Premium bir WordPress temasından ne bekleyebilirsiniz?

Bir kaç şey.

Öncelikle, bu koleksiyonda yer alan her temanın muhteşem ve farklı bir tarzı var.

İkincisi, web sitenizi kişiselleştirmenize yardımcı olacak çok çeşitli özelleştirme araçlarına sahiptir.

Son olarak, kuruluşunuzu büyütmenize yardımcı olacak kaç tane pratik iş özelliğinin dahil edildiğini görünce şaşırabilirsiniz.

Bu koleksiyonu yalnızca en iyi ve en yüksek puan alan temalar oluşturdu, umarım beğenirsiniz!

Premium WordPress temaları

Bazı güzel ücretsiz WordPress temalarını görmek istiyorsanız, içerik oluşturucular için WP temaları koleksiyonumuzu ziyaret edin.

Temalarımızı şimdi görüntüleyin

Bu koleksiyonda, web’in en iyi tema mağazalarından seçilmiş birinci sınıf temalar bulacaksınız. Burada listelenen şablonlar çok çeşitli nişleri kapsar, bu nedenle bu koleksiyonda aradığınızı büyük ihtimalle bulacaksınız.

İşte 2021 için en iyi premium WordPress temaları için en iyi seçimlerim.


1. Bridge by QODE (Themeforest)

bridge - multipurpose tema

Tema Açıklaması

Bridge için tek bir ekran görüntüsü seçmek zordu. Dürüst olmak gerekirse, onunla yapamayacağın pek bir şey yok. Bana inanmıyorsanız, QODE tasarımcılarının bu ultra premium WordPress teması için oluşturduğu şaşırtıcı 376 demo sitelerine göz atmak için yukarıdaki düğmeyi tıklayın.

Demo sitelerinin en iyi yanı, siteniz için aklınızdaki tasarıma en yakın olanı seçebilmeniz ve ardından tasarımı kendi WordPress web sitenizde hemen yeniden oluşturmak için demo site ithalatçısını kullanabilmenizdir.

Bridge, çevrimiçi dergiler, dizinler, restoranlar, fotoğrafçılar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, grafik tasarımcılar, danışmanlar ve adlandırabileceğiniz diğer her tür iş için kullanılabilir. Esnekliğinin büyük bir kısmını Visual Composer eklentisi ile derin entegrasyona borçludur. Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu, özel şablonlar oluşturabileceğiniz düzinelerce önceden tasarlanmış öğe ekleyen Bridge ile ücretsiz olarak gelir. Portföy tasarımları, blog düzenleri, satış sayfaları ve daha fazlasını oluşturmak için bu öğeleri kullanın. Bridge, sitenizde tam e-ticareti etkinleştirmek için WooCommerce ile bile entegre olur.

2. Consultancy by designthemes (Themeforest)

consultancy - danışmanlık işletme teması

Tema Açıklaması

Danışmanlık, bir işletme WordPress teması için harika bir tasarıma sahiptir. Profesyonel tarzı ile bir B2B servis sağlayıcısı veya dijital ajans için harika bir seçim olacaktır. Bu iş teması, sürükle ve bırak sayfa oluşturucu tarafından desteklenmektedir. Demo sitesine göz atarsanız, kullanabileceğiniz tüm farklı sayfa bölümlerini göreceksiniz. Kendinize ait hale getirmek istediğiniz içeriğe sahip metin ve resimleri değiştirin. Danışmanlık ayrıca birçok stil özelleştirme seçeneğine sahiptir. Düzinelerce diğer ayara ek olarak kendi logonuzu ekleyin, renkleri değiştirin ve yazı tiplerini değiştirin.

3. TheGem by CodexThemes (Themeforest)

Tema Açıklaması

Bu havalı ve renkli portföy WordPress teması, serbest çalışanlar ve yaratıcı profesyoneller için tasarlanmıştır. Bu galeri temasıyla kaç tasarımın mümkün olduğuna şaşırabilirsiniz. Bir portföy web sitesi oluşturmak için harika olsa da, bir ajans, uygulama veya başka türden bir yaratıcı stüdyo için de kullanabilirsiniz. Siteniz için bu şablonu seçmenin bir yararı, mobil uyumlu, duyarlı tasarımıdır. Profesyonel portföyünüz iPhone’larda tabletler ve geniş ekran monitörler kadar iyi görünecek.

4. eCommerce by MyThemeShop

Tema Açıklaması

Bu günlerde yüzlerce e-Ticaret WordPress teması var. Pek çok farklı tasarım bulabilirsiniz, ancak MyThemeShop’un e-Ticaret teması, çoğu mağaza için harika bir şekilde çalışacak harika bir düzene sahiptir. Geniş başlık, bir menü, arama çubuğu, logo ve özel promosyonlar için yer sağlar. En karlı anlaşmalarınızı öne çıkarmak için bir kaydırıcı ekleyebilir ve aşağıdaki ana sayfada kullandığınız diğer indirimleri ekleyebilirsiniz. Birlikte gelen düzen kontrolleri esnektir, ancak bunaltıcı değildir. Çoğu e-Ticaret WordPress teması gibi, MyThemeShop’un bu şablonu da WooCommerce eklentisiyle tamamen uyumludur.

5. Travis by Pixel Mafia (Themeforest)

travis - fotoğrafçılık teması

Tema Açıklaması

Siteniz için bir fotoğrafçılık WordPress teması arıyorsanız, Travis’ten başkasına bakmayın. Bu tema, ziyaretçilerinizi etkilemeyi kolaylaştıran harika bir tam ekran tasarıma sahiptir. Ana sayfanın resimler arasında geçiş yapmasını sağlayabilir ve ziyaretçilerin çalışmalarınızı kontrol etmeleri için gezinme okları ekleyebilirsiniz. Elbette bu fotoğraf şablonuyla birden fazla sayfa oluşturmak için seçenekler var. Resimleriniz için ilginç ve görsel olarak uyarıcı düzenler oluşturmak için 18 farklı galeri stilinden birini seçin. Travis, mükemmel bir fotoğrafçılık sitesi yapmak için kullanabileceğiniz basit ama dinamik bir temadır.

6. Newspaper by tagDiv (Themeforest)

newspaper - haber websitesi teması

Tema Açıklaması

Açıkçası, bu şablon bir haber web sitesi için harika çalışır, ancak Newspaper aynı zamanda mükemmel bir magazin WordPress temasıdır. Kontrol etmek için yukarıdaki bağlantıyı tıklarsanız, bu magazin temasının ne kadar özelleştirilebilir olduğunu göreceksiniz. En iyi içeriğinizi öne çıkarmak için sonsuz çeşitlilikte düzen ve yollar vardır. Newspaper, Themeforest’te 70.000’den fazla satış ve 5.000’den fazla müşteri derecelendirmesinden 5,00 üzerinden 4,85 puan. Bu sayılarla, internette en çok satın alınan ve kullanılan WordPress temalarından biridir. Bu modern temada listelenemeyecek kadar çok özellik var, bu nedenle Newspaper hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

7. Monstroid2 by Zemez

monstroid çok amaçlı tema

Tema Açıklaması

Monstroid2, şaşırtıcı derecede özelleştirilebilir çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Web sitenize otomatik olarak yükleyebileceğiniz 50’den fazla önceden oluşturulmuş web sitesiyle birlikte gelir.

Bu premium temanın özelleştirilebilirliği, Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile derin entegrasyonundan gelir. Bu iki WP ürününü kullanarak, hayal edebileceğiniz hemen hemen her tasarımı veya düzeni oluşturabilirsiniz.

Monstroid2 ayrıca mega menüler, açılır pencereler, WooCommerce entegrasyonu ve görüntü kaydırıcılar gibi birçok başka özelliği de içerir. Tüm web siteleriniz için yeniden kullanılabilir bir tema istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir tema olabilir.

8. Zubin Pro by Catch Themes

Tema Açıklaması

Şık yeni bir web sitesi mi oluşturmak istiyorsunuz? Zubin Pro teması, çok amaçlı yetenekleri sayesinde istediğiniz her türlü web sitesini oluşturmak için kullanılabilir. Daha da iyisi, birçok çok işlevli WordPress temasının aksine, Zubin Pro karmaşık bir sayfa oluşturucu eklemeden işleri basit tutar.

Zubin Pro temasıyla, özel sayfa bölümleri oluşturmak ve bunları istediğiniz gibi yeniden sıralamak için ana sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Birden çok sayfa şablonu, sitedeki her sayfaya benzersiz bir his vermenizi sağlar. Tabii ki, bu tema aynı zamanda WordPress’in gönderi işlevselliği için tam desteğe sahiptir, böylece diğer içeriğinizin yanında aktif bir blog çalıştırabilirsiniz.

Tüm bu özelleştirme özelliklerinin yanı sıra, Zubin Pro ayrıca WooCommerce için hazır bir temadır, böylece sitenize eksiksiz bir e-ticaret mağazası ekleyebilirsiniz. Genel olarak, herhangi bir niş için bir site oluşturmak için kullanabileceğiniz çok esnek ve kullanıcı dostu bir temadır.

9. Total Plus by HashThemes

Tema Açıklaması

Total Plus, ihtiyaç duyduğunuz her tür web sitesini oluşturmak için tonlarca özellik ve işlev içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Web sitenize tek bir tıklamayla kurulabilen 5 çok konseptli demo düzeni ile birlikte gelir. Dahası, tema, farklı ana sayfa bölümleri eklemek için çok sayıda içerik bloğuna sahiptir. Bu bloklar son derece özelleştirilebilir ve sürükle ve bırak işlemi kullanılarak ihtiyacınıza göre kolayca yeniden düzenlenebilir. Ayrıca, tema Elementor sayfa oluşturucu ile tamamen uyumludur ve sayfa oluşturucuyu kullanarak web sitenizi oluşturmanıza da olanak tanır.

10. Sensational by MyThemeShop

Tema Açıklaması

Sensational, bir blog teması için harika bir seçimdir çünkü çeşitli nişler ve stiller için kullanılabilir. Blogunuz için Sensational’ı kullanırken seçebileceğiniz birkaç farklı düzen vardır. İster her gün, ister ayda sadece birkaç kez yeni içerik yayınlamayı seviyorsanız, uygun bir tasarım bulabilirsiniz. Bu temanın temiz ve basit estetiği onu uyarlanabilir kılıyor. Moda, seyahat, pazarlama veya bulabileceğiniz diğer konular hakkında blog yazmak için kullanın. Dikkatlice hazırlanmış kodla, bu WP teması arama motorlarında iyi bir sıralama elde etmenize ve sitenizin hızlı yüklenmesini sağlamanıza yardımcı olacaktır.

11. Houzez by Fave Themes (Themeforest)

Tema Açıklaması

Emlak WordPress teması Houzez’in ne kadar özelleştirilebilir olduğuna şaşıracaksınız. Bu temayı bir emlak acentesi, tek mülk listesi veya kapsamlı bir emlak listesi arama motoru için kullanın. Emlakçılar için bu modern temayı kullanmanın tüm farklı yollarını gösteren etkileyici 16 demo sitesi var. Tek tıklamayla demo aktarıcıyla bu temayı yapılandırmak da uzun sürmez. Sitenizi anında 16 demodan herhangi biri gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Houzez aynı zamanda çok dilli bir temadır. Kendi çevirilerinizi ekleyebilseniz de, zaten 20 farklı dile çevrilmiştir, bu nedenle muhtemelen yapmanız gerekmeyecektir. Genel olarak, oldukça inanılmaz bir WordPress teması, 800’den fazla incelemeden ortalama 4,85/5 puan almıştır.

12. Clean by MyThemeShop

Tema Açıklaması

Temiz, çok sayıda beyaz alana ve tamamen duyarlı tasarıma sahip basit bir WordPress temasıdır. Bu tema, blogunuza mükemmel bir şekilde uyması için değiştirebileceğiniz esnek bir düzen ile birlikte gelir.

Ana sayfanın üst kısmında yer alan kaydırıcı, ziyaretçilerin en iyi içeriğinizde gezinmesine yardımcı olmak için sağlam bir tasarıma sahiptir. En son gönderilerinizi görüntüleyebilir ve aşağıda kategorileri seçebilirsiniz.

Bunun gibi minimalist bir temadan bekleyebileceğiniz gibi, Temiz tüm cihazlarda çok hızlı yüklenir. Bu, sitenizin kullanıcı deneyimi ve arama motoru optimizasyonu için harikadır. Hızlı yüklenen siteler Google’da daha üst sıralarda yer alır ve daha fazla trafik alır.

13. Patti by Delicious Themes (Themeforest)

patti - pazarlama ajans teması

Tema Açıklaması

Patti, paralaks kaydırmalı tek sayfalık bir temadır. Bir pazarlama ajansı veya serbest çalışan için kolay bir seçimdir.

Bu harika WordPress temasıyla hızlı bir şekilde basit bir web sitesi oluşturun. Tek sayfalık bir şablon olarak, tüm menü öğeleri sizi tamamen yeni sayfalara götürmek yerine ana sayfada farklı noktalara götürür. Bu, sayfaların yüklenmesi için beklememek anlamına gelir.

Patti ile daha fazla sayfa yayınlayabilir ve hatta bir blog bile çalıştırabilirsiniz, ancak özel bir ana sayfa oluşturmanın ne kadar kolay olduğunu seveceksiniz. WPBakery Page Builder eklentisi (eski adıyla Visual Composer) ücretsiz olarak paket halinde gelir. Bu, size özel ve yeniden kullanılabilir şablonlar oluşturmak için sürükle ve bırak arayüzü sağlar.

14. Saved by Church Themes

Tema Açıklaması

Markaların kendisini ultra premium bir kilise teması olarak kaydetti ve kabul ediyorum! Bu modern şablon, hem birinci sınıf tasarımı hem de özellik seti ile verdiği sözü tutar.

The Saved church theme, paralaks kaydırma ve yumuşak animasyonlar gibi modern dokunuşlarla doludur. Bu öğeler, sitenin genel kullanılabilirliğini azaltmadan ustaca eklenir. Ziyaretçiler gezinme ve ihtiyaç duydukları şeyleri bulma konusunda hiçbir sorun yaşamayacaklar. Ve ziyaretçilerin sitenizde neler bulabileceğiyle ilgili olarak…

İster video ister düz ses olsun, tam vaazların kayıtlarını yükleyebilir, yaklaşan etkinlikleri listeleyebilir ve personel üyelerinizin her biri için biyografi yayınlayabilirsiniz. Haberlerin ve güncellemelerin yayınlanabileceği blogun yanına tüm bu içeriği ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Saved harika bir şablon ve kesinlikle kuruluşunuz için dikkate alınması gereken en iyi kilise temalarından biridir.

15. Lambda by Oxygenna (Themeforest)

Tema Açıklaması

Lambda, nihai Bootstrap WordPress teması olacak şekilde yapılmıştır. Bu, çok amaçlı bir şablondur, yani istediğiniz niş için bir web sitesi oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Restoran, inşaat şirketi, basit blog – adını siz koyun.

Lambda teması, 65 demo sitesine sahip olduğu için siteniz için en iyi seçim olmalıdır. Bu harika tema ile epey bir süre gezinebilir ve yeni unsurlar ve olasılıklar bulmaya devam edebilirsiniz. Ve elbette, bu tasarımların tümü duyarlıdır, bu nedenle mobil cihazlarda da harika görünürler.

Web sitenizde ürün veya hizmet satmak istiyorsanız, Lambda ile birlikte gelen WooCommerce desteğini takdir edeceksiniz. Ayrıca, Slider Revolution ve Visual Composer sayfa oluşturucu eklentisi dahil olmak üzere ücretsiz olarak paketlenmiş bir dizi eklenti vardır.

16. Typology by meks (Themeforest)

Tema Açıklaması

Typology, minimalist bir WordPress teması arıyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken harika bir şablondur. Çok fazla resim kullanmayan bloglar için tasarlandığından, finans blogu veya diğer soyut, veri merkezli içerik siteleri için mükemmel bir seçimdir. Bu modern tema, tipografinin ustaca kullanılması nedeniyle resimlerle harika görünmeyi başarıyor. Gönderi metniniz, her sayfada harika görünen güzel açılır kapaklar ve diğer öğeler eklemek için dinamik olarak kullanılır. Profesyonel renk ve beyaz alan kullanımı ile birleştirilen bu tema, sıkıcı görünmeden minimalist bir estetik elde etmekte hiç sorun yaşamıyor. Typology basit bir temadır ancak hoş bir özellik yelpazesine sahiptir. Birkaç farklı blog ve gönderi düzeni vardır, ana renk markanıza uyacak şekilde değiştirilebilir ve tüm tipografi üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

17. ListingPro by Cridio Studio (Themeforest)

listingpro - dizin oluşturma teması

Tema Açıklaması

ListingPro, yıllardır dizin oluşturmak için harika bir çözüm olmuştur. Ancak, yakın zamanda ilk büyük güncellemeyi başlattılar ve bir dizin oluşturmak istiyorsanız, bu tema sizi uçuracak.

ListingPro eksiksiz bir uçtan uca dizin çözümüdür. Ziyaretçiler, tatiller için rezervasyon yapacak otelleri, sık gidilecek restoranları veya listelemek istediğiniz diğer işletme türlerini bulmak için listelere göz atabilir. Kapsamlı bir üye panosu ile, işletmelerin kendilerini sitenizde listelemelerini ve hedef kitlenizin gözünde ek görünürlük elde etmelerini sağlayabilirsiniz.

En yeni özelliklerden bazıları, ziyaretçilerin kayıt olmadan favori yerlerini eklemelerine olanak tanıyan ön uç gönderimleri ve hızlı başlamanıza yardımcı olacak daha iyi bir kurulum sihirbazını içerir. Bunun da ötesinde, sitenize kaydolan işletmeler artık, platformunuzda kuruluşlarını kaç kişinin görüntülediğini, beğendiğini ve derecelendirdiğini görebilmeleri için etkinlik akışlarını içeren son derece ayrıntılı panolara sahip.

18. Light & Bold by TTFB (Themeforest)

Tema Açıklaması

Pek çok tema hızlı yüklendiğini iddia ediyor ancak Light & Bold gerçekten piyasadaki en hızlı WordPress temalarından biridir.

Bu premium WordPress teması, bir blog veya çevrimiçi dergi için bariz bir seçim olacaktır. Bununla birlikte, özel bir ana sayfa veya ihtiyaç duyulan diğer sayfa şablonları oluşturmak için Elementor gibi bir sayfa oluşturucu ile birleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, ana sayfa düzeninizi oluşturmak için nispeten basit bir sayfa oluşturucu var.

Light & Bold minimalist bir temadır ve renkler, logo ve sosyal paylaşım düğmeleri gibi tasarımın yönlerini değiştirmek için bir dizi özelleştirme seçeneği ile birlikte gelir. Hızlı yüklenen bir web sitesi ile, daha iyi arama sıralamaları, daha düşük bir hemen çıkma ve hatta iyileştirilmiş dönüşüm oranları bekleyebilirsiniz.

19. Rosa by Pixelgrade (Themeforest)

the rosa - restoran wordpress teması

Tema Açıklaması

Rosa muhteşem bir tasarıma sahiptir ve siteniz için göz önünde bulundurmanız gereken en iyi restoran WordPress temalarından biridir. Harika estetiğin ötesinde, bu premium tema restoranla ilgili ihtiyacınız olan tüm işlevlerle birlikte gelir.

Ekran boyutuna uyum sağlayan ve mobil cihazlarda da harika görünen duyarlı bir yemek menüsü ekleyin. Bu son derece önemlidir çünkü ziyaretçilerinizin büyük bir kısmı hareket halindeyken menünüzü telefonlarında açar. Tüm yemeklerinizi fiyatlandırma ve açıklamalarla birlikte hızlı bir şekilde ekleyebilirsiniz. En iyi yemeklerinizi tavsiye olarak bile vurgulayabilirsiniz.

Ziyaretçilerin masa ayırtmasını kolaylaştıran, OpenTable tarafından desteklenen çevrimiçi bir rezervasyon formu vardır. WooCommerce entegrasyonu, çevrimiçi sipariş ve e-ticaret için de dahildir. Sitenizi özelleştirmek için, renk paletleri, yazı tipleri ve daha fazlası arasında hızlıca geçiş yapmanızı sağlayan stil yöneticisine bayılacaksınız.

20. Viseo by Progression Studios (Themeforest)

Tema Açıklaması

Viseo muhteşem bir podcast WordPress temasıdır ve hem ses hem de video podcast’leri için harika çalışır. İçeriğe odaklanır ve en son bölümlerinizin tümünü listelemesinin yanı sıra aktif bir blogu yönetmeyi seveceksiniz.

Youtube ve Vimeo’dan gelen yerleştirmeler bu premium temayla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Seste paylaşılan düşünceleri ve fikirleri transkriptleri eklemek, özetlemek veya açıklamak için ayrı bölüm sayfalarını kullanabilirsiniz. Viseo, yerleşik sosyal paylaşım düğmeleri ve WooCommerce desteği gibi bazı harika entegrasyonlara da sahiptir.

Viseo, kendi sayfa şablonlarınızı hızlı bir şekilde oluşturmanıza olanak tanıyan Elementor sayfa oluşturucu eklentisi ile kusursuz bir şekilde çalışacak şekilde yapılmıştır. Ayrıca canlı demo sitesinden demo içeriği ile birlikte gelir. Bu tema verilerini içe aktarın ve demoyu anında kendi alanınızda yeniden oluşturun. Viseo’yu podcast’inizin markasına uyacak şekilde kişiselleştirmek için Canlı Özelleştiricide bulunan renk özelleştirme seçeneklerini ve diğer özellikleri takdir edeceksiniz.

21. VideoPro by Cactus Themes (Themeforest)

videopro video player site

Tema Açıklaması

Çok sayıda mükemmel video WordPress teması mevcuttur, ancak VideoPro, video ve multimedya web siteleri için zengin özelliklere sahip ve ayrıntılı bir tema olarak öne çıkar.

Yukarıdaki ekran görüntüsü, bu temanın estetiğini yakalamak için iyi bir iş çıkarıyor. VideoPro için toplam 11 demo sitesi var ve stiller hepsinde benzer olsa da, mevcut çeşitli düzenleri görmek için onları kontrol etmelisiniz. Düzen çok yönlülüğü sayesinde VideoPro’yu küçük bir video podcast, vlog platformu veya Youtube gibi video topluluğu sitesi için kolayca kullanabilirsiniz.

VideoPro’da muazzam miktarda işlevsellik var, bu yüzden sadece yüzeysel geçebilirim. Üyelerin kendi videolarını kaydedip yükleyebilecekleri bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu muhtemelen siteniz için web’deki en iyi temadır. VideoPro, canlı akışları bile destekler ve videoları doğrudan Youtube kanallarından içe aktarabilir.

22. The Voux by Fuel Themes (Themeforest)

voux blog ve dergi teması

Tema Açıklaması

Voux, bloglar ve çevrimiçi dergiler için feminen bir WordPress temasıdır. Bu premium tema sık sık güncelleniyor ve sürüm altıncı son zamanlarda bir dizi yeni özellikle çıktı.

Voux, premium sayfa oluşturucu eklentisi olan WP Bakery Page Builder’ı (eski adıyla Visual Composer) içerir. Özel sayfa tasarımları oluşturmak için düzinelerce kadınsı önceden şekillendirilmiş öğe mevcuttur. Hayal edebileceğiniz her türlü düzeni yapabilirsiniz.

Para kazanma stratejiniz son derece önemlidir ve The Voux’un size yardımcı olacak bazı harika araçları vardır. Bağlı kuruluş pazarlama oyununuzu, giyilen öğeleri vurgulamak için herhangi bir gönderiye veya sayfaya bölümler eklemenizi sağlayan “Postayı Satın Al” özelliği ile geliştirin. Ayrıca, ziyaretçilerin herhangi bir giysi ürününü tıklatarak daha fazla bilgi ve satın alma bağlantısı içeren bir açılır pencere görüntülemesine olanak tanıyan alışverişe açık resimler de vardır.

Bu kadınsı WP teması, daha karlı bir web sitesi oluşturmak için özelleştirme araçları ve ek iş özellikleri ile yukarıda ve öteye gidiyor.

23. City News by ThemeVan (Themeforest)

Tema Açıklaması

City News, havalı bir tarza sahip ve piyasadaki en iyi gazete WordPress temalarından biridir. Kendi haber sayfalarınızı tasarlamak için verilen düzen oluşturucuyu seveceksiniz. Asla en önemli hikayelerinizi vurgulamak için uğraşmayın veya ziyaretçilere önemli bir konuyu tam olarak ele alın.

En karmaşık düzenlerde bile City News, iPhone’larda ve Android cihazlarda mükemmel görünmek için asla uğraşmaz. Hızlı yüklenmesine ve tüm modern web tarayıcılarında iyi performans göstermesine yardımcı olan temiz HTML5 ve CSS3 koduyla yazılmıştır.

Bu profesyonel gazete temasında çok sayıda özellik vardır. Mega menüler ekleyebilir, çeşitli blog düzenleri arasında geçiş yapabilir, kısa kodlarla ilginç sayfa öğeleri ekleyebilir ve City News’da bulunan özel widget’larla birçok pencere öğesi alanını doldurabilirsiniz.

24. WooShop by MyThemeShop

Tema Açıklaması

Bu koleksiyonda listelenen bazı temalardan bunalmış hissediyor musunuz? Basit bir çevrimiçi mağaza başlatmak istiyorsanız, WooShop WooCommerce teması en iyi seçeneğiniz olabilir.

WooShop, popüler WooCommerce eklentisiyle dikkatlice entegre edilmiştir ve ürün filtreleri, müşteri görünümleri ve eksiksiz ödeme sistemi için destek içerir. Ayrıca, mağazanızı daha da özelleştirmek ve markalaştırmak için mevcut tonlarca WooCommerce eklentisiyle çalışır.

Bu birinci sınıf WooCommerce temasında yer alan ızgara düzeni, ürünlerinizi taranabilir hale getirmek için mükemmeldir. Ürün filtreleri dahil edildiğinde, alışveriş yapanların kendileri için en iyi ürünlere odaklanmaları daha kolay olacak.

Hızlı yüklenen ve temiz bir tasarımla, daha düşük bir şablondan bu temaya geçiş yapmak, anında bir satış artışı sağlayabilir.

25. Charity Home by TonaTheme (Themeforest)

Tema Açıklaması

Önemli bir amaç için para toplamak ve yeni hibeler almak ister misiniz? Charity Home kar amacı gütmeyen WordPress teması, en iyi seçimlerinizden biri olabilir.

Tamamen özelleştirilebilir renk düzenine sahip kaygan, modern bir tasarıma sahiptir. Tüm düzenler, Charity Home ile birlikte gelen WPBakery Page Builder eklentisi ile yeniden oluşturulabilir. Sitenizi oluşturmak için düzinelerce özel tasarlanmış sayfa öğesi vardır.

Charity Home, Charitable eklentisiyle iyi çalışır, böylece sitenizdeki bağışları kabul edebilirsiniz. Bu şekilde yerinde ödemeleri kolayca kabul edin ve bir bağışçı veritabanı oluşturun. Bu, listenizden tekrar eden bağışları güvence altına almanın ve daha uzun ömürlü bir organizasyon oluşturmanın en iyi yollarından biridir.

26. Launchkit by Tommus Rhodus (Themeforest)

Tema Açıklaması

Launchkit, özel açılış sayfaları için harika bir estetiğe sahiptir. Bir avuç canlı demo sitesi var, ancak bu açılış sayfası teması özellikle teknoloji ve tek ürün web sitelerine hizmet edecek.

Bu temanın en güzel özelliklerinden biri video başlığıdır. Yavaş, arka plan video başlıklarının aksine, Launchkit, başlığınıza ziyaretçilerin bir pop-up kalıcı pencerede bir videoyu oynatmak için tıklayabilecekleri açık bir oynatma düğmesi eklemenizi sağlar. Bu şekilde, arka planda net ve hızlı yüklenen bir görüntüye sahip olabilir ve her iki seçenekten de en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Bu temanın tarzı demolar arasında tutarlı kalırken, bu iş temasının neler yapabileceğini görmek için diğerlerinden birkaçını ziyaret etmelisiniz. Ajanslar ve yaratıcı portföyler için de harika çalışıyor. WPML desteğiyle, WordPress sitenizi tamamen çok dilli bir web sitesine bile çevirebilirsiniz.

27. Lucille by SmartWPress (Themeforest)

Tema Açıklaması

Lucille, bir grup veya konser mekanı için mükemmel bir tema olabilir. Bu özelleştirilebilir müzik WordPress teması, bir sayfa oluşturucu ve çok yönlü düzenlerle birlikte gelir. Ne demek istediğimi görmek için beş demoyu ziyaret edin.

Bu premium WordPress temasındaki birçok özelleştirme özelliği birlikte gelen eklentilerden gelir. Görsel Besteci sayfa oluşturucusuna ek olarak, Slider Revolution eklentisine de sahip olursunuz. İstediğiniz herhangi bir görüntü ve içerikle sıfırdan görüntü kaydırıcıları oluşturun. Hatta modern bir hava katmak için çeşitli animasyonlar ekleyin.

Kişiselleştirme araçları Canlı Özelleştiricide mevcuttur. Tasarımın renkler gibi yönlerini değiştirin ve ön uçta anında değiştiklerini izleyin. Ayrıca açık ve koyu renk şemalarının ve çoklu menü stillerinin de keyfine varacaksınız.

28. Morpheus by Collision (Themeforest)

Tema Açıklaması

Paralaks kaydırmayı duydunuz mu?

Görsel olarak ilginç bir etki yaratır ve Morpheus, web’deki en iyi paralaks kaydırmalı WordPress teması olabilir.

Morpheus basit bir temadır. Ziyaretçilere kuruluşunuz hakkında bilgi vermek için tek sayfalık bir web sitesi oluşturmanıza, kısa bir satış konuşması yayınlamanıza ve potansiyel müşteriler toplamak için bir iletişim formu eklemenize olanak tanır.

Ana sayfadaki yazı tiplerini ve bölümleri düzenlemek için bazı temel özelleştirme seçenekleri bulunmaktadır. Genel olarak, paralaks kaydırmalı hızlı bir şekilde web sitesi oluşturmak isteyen herkes için iyi bir seçimdir.

29. Grand Conference by ThemeGoods (Themeforest)

Tema Açıklaması

Büyük Konferans temasının muhteşem bir estetiği var. Sitenize göz atarken bir etkinlik WordPress teması için en iyi seçimlerinizden biri yapın.

Büyük Konferans’ı her türlü etkinlik için kullanabilirsiniz, ancak özellikle iş konferansları için çok uygundur. Konferanslar için oldukça güzel düzen ve içerik seçenekleri var. Etkinliğin her günü için konuşmacılar ve konuşmalarının başlıklarıyla eksiksiz bir program oluşturabilirsiniz. Bu premium etkinlikler temasıyla tüm konuşmacılarınızdan oluşan bir galeri yayınlayın, konumun bir Google Haritalar yerleştirmesini ekleyin ve bilet satışları için güzel fiyat tabloları ekleyin.

Bu duyarlı şablonla birlikte gelen tüm özelliklerden ve seçeneklerden korkmayın. Yukarıdaki ekran görüntüsünde gösterilen demo gibi web sitenizi anında kurmanıza izin veren bir demo ithalatçısına sahiptir. O halde, sitenizi bitirmek için demo içeriğini kendi içeriğinizle değiştirmek basit bir meseledir.

Birkaç dolar tasarruf etmek ister misin? Themeforest’in her zaman satışta popüler temaları vardır. İndirimi görün


Benzer Yazılar