Bu en iyi mobilya WordPress temaları, çevrimiçi mobilya mağazası satmak için kullanışlıdır, mobilya mağazası e-ticaret sitesi oluşturmak isteyen kullanıcılar için uygundur. Temalar, muhteşem woo-ticaret mağazası eklentisinin üzerine inşa edilmiştir. Bize bir şans verin, müşterilerinize mobilyalarınızın evlerinde konfor yaratabilecek tek kişi olduğunu kanıtlayalım. Nasıl? Üstün şablonumuzun yardımıyla. Burada güzel bir slayt gösterisi, mobilyalarınızın farklı iç mekanlarda ne kadar güzel görüneceğini gösteriyor. Altındaki afişler, tamamlanan projeleri odaya bölerek alıcıların seçimini kolaylaştırır ve zamandan tasarruf sağlar. Resimli sağ kenar çubuğu, arama sürecini daha da hızlandırır. Yıldız derecelendirmesi ve satış etiketleri, ziyaretçilere ürünler hakkında ek bilgi verir. Bu hazır mobilya WordPress temaları ile e-ticaret yapmanın en kolay yolunu seçin. Bu tamamen duyarlı WordPress Mobilya Mağazası teması, tamamen işlevsel bir mobilya mağazası web sitesi oluşturmanıza ve mobilyalarınızı hemen satmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Sürükle ve bırak tema ayarları yöneticisi olan görsel özelleştiricimiz ile yazı tiplerini, site yapısını, widget yerleşimini, görüntüleri ve renk şemalarını yapılandırabilirsiniz. Mobilya mağazası web sitenizi oluşturmak ve öne çıkmasını istediğiniz kadar özelleştirmek için bu hızlı ve şık WordPress temasını kullanın.

Gocart

Gocart, Elementor sayfa oluşturucu ile oluşturulmuş süper kullanımı kolay, zarif ve sezgisel, ancak süper güçlü ve çok amaçlı bir WooCommerce temasıdır. Gocart saat mağazanız, erkek mağazanız, kadın mağazanız, giyim mağazanız, mobilya mağazanız, kitapçı, kozmetik, lüks mücevher ve aksesuar mağazanız için inşa edilmiştir.

daha fazla bilgi / indirme demo

Moller

Moller, tüm tarayıcılarla uyumlu WooCommerce mobilyaları için bir WordPress temasıdır. Basit ve hoş bir tasarıma sahip 4 ana sayfa düzeni. Revolution Slider, yönetici panelinde sorunsuz geçiş, harika efektler ve özelleştirmesi kolay slayt gösterisi ile birçok yeni deneyim sunar. Görüntüleri Görüntü Kaydırıcı kısa koduyla kaydırıcıyla görüntüleyebilirsiniz. Ürünler Slider kısa kodları, öne çıkan ürünler gibi öne çıkan ürünleri kaydırıcılı, sekmeli ürünler yeni, en çok satan ve indirimli ürünler gibi ürün türlerini gösterir.

daha fazla bilgi / indirme demo

Umeå

Her modern mobilya mağazası ve ev dekorasyonu web sitesi için özenle tasarlanmış ve özel olarak tasarlanmış Umeå, ihtiyacınız olabilecek tüm tasarımlara, öğelere ve özelliklere sahip çağdaş bir mobilya mağazası WordPress temasıdır. Büyüleyici bir ev mobilyası, ev aksesuarları, lüks mobilyalar, katalog şablonları, tam Elementor Page Builder uyumluluğu ve çok daha fazlasını elde edersiniz. Modern iç tasarımın güzelliğinden ve pratikliğinden ilham alan web siteleri oluşturun, Umeå’yı bugün edinin!

daha fazla bilgi / indirme demo

Moozo

daha fazla bilgi / indirme demo

Funio

Funio by Wpbingo, Mobilya WooCommerce mağazaları için sağlam bir WP temasıdır. Arka uç çerçeveniz olarak Bootstrap’in en son sürümünü kullanın ve mağazanıza uygun bu harika tema tasarımını kolayca bulacaksınız. Funio, ürünleri kategorilerine göre hizalamaya çok önem veriyor. Bununla birlikte, belirli web bileşenlerinin nasıl olduğunu da vurgular. Özel ürünleri öne çıkarmak için bileşenleri entegre eden bir Tasarım. Funio, Elementor eklentisine dayanmaktadır, böylece web sitesini beğeninize göre özelleştirmek için kolayca sürükleyip bırakabilirsiniz, ayrıca Funio, birden fazla satıcıdan web siteleri oluşturmanıza yardımcı olmak için 3 çok satıcılı eklentiyi (Wc Marketplace, Wc Vendor, Dokan) destekler.

daha fazla bilgi / indirme demo

Helik

Tema tamamen Elementor Sayfa Oluşturucu ile oluşturuldu, harika bir kullanıcı deneyimi ve herhangi bir kodlama bilgisi olmadan güçlü özelleştirme yetenekleri yaratacak.

daha fazla bilgi / indirme demo

Davici

Wpbingo’dan Davici, WooCommerce mobilya mağazaları için sağlam bir WP temasıdır. Arka uç çerçeveniz olarak Bootstrap’in en son sürümünü kullanın ve mağazanıza uygun bu harika tema tasarımını kolayca bulacaksınız. Davici, ürünleri kategorilerine göre hizalamaya çok önem veriyor. Bununla birlikte, belirli web bileşenlerinin nasıl olduğunu da vurgular. Özel ürünleri öne çıkarmak için bileşenleri entegre eden bir Tasarım.

daha fazla bilgi / indirme demo

Drile

Drile, çevrimiçi mağaza alışverişi için tasarlanmış bir WooCommerce WordPress temasıdır. Drile, size en iyi özelleştirme seçeneklerini sunmak için ana sayfa ve ürün sayfası için önceden tasarlanmış bir dizi düzen içerir. Drile, Mobilya web sitesine dayanmaktadır. Ancak Drile, moda, elektronik, organik, spor ayakkabı, ayakkabı, gözlük, aksesuar, süpermarket gibi diğer e-ticaret siteleri için de uygundur.

daha fazla bilgi / indirme demo

Konsept

Konsept, herhangi bir çevrimiçi mağazanın ihtiyaç duyduğu çeşitli harika özelliklerle birlikte gelen modern bir mobilya mağazası ve iç tasarım temasıdır. Bu tema, güzelce tasarlanmış açılış sayfalarını, çok çeşitli tamamen özelleştirilebilir portföyleri ve mağaza düzenlerini, çok çeşitli pratik mağaza öğelerini ve liste uzayıp gidiyor. Ürünleriniz için en iyi çevrimiçi mağazayı oluşturun ve sitenizi hemen yayınlayın.

daha fazla bilgi / indirme demo

Armania

Armania, modern ve esnek bir Elementor WooCommerce Marketplace WordPress temasıdır. Bu tema, çok satıcılı pazar, elektronik mağazası, mobilya mağazası, giyim mağazası, yüksek teknoloji mağazası, organik / gıda mağazası, kozmetik mağazası ve aksesuar mağazası için uygundur.

daha fazla bilgi / indirme demo

Quapa

Quapa, mobilya ve ev dekorasyonu bloglarının yanı sıra masa, yatak, sandalyeler, kanepe vb. Gibi mobilyayla ilgili diğer web siteleri için de iyi çalışan bir e-ticaret mobilya mağazası WordPress temasıdır. web sitenizin Hakkında, İletişim ve Blog sayfalarını kapsayan kullanışlı şablonlar da vardır.

daha fazla bilgi / indirme demo

Ceefer

Ceefer, mobilya mağazası, ahşap mağazası, dekor mağazası, iç mekan kategorileri, moda mağazası ve giyim mağazası için yaratıcı ve duyarlı bir WooCommerce temasıdır. Modern, temiz ve profesyonel bir tasarıma sahiptir, sitenizi en iyi hale getirir. Çok çeşitli düzen ve stiller, farklı yapıların oluşturulmasına izin verir ve tüm özel gereksinimleri karşılar. İhtiyacınız olan her şey WordPress’te.

daha fazla bilgi / indirme demo

Jico

Jico, 4 ana sayfalı mobilyalar için bir WordPress temasıdır. Basit bir düzen ve zarif tasarıma sahip Jico teması, iç mekan mağazası, mobilya mağazası, dekorasyon mağazası için uygundur. Başlık, arama simgesi, sepet, istek listesi, hesabım ile temiz ve düzenli. Telif hakkı, sosyal medya simgeleri, Mailchimp Footer’da. Ürünlerinizi ve web sitenizi tanıtabilir, dünya çapındaki müşterilerinizden Instagram, blog ve referanslar üzerinden görseller, yayınlar ve referanslar aracılığıyla geri bildirim alabilirsiniz.

daha fazla bilgi / indirme demo

Umino

daha fazla bilgi / indirme demo

Funita

daha fazla bilgi / indirme demo

Oiran

Oiran Mobilya WooCommerce WordPress Teması, çevrimiçi mobilya mağazanız için harika bir tasarım fikridir. Her türlü mobilya mağazası, dekorasyon mağazası, kapalı mağaza, alet dükkanı vb. İçin uygundur. Modern ve ürün odaklı tasarımıyla Oiran, çevrimiçi mağazanızı daha etkileyici ve ziyaretçiler için daha çekici hale getirecektir.

daha fazla bilgi / indirme demo

Helendo

Helendo, özellikle çevrimiçi alışveriş için tasarlanmış profesyonel bir WordPress WooCommerce temasıdır. Helendo’nun tasarımı ve işlevselliği, mobilya veya diğer herhangi bir mağaza türü için uygundur. Temayla birlikte ücretsiz olarak sağlanan WPBakery Sayfa Oluşturucu eklentisi ile farklı üstbilgiler ve altbilgiler arasından seçim yapabilir, tipografiyi, WooCommerce mağaza ayarlarını ve blog ayarlarını düzenleyebilir ve benzersiz düzenler oluşturabilirsiniz.

daha fazla bilgi / indirme demo

Ginza

Ginza teması, mobilya ve iç mekan mağazaları için uygundur. Sade ve hoş bir tasarıma sahip olan Ginza, sizin için güzel bir seçim olacaktır. Ginza, 3 ana sayfa sunumu ve beyaz bir arka plan ve siyah metinle başlar. Başlık, Mega Menü, logo, sosyal simgeler, arama simgesi, en iyi alışveriş sepeti simgesi, ayar simgesi ile düzgündür. Revolution Slider, büyük görüntüleri, reklam metinlerini ve hoş bir geçişi gösterir. Ürün kaydırıcıları, bloglar ve referanslar için kısa kodlar çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır.

daha fazla bilgi / indirme demo

Auros

Auros, modern ve minimal bir Alışveriş mobilyası WordPress temasıdır. Güçlü WooCommerce üzerine inşa edilen Auros, mobilya mağazası, mobilya pazarı, ahşap mağazası, iç mekan mağazası, mimari mağaza vb. Gibi çeşitli e-ticaret siteleri için uygundur. Sürükle ve bırak Sayfa Oluşturucu, satışları artırmak için çeşitli özellikler ve birçok e-ticaret özelliği, Auros, çarpıcı bir web sitesi oluşturmanıza ilham verecek harika bir minimalist stil çözümü olacak.

daha fazla bilgi / indirme demo

Artfurniture

ArtFurniture size birçok ilginç deneyim getiriyor. Slayt gösterisi, güzel bir metin ve canlı bir geçişle Mega Menü altında. Küçük resimler ve ürünler içeren kategoriler, her ekranda görüntülenen satır, kategori ve ürün sayısını özelleştirmek için kolay kurulumla ana sayfada görüntülenir. Mobilya direkleri, iç dekorasyon direkleri ve dekorasyonla ilgili faydalı bilgiler içeren bloglar. Ücretsiz teslimat, koltukta güzel bir resim, sandalyeler, yataklar, önemli metinler içeren ışık gibi Cms blokları da iç içe geçmiş modüllerdir.

daha fazla bilgi / indirme demo

Hanata Marketplace WooCommerce Mobilya

daha fazla bilgi / indirme demo

Modus

Modus Modern Mobilya’nın WooCommerce teması, önceden tanımlanmış 12 güzel ana sayfa ile birlikte gelir. Modus, mobilya mağazası, mobilya mağazası, ahşap mağazası, TS cam mağazası, kumaş mağazası, mağaza ve çok daha fazlası gibi bir dizi e-ticaret sitesi için uygundur. Modus ayrıca Redux çerçevesine dayanır ve sağlam bir yönetim paneline ve Visual compositor, Slider devrimi, Composer için Ultimate eklentileri, WPML, Fiyat hesaplama formülleri, Mega Menu, Ajax Search, Ajax ürün filtresi gibi diğer birçok popüler eklentiye dayanır. Bu nedenle, Modus’un size WordPress Temasının süper güçlü özelliklerini getireceğinin bir garantisidir.

daha fazla bilgi / indirme demo

Arredo

Mobilya mağazanız, iç tasarımınız ve iç tasarım işiniz için bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, temiz bir mobilya mağazası olan Arredo’nun sizi baştan çıkarmasına izin verin. Güzel modeller becerilerinizi, ürünlerinizi ve en iyi yaptığınız şeyi sergilemek için mükemmeldir! Tema, WooCommerce eklentisiyle uyumludur ve harika mağaza düzenlerinden oluşan bir koleksiyon içerir; bu, oluşturduğunuz her şeyi hemen satmaya başlayabileceğiniz ve ziyaretçilerinizin de siparişlerini takip edebileceği anlamına gelir.

daha fazla bilgi / indirme demo

Tonda

demo daha fazla bilgi / indirme

Deux

Deux, sınırsız başlık seçeneği olan gelişmiş özelliklerimizden birini kullanarak yeni bir deneyim ve ürün satmanın yollarını vaat ediyor, istediğiniz düzeni özelleştirilebilir bir stille ayarlayabilirsiniz. Ek olarak, geri ödeme özelliği, müşterilerin sorunsuz bir iade sürecinden geçmesine olanak tanıyan başka bir gelişmiş özelliktir.

demo daha fazla bilgi / indirme

Calla

demo daha fazla bilgi / indirme

Outstock

Outstock, e-ticaret siteleri için uygundur. Kişiselleştirmede size en iyi seçimleri sunmak için ana sayfa, ürün sayfası için çeşitli düzenler ekledik. Outstock sadece bir WooCommerce teması değil, her tür mobilya mağazası web sitesi için Outstock geliştirme planımız vardı.

demo daha fazla bilgi / indirme

Lapa

Lapa Minimal ve Modern WooCommerce Teması, farklı setlerde 10 benzersiz, ayrı ayrı organize edilmiş ve iyi yönetilen demo ile birlikte gelir. Yine de tüm varyantlardaki tüm bileşenleri karıştırabilirsiniz. Sizin için yaratıcı özgürlüğü tamamlayın.

demo daha fazla bilgi / indirme

Benco

Benco, şık ve duyarlı bir mobilya WordPress temasıdır. Modelinizi seçin ve birçok modül ve özellik ile özelleştirin. Polis ve polis tarzı temiz ve zariftir. Ürün adları ve modül başlıkları kalın ve siyah renktedir ve beyaz arka plan üzerinde vurgulanmıştır. Başlık, ürün kategorilerini içeren ayarlama simgeleri, arama, üst araba ve Megamenu ile küçüktür.

demo daha fazla bilgi / indirme

Furnilife

Furnilife, dış mekan mobilyaları, dekorasyonları ve malzemeleri satan bir çevrimiçi mağaza için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş modern bir mobilya WooCommerce temasıdır. Bu tamamen duyarlı tema, en yeni temalarımızdan biridir, bu nedenle güzel, temiz tasarımı ve harika işlevselliği takdir edeceksiniz.

demo daha fazla bilgi / indirme

Entré

demo daha fazla bilgi / indirme

Vayne

demo daha fazla bilgi / indirme

Halena

Halena, Woocommerce’in e-ticaret platformu için minimal, modern, kendi duyarlı, zengin özelliklere sahip WordPress temasıdır. Farklı kullanıcı türleri için 4 benzersiz ana sayfa içerir. Ayrıca, akla gelebilecek her tür web sitesini oluşturmak için birinci sınıf sayfa oluşturucu olan Görsel Besteci içerir. 6 aylık destek dahildir. Ayrıntılara gösterilen titizlikle, Halena’nın hedefi, sonunda kesintisiz bir alışveriş deneyimi sağlamaktır.

demo daha fazla bilgi / indirme

Oritina

demo daha fazla bilgi / indirme

Bence

demo daha fazla bilgi / indirme

Depot

çağdaş tema deposu

Mega Shop

Mega Mağaza mobilyaları, Mega Mağazalar, Düzen, Mobilya, ev, dekor, aksesuarlar, minimal ve çok amaçlı mağazalarda uzmanlaşmıştır. Mega Shop’un düzenleri, renk kombinasyonları ile ayırt edilir ve 14 farklı düzen içerir. Çok temiz ve profesyonel.

mega mağaza mobilyası duyarlı tema

daha fazla bilgi / indirme demo

Cenos

daha fazla bilgi / indirme demo

Lamira

Lamira, e-ticaret için tasarlanmış modern bir WordPress temasıdır. Çevrimiçi bir mobilya mağazası için idealdir, ancak herhangi bir temada da kullanılabilir. Lamira’nın değiştirilmesi kolaydır ve kullanıcıya kolayca adapte olur. Elementor ve Slider Revolution gibi en popüler eklentileri kullanın. Ve destek ekibi her an kurulumda size yardımcı olacaktır.

daha fazla bilgi / indirme demo

Reeco

Reeco, WooCommerce ve Elementor sayfa oluşturucu ile oluşturulmuş modern, temiz ve duyarlı bir WordPress temasıdır. Mobilya ürünlerini sergilemek ve dekorasyon, mutfak ve yemek odası, aydınlatma vb. Ürünlerin satışını yapmak için tasarlanmıştır.

daha fazla bilgi / indirme demo

Aare

Tüm mobilya mağazaları ve iç tasarım web siteleri için tasarlanmış bir tema olan Aare ile yeni mobilya mağazası web sitenizde sofistike ve tazelik havasını soluyun. E-ticaret, portföy ve daha fazlası için çeşitli güzel ve tamamen esnek düzenlerin yanı sıra tam Elementor Sayfa Oluşturucu ve WooCommerce desteğiyle Aare, modern bir mobilya mağazası web sitesinin ihtiyaç duyabileceği her şeye sahiptir. Bu, e-ticaretin yeniden tanımlanmış modern zarafeti – Aare’ye hoş geldiniz.

daha fazla bilgi / indirme demo

Schön

Schön, basit, temiz ve modern bir stille tasarlanmış, WordPress için yeni bir e-ticaret temasıdır. Bu tema, e-ticaret mobilyalarınız ve aksesuarlarınız için mükemmeldir, ancak kendi tasarımı o kadar çok yönlüdür ki, her türlü çevrimiçi mağaza için kullanılabilir. Ücretsiz olarak birçok premium eklenti ile birlikte gelir, bu şekilde temanın fiyatından daha da fazla tasarruf edebilirsiniz.

Modern mobilya

daha fazla bilgi / indirme demo

Creator

yaratıcı mobilya mağazası wordpress teması

daha fazla bilgi / indirme demo

SNS Anton

sns anton mobilya woocommerce wordpress teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Verito

Verito, çevrimiçi mobilya mağazaları için bir WordPress / WooCommerce temasıdır – ayrıca iç dekorasyon kategorisindeki tüm ürünlere kolayca uyarlanabilir. Verito’nun ilk sürümünü yeni yayınladık ve mobilya mağazaları için sınıfının en iyisi bir model sunmak için yeni düzenler ve özelliklerle aylık güncellemeler yayınlayacağız.

verito mobilya mağazası wordpress woocommerce teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Mobilia

Mobilia, modern tasarımlı mobilya mağazası için yeni bir temadır. Bu tema mega menü, imleç, sayfa oluşturucu, ürünü hızlı görüntüleme, istek listesi, karşılaştırma, yakınlaştırma gibi birçok harika özelliği içerir. Mobilya mağazanız için uygundur. Atlıkarınca kaydırıcılar, sekmeler olarak ürününüzü hoş bir şekilde gösterebilirsiniz.

mobilia mobilya WordPress teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Mebel

Mebel, en kaliteli mobilya ürünleri, ev eşyaları, kitaplar, elektronik ürünler ve moda ürünleri satan çevrimiçi mağaza için özel olarak tasarlanmış WooCommerce Duyarlı WordPress Temasıdır. Mebel son derece özelleştirilebilir, kullanımı kolay ve tamamen duyarlıdır.

mebel mobilya mağazası WordPress teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Sofani

Sofani bir mobilya mağazası ve iç tasarım WordPress Temasıdır. Her türlü mobilya mağazasına, dekorasyon mağazasına, iç mekana, alet dükkanına vb. Uyum sağlar.

sofani mobilya mağazası WordPress teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Furnicom

Furnicom, harika yükleme hızı, SEO optimizasyonu ve birçok e-ticaret özelliği ile mobilya ve iç mekan web siteleri için en iyi Premium WordPress temasıdır. 7 ev düzeni ve 5 düzen stili ile Furnicom, bu temanın içinde yer alan bir dizi güçlü yeni özellik ile birlikte gelir. Özellikle kullanıcılar, entegre Görsel Besteci, WooCommerce dahil ve Revolution Slider destekli kullanıcı dostu olacak.

furnicom-mobilya-woocommerce-wordpress-teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Cool Stuf

CoolStuff, WooCommerce tabanlı yaratıcı çok amaçlı e-Ticaret WordPress temasıdır. Hedef odaklı ve yaratıcı bir tasarım, reaktif düzen ile tema, ürünlerinizi daha akıllıca gösterecektir. CoolStuff, her türlü çevrimiçi iş için harika bir E-Mağaza oluşturmak için eksiksiz bir e-ticaret temasıdır: Dekor, mobilya, çiçekler, moda vb.

coolstuff-mobilya-woocommerce-wordpress-teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Bigshop

BigC, mağazanızı güzel bir çevrimiçi showroom’a dönüştürmenize yardımcı olmak için tasarladığımız yepyeni bir WordPress temasıdır. Bu, ana sayfa için birden çok sürüm ve alt sayfalar için birden çok şablon içeren, tamamen duyarlı bir mobilya WordPress temasıdır.

büyük dükkan

demo daha fazla bilgi / indirme

VG Cendo

Çevrimiçi mobilya satmak zor bir iş olabilir. Öncelikle, kuşkusuz müşterilerin hala tercih ettiği geleneksel, fiziksel mağazalarla rekabet etmelisiniz (sonuçta, önce test etmeden bile bin dolarlık bir yatak satın almak zordur). İkincisi, diğer çevrimiçi mağazalarla rekabet etmelisiniz. Ancak rekabette öne geçmenin yolları var! Birincisi, siteniz için harika bir tema seçmektir. Ve VG Cendo, çevrimiçi işinizi geliştirmek için kullanabileceğiniz En İyi Mobilya WooCommerce WordPress Temalarından biridir.

vg-cendo

demo daha fazla bilgi / indirme

Harvest

hasat

demo daha fazla bilgi / indirme

Simen

Simen

demo daha fazla bilgi / indirme

Unicase

unicase

demo daha fazla bilgi / indirme

Trend

Mobilya-WooCommerce-WordPress-Teması

demo daha fazla bilgi / indirme

Furniture

Mobilya-WooCommerce

demo daha fazla bilgi / indirme

Canvas

Kanvas-Mobilya-Portföy-WP-Teması

demo daha fazla bilgi / indirme

MJ Simple

MJ Simple, cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış Woocommerce ve Ecwid eklentilerine dayanan Temiz ve Klasik Tarz Mobilya e-Ticaret WordPress temasıdır. Tamamen duyarlı bir temadır, stilde, widget konumlarında, kenar çubuklarında ve Mobil cihazlar için optimize edilmiş slayt gösterisi ve Menüde Sekiz renk varyasyonu vardır.

Mobilya-Duyarlı-e-Ticaret-teması

demo daha fazla bilgi / indirme

Charmy

demo daha fazla bilgi / indirme

Fabrizzio

demo daha fazla bilgi / indirme

Soft Sofa

Soft Sofa, iç mekan, mobilya ve imalat şirketi için ideal bir WP mobilya temasıdır. Power page builder’ı kullanarak ekstra çaba harcamadan her sayfayı talep üzerine yapın Paralaks kaydırmayla kullanıcınız için neşe ve olağanüstü bir deneyim sunun, sitenize renk katacak ve şık bir görünüm verecektir. Cherry Plugin projeleri tarafından sağlanan çevrimiçi bir portföyde zarif mobilyalarınızı sergileyin.

yumuşak kanepe mobilya imalat şirketi wordpress teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Furniture

Bu WordPress mobilya teması, zarif ve zengin özellik düzenine sahip iyi yönetilen bir web sitesi kurmak için. Hassas renklerdeki zarif tasarımı, işletmenizin tüm çeşitlerini sergileyerek kategorik olarak anlatacak ve daha fazla ziyaretçiyi içeri çekecektir. Big Hero’s Quarter, Tam Boy Özellikli Bloklar, Retina Focus Ready-Images – Bunlar, tasarımın emrinde olan Etkili Araçlardır halkı meşgul etmek.

mobilya şirketi wordpress teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Timberline

Timberline, WooCommerce ile entegre bir WordPress mobilya temasıdır. Kutudan bir çevrimiçi mağaza çalıştırmanıza izin verecektir. Tamamen reaktif tasarımı ile mobil cihaz kullanıcılarına satış yapabilirsiniz. İşlevsellik açısından, bu e-ticaret teması vitrin ürününüzü geliştirmek için birçok özelliğe sahiptir. Yerleşik bir karusel ile birden çok öğeyi sayfada kompakt bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Dekorasyon fikirlerini göstermek için zarif bir galeri faydalı olacaktır. Evinizin iç mekan projelerinizi şık bir şekilde sunmak için modern bir cüzdan da var.

timberline mobilya mağazası woocommerce teması

daha fazla bilgi / indirme demo

Parquet

Bu duyarlı Zemin WooCommerce mobilya WordPress teması, işletmelerini çevrimiçi hale getirmek isteyenler için akıllı ve verimli bir çözümdür. Izgara tabanlı yapısı ve düşünülmüş kategorizasyonu sayesinde içeriğe büyük önem verilmektedir. İlgili ürün rozetlerini kullanarak ziyaretçilerin dikkatini yeni veya indirimli ürünlere çekebilirsiniz.

Parke-Online-Mağaza-WooCommerce-Teması

demo daha fazla bilgi / indirme

Flooring Services

Döşeme-Hizmetleri-WooCommerce-Tema-53306

demo daha fazla bilgi / indirme

Special Furniture

Bu mobilya WordPress teması, size etkili bir e-ticaret sitesi duyarlı tasarım, modern stil ve mükemmel işlevsellik için gereken her şeyi sunar. Tema, sitenizi daha kişisel hale getiren geniş bir kahraman alanı içerir. Bu özellik, herhangi bir çevrimiçi mağaza için çok önemlidir.

Mobilya Mağazası-Tema-53191

demo daha fazla bilgi / indirme

Windows Doors Store

Rakiplerinize karşı daha iyi bir konumda olmak için, pencereleriniz ve kapılarınız çevrimiçi mağazanız için bu son teknoloji web sitesi tasarımını seçin . Ürünlerin etkileyici sunum şekli dikkat çeker ve insanları içeri çeker. Bu düzende yoğun olarak kullanılan kırmızı renk, tetikleyici olarak çalışır ve aynı zamanda kilit noktalara odaklanır. Kullanıcılar, bu tasarıma dayalı olarak sitenin sezgisel gezinmesinden ve iyi düzenlenmiş içerik şemasından da memnun kalacaklardır. Çevrimiçi işletmenizin refahı için çalışmasını sağlayın.

Windows-Kapılar-Mağaza-WooCommerce-Teması

demo daha fazla bilgi / indirme

Lighting Store

Aydınlatma, evinizde sıcak bir atmosfer yaratmanın mükemmel bir yoludur. Geniş ürün yelpazesine sahip mağazalar, daireler için en uygun çeşitleri bulmak için acele etmek için doğru yerdir. İnternette birçoğu var, ancak aşağıdaki temayı kullanarak kalabalığın arasından sıyrılacak birini ayarlayabilirsiniz. Tüm ürünleri canlı ve aynı zamanda zarif bir ışıkla sergilemek için iyidir. İzleyiciler, düzeninin görsel derinliği ile çekilecek. Kolayca dolaşarak, engel navigasyonu ile sıkışıp kalmak yerine ürünleri seçmeye odaklanacaklar. Müşterilerinize hoş bir site deneyimi sunun ve kesinlikle müşterilerinize dönüşecekler.

Aydınlatma Mağazası WooCommerce Teması

demo daha fazla bilgi / indirme

Benzer Yazılar