a kadar kazanma fırsatı ile yaklaşık 60 $’ lık bir temel ödeme sunuyor. Ve küçük işletmeleri ve WordPress planları% 90 indirime sahip olduğundan ve ayda 0,99 $ ‘dan başladığından, mükemmel dönüşüm oranlarına sahiptirler.

Diğer birçok web sunucusu gibi, yeni bağlı kuruluşların başlamasına yardımcı olmak için afişler ve promosyon araçları sağlarlar. Son olarak, ödeme sınırı yoktur ve sınırsız tavsiye gönderebilirsiniz.

Ortak web sitenizi hala açmanız gerekiyorsa Hostinger  planınızda % 90 indirim almak için aşağıdaki bağlantıma tıklayın . 

3. Cloudways

Cloudways web barındırma satış ortaklığı programı, bağlı kuruluşları için yüksek ödemeler, uzun yinelenen komisyonlar ve üç esnek ödeme modeli sunar.

Tek seferlik ödemeler için, performans katmanınıza bağlı olarak satış başına 125 ABD dolarına kadar kazanabilirsiniz. Ek olarak, hibrit modelini kullanabilir ve satış başına 30 ABD doları artı müşteri ömrü boyunca aylık% 7 ömür boyu komisyon alabilirsiniz.

Cloudways, tıklamaları, dönüşümleri ve diğer ayrıntılı bilgileri gösteren bir performans panosu ile bağlı kuruluşları için kendi gerçek zamanlı takibini sağlar.

Ayrıca, mükemmel hesap yöneticileri (şahsen tanıdığım) ve işe alım e-postaları, kılavuzlar, aylık haber bültenleri, karşılaştırma makaleleri ve blog makaleleri dahil olmak üzere yardımcı kaynakları var.

Aşağıdaki bağlantıyla Cloudways ortaklık programına başlayabilirsiniz.

4. HostGator

HostGator’ı tanıtarak, kayıt başına 100 $ ‘a kadar kazanabilir ve esnek komisyon yapıları ile ortak markalı açılış sayfalarınız ve teklifleriniz alabilirsiniz.

Örneğin, okuyucuların HostGator planlarından% 60 indirim alabileceği HostGator açılış sayfam var .

Ayrıca, kademeli komisyon yapılarına sahiptirler – ne kadar çok üye yönlendirirseniz, o kadar çok komisyon kazanırsınız. Yinelenen ödemeler de sunan performansa dayalı veya hibrit bir komisyon modeli seçebilirsiniz.

Programlarına katılarak, özel bir bağlı kuruluş hesap yöneticisi elde edersiniz ve afişler, metin bağlantıları, mükemmel makale içeriği ve e-posta şablonları gibi pazarlama araçlarına erişim sağlarsınız. Bir satış ortaklığı sitesi başlatırken de harika bir web barındırıcısıdırlar.

HostGator web barındırmada % 60 indirim için aşağıdaki bağlantıma tıklayın .

5. GreenGeeks.

Kullanıcılarınız hem kullanıcı dostu (hem de çevre dostu) bir web barındırma arıyorlarsa, GreenGeeks‘e göz atmalısınız . Web sitenizde karbon ayak izi olduğunu biliyor muydunuz? GreenGeeks, şebekeden tüketilen enerji miktarının 3 katını yenilenebilir enerji kredileri şeklinde değiştirerek bunu değiştirmeye çalışıyor.

Satış ortaklığı programlarına katılarak, performans ve trafik seviyelerine bağlı olarak satış başına 125 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz. GreenGeeks, bağlı kuruluşlarına zaman içinde 3,5 milyon ABD dolarının üzerinde ödeme yaptı ve sizi başarıya hazırlayacak özel hesap yöneticileri ve yardımcı raporlama araçları sunuyor. Son olarak, ödemelerinizi serbest bırakmak için minimum satış eşiği yoktur.

6. WP Engine

WP Engine, 200 $ ‘dan başlayan en yüksek satış ortağı ödemelerinden birine sahiptir. Güçlü bir web barındırma platformudur ve WordPress eklentileri ve temaları hakkında yazan blog yazarları için önde gelen web sunucularından biridir.

Programları, teşvikler ve fiyatlandırma katmanları içerir. Beş satış yaparsanız, fazladan 100 $ alırsınız. On satın alma için 250 $ alırsınız. Ayrıca iki aşamalı bir program sunarlar – platformlarına atıfta bulunduğunuz tüm alt kuruluşlar için 50 $ kazanabilirsiniz.

WP Engine , sektör lideri 180 günlük bir çerez süresine sahiptir ve ziyaretçilerin bağlı kuruluş bağlantınızı tıkladıktan sonra 6 aya kadar satışlar için kredi sağlar. Ancak, tek dezavantajı, ürünlerinin diğer web barındırma seçeneklerinden daha pahalı olmasıdır, bu nedenle kullanıcılarınız biraz daha düşük bir oranda dönüşüm gerçekleştirebilir.

WP Engine programını yöneten ve satış ortaklığı başarısına bağlı olduklarından emin olan birçok insan tanıyorum.

7. Liquid Web

Liquid Web, kendi satış ortaklığı programını çalıştırır ve bağlı kuruluşlarına satışların % 150’sini öder, bu da satış başına 150 – 7.000 $ arasında olabilir. Çoğu dönüşüm, yönetilen WordPress barındırma için gerçekleşir, ancak özel veya bulut barındırmaları için bir satış oluşturursanız, büyük paralar kazanmaya başlarsınız.

Deneyimlerime göre mükemmel hesap yöneticileri var ve iki aşamalı bir kurulum sunuyorlar. Bu, iki katmanlı bağlantınız aracılığıyla diğer bağlı kuruluşlar tarafından oluşturulan satışlar için küçük bir kredi almanıza olanak tanır (bu makaledeki benimki gibi).

Yüksek ödemeli harika bir satış ortaklığı pazarlama programı arıyorsanız, Liquid Web’e göz atın .

8. SendinBlue

Sendinblue, özel bir CRM, e-posta pazarlama yazılımı, açılış sayfası oluşturucu ve daha fazlasıyla pazarlama ve satışlarınızı büyütebileceğiniz bir platformdur.

satış ortaklığı programları, hem potansiyel müşteriler hem de satışlar için bağlı kuruluşlara ödeme yapar. Örneğin, ücretsiz bir kullanıcıyı Sendinblue’ya yönlendirirseniz, 5 € alırsınız ve her ödeme yapan müşteri için ek 100 € alırsınız. Onlarla olan deneyimlerime göre, ödemeler PayPal veya banka havalesi yoluyla hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılır.

90 günlük uzun bir çerez süresi ve Tapfiliate aracılığıyla gerçek zamanlı izleme özelliklerine sahiptirler. Önde gelen ve iyi bilinen bir pazarlama platformu olduklarından, dönüşüm oranları tıklamadan yönlendirmeye ve satıştan satışa kadar güçlüdür.

Genel olarak, eksiksiz bir pazarlama araçlarına ihtiyaç duyan bir kitleye yazıyorsanız, Sendinblue‘yu satış ortaklığı programları aracılığıyla tanıtmak en iyi seçimdir.

VPN Ortaklık Programları

Surfshark VPN Ortaklık Programı

2013’ten bu yana , küresel internet kullanıcılarının neredeyse % 25’i her ay VPN kullanıyor ve pazar her yıl büyüyor. Bu teknolojinin artan popülaritesi nedeniyle, tüm farklı türde satış ortaklığı siteleri, okuyucularına özel bir internet bağlantısı kurmayı önerebilir.

Aslında, En İyi 19 VPN Hizmeti gönderimle de çoğunluğa atladım . Ayrıca internetimi halka açık WiFi üzerinden güvence altına almak için bir VPN kullanıyorum, yurtdışında seyahat ederken Netflix izliyorum ve hatta başka bir konumdaymışım gibi anahtar kelime araştırması yapıyorum.

Bu şirketler çevrimiçi hizmetlerini kullanmak için yinelenen bir ücret aldıklarından, satış ortaklığı genellikle kaydolduktan sonra kullanıcılar için yinelenen bir ödeme veya tek seferlik büyük bir ödeme alır. Bu en popüler ortaklık kategorilerinden biridir ve katılabileceğiniz birçok harika program vardır.

İşte en iyi VPN ortaklık programları:

1. Surfshark VPN

Surfshark VPN, önde gelen VPN sağlayıcılarından biridir ve çevrimiçi gizliliği herkes için kolaylaştırmayı amaçlamaktadır. Ayrıca, engellenen akış hizmetleri de dahil olmak üzere dünya genelinde engellenen ve kullanılamayan içeriğe erişmenize olanak tanır.

Satış ortakları, Surfshark’ı tanıtarak satılan her abonelik için% 40 gelir payı kazanabilirler. Bu ürün süper rekabetçi fiyatlandırma ve çok çeşitli özellikler sunduğundan, birçok pazarda iyi dönüşüm sağlar.

2. IPVanish.

IPVanish, piyasadaki en iyi VPN hizmetlerinden biridir ve VPN endüstrisindeki en iyi ödemelerden bazılarına sahiptir.

1 aylık paket:% 100, ardından% 35 tekrarlayan. 3 aylık paket:% 40, ardından% 35 tekrarlayan. 1 ve 2 yıllık paket:% 40, ardından% 30 tekrarlayan.

3. ExpressVPN

2009 yılında kurulan ExpressVPN, çevrimiçi gizliliklerini korumak isteyen kullanıcılar için en popüler seçeneklerden biridir. Bir kullanıcının kaydolduğu plana bağlı olarak tek seferlik yüksek ödemeler sunarlar: 1 ay 13 dolar, 6 ay 22 dolar ve 12 ay 36 dolar.

4. NordVPN

NordVPN’in komisyonları, müşteri tarafından sipariş edilen abonelik planına dayanmaktadır; bir ayda % 100 ve 6 aylık, bir yıllık ve iki yıllık planlar için% 40. Ayrıca satışları artırmanıza yardımcı olacak güçlü dönüşüm oranlarına ve özel hesap yöneticilerine sahiptirler.

5. StrongVPN

StrongVPN 2006’dan beri piyasada ve popüler bir satış ortaklığı programına sahip. Her ay ödeme yaparlar ve üretilen satışlar için% 200’e varan bir ödeme sunarlar.

6. PureVPN

PureVPN, yarışmalar, bir ödül sistemi ve bir satış yaptığınızda size haber veren özel bildirimlerle en eğlenceli programlardan birine sahiptir. Bu listedeki diğerlerine benzer şekilde, birinci ay için% 100 ve daha uzun planlar için% 40 teklif ediyorlar.

Web Sitesi Satış Ortaklığı Programları

BigCommerce Ana Sayfası

En popüler bağlı kuruluş kategorisi olarak web barındırmadan sonra, Wix ve Squarespace gibi web sitesi oluşturucular ve BigCommerce ve Shopify gibi e-ticaret platformları, dijital ürünler söz konusu olduğunda yakın bir saniyedir. Blog yazarlarının bir web sitesi oluşturmak için attığı ilk adım bir web barındırma seçmektir; aynı şey, bir web sitesi oluşturmak isteyen işletme sahipleri için de geçerlidir.

Ayrıca, ödeme yapan müşteriler 24-36 ay kalabileceğinden ve yaşam boyu değeri (LTV) yüksek olduğundan, SaaS şirketleri aylık satış fiyatının% 100’ünden fazlasını ödeyebilir.

İşte en iyi web sitesi ve e-ticaret satış ortaklığı programları için seçtiklerim:

MarkaKomisyon oranıÇerez Süresi
1. WixHerbir satış için 100 $ +90 gün
2. BigCommerce200%+30 gün
3. Shopify200%90 gün
4. ClickMeter90%90 gün
5. Superb Themes% 60’a kadar30 gün
6. AliDropship50%30 gün
7. Weebly% 30 yinelenen120 gün
8. ReferralCandy20 $ nakit30 gün
9. Sellfy% 25 yinelenen90 gün
10. 3dcart300%45 gün
11. Site123$100-$18230 gün

1. Wix.

Wix, 100 milyondan fazla kullanıcısı olan yüksek kaliteli bir web sitesi kurucusudur. İştiraklerine başlangıç ​​için satış başına 100 $ sağlarlar ve birden çok dilde kullanmaları için birçok harika açılış sayfası sunarlar.

Ayrıca, Wix kullanmak, satış ortaklığı bağlantıları eklemek ve bunlardan para kazanmak için basit bir web sitesi oluşturmanın en basit (ve en ucuz) yollarından biridir .

2. BigCommerce.

BigCommerce, 60.000’den fazla satıcıya sahip bir SaaS e-ticaret platformudur. Yerleşik özellikleri ve gelişmiş işlevleri nedeniyle büyüyen markalar için tercih edilen e-ticaret platformu olarak bilinirler.

E-ticaret ortaklık programları, planın fiyatı üzerinden% 200 cömert bir ödül ödemesi sunar, yani ödeme yapan müşteri başına 60 $, 160 $, 250 $ veya 1.500 $ kazanabilirsiniz. 90 günlük bir çerezleri vardır ve afişler, metin bağlantıları ve içerik şablonları ve SEO tavsiyeleri içeren haftalık bir bağlı kuruluş bülteni sağlarlar.

Ayrıca 2018’de Affiliate Manager olduğum için önyargılıyım ve programın ne kadar iyi olduğunu biliyorum.

3. Shopify.

Shopify, 400.000 satıcıya ve ücretli mağazalarda% 200 oranında önemli bir komisyona sahip, dünyanın en popüler e-ticaret web sitesi kurucusudur. İsim tanımaları ile istikrarlı dönüşüm oranları gelir. Ayrıca, web sitelerinde faydalı ortaklık SSS’leri ve promosyon fikirleri bulunur.

4. ClickMeter.

ClickMeter, araçlarını tanıttığınızda satış başına% 90’a varan komisyon ödeyen bir web sitesi bağlantı izleme hizmetidir. Programları Shareasale’de, özel bir satış ortaklığı ekibine sahipler ve satış başına 891 $ ‘a kadar kazanabilirsiniz! Yüksek komisyon oranları ve yardımsever ortaklık ekipleri nedeniyle onları bu listeye yüksek ekledim.

5. Muhteşem Temalar.

Superb Themes, iyi tasarlanmış WordPress temaları sağlayan ve WordPress hakkında pek çok harika içerik yazan bir şirkettir. WordPress temalarını hedef kitlenize tanıtmak istiyorsanız, her satış için% 60’a kadar komisyon kazanabilir ve hatta yıllık olarak yinelenen komisyonlar alabilirsiniz. Ayrıca özel bir satış ortaklığı yöneticisine ve 30 günlük bir çerez süresine sahiptirler.

6. AliDropship.

AliDropship, stoksuz satış için bir e-ticaret platformudur ve iki ayrı çözümü vardır – tam bir çevrimiçi mağaza seçeneği ve eklentileri, eklentileri ve temaları. Ortaklık programları, ortaklara eklentilere, 30 günlük bir çerez penceresine, afişlere, içerik şablonlarına ve% 50’ye kadar komisyona deneme erişimi sağlar; bu, tek bir satıştan 869 dolara kadar kazanabileceğiniz anlamına gelir. PayPal üzerinden hızlı ödeme yaparlar.

7. Weebly.

Weebly, 40 milyondan fazla etkileyici kullanıcıya sahip basit bir web sitesi oluşturucusudur. En gelişmiş web sitesi kurucusu değildir, ancak sürükle ve bırak arayüzleri, hızlı bir web sitesi oluşturmayı çok kolaylaştırır. Müşteri aktif olduğu sürece% 30 tekrarlayan komisyon sunarlar ve 120 günlük cömert bir çerez penceresine sahiptirler.

8. ReferralCandy.

ReferralCandy, çevrimiçi mağazalar için en iyi tavsiye programı yazılımıdır. Örneğin, platformları, e-ticaret satıcılarının müşterileri için “arkadaşlarınız için% 10, sizin için% 6 indirim” gibi fırsatlar oluşturmasına olanak tanır. E-ticaret mağazalarını ReferralCandy’e yönlendirdiğinizde, her seferinde nakit olarak 20 $ kazanırsınız.

9. Satmak.

Sellfy, dijital ürünler, abonelikler ve fiziksel ürünler dahil olmak üzere çevrimiçi niş ürünler satmak isteyen blogcular ve içerik oluşturucular için tasarlanmış tam özellikli bir e-ticaret aracıdır . Ortaklık programları, bir yıl boyunca% 25 tekrar eden komisyon sağlar. satış ortaklarına içerik ve diğer işbirlikleri konusunda kimin yardım sağlayabileceğini bildiğim güçlü bir bağlı kuruluş yöneticisi var.

10. 3dcart.

3dcart, kendi programını barındıran ve ücretli dönüşümler için% 300 komisyon sunan, hızla büyüyen bir e-ticaret platformudur. Güvenilir dönüşüm oranlarına sahiptirler ve yardım eli uzatan yardımsever satış ortaklığı yöneticilerine sahiptirler.

11. Site123.

Site123, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda şablon ve basit bir kullanıcı arayüzü ile mobil uyumlu web siteleri oluşturmanıza olanak tanıyan başka bir ünlü web sitesi oluşturucusudur. satış ortaklığı programları 182 $ ‘a kadar ödeme sağlar ve paranızı yalnızca 300 $ komisyon aldıktan sonra çekebilirsiniz.

En İyi Yinelenen Ortaklık Programları

En iyi satış ortaklığı programlarının çoğu, bir satıştan sonra tek seferlik CPA ödemeleri sunarken, diğerleri her ay yinelenen bir ödeme sağlar. Bir yinelenen programı bağlı bir yinelenen (veya aylık) bazda bir sitenin ürününü satmak için bir komisyon yaptığında olduğunu.

İşte yinelenen en iyi programlar için seçimlerim:

1. Pabbly.

Pabbly Ortaklık Programı

İle Pabbly Ortaklık Progam her satış% 30 ömür boyu tekrarlanan komisyon kazanabilirsiniz. 30 günlük bir çerez süresi kullanırlar ve 40 gün içinde ödeme yaparlar.

2. Buzzsprout.

Bu popüler podcast sunucusu,% 20’lik yinelenen bir ödeme sunuyor ve hatta dönüşüm oranlarını artırmaya yardımcı olmak için yeni kullanıcılara 20 ABD doları tutarında bir Amazon hediye kartı sağlıyor. Ben destekleyen Buzzsprout benim üzerinde podcast barındırma sayfa ve bunlar içerik fikirler ve promosyonlar ile yardımcı olabilecek mükemmel bir pazarlama yöneticisi var.

3. Düşünsel.

Thinkific, bir başka popüler çevrimiçi kurs platformudur ve% 20 yinelenen kurslar sunarlar. Tek bir Thinkific satışından 956 $ kazandım ve (Nisan 2020 itibariyle) onların 1 numaralı bağlı kuruluşuyum.

4. IPVanish.

IPVanish, piyasadaki en iyi VPN hizmeti oldukları ve VPN endüstrisindeki en iyi ödemelerden bazılarına sahip oldukları için bu yinelenen listeyi de yapar. Ayrıca olağanüstü bir bağlı kuruluş müdürleri var.

5. Moosend.

Moosend popüler bir e-posta pazarlama aracıdır ve satış ortaklığı programları % 30 tekrarlayan komisyon sunar. Ayrıca süper yardımcı bir satış ortaklığı yöneticisi ve 120 günlük uzun bir çerez süresine sahipler.

6. amoCRM.

amoCRM, mesajlaşma tabanlı bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) yazılımıdır. Programları, kapıdan çıkışta %35 tekrarlayan bir komisyon sunuyor (ve süresi dolmuyor). Ayrıca, bir ortak olarak 10.000 $ ‘a ulaştığınızda bu sayı %50’ye yükselir.

7. Leadpages.

Leadpages, kullanıcıların formlar ve harekete geçirici mesajlarla özel web sayfaları oluşturmasına yardımcı olan ünlü bir açılış sayfası oluşturucusudur. Satış ortaklığı programları,% 30’luk bir tekrarlama sağlar.

8. Teachable

Teachable, blog yazarlarının ve web sitesi sahiplerinin sınıflarını öğrencilerine satmak için oluşturmalarına olanak tanıyan çevrimiçi bir kurs platformudur. %30 tekrarlayan bir ödeme sunarlar.

9. GetResponse.

GetResponse,% 33 yinelenen komisyon sunan başka bir e-posta pazarlama hizmetidir. Başka bir mükemmel e-posta pazarlama ortaklık programıdır.

10. SEMRush.

SEMRush, web sitesi sahiplerinin anahtar kelimeleri izlemek, site denetimleri yapmak ve çevrimiçi pazarlamada rekabetçi içgörüleri görüntülemek için kullanabilecekleri etkili bir SEO aracıdır. Programları BeRush olarak adlandırılıyor ve bağlı ortaklarına% 40 komisyon teklif ediyorlar.

11. Aweber.

Aweber, e- posta şablonları ve tasarım özellikleri nedeniyle işletmeler ve pazarlama ekipleri için harika bir e-posta pazarlama yazılımıdır . % 30 tekrarlayan oran sunarlar.

12. ConvertKit.

ConvertKit, blogcular için harika olduğu için en sevdiğim e-posta pazarlama araçlarından biridir. Görsel bir otomasyon oluşturucuya sahiptirler ve web sitesi eylemlerine ve e-postaların içindeki eylemlere göre tetikleyiciler oluşturabilirler. Bir arkadaşım programını yürütüyor ve ayda% 30 teklif ediyorlar.

13. PromoRepublic.

PromoRepublic, mükemmel bir sosyal medya yönetimi ve zamanlama aracıdır. Satış başına% 30’a kadar ve aktif üye başına aylık 40-1500 dolarlık ortalama gelir sunuyorlar. Ayrıca, satış oluşturmaya yardımcı olmak için en iyi performans gösterenlere bonuslar ve paylaşılabilir kupon kodları sağlarlar.

14. Elegant Themes

Elegant Themes, 87 kullanımı kolay tema ve 550.000’den fazla müşteriden oluşan bir WordPress tema kitaplığıdır. Bir blog yazarıysanız ve okuyucularınıza temalar önermek istiyorsanız, Elegant Themes’e trafik gönderebilir ve% 50 yinelenen yüksek bir bilet alabilirsiniz.

15. NinjaOutreach.

NinjaOutreach, hepsi bir arada etkileyici bir pazarlama aracıdır. Sosyal yardım gerçekleştirmenize, etkileyici e-posta adreslerini bulmanıza, e-posta listeleri oluşturmanıza ve içerik tanıtım çabalarınızı büyütmenize yardımcı olur. Eskiden% 50 yinelenen teklif ediyorlardı, ancak şimdi% 20 sağlıyorlar.

16. SpyFu.

SpyFu, rekabetçi içgörülere odaklanan başka bir SEO aracıdır. Bir rakibin en iyi organik ve ücretli anahtar kelimeleriyle ilgili verileri indirmek için araçlarını kullanabilirsiniz. % 40 kalıcı ödeme özelliği vardır.

17. ClickFunnels.

ClickFunnels, popüler bir açılış sayfası oluşturucusudur ve tüm satışlarda% 40 ödeme sunarlar. Tanıtabileceğiniz çok sayıda farklı reklam ve kurs ve bağlantılarınızı almak için sezgisel bir kontrol paneli var.

Yinelenen Ödeme Ne Anlama Geliyor?

Ödeme “yinelendiğinde”, yalnızca bir kez değil, görevlendirilen kullanıcınız hala ödeme yapan bir müşteri olduğu sürece tekrar tekrar gerçekleşir. Yinelenen gelir programları, müşteri tutma oranı nedeniyle komisyonlarını aylık olarak öder. Yinelenen programların çoğu, platformları aylık abonelik gerektiren bir hizmet olarak yazılım (SaaS) reklamcılarıdır.

Yinelenen Ortaklık Programları
Kaynak: Datapine.com

Aylık aboneliklerde, müşterinin yaşam boyu değeri (YBD), müşteriyi bırakana kadar her ay ödemeye devam ettiği için aylık satış fiyatından çok daha yüksektir.

Bu nedenle, reklamveren iki yoldan birini ödeyebilir: aylık fiyattan daha yüksek bir kerelik komisyon veya müşterinin ömrü boyunca daha küçük bir yinelenen yüzde.

İştirakler hem tek seferlik ödeme hem de yinelenen modelleri sever ve her yaklaşımın artıları ve eksileri vardır.

Tek Seferlik Ödeme Artıları ve Eksileri:

Pro: Önceden, bazen aylık abonelik maliyetinin% 500-1.000’i kadar yüksek bir ödeme alırsınız.

Eksileri: Bağlı kuruluş gelir akışınızda tutarlılıktan yoksunuz ve müşterinin ömrü boyunca daha az kazanabilirsiniz.

Tekrarlayan Komisyon Artıları ve Eksileri:

Pro : Her ay tutarlı bir gelir elde edersiniz ve ne kadar para kazanacağınızı daha iyi tahmin edebilirsiniz. Ek olarak, düşük kayıp oranları ve yüksek tutma oranları varsa, müşterinin ömrü boyunca daha fazlasını da kazanabilirsiniz .

Dezavantajı : Önceden daha küçük bir miktar yaparsınız ve müşteri çabucak karışarak kazançlarınızı ortadan kaldırabilir.

Seyahat Ortak Programları

Seyahat Ortak Programları Resmi

Oteller ve Expedia gibi seyahat platformlarından havayollarına ve tatil paketlerine kadar, insanlar her zamankinden daha fazla çevrimiçi seyahat paketleri satın alıyor – öyleyse neden para kazanmasın?

Sadık okuyucu kitlesine sahip bir seyahat blogcusu olduğunuzu varsayalım.

Seyahat bağlı şirketlerinden oteller, seyahat paketleri, havayolları ve seyahat ekipmanı önerebilir ve her satıştan bir tavsiye ücreti alabilirsiniz.

Ayrıca birçok özelleştirme seçeneği var. Otel rezervasyon sitelerini web sitenize entegre edebilir, belirli destinasyonları seçebilir ve ilginizi çeken mülkleri sergileyebilirsiniz. Örneğin, “Denver Aile Tatilleri” hakkında niş bir satış ortağı sitesi başlatabilir, Denver’da yapılacak en önemli şeyler hakkında içerik yazabilir, yerel bölge hakkında rehberler yazabilir ve belirli otelleri tanıtabilirsiniz.

Belirli tatillere ve otellere bağlantılar içeren seyahat inceleme siteleri, okuyucularınız için benzersiz bir deneyim oluşturmanın ve sonsuz sayıda özelleştirilebilir seçenek sunmanın eğlenceli bir yoludur. Komisyonlar ya rezervasyon sırasında ya da bir ziyaretçi otelinden çıkış yaptığında ödenir.

İşte en iyi seyahat ortaklığı programları için seçtiklerim:

MarkaKomisyon YapısıÇerez Süresi
1. TripAdvisor50%14 gün
2. Seyahat Ödemeleri% 80’e kadar30 gün
3. Expedia2-6%7 gün
4. Marriott3-6%7 gün
5. Travelocity2-4%45 gün
6. Priceline3-5%30 gün
7. Hotels.com4%7 gün
8. Hilton4%7 gün
9. Hotwire2%7 gün
10. Booking.com4%Tarayıcı kapatıldığında

1. TripAdvisor.

TripAdvisor , öncelikle yapılacak şeylerle ilgili yerel incelemeleriyle tanınan popüler bir seyahat sitesidir. Ayrıca oteller, tatil paketleri, restoran rezervasyonları ve daha fazlasını rezerve etmenize de izin verir. 14 günlük makul bir çerez süresi ile inanılmaz bir% 50 sunarlar. Tavsiye ücretlerine göre, seyahat kategorisinde en iyisi için 1 numaralı seçimim onlar.

2. Seyahat Ödemeleri.

Travelpayouts “Turizm Website Para için ideal Gezi Programı” kendilerini çağırır , ve kabul etmesi gerekir. Çok çeşitli hizmetleri kapsar ve Booking.com, Airbnb, rentcars.com ve daha fazlası gibi diğer seyahat platformlarını entegre eder. Seyahat bağlı kuruluş pazarlama platformları% 80’e kadar komisyon sunuyor, ancak ortalama uçuşlarda% 1,6 ve otel rezervasyonlarında% 6. Çerez süreleri 30 gündür.

3. Expedia.

Expedia , bu listedeki diğerlerinin ana şirketi olan büyük bir küresel seyahat markasıdır. Bağlı kuruluşlarının 70’den fazla ülkede 150 web sitesi ile 260.000’den fazla rezerve edilebilir mülkü tanıtmalarına izin veriyorlar. Web sitesi erişimlerine ve mülk ağlarına göre, listemde 2 numara.

4. Marriott.

Marriott , programlarında tanıtmak için geniş bir otel yelpazesi sunan başka bir otel markasıdır. Tatil paketleri için% 3 ve oteller için% 4-6 teklif ediyorlar. 7 günlük bir çerez uzunluğu sağlarlar.

5. Travelocity.

Travelocity , fiyat eşleştirme garantisi ve uygun fiyatları ile bilinen bir seyahat platformudur. % 2-4 komisyon sunarlar ve 45 günlük cömert bir çerez süresini uzatırlar.

6. Priceline.

Priceline , oteller, uçuşlar ve daha fazlasındaki ucuz fırsatları ile tanınır. % 3-5 komisyon ve 30 günlük çerez süresi sunarlar.

7. Hotels.com.

Hotels.com , otellerden para kazanmanın başka bir yoludur ve 35 dilde 85 web sitesi ile yerelleştirilmiş hizmetler sunarlar. Ayrıca ödül programlarında 15 milyondan fazla üyesi var. % 4 ve 7 günlük çerez süresi sunarlar.

8. Hilton.

Hilton , lüks otel konaklamaları ve çok çeşitli otel özellikleri sunan küresel bir otel markasıdır. % 4 komisyon sunarlar ve çerez uzunlukları yedi gündür.

9. Hotwire.

Hotwire , son dakika seyahat fırsatları ve ucuz uçuşlara ve otellere erişim sunar. 7 günlük çerez ile% 2 sağlarlar.

10. Booking.com.

Booking.com uçuşlar, oteller, araba kiralama ve havaalanı taksileri sunar. Katılarak 2,2 milyondan fazla mülke erişim elde edersiniz ve bunlar% 4 sunar, ancak bir kullanıcı tarayıcısını kapattığında çerezin süresi dolduğundan bir dezavantajı vardır.

Finans ve Kredi Kartı Ortaklık Programları

Kredi Kartı Ortaklık Programları

Transunion’a göre Amerika Birleşik Devletleri’nde her kişi için 2,69 kredi kartı var . Biz Amerikalılar bir konuda iyiysek, sahip olmadığımız parayı harcamaktır! Bununla birlikte, kredi kartlarını, kredi şirketlerini ve muhasebe araçlarını akıllıca inceleyerek, hedef kitlenize finansmanlarında yardımcı olurken kredi puanlarını da artırabilirsiniz.

İkincisi, kredi kartı ve sigorta inceleme sitelerinin yükselişiyle birlikte, kredi kartı tekliflerini önermek için pek çok fırsat var. Son olarak, B2B alanına girebilir ve küçük işletmelere muhasebe yazılımı önerebilirsiniz.

Hangi finans ortaklığı şirketini seçerseniz seçin, bunlar piyasadaki en yüksek ödeme yapan ortaklık programlarından bazıları olarak bilinirler.

Finans satış ortaklığı pazarlamasına başlamanın en iyi yolları şunlardır:

1. Bankrate Kredi Kartları
Not: Kredi kartı türüne göre CPM, CPC, CPL ve CPA teklifleri

2. Bankaffiliates.com
Not: Sizi kredi kartı tekliflerine bağlayan bağlı kuruluş ağı

3. Credit.com
Komisyonu: Kredi kartının türüne göre birçok farklı ödeme

4. Komisyon Çorbası
Notu: Sizi kredi kartı tekliflerine bağlayan bağlı kuruluş ağı

5. Equifax
Komisyonu: 10-40 $
Çerez Süresi: 30 gün

6. Freshbooks
Komisyonu: Potansiyel müşteri başına 5 $ maliyet, müşteri başına 55 $
Çerez Süre: 120 gün

7. Liberty Mutual
Commission: Sigorta türüne bağlı olarak olası satış başına 3-17 ABD doları maliyet

8. NetQuote
Komisyonu: Sigorta türüne bağlı olarak olası satış başına 2,50-20 ABD doları maliyet

9. QuickBooks
Komisyonu:% 7
Çerez Süresi: 45 gün

10. TransUnion
Komisyonu: 20 $
Çerez Süresi: 45 gün

Fitness Ortaklık Programları

Fitness Ortaklık Programları

İster vücut geliştirmeci, ister koşu koçu, kişisel antrenör, ister Instagram modeli olun, fitness şirketleri fiziksel uygunluk önerileriniz için ödeme yapar.

Bowflex gibi bir şirketle ortaklık kurarak ve yüksek AOV ürünlerini önererek, her siparişte yüksek bir komisyon kazanabilirsiniz.

Fitness, en yüksek ödeme yapan bağlı kuruluş dikeylerinden biridir. Koşu bandı ve eliptik bisiklet gibi ürünlerin yüksek ortalama sipariş değeri (AOV), bağlı kuruluşlar için mükemmel tıklama başına kazanç (EPC) sunar.

İşte en iyi fitness programları için seçimlerim:

şirketkomisyonÇerez Süresi
1. Ace Fitness8%30 gün
2. Bodybuilding.com5-15%9 gün
3. Bowflex7%3 gün
4. Life Fitness8%+30 gün
5. ProForm8-11%30 gün
6. TRX Eğitimi8%30 gün

1. Ace Fitness
Komisyonu: Satışların% 8’i

2. BodyBuilding.com
Komisyonu: Yeni müşteriler için% 15, geri dönen müşteriler için% 5
Çerez Süresi: 9 gün

3. Bowflex
Komisyonu: Satışların% 7’si, AOV 2.000 $ ‘ın üzerindedir
Çerez Süre: 3 gün

4. Life Fitness
Komisyonu:% 8 +
Çerez Süresi: 30 gün

5. ProForm
Komisyonu satışların% 8-11’i

6. TRX Eğitim
Komisyonu: Satışların% 8’i
Çerez Süresi: 30 gün

CBD Ortaklık Programları

Marijuana Affiliate Programları

Michigan, eğlence amaçlı kullanım için esrarı yasallaştıran ve 33 eyalette tıbbi esrarı yasallaştıran 10. eyalet olurken, bu büyüyen alana atlamanın zamanı geldi. Bu etkili, güvenli ağrı tedavisi ana akım haline geliyor.

Yüksek ücretli bir satış ortağı kategorisinin içine atlamak istiyorsanız, şimdi esrar ve CBD alanına girmenin tam zamanı.

Bu kategoriyle, onaylamadan önce TÜM ürünleri denemenizi açıkça önermiyorum. Yavaşla Cheech Marin. Ancak, gelecek vadeden bir endüstri arıyorsanız, bazı yüksek komisyonlar kazanabilirsiniz.

İşte en iyi CBD bağlı kuruluş pazarlama programlarından bazıları:

1. Seedsman
Komisyonu: Satışların% 15’i

2. Grasscity
% 10 artı alt iştirak satışlarının% 5’i

3. Yeşil CulterED
Komisyonu:% 60
Çerez Süresi: 365 gün

4. THC Üniversite
Komisyonu: Öğrenci başına 25 $
Çerez Süresi: 30 gün

Fashion Affiliate Programları

Fashion Affiliate Programları

Moda bağlı kuruluş programları, Instagram, Pinterest veya YouTube’daki en son moda trendlerini önermek ve önerilerinden para kazanmak isteyen blog yazarları ve etkileyiciler için mükemmeldir.

Moda ürünlerini tavsiye ederken, bir alt nişe odaklanmalısınız, böylece hedef kitlenize odaklanın ve belirli moda türünüz için başvuru kaynağı olun.

Alt nişinizi belirledikten sonra, markanıza uygun kıyafet ve aksesuarları arayın . Aklında tut; Ayrıca , tanıtmak için moda ürünleri bulmanıza yardımcı olacak RewardStyle ve Shopstyle Collective gibi moda platformları da vardır .

Sonunda, birlikte çalışmayı seçtiğiniz moda bağlı şirketi, benzersiz tarzınıza uymalı ve markasını beğenmelisiniz.

İşte en iyi moda ortaklık programları için seçimlerim:

şirketÖdemelerÇerez Süresi
1. Eddie Bauer5%7 gün
2. H&M7.4%30 gün
3. JNCO Kot20%30 gün
4. Lane Bryant5%15 gün
5. ModCloth7%45 gün
6. MVMT Saatleri10%15 gün
7. Newchic18%60 gün
8. Nordstrom2-20%7 gün
9. Stitch Fix4%7 gün
10. True Religion7%7 gün
11. Warby Parker20%45 gün

1. Eddie Bauer
Komisyonu: Satış başına% 5
Çerez Süre: 7 gün

2. H&M
Komisyonu:% 7,4’e kadar
Çerez Süresi: 30 gün

3. JNCO Jeans
Komisyonu:% 20
Çerez Süresi: 30 gün

4. Lane Bryant
Komisyonu:% 5
Çerez Süresi: 15 gün

5. ModCloth
Komisyonu:% 7
Çerez Süresi: 45 gün

6. MVMT Saat
Komisyonu:% 10
Çerez Süresi: 15 gün

7. Newchic
Komisyonu: Satış başına% 18’e kadar
Çerez Süresi: 60 gün

8. Nordstrom
Komisyonu:% 2-20
Çerez Süresi: 7 gün

9. Stitch Fix
Komisyonu:% 4
Çerez Süresi: 7 gün

10. True Religion
Komisyonu:% 7
Çerez Süresi: 7 gün

11. Warby Parker
Komisyonu:% 20
Çerez Süresi: 45 gün

Güzellik ve Makyaj Ortaklık Programları

Makeup Affiliate Programları

En iyi güzellik kuruluşlarının bloglarında, YouTube’da, Pinterest’te, Instagram’da ve sosyal medya kanallarında büyük takipçi kitlesi var. Ateşli takipçileri en son kozmetik ipuçlarına ve ürün incelemelerine aç. Bu nedenle, güzellik ve makyaj etkileyicileri, yeni onaylanan ürünlerini nasıl kullanacaklarını gösteren videolar ve resimlerle eğitim odaklı olma eğilimindedir.

Bu popülerlik nedeniyle, birlikte çalışabileceğiniz bir sürü güzellik bağlı şirketi var, ancak komisyonlar büyük ölçüde değiştiği için tanıttığınız markaları seçmeniz gerekiyor. Örneğin, güzellik satış ortağı ödemeleri ortalama olarak% 2-10 arasında değişir ve kazançlar büyük ölçüde değişebilir.

Son olarak, iyi ödeme yapan ve kişisel tercihlerinize ve tarzınıza uygun bir marka seçin . İşte en iyi güzellik ortak programları için seçimlerim:

MarkakomisyonÇerez Süresi
1. Madison Reed$2030 gün
2. Avon10 A kadar%30 gün
3. Beautytap% 7,5 + bonuslar7 gün
4. BH Kozmetik8%60 gün
5. L’Occitane, Provence2.5%45 gün
6. Sephora5-10%24 saat
7. Ulta Güzellik2-5%30 gün

1. Madison Reed
Komisyonu: 20 $
Çerez Süresi: 30 gün

2. Avon
Komisyonu:% 10’a kadar, ortalama% 3

3. Beautytap
Komisyonu:% 7,5 + performans bonusu
Çerez Süresi: 7 gün

4. BH Kozmetik
Komisyonu:% 8
Çerez Süresi: 60 gün

5. L’Occitane en Provence
Komisyonu:% 2,5
Çerez Süresi: 45 gün

6. Sephora
Komisyonu:% 5-10
Çerez Süresi: 24 saat

7. Ulta Güzellik
Komisyonu:% 2-5
Çerez Süresi: 30 gün

Oyun ve Twitch Ortaklık Programları

Oyun Ortaklık Programları

Bir oyuncuysanız, Twitch yayıncısıysanız veya YouTube videoları yüklüyorsanız , bir ton video oyunu bağlı kuruluş programı vardır .

Twitch Ortaklık Programı bağlı seyirci abonelikler ve video oyun satış para kazanmasını sağlıyoruz alarak maddi hayallerini gerçekleştirmeye oyunculara bir adım kapatıcı alır.

Katılmanız gereken tek şey 50 Twitch takipçisi ve son 30 gün içindeki 500 yayın dakikası, yedi benzersiz yayın günü ve ortalama 3 veya daha fazla eşzamanlı izleyicidir. Alternatif olarak, Gamefly gibi video oyunu abonelik hizmetlerini önerebilir ve bağlı kuruluş bağlantılarınızla oluşturduğunuz yeni denemelerden ve oyun satın alımlarından gelir elde edebilirsiniz.

Sonuç olarak, oyun ilgi alanlarınıza en uygun video oyunu bağlı şirketini arayın.

İşte en yüksek ücretli oyun ve Twitch ortaklık programları için seçtiklerim.

1. Astro Oyun
Komisyonu:% 5
Çerez Süresi: 180 gün

2. Fanatik
Komisyon:% 5
Çerez Süresi: 90 gün

3. G2Deal
Komisyonu: Yazılımda % 10-20, diğer ürünlerde% 3
Çerez Süresi: 30 gün

4. Gamefly
Komisyonu: Deneme kaydı başına 15 $, yeni oyunlar için% 5, kullanılan oyunlar için% 10
Çerez Süre: 30 gün

5. Twitch
Komisyonu: Aboneliklerin% 50’si, oyun satışlarının% 5’i

Müzik Ortaklık Programları

Müzik Ortaklık Programları

Müzik endüstrisi besteciler, sanatçılar, ses mühendisleri, müzik öğretmenleri, müzik ekipmanı üreticileri, vokal koçları ve daha fazlasını içerir. Tüm bu farklı ürün nişleri ve bağlı şirketlerle, yüksek ücretli müzik bağlı kuruluş programlarından kâr etmenin birçok yolu vardır .

Ses mühendisiyseniz, en yeni gitarları, mikrofonları ve ses ekipmanlarını inceleyebilirsiniz. Müzik öğretmeniyseniz, çevrimiçi müzik kursları önerebilirsiniz. Müzik bilginizle gelir elde etmenin sayısız yolu var.

Her şeyden önce, kitlenizin en iyi önerileri alması için tanıttığınız ürünleri derinlemesine anladığınızdan emin olun.

İşte müzik kategorisindeki en yüksek ücretli programlardan bazıları.

1. Guitar Center
Komisyonu:% 6
Çerez Süresi: 14 gün

2. Müzisyen Arkadaş
Komisyonu:% 4
Çerez Süresi: 14 gün

3. Sam Ash
Komisyonu:% 7-10
Çerez Süresi: 60 gün

4. Singorama
Komisyonu: Anında indirmelerde% 70, gönderilen kursta% 40
Çerez Süre: 60 gün

5. zZounds
Komisyonu:% 6 + bonuslar
Çerez Süresi: 45 gün

Kripto ve Bitcoin Ortaklık Programları

Bitcoin Ortaklık Programları

Geçen yıl kripto çılgınlığına derinlemesine girdim, her gün Bitcoin, Litecoin, Cardano, Stellar ve Binance’de güneşin altındaki her kripto para ticareti için saatler harcadım .

Benzer şekilde, bir kriptoyu diğeriyle değiştirmek için dijital cüzdanları kullanarak birkaç ICO’da yer aldım. Bağımlılık yapıyordu.

Piyasa Ocak 2018’den bu yana yavaşlamış olsa da geri dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Pek çok bitcoin programı tavsiye programlarına benzer , bu sayede kullanıcıları kaydederek bir yıla kadar işlemlerinde kesinti yaparsınız. Diğer kripto programları arasında Ledger ve Trezor gibi dijital cüzdanlar öneriliyor.

Her şeyden önce, Blockchain teknolojisi hiçbir yere gitmiyor. Yükselen (ve düşen) bir sektördeki bağlı şirketlerle çalışmakla ilgileniyorsanız, bu programlara göz atın ve gelir çizelgelerinizin aya doğru gitmesini izleyin.

İşte en çok kazandıran kripto para bağlı kuruluş pazarlama programları.

1. Binance (yönlendirme programı)
Komisyonu: Yönlendirmenin işlem ücretlerinin% 20’si, 500’den fazla BNB
Ödemesi varsa% 40’ı : Binance hesabına gerçek zamanlı olarak ödeme yapın

2. Coinbase (tavsiye programı)
Komisyonu: Bir kullanıcı 100 $ BTC satın aldığında, 10 $ BTC kazanın
Kazanma süresi: Müşteri başına bir kez

3. Ledgerwallet
Komisyonu: Net satış tutarının% 10’u
Ödeme: 0,1 BTC minimum ödeme tutarı ile BTC cinsinden ödeme

4. LocalBitcoins.com
Komisyonu: Kullanıcının işlem başına işlem ücretinin% 20’si
Kazanç süresi: Kullanıcının kayıt tarihinden itibaren 1 yıl

5. Trezor Cüzdan
Komisyonu: Satışların% 20’si

Spor Ortaklık Programları

Spor Ortaklık Programları

Spor endüstrisinin 2019’da 73,5 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşacağı tahmin ediliyor. Bu gelir, medya hakları, ticari satış, sponsorluklar ve fantezi sporlarının yükselişini içeriyor.

Bu geniş pazardan yararlanmak istiyorsanız, bir spor ortaklık programına katılın.

Belirli spor şirketlerinden ürünler önermek için bir spor malzemeleri, taraftar ekipmanı veya golf ortaklık programına katılın. Ek olarak, başka bir strateji, fantezi futbol bilginizi almak ve Draft Kings veya FanDuel gibi günlük fantezi sitelerinden komisyon almaktır.

Spor, bağlı kuruluş pazarlamasındaki en önemli kategorilerden biri değildir. Bununla birlikte, spor sektörü, en son spor ekipmanlarını zaten inceleyen blogcular için iyi bir fikirdir.

Zamanında, markanızı çok özel bir spor alt nişinin etrafında inşa ederek ve bunu tavsiye ettiğiniz ürünler hakkında derinlemesine bilgi sahibi olarak birleştirerek başarılı olabilirsiniz.

İşte en yüksek ücretli spor ortaklık programları.

1. Dick’s Sporting Goods
Commission: Ortalama olarak% 5
Çerez Süresi: 10 gün

2. Draft Kings (tavsiye programı)
Komisyonu: Yönlendirmenin net oyun gelirinin% 40’ı ilk 30 gün,% 25’i 31+

3. Fanatics
Komisyonu:% 10’a Kadar
Çerez Süresi: 7 gün

4. FanDuel
Komisyonu: Kayıt başına 25-35 ABD doları, yönlendirmelerin ilk 2 yılı için% 35 devir payı

5. Sports Memorabilia
Komisyonu: Satışların% 9’u
Çerez Süresi: 365 gün

6. TaylorMade Golf
Komisyonu: Satış
Çerezinin % 5’i Süre: 30 gün

7. Under Armour
Komisyonu Kapsamında : Satışların% 5’i
Çerez Süresi: 30 gün

Pinterest için Bağlı Şirket Pazarlama Programları

Pinterest için Ortaklık Programları

Mayıs 2017’den bu yana, bağlı kuruluş pazarlamacıları, bağlı kuruluş bağlantılarını bloglarına gitmek yerine doğrudan Pinterest pinlerine yerleştirebilir. Bu güncelleme, bir ton web sitesi trafiğine ihtiyaç duymadan çevrimiçi para kazanan bir üye dalgasına yol açtı.

Benzer şekilde bu, etkili moda, güzellik ve yaşam tarzı bağlı kuruluşlarının 200 milyon + Pinterest kullanıcısına daha verimli bir şekilde ulaşması için kapıyı açtı. İle Pinterest kullanan ABD yetişkinlerin % 29 ve Pinners 93% onlar planı alımlarına Pinterest kullanmak söyleyerek, bu ortaklık gelir elde etmek kazançlı bir yoldur.

En iyi strateji, insanların Pinterest’te tükettikleriyle eşleşen ürünlerle bir bağlı kuruluş ağına katılmaktır. Pinterest’teki popüler kategoriler arasında yiyecek ve içecek, kendin yap, ev dekorasyonu, kadın modası, sağlık ve fitness yer alır.

İşte Pinterest’e katılabileceğiniz bazı ağlar:

1. Amazon Ortakları.

Amazon’da herhangi bir ürünü doğrudan Pinterest pinleriniz aracılığıyla satın. ABD’deyseniz, onaylanmak için bir web siteniz veya blogunuz olması gerekir. Bir milyondan fazla üründe% 10’a kadar kazanabilirsiniz. Ayrıca, linkler göndermenize ve sitenizde afişlerle ürünleri tanıtmanıza yardımcı olurlar. Kendi başlarına bir ağ olmasalar da, çok geniş bir ürün yelpazesi sunarlar.

Ekstra bir avantaj, Amazon satış ortağı bağlantınızla bir ürüne bağladığınızda, kullanıcının o oturumda satın aldığı herhangi bir ürün için kredi almanızdır. Ek olarak, sepetine bir ürün eklerlerse ve ürün orada kalırsa, 90 güne kadar kredi alırsınız.

Önemli : eBay iş ortağı ağı benzer bir yaklaşım benimsiyor ve bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla 1,1 milyardan fazla listeyi tanıtabilirsiniz. EBay ile satış fiyatının% 50 ila% 70’ini kazanabilirsiniz. Ancak, yalnızca bir kullanıcı eBay ziyaretinden sonraki 24 saat içinde alışveriş yaptığında gelir elde edersiniz.

2. Shareasale.

Shareasale moda, ev ve bahçe, yiyecek ve içecek, spor, yazılım ve daha fazlası gibi dikey alanlarda 3.900’den fazla tüccarın bulunduğu popüler bir bağlı kuruluş ağıdır.

Örneğin, Minted gibi bir ev dekorasyonu satıcısıyla çalışabilir ve tüm satışlarda% 20 kazanabilirsiniz. Yiyecek ve içecek bir fincan çayınız (veya bir kadeh şarabınız) ise, Winc Wine’ı tanıtın ve her işlem için 18 $ kazanın. Geniş tüccar tabanları ile fırsatlar sonsuzdur.

3. SendOwl.

Bir içerik oluşturucu olun ve doğrudan Pinterest’te çevrimiçi kurslar ve e-kitaplar satın. SendOwl en iyi üç üyelik sitesiyle entegre olduğu için üyelikleri de satabilirsiniz.

4. ShopStyle Collective.

Son olarak, bu moda sitesinde tanıtılacak bir sürü giyim ve aksesuar ürünü var. Kolay bir kullanıcı arayüzü, raporlama araçları ve hedef kitlenizi oluşturmak için yararlı yollar sunarlar.

Ortaklık Programları Nelerdir?

Satış ortağı programları, ürün satan bir çevrimiçi satıcının, bir bağlı kuruluş web sitesine, yönlendirme trafiğinden elde edilen satışlar için bir komisyon ödediği düzenlemelerdir. Bağlı kuruluş web sitesi, işlemleri izlemek için satıcının sitesine işaret eden bağlı kuruluş bağlantıları yerleştirir. Bir bağlı kuruluş ve bir tüccar arasındaki her anlaşma, komisyon yapısını ve ödeme bilgilerini içerir.

Affiliate Programları Nelerdir

Kaynak: regentseo.com

İlgili üç ana taraf vardır:

 • Tüccar. Örneğin, ürün satan bir perakendeci.
 • Bağlı kuruluş. Örneğin, perakendecinin sitesindeki ürünlere bağlantı veren bir ürün inceleme web sitesi.
 • Bağlı kuruluş sitesini ziyaret eden tüketici, perakendecinin web sitesine giden bağlı kuruluş bağlantısını tıklar ve perakendecinin ürününü satın alır.

Ortaklık Programlarına Nasıl Katılırım?

Öncelikle iki tür program vardır: kendi kendine barındırılan programlar ve bir bağlı kuruluş ağındakiler.

İlk olarak, kendi kendine barındırılan programlar, bağlı kuruluş yazılım araçlarıyla şirketin web sitesinde çalışır. Bunlara “Marka + Ortaklık Programı” nı arayarak, program sayfalarını bularak ve başvuru için bir form doldurarak katılırsınız.

Öte yandan, bir program bağlı kuruluş ağları içinde yaşayabilir – bağlantılarını tek bir güvenli yerde sunan bir tüccar topluluğu. Bu ağlar, farklı sektörlerdeki yeni programlara katılmanıza, raporları görüntülemenize, komisyonlarınızı görmenize ve sitenize eklemek için bağlı kuruluş bağlantılarınızı almanıza olanak tanır.

Her iki yaklaşımda da ya otomatik onaylar ya da manuel onaylar vardır. Bazı programlar herkesi kabul eder; bazıları, belirli kriterlere ulaşırsanız sizi otomatik olarak ekler. Birçok program, başvurunuzu manuel olarak incelemek için bir Ortaklık Yöneticisine ihtiyaç duyar.

Ortaklık Programlarına Katılma Şartları Nelerdir?

Katılmak için bir web sitesine ve para almanın bir yoluna ihtiyacınız var – bir PayPal hesabı veya banka hesabı. Sosyal medyaya bağlantılar ekleyerek bir web sitesi olmadan katılabilmenize rağmen, bu en iyi şekilde ileri düzey sosyal medya etkileyicileri için işe yarar ve her zaman bir web sitesine sahip olmayı öneririm.

HTTPS için yüklenmiş bir SSL sertifikasına sahip iyi tasarlanmış bir web sitenizin olmasını tavsiye ederim. Etki alanınıza bağlı bir iş e-posta adresiniz olmalı ve bir PayPal hesabınız olmalıdır.

Yüksek Ücretli Ortaklık Programlarında Ne Ararsınız?

Aranacak ilk iki şey komisyon oranları ve ortalama sipariş değeridir (AOV). Unutmayın, yüksek oranlar x yüksek ortalama sipariş değeri = daha fazla satış ortağı geliri. Ardından, çerez süresine ve potansiyel tıklama başına kazançlara (EPC) bakın.

En yüksek ücretli programlarda bakmanız gereken dört şey şunlardır:

1. Komisyon oranı.

Yeni bir müşteriye yönlendirmek için bir reklamveren tarafından bir bağlı kuruluşa finanse edilen bir satışın yüzdesi. Bu yüzde, düşük tek hanelerden% 50 veya daha fazlasına kadar değişebilir.

2. Ortalama sipariş değeri (AOV).

Bir müşteri bir siparişi her tamamladığında harcanan ortalama dolar tutarı. AOV’yi hesaplamak için, toplam gelirinizi sipariş sayısına bölün.

3. Tıklama başına kazanç (EPC).

Bir bağlı kuruluşun, bir bağlı kuruluş bağlantısından bir reklamverenin web sitesine yapılan her tıklama için kazandığı gelir. EPC’nin gerçek tanımı 100 tıklama başına miktarı hesapladığından bu tanım biraz yanıltıcıdır.

4. Çerez süresi.

Çerez, bir son kullanıcının bilgisayarında saklanan bir değerdir ve satış ortağı satışlarını izlemek için kullanılır. Süre, bir bağlı kuruluş bağlantısını tıkladıktan sonra çerezin bilgisayarda kaldığı süredir. Örneğin, 30 günlük çerez süresiyle, bu, bir kullanıcı bir bağlı kuruluş bağlantısını tıklar ve 30 gün içinde bir satın alma işlemi gerçekleştirirse, satış ortağının satış için kredi alacağı anlamına gelir.

10 dolarlık bir çift çorap için% 5 komisyon almanın bir anlamı yok. Bu sadece 0,50 dolar.

Alternatif olarak, 1.200 $ ‘lık bir koşu bandında% 8 komisyon kazanmak ve 96 $ kazanmak çok daha iyi olacaktır. Bağlı kuruluş web siteniz her ay yalnızca çok fazla trafik oluşturabildiğinden, bir EPC sağlayan bağlı kuruluş ürünlerini tanıtmalısınız.

Son olarak, aranacak son ölçüm uzun bir çerez süresidir. S tandard çerez süreleri genellikle 30 gün vardır. Yedi gün kadar düşük ve 90+ gün kadar yüksek programları bulabilirsiniz. Daha uzun çerez süreleri, önerdiğim programların standart bir özelliğidir.

Unutmayın, yüksek ödemeler, yüksek AOV ve uzun çerez süreleri istiyorsunuz.

Affiliate Marketing İpuçları.

Satış Ortaklığı Trendleri (2019)

Kaynak: cloudways.com

Bağlı kuruluş pazarlamacıları, yalnızca bu dört bağlı kuruluş kavramına odaklanmak ve yalnızca yüksek bağlı kuruluş ödemeleri nedeniyle herhangi bir ürünü körü körüne tavsiye etmek istemiyor.

1. Sevdiğiniz ve anladığınız ürünleri tanıtmanız gerekir.

Web kullanıcıları sahte önerileri hızlı bir şekilde görebilir ve gerçek dünya deneyimlerinden bir şeyler öğrenmek isteyebilir. Bu nedenle, ürün incelemelerinizde özgün olmak çok önemlidir.

Üyeliğin büyümesi inkar edilemez, bu yıl farklı olmayacak. Bağlı kuruluş pazarlaması , tüm çevrimiçi siparişlerin% 16’sını oluşturur .

Öyleyse, pazardaki yükselen trendlerin zirvesinde nasıl kalırsınız ve en iyi ve gelecek yüksek bilet ortaklık programlarına nasıl katılırsınız?

2. Yeni ortaya çıkan kategorileri araştırın.

Şu anda moda, kampanyaların% 18,7’si ile en popüler bağlı kuruluş pazarlama kategorisidir ve onu spor, sağlık ve zindelik izlemektedir.

Gelişmekte olan bağlı kuruluş pazarları arasında sanal gerçeklik (VR), Nesnelerin İnterneti (IoT), 3D baskı, giyilebilir teknoloji ve drone’lar bulunabilir.

Kendinize bir ilişki uzmanı veya tomurcuklanan aşk gurusu biçimlendirirseniz, ortaya çıkan başka bir kategori bağlı kuruluş pazarlamasıyla çıkmaktır. Arkadaş bulma web sitelerinin ve uygulamalarının sayısının artması ve rekabetin her zamankinden daha yoğun olmasıyla, tanışma siteleri, platformlarını önermek ve daha fazla kullanıcı elde etmek için bağlı kuruluşlardan yararlanıyor.

3. Mobil ağlar çoğalıyor.

Benzer şekilde, bir başka büyük eğilim de mobil bağlı kuruluş pazarlaması ve EBM ağlarıdır. Mobil CPA bağlı kuruluş ağları ve push bildirim şirketleri, bağlı kuruluşların trafiği akıllı telefon uygulamalarına ve mobil platformlara aktarmasına yardımcı olur.

Bu yüzden, en yüksek ücretli programlarda ve sektördeki yükselen trendlerde nelerin aranacağını tartıştık.

Bu programları bulmanın kolay bir yolu nedir?

Bağlı kuruluş ağları .

Affiliate Networks.

Google gibi bir arama motoruna gidebilir ve katılmak için ayrı programlar arayabilir, İnternette saatlerce gezinebilir ve sonunda ilgi alanlarınıza uygun olanları keşfedebilirsiniz.

Ancak, tek bir yerde binlerce programı görüntüleyebileceğiniz bir bağlı kuruluş ağına katılmak çok daha hızlıdır. Pazarlarında arama yaparak, program oranlarını, çerez sürelerini, ortalama EPC’leri ve daha fazlasını kolayca görüntüleyebilirsiniz.

Bağlı kuruluş ağları nedir?

Satış ortağı ağları , ürünleri satan satıcılar ile bunları tanıtan bağlı kuruluşlar arasındaki aracılardır. Birine katılmak hem tüccarlara hem de bağlı şirketlere fayda sağlar. Bağlı kuruluş ağları, yayıncılara tüccarlar (reklamverenler) aracılığıyla arama yapma ve onlara tek bir yerde katılma olanağı sağlar. Ayrıca, tüccarların daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve bunları ağdaki tüm bağlı kuruluşlara tanıtmasına izin verir.

Başka faydaları da var. Farklı programlardaki komisyonları karşılaştırabilir, hızlı ödeme alabilir ve bağlı kuruluş platformlarındaki tüm bağlı kuruluş bağlantılarını izleyebilirsiniz .

En iyilerini nasıl seçerim?

Seçtiğiniz ağ, nihai olarak genel stratejinize ve tanıtmak istediğiniz ürün türlerine bağlıdır. Neredeyse sınırsız sayıda seçenekle, nişinize uygun olanları seçmeniz ve en fazla geliri elde etmeniz gerekir.

İşte en iyiler arasında karar verirken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şeyler.

1. Nişinizde birçok tüccar var.

Bazı ağlar moda, güzellik ürünleri ve ev eşyaları gibi belirli sektörlerde uzmanlaşırken, diğerleri daha fazla B2B markasına ve ticari tüccarlara sahip olabilir. Bir blog yazarıysanız, ağda nişinizle eşleşen çok sayıda tüccar bulunduğundan emin olun.

2.% 100 ücretsiz olduklarından emin olun.

Katılmak için ASLA ödeme yapmanız gerekmemelidir. Ağlar, tüccarlarından – kurulum ücretleri, aylık ücretler ve bazen bağlı kuruluş gelirinin bir yüzdesi – ücret alarak para kazanır. Katılmak için sizi suçlamaya çalışan birini bulursanız, hemen geri dönün.

3. Yüksek düzeyde müşteri desteği.

Tüm ağlar bir miktar destek sağlar ancak diğerlerinden daha iyidir. Telefon, e-posta ve canlı sohbet yazılımı aracılığıyla 7/24 destek istiyorsanız, en iyi seçimi yapmak için ağın özelliklerini kontrol edin ve platform incelemelerine dalın.

4. Yüksek ödeme yapan tüccarlar.

Nişinizle eşleşen tüccarlarla bir ortaklık ağı bulduktan sonra, bir sonraki adım satışlarınızdan yüksek komisyonlar kazanabileceğinizden emin olmaktır. Unutmayın, ortalama bağlı kuruluş komisyonları (sektöre bağlı olarak) % 5-30 arasında değişir  . Satıcı listesini tararken, gelirinizi en üst düzeye çıkarmak için potansiyel kazançlar ve ürün fiyatları üzerinde biraz matematik yapın.

En İyi Ortaklık Ağları Nelerdir?

Artık bir ağ seçerken neye bakacağınızı bildiğinize göre, işte bu yıl katılacak en iyi bağlı kuruluş ağları için seçimlerim.

1. Lemonads

Lemonads , bağlı kuruluşların tanıtımını yapabileceği 10.000’den fazla işletmenin bulunduğu bir performans pazarlama ağıdır.

Bağlı kuruluşlar kaydolup platformlarına katıldıklarında, birçok araca erişim elde ederler:

 • Güvenilir markalardan özel CPA teklifleri.
 • Raporlarla akıllı bağlı kuruluş bağlantı araçları, böylece kampanyalarınızı gerçek zamanlı olarak optimize edebilirsiniz.
 • Banka havalesi, PayPal, Paxum ve ePayments ile yapılan hızlı ödemeler.
 • Çeşitli kanallardan müşteri desteği.

Yayıncıların% 85’i, Lemonads’ı kullanmaya başladıkları ilk 3 ayda gelirlerini artırıyor.

Platformlarına katılmak isteyen bir reklamverenseniz, bazı mükemmel araçlar da elde edersiniz:

 • Seçebileceğiniz performans modelleri başına ödeme yapın: CPA, CPS, CPL, CPI.
 • Doğrulanmış kaynaklardan gelen trafik izlendi.
 • AI dolandırıcılık tespiti.
 • Sonuçların gerçek zamanlı izlenmesi.

2. Paylaş

Shareasale Ortaklık Ağı

Shareasale, 3.900’den fazla tüccar ve 1 milyondan fazla bağlı kuruluşa sahip devasa bir ortaklık ağıdır. 19 yıldır iş yapıyorlar ve sektörde liderler. Teşvik etmek için en önemli dikeylerinden bazıları moda, ev ve bahçe, yiyecek ve içecek ve B2B’dir. Ama çok daha fazlası var.

Ek olarak, gelirinizi artırmanıza yardımcı olacak bağlı kuruluş pazarlama sınıfları, eğitim web seminerleri , satıcı önerileri ve pazarlama araçları gibi harika özellikler sunarlar .

Platformları, teknoloji cephesinde de güvenilirdir. Shareasale platformu özellikle bağlı kuruluş bağlantılarına, raporlama araçlarına kolay erişim sağlar ve şeffaflık, hız, verimlilik ve doğruluktan gurur duyar.

Bağlı kuruluş pazarlamasına başlıyorsanız ve ayak parmaklarınızı ıslatmak istiyorsanız , önce bir ortaklık olarak Shareasale‘e katılmanızı tavsiye ederim .

Ürünlerinizi tanıtmak için bağlı kuruluşlar arayan bir satıcıysanız, bir satıcı olarak kaydolabilirsiniz.

3. CJ, Conversant tarafından

Conversant Affiliate Network tarafından CJ

CJ by Conversant (eski adıyla Commission Junction), 20 yıldır sektörde olan bir bağlı kuruluş ağıdır. İştiraklerine yıllık olarak 1,8 milyar dolar ödenen, platformları aracılığıyla yıllık 15 milyar dolarlık inanılmaz bir satış gerçekleştiriyorlar.

Dünyanın en büyük markalarından bazılarıyla ortak olmak istiyorsanız, CJ üyesi olmak harika bir seçimdir. Overstock, Priceline, GoPro, Lowes ve Office Depot gibi markalar CJ’de ortak olabileceğiniz satıcılardan sadece birkaçıdır.

Yayıncı tarafında ise CNN, Time, Digg ve Buzzfeed gibi büyük markalarla ortaklık yapıyorlar. Bu zorlu rekabetin bir dezavantajı, yeni bağlı kuruluşların daha büyük tüccarlarla çalışmak üzere onaylanmasının zor olabilmesidir. Onlarla çalışmak için e-posta erişiminiz konusunda yaratıcı olmanız gerekir.

Bununla birlikte, ücretsiz ve kolay kurulumları, mükemmel gerçek zamanlı raporlamaları ve güvenilir aylık ödemeleri ile CJ, katılmak için harika bir platformdur.

Tecrübeli bir bağlı kuruluşsanız ve dünyanın en büyük markalarından bazılarıyla çalışmak istiyorsanız CJ by Conversant’a (eski adıyla Commission Junction) katılın .

4. Rakuten LinkShare

Rakuten Ortaklık Ağı

Eskiden LinkShare olarak bilinen Rakuten, 1996’dan beri faaliyette olan bir bağlı kuruluş ağıdır. Çoğundan daha uzun süredir faaliyet göstermelerine rağmen, Conversant’ın CJ’si kadar büyük değiller.

Yine de, New Balance, Pac Sun, Ray-Ban ve Sephora gibi pek çok tanınmış marka dahil olmak üzere seçim yapabilecekleri yaklaşık 1.000 tüccar var.

Onları benzersiz kılan nedir? İlk olarak, Rakuten çok sezgisel bir kullanıcı arayüzüne, gelişmiş deep link araçlarına ve tüccarlarınızı tanıtırken dönen afişler oluşturma becerisine sahiptir. Kurulum bir esinti. Ayrıca, başlamanıza ve geliri en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak mükemmel işlem raporları ve eğitici videolar var.

Bununla birlikte, birkaç dezavantaj var. Yeni başlayanlar için çok fazla tüccarları yok.

Bu dezavantaj, çok çeşitli farklı markalardan satış yapma yeteneğinizi sınırlayabilir ve başka bir ağa katılarak gelirinizi desteklemek zorunda kalabilirsiniz. İkincisi, düzensiz ödeme planları vardır, bu nedenle her ay aynı anda komisyon kazanamayabilirsiniz. Bunlar anlaşmayı bozmaz, ancak kayda değer.

Nihayetinde, daha büyük platformlara zaten katılmış ve erişiminizi genişletmek isteyen bir bağlı kuruluşsanız, Rakuten ağına katılmaya bakın.

Diğer bazı önemli sözler Awin , Impact , Avangate , Viglink , Pepperjam ve Clickbank’tır . B2C tüketici ürünleri nişindeyseniz, Clickbank gıda, sağlık, fitness, beslenme, ev ve bahçe ve daha fazlası gibi çok çeşitli sektörlerden ürünleri tanıtmak için bir pazar yeri sağlar.

En İyi Ortaklık Programları – Özet

En iyi ortaklık programlarından hangisine katılmak isterseniz isteyin, benzersiz ilgi alanlarınıza uyacak tonlarca farklı yüksek bilet kategorisi vardır.

Öncelikle, bir program seçerken, komisyon oranlarını, ortalama sipariş değerlerini (AOV), tıklama başına ortalama kazancı (EPC) ve çerez sürelerini kontrol etmeyi unutmayın.

İkinci olarak, programın tekrar edip etmediğine veya tek seferlik ödeme yapıp yapmadığına bakın.

Son olarak, ilgi alanlarınıza uygun bir niş seçin ve tutkuyla tanıtım yapabilirsiniz.

Bağlı kuruluş pazarı her zamanki kadar hızlı büyüyor ve fırsatlar sonuna kadar açık.

Unutmayın, ilk adım, bağlı kuruluş web sitenizi WordPress’te oluşturmaktır.

İlk olarak, bağlı kuruluş sitenizi oluşturmak için Bluehost ile% 63 indirimle veya ayda yalnızca 2,95 ABD doları karşılığında başlamanızı öneririm 

İkinci olarak, dijital ürünüm Affiliate Advantage‘a bakın . Alacaksınız:

 • Katılmak için 171’den fazla programa erişim (kolay kayıt bağlantılarıyla tüm sektörlerde)
 • Satış ortağı stratejileri ve herhangi bir programda onaylanma hakkında eksiksiz bir PDF kılavuzu
 • En iyi bağlı kuruluş pazarlama araçları ve eklentileri
 • Komisyonlarınızı artırmak için Affiliate Manager e-posta sosyal yardım şablonları.

Son olarak, iki favori (ve gerekli) bağlı kuruluş pazarlama aracımı kullandığınızdan emin olun – Tüm raporlamanızı tek bir panoda tutmak için Affluent ve bağlantılarınızı gizlemek için ThirstyAffiliates .

Bu listeye hangi satış ortaklığı programlarının eklenmesini istersiniz?

Benzer Yazılar