Paylaşılan web barındırma, yönetilen barındırma, VPS ve özel sunucu sağlayıcılarının yanı sıra etki alanı kayıt şirketleri için tasarlanmış ve geliştirilmiş en iyi barındırma WordPress temaları en kapsamlı listesi.

Barındırma web sitenizi düzenlemenin eğlenceli bir yolunu arıyorsanız , aşağıdaki listeden bir araç seçmeyi kaçırmamanız iyi olur. Her seçenek, web barındırma projenizi hemen başlatmanıza yardımcı olacak çok sayıda özellik ve işlev sunar.

Kısacası ağır işleri sizin yerinize makineler yapsın. Sizin için, sadece son rötuşlara odaklanın ve yuvarlanmaya hazırsınız.

WordPress temasıyla en iyi barındırma web sitesini yapın

1. Tasarımı akıllıca seçin

Açıkçası, bunun için çok fazla düşünmenize gerek yok. Sonuçta, buradaki listedeki temalardan herhangi birini kullanırken, hepsi tüm ziyaretçilerinizi ve potansiyel müşterilerinizi/müşterilerinizi şaşırtacak iyi düşünülmüş bir görünüm vaat ediyor. Çoğu durumda, stilinize zaten mükemmel şekilde uyduğu için varsayılan görünüme bağlı kalmak bile isteyeceksiniz.

2. Özelleştirme

Bir şeyleri bir sonraki seviyeye taşımak, temayı beğeninize göre değiştirmek isterseniz, bunu da yapabilirsiniz. Ancak özelleştirmeler yapma fikri sizi korkutmasın. Neyse ki, basit sürükle ve bırak yöntemiyle her tema için görsel düzenleme mevcuttur. Ya tema, Elementor , WPBakery veya King Composer gibi popüler bir oluşturucu kullanıyor ya da özel yapım bir tane bile var.

Özetlemek gerekirse, WordPress temasını en son ayrıntısına kadar ayarlamakta özgürsünüz.

3. Kullanıcı deneyimi

Web barındırma web sitenizle sadece harika değil, aynı zamanda mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunmak önemlidir. Kullanıcılarınızın çoğunluğunun web sitenize göz atmak için bir masaüstü cihaz kullanma olasılığı çok yüksek olsa da, onu akıllı telefonlar ve tabletlerle tam uyumlu hale getirmek yine de gereklidir.

Bir mobil cihazda web’de bir ana bilgisayar arayabilirler, ancak daha sonra anlaşmayı bir masaüstünde imzalarlar.

Ayrıca hızlı yüklemeye de dikkat etmeniz gerekiyor. Hey, potansiyel bir müşteri bir ana bilgisayar ve alan adı kayıt kuruluşunun web sitesine girerse ve yüklenmesi uzun sürerse, onlara güvenirler mi? Tabii ki değil.

Söylemeye gerek yok, önceden tanımlanmış bir tema ile yukarıdakilerin hiçbiri için endişelenmenize gerek yok. Sizin ve kullanıcılarınızın hak ettiği olağanüstü bir web sitesi performansı sağlamak için optimize edilmiştir.

4. Site gezilebilirliği

Yavaş başlamış olsanız bile, bir noktada müşterilerinize sunacağınız pek çok ürün olacaktır. Bunu akılda tutarak, sahip olduğunuz tüm farklı hizmetlere ve diğer hizmetlere bir mobil cihazdan bile hızlı erişim sağlandığından emin olmanız gerekir.

Açıkçası, en başından kendilerine uygun barındırma hizmetini elde etmek için ana teklifleri ve fiyatları ilk sayfada görmek istersiniz. Ancak büyük kategorizasyon ve menü de ihmal edilmemelidir. Yine, kullanıcı deneyiminin her zaman aklınızda olduğundan emin olun.

5. WHMCS entegrasyonu

Hosting WordPress temalarının çoğu, uygun WHMCS entegrasyonu ve WHMCS Köprüsü ile birlikte gelir. Bu, web barındırma ve alan adı kayıt şirketi işinizin işleyişini daha da basitleştirir. WHMCS, size fazlasıyla yeterli olan “Web Host Manager Complete Solution” anlamına gelir.

Tüm bu premium temalar, olağanüstü kalite ve mükemmel piksel tasarımı ile birlikte gelir. Bazı harika temaların eksik olduğunu fark ederseniz, lütfen aşağıya bir yorum bırakın, ben de burada listeleyeceğim.

Tabii ki, satın almadan önce bazı ekstra sorularınız varsa, sorularınızı aşağıya bırakmaktan çekinmeyin. Bu temalardan birkaçını kullandım ve onlarla neler yapabileceğinizi ve yapamayacağınızı biliyorum.

En İyi Hosting WordPress Temaları Şimdi Çıktı

Divi

WordPress temalarını barındırma
En iyi barındırma WordPress temasının en iyisini arıyorsanız, aramayı Divi ile sonlandırabilirsiniz . Alet, paketin kutusundan çıkardıktan sonra kullanabileceğiniz bir ton malzemeyle birlikte gelmekle kalmaz, aynı zamanda Divi’nin kullanımı da gülünç derecede basittir. Herkesin kullanabileceği kendi yenilikçi sayfa oluşturucusu ile birlikte gelir. Kimseden bahsetmişken, gerçekten tek bir kod dizisine dokunmanıza gerek yok ve yine de lansman için hazır ve ayarlanmış profesyonel bir web barındırma sayfanız var.

Firmanız için ideal web tasarımı konusunda tam bir özgürlüğe sahip olmak istiyorsanız Divi’yi seçin. Her şey hazır ve ayarlanmış, parmaklarınızın ucunda. Divi, hosting şirketinizi Ay’a ve üstüne götürmek için burada.

Avada (En Popüler)

profesyonel bir barındırma teması açın

Avada, şimdiye kadarki en popüler WordPress temasıdır. Barındırma hizmeti web sitenizle birlikte çalışmaya başlamak için profesyonelce tasarlanmış demolar mevcuttur, yalnızca çevrimiçi yerinizi korumaya başlamak için işletmenizin içeriğini ve bilgilerini eklemenizi bekler.

Avada, barındırma hizmeti web sitenizin potansiyel müşterilerle anlamlı ve akılda kalıcı bir şekilde etkileşim kurmasını sağlayan özellikler ve şablonlarla zengindir. Avada, benzersiz, profesyonel görünümlü sayfaların havadar, sürükle ve bırak yöntemiyle kolayca oluşturulmasına izin vermek için özel olarak oluşturulmuş Fusion Builder’ı sunar.

Revolution

Devrim barındırma wordpress teması.
Devrim, web barındırma şirketiniz için bir web sitesi kurma sürecinde devrim yaratır. İşletmenizin tüm bölümlerini kapsayacak şekilde tüm gereksinimleri ve daha fazlasını içeren çok amaçlı bir WordPress temasıdır. Kesin olan bir şey var ki, Devrim internette parlıyor, ilgilerini çekiyor ve ziyaretçileri yepyeni müşterilere dönüştürüyor. Şimdiye kadarki en hızlı web sitesi lansmanından sonra hosting firmanızın Revolution ile geliştiğini görün.

Büyük Devrim paketinde, bir tanesi web barındırmaya özel olmak üzere önceden tasarlanmış tonlarca demo elde edersiniz. Şaşırtıcı kaydırma içeriği gösterimi, akordeonlar, zarif vurgulu efektler, fiyatlandırma tabloları ve stratejik olarak yerleştirilmiş harekete geçirici mesaj düğmeleri olan Revolution, web tasarımını mümkün olduğunca rafine bir şekilde sunar. Ayrıca istenilen web sitesini bir araya getirmek için herhangi bir kodlama bilgisi gerektirmez.

Kullanıma hazır materyalin yanı sıra Revolution, size en uygun olanı gördüğünüz şekilde özelleştirmek için tüm hakları verir. İki yüzün üzerinde web öğesinden yararlanın ve ayırt edici lezzetinizle görünümünü kişiselleştirin. Siz hazırsanız Devrim de hazır.

Bridge

Köprü en iyi hosting wordpress teması.
İster bir barındırma şirketi kuruyor olun, ister mevcut web sitenizi yeniden tasarlamak istiyorsanız, Bridge ile her şeyi şık bir şekilde yapın . Hemen kullanabileceğiniz en iyi hosting WordPress temalarından biridir. Bridge ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz birçok kullanıma hazır varyasyona sahiptir. Buna göre seçim yapın ve tercih ettiğiniz örneği ihtiyaçlarınıza göre ayarlayın ve kendiniz yapın. İşleri tamamen yeni bir seviyeye taşıyın ve ona imzanızı taşıyan dokunuşunuzu uygulayın ve yeni zirvelere ulaşın.

Temiz, modern ve dikkat çekici yaklaşımıyla Bridge, size harika bir kullanıcı deneyimi ve olağanüstü performansı garanti eder. Hangi cihazı ve web tarayıcısını kullanırlarsa kullansınlar, sürekli sorunsuz bir deneyim için en son trendleri ve düzenlemeleri uygular. İdeal web barındırma sayfanızı gerçekleştirmenize ve firmanızı tanıtmanıza sadece bir adım kaldı.

Apzo

apzo hosting wordpress teması.
Çok yönlü yazılım ve teknoloji yaklaşımıyla Apzo’yu barındırma WordPress teması olarak da kolayca kullanabilirsiniz. Ne de olsa, hemen oynamaya başlamanız için kitte tam gelişmiş bir demo var. Örnek malzeme, projenizi mümkün olduğunca çabuk ilerletmek için gerekli tüm malzemeleri ve ardından bazılarını içerir. Ve varsayılan görünümden hoşlanıyorsanız, barındırma firmanız için bir web sitesinin hızlı ve muhteşem bir şekilde gerçekleştirilmesini neredeyse anında deneyimleyebilirsiniz. Apzo’nun yardımıyla işinizi ileriye ve ötesine taşıyın ve bir fark yaratın.

Apzo, birkaç isim vermek için yapışkan gezinme, alan arama çubuğu, fiyatlandırma planları, akordeonlar ve referanslar kaydırıcısına sahiptir. Sosyal medya simgeleri, animasyonlu istatistikler, blog bölümü ve çok seviyeli bir açılır menü de anlaşmanın bir parçası. Herkes kolayca Apzo’dan en iyi şekilde faydalanabilir ve daha fazla müşteriyi arayabilir.

HostWHMCS

HostWHMCS ile güçlü özelliklerin ve basit özelleştirmenin birleşimini elde edin. Kayıt işlevi, etki alanı arama ve fiyatlandırma tabloları, onu İş Teknolojisi veya Etki Alanı ve Barındırma web siteleri için mükemmel kılar. Tek tıklamayla demo içe aktarma, kurulumu hızlı ve basit hale getirir. Yerleşik düzen yapılandırıcı, şablonlar ve widget’larla kaydırıcıları, arka planları ve renkleri özelleştirin. HostWHMCS ayrıca MailChimp Ajax entegrasyonu ve İletişim Formu 7’ye sahiptir.

HostWHMCS, tüm platformlarda iyi görünür ve performans gösterir. Yalnızca birçok tarayıcıyla uyumlu olmakla kalmaz, aynı zamanda SEO’ya ve çevirmene hazırdır. Blog sayfası düzeni stili, yerleşik sayfalar ve şablonlarla kolayca özelleştirilebilir. Hatta örnek bir çocuk temasına sahiptir. Web sitenizin çevrimiçi trendlere ve değişikliklere ayak uydurabilmesini sağlamak için gelecekteki ücretsiz güncellemeleri bile alırsınız. Bu nedenle, teknoloji işletmeleri için oluşturulmuş bir tema arıyorsanız, bu HostWHMCS harika bir seçimdir.

VirtuSky

VirtuSky, teknoloji ve web barındırma işletmeleri için etkileyici bir dizi özellik sunar. Bu SEO’ya hazır tema tamamen duyarlı ve retinaya hazır. Tek tıklamayla Demo içe aktarma, web sitenizi sorunsuz bir şekilde kurmanıza olanak tanır. Dahil edilen önceden oluşturulmuş tasarımlar arasından seçim yaparak başlayın. WPBakery Sayfa Oluşturucu, sürükle ve bırak arayüzü ile kolay özelleştirme özellikleri sağlar. WHMCS şablonuyla çalışmak çok kolaydır. Kullanıcılarınızın web sitenize kaydolmasına izin verin. Fiyatları benzersiz fiyatlandırma kaydırıcıları ve tablolarıyla görüntüleyin ve karşılaştırın. VirtuSky ayrıca WooCommerce’e hazırdır, bu nedenle dijital satış bir esinti haline gelir. Müşteri etkileşimi ve desteği için bu tema MailChimp, İletişim Formu 7, referanslar sayfası ve hazır bir SSS sayfası ile birlikte gelir. Ve tüm bunlar tüm tarayıcılarda, makinelerde ve cihazlarda çalışır! Bu nedenle, çevrimiçi mağazalar, teknoloji ve web barındırma için web siteleri oluşturmaya gelince, VirtuSky kesinlikle harika bir seçenektir.

Kalias

Kallyas wordpress teması barındırma.
Rakipsiz web barındırma hizmetleri sunuyorsanız , ancak sayfanızın yeniden tasarlanmaya ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, Kallyas’ı seçin. Bu üstün barındırma WordPress teması, en gelişmiş web sitesini oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeydir. Ayrıca, sayfanızı ziyaret eden herkesin ilgisini çekecek temiz ve zarif bir web tasarımına sahip tek sayfalık bir düzene sahiptir. Yapışkan gezinme, fiyat tabloları, alan arama sekmesi, özel plan seçimi ve haber bülteni abonelik kutusu, Kallyas’ın ihtiyaç duyduğu her şeyle dolu.

Ayrıca Kallyas, modern bir kullanıcı düşünülerek oluşturulmuş, tamamen duyarlı, retinaya hazır ve tarayıcılar arası uyumlu bir temadır. Web sitenizin nasıl görünmesini istiyorsanız, bırakın Kallyas sihri yapsın ve sizin için gerçekleştirsin. Büyük olasılıkla, önceden tasarlanmış içerikten o kadar çok keyif alacaksınız ki, kendiniz üzerinde çok fazla değişiklik yapmak istemeyeceksiniz. Yine de, sayfanızın iyileştirmeye ihtiyacı olduğunu hissettiğinizde, Kallyas’ı tüm isteklerinizi karşılayacak şekilde değiştirin.

MaxHost

maxhost-web-hosting-wordpress-website-şablonu

MaxHost, inanılmaz derecede işlevsel ve zaman kazandıran profesyonel bir web sitesi oluşturma platformudur. WHMCS ve şablonu ile uyumluluk ile donatılmıştır. Bir WHMCS çözümü olarak MaxHost’un özel satış özelliği, bağımsız, bağımsız yapısında yatmaktadır. Piyasadaki diğer tüm WHMCS uyumlu temalar, Bridge eklentisini satın almanızı gerektirse de, MaxHost tamamen işlevseldir, paradan ve daha fazla komplikasyondan tasarruf etmenizi sağlar.

MaxHost, çoğu web sitesi oluşturma görevinin kısa çalışmasını sağlar. Kolaylaştırılmış bir düzen ve sayfa yapısı için WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Devrim Kaydırıcısı gibi endüstri standardı eklentileri içerir. Ayrıca çeşitli tamamlayıcı özellikler içerir; MailChimp ve Aweber entegrasyonu aracılığıyla otomatik WHOIS aramalarından otomatik abonelik bülten kapasitelerine kadar! Bu eklentiler, hedef kitlenize ve müşterilerinize kolayca ulaşmanızı sağlar. MaxHost ile kendi web barındırma hizmeti sağlayıcınızı veya Bulut tabanlı barındırma sağlayıcınızı oluşturmak parkta bir yürüyüştür. Şimdi dene!

Qube

Qube wordpress teması barındırma.
Qube’nin esnekliği ve çok amaçlılığı her şeyin ötesine geçiyor. Bir barındırma şirketi web sitesi ve diğer her türlü sayfa oluşturmak için kolayca kullanabileceğiniz bir WordPress temasıdır. Bilgin olsun, emrinde 25 farklı demo var ve bunları tamamen avantaja çevirmek için hazır. Elbette Qube, hosting firmalarına özel özel yapım bir numune ile birlikte geliyor. Temizliği ve inceliği ile onu olduğu gibi kullanmaktan heyecan duyacaksınız. Ancak onu kişiselleştirmek ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlamak da mümkündür.

Qube, size zaman ve enerji tasarrufu sağlamanın yanı sıra sınırsız seçeneklerin kilidini açan sürükle ve bırak sayfa oluşturucu Elementor’u içerir. Elbette kodlamadan! Qube’nin tabanını, üstbilgisini ve altbilgisini değiştirebilirsiniz, böylece hepsi sizin stilinize bir T ile uyum sağlar. Yine de, sizi büyük ölçüde ödüllendirecek bir dizi daha fazla özellik vardır.

Techland

Techland hosting wordpress teması.
Techland, sizi iş odaklı bir çevrimiçi varlıkla çözecek çarpıcı ve güçlü bir barındırma WordPress temasıdır. Mümkün olduğu kadar hızlı bir web sitesi kurmak istiyorsanız, inanılmaz Techland’i incelemeyi kaçırmasanız iyi olur. Tüm sayfa düzenleri, özellik ve kolaylık yığınları ile internette hızlı bir şekilde hareket etmeye başlayabilirsiniz. Entegre sürükle ve bırak sayfa oluşturucu WPBakery sayesinde kodlama bilgisi gerekli değildir .

Techland’in düzeni tamamen akıcı ve duyarlıdır, elde taşınır ve masaüstü cihazlarda sorunsuz çalışır. Techland, Slider Revolution, tonlarca blok, önceden ayarlanmış beş renk şeması ve yüzün üzerinde UI öğesi içerir. Her Techland kullanıcısı ayrıca harika bir destek, ömür boyu ücretsiz güncellemeler ve belgeler alır. Bir barındırma web sitesi kurmak Techland ile rahat olacaktır.

Hostpro

hostpro hosting wordpress teması
Hiç şüphe yok ki Hostpro, hosting firmanızı çevrimiçi hale getirmek için tüm doğru unsurlara ve bileşenlere sahip en iyi hosting WordPress temalarından biridir. Ücretsiz olarak özelleştirebileceğiniz, duyarlı, mobil kullanıma hazır, esnek ve genişletilebilir bir araçtır. Kullanıma hazır materyal ve entegre WPBakery Sayfa Oluşturucu sayesinde, işletmenizle T harfine hitap eden modern ve kişiselleştirilmiş bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Hostpro, tümü benzersiz ve kullanımı kolay olan birkaç demo ile birlikte gelir. Kutudan çıkan sürümü kullanabilir veya tercihlerinize göre düzenleyebilir ve geliştirebilirsiniz. Ayrıca koyu ve açık düzen arasında seçim yapma ve bir RTL varyasyonu oluşturma seçeneği de vardır. Tüm yeni başlayanlar için Hostpro, web geliştirme sürecini sorunsuz bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olacak video eğitimlerine de sahiptir.

Hostingo

Hosting wordpress teması
Hostingo, mükemmel bir kullanıcı deneyimi sağlayan temiz ve minimal bir tasarıma sahip bir barındırma WordPress temasıdır. Araç, birlikte çalışmak için birden fazla ön ve dahili sayfa düzeni içerir ve bunların tümü, kodlama işi yapılmadan ek olarak özelleştirilebilir. Yaklaşan güncellemelerle daha da fazla stilin düşmesini bekleyebilirsiniz.

Hostingo’nun diğer özellikleri Elementor, Slider Revolution, Bootstrap 4, animasyonlar ve tek tıklamayla içe aktarmadır. Hostingo’nun gücünden yararlanarak stil sahibi bir web barındırma ve alan adı kayıt şirketi başlatın. Rahatınız ve hızlı uygulamanız için hepsini ve sonra bazılarını sallar.

Hosbit

hosbit hosting wordpress teması.
Hosbit, web sitenizde bir parmak şıklığı içinde çalışmaya başlamanıza yardımcı olmak için WHMCS’li bir barındırma WordPress temasıdır. Pek çok harika özelliğin pratik bir aracı olarak, her şeyin er ya da geç ayarlanacağını bilirsiniz. Ayrıca, sürükle ve bırak tekniği ile özelleştirme ince ayarlarını ve iyileştirmelerini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Hosbit’in düzeni %100 akıcıdır ve farklı ekran boyutlarına anında uyum sağlar. Diğer güzellikler arasında İletişim Formu 7, blog, kayan navigasyon, fiyatlandırma planları, akordeonlar ve Google Haritalar entegrasyonu yer alıyor. Bu modern alternatifi alın ve web barındırma web sitenizin kuruluş sürecini başlatın.

Slake

Slake hosting wordpress teması.
Slake, düzenlemelerinize hızlı bir şekilde uyarlayabileceğiniz temiz, sofistike ve dikkat çekici bir barındırma WordPress temasıdır. Araç, herkesin ilgisini çekecek benzersiz ve türünün tek örneği izometrik illüstrasyon tabanlı bir tasarıma sahiptir. Buna ek olarak, farklı demolara ve diğer harika ve süper kullanışlı öğelere ve sizi sorgusuz sualsiz zirveye çıkaracak web bileşenlerine de erişebilirsiniz.

Slake’in temel özelliklerinden bazıları Slider Revolution, Elementor sayfa oluşturucu, güçlü tema seçenekleri, sınırsız alt bilgi seçenekleri ve birkaç dahili sayfadır. Slake ayrıca hem mobil hem de masaüstü kullanıcılarına olağanüstü bir deneyim sağlamak için arama motorları ve hızlı yükleme hızı için optimize edilmiştir. Oyunda yeni olsanız bile Slake, kod yazmayı bilmenizi gerektirmez. Ayrıca, kapsamlı dokümantasyon ve özel destek de faydalanabileceğiniz anlaşmanın bir parçasıdır.

Spark

Spark, duyarlı bir WHMCS Hosting WordPress Temasıdır. Yolda daha fazlasını içeren birkaç ana sayfa sağlar. Kurulumu kolay, harika bir retina hazır, hızlı tema elde edeceksiniz. Hiç kodlama gerektirmez! Spark, Bootstrap çerçevesini ve Sürükle ve Bırak Sayfa Oluşturucu, WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanır. Özel eylemler için tasarlanmıştır ve bu nedenle bunun için özellikler sağlar. Ayrıca temiz barındırma için UX kullanır ve tonlarca önceden oluşturulmuş ve özel kısa koda sahiptir. Hızlı yükleme tasarımı ve tam WHMCS uyumluluğu elde edeceksiniz. Ayrıca Spark, Slider Revolution’ı kullanır ve diğer birçok eklentiyi destekler. Ayrıca seçilebilecek birden fazla başlık ve iç sayfa stili vardır.

Google Fonts gibi iyi bilinen eklentilerden harika simgeler ve yazı tipleri elde edeceksiniz. Sizi çeşitli şekillerde desteklemeye adanmıştır. Sadece tema olarak ana amacı ile değil, aynı zamanda dokümantasyonu ve özel destek ekibi ile de. jQuery ve WPML uyumluluğundan yararlanın. Hangi dilde olursa olsun hızlı yüklenecek ve herhangi bir hedefe ulaşacaktır. Tüm tarayıcılarla uyumlu olan bu Dhrubok yapımını kullanın. Başlamak için tek tıklamayla demoya gidin ve bu harika aracın keyfini çıkarmaya başlayın! Kıvılcımı alın!

HostStar

Niş Web Hosting, SEO ve Web Tasarımını araştırmak mı istiyorsunuz? HostStar sizin için temadır. SEO’ya hazır olmanın yanı sıra, bu hızlı ve hafif tema, bülten abonelikleri için MailChimp ve Aweber’ın tam entegrasyonuna da sahiptir. Ayrıca, önizleme sayfaları tek tıklamayla kurulum gerektirir ve her tür web sitesi için faydalı olabilir.

Görsellerle ilgili olarak, HostStar ana sayfalar, üstbilgiler, altbilgiler, portföy, blog ve kişiler için bir dizi özellik ve stil ile birlikte gelir. WPBakery Sayfa Oluşturucu’yu kullanarak web sitenizi yarım saatten daha kısa sürede kurun. Karmaşık düzenler ise artık sürükle ve bırak arayüzü, 40’tan fazla kısa kod, WHMCS şablonları ve Devrim Kaydırıcısı kullanılarak ter dökmeden yapılabilir. HostStar ayrıca tüm cihazlarda ve platformlarda tutarlı bir görünüm için çapraz tarayıcı desteğine sahiptir.

ZionHost

zionhost-minimal-hosting-web sitesi şablonu

ZionHost, profesyonel kalitede barındırma hizmetleri web sitelerini, WHMCS web sitelerini ve işletmeleri ve ayrıca sonsuz işlevselliğe sahip her türlü kurumsal veya ticari intranet veya extranet web sitesini bir araya getirmeye çalışan web yöneticileri için özel olarak tasarlanmış çok çeşitli ve karmaşık araçlarla eksiksiz bir şekilde donatılmıştır. Gerçek bir dizi modern, dudak uçuklatan, etkileyici derecede sofistike özellikleri parmaklarınızın ucuna getiren derin özellikler.

Bu tema o kadar kurnaz ki, çalışması için WHMCS Bridge eklentisine bile gerek yok! WHMCS’yi başarılı bir şekilde kurmak ve kullanmak için ihtiyaç duyacağınız her şey, size en üst düzeyde kolaylık sağlamak için Zionhost’ta kutudan çıkarılmıştır. Dahil edilen kapsamlı ayrıntılı belgeler ve WHMCS lisansınızın yanı sıra Zionhost’un güçlü WHMCS şablonu ile web siteniz dakikalar içinde garantili olarak hazır ve çalışır hale gelecektir. Bu özelliklerin yanı sıra, birinci sınıf WPBakery Sayfa Oluşturucu ve Devrim Kaydırıcı eklentileri, profesyonel düzeyde grafik tasarımın tüm gücüne erişim sağlar. MailChimp ve Aweber ayrıca modern Abonelik Bülteni yetenekleri için Zionhost’a düzgün bir şekilde entegre edilmiştir. Zionhost’u şimdi deneyin!

Multi Host

multihost-light-web-hosting-teması

Multi Host, kutudan çıkar çıkmaz bir kod satırı yazmak zorunda kalmadan hosting işiniz için faturalandırma, kayıtlar ve müşteri destek hizmeti gibi WHMCS Bridge eklentisi aracılığıyla çok sayıda güçlü, güçlü özelliği birleştiren kavramsal olarak tasarlanmış bir temadır.

Tema, yüksek dönüşüm oranları ve kutudan çıktığı gibi MailChimp entegrasyonu ve Revolution Slider gibi yerleşik premium eklentiler gibi tonlarca özellik ve seçenekle, son derece kullanıcı dostu ve sezgisel olarak gezinilebilir, görsel olarak uyumlu, renkli ve çekici bir sunumla birleştirilmiştir. ve Katman Kaydırıcısının yanı sıra tek bir tıklamayla şık bir tek sayfa stili denemeniz için hazır olan muhteşem Tek Sayfa konsept demosu. Çoklu Ana Bilgisayar ayrıca Fiyatlandırma Planları, Arama formları, Müşteri karuselleri, Görüşler ve barındırma web sitenizi geliştirmeyi çok kolay hale getirecek bir sürü başka yararlı, ilgili kısa kod gibi özellikler içerir. Bugün Multi Host’u deneyin ve bulunduğu yer siz olun!

Bluerack

bluerack hosting wordpress teması.
Sadelik ve temizlik sizin için bir şeyse, Bluerack dikkate alınması gereken barındırma WordPress temasıdır. Işıkla gidin veya karanlık tasarımla gidin, ancak en önemlisi, tam olarak beğeninize göre son sürümü oluşturun. King Composer Pro ve diğer bileşenlerin yığınlarıyla, hızlı bir şekilde yapılandırmalar yapabilir ve Bluerack’ı ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirsiniz.

Tek tıklamayla içe aktarma ile başlayın ve en başından başlayın. Bilginize, Bluerack’ı istediğiniz herhangi bir dile de çevirebilirsiniz. Düzenlenebilir kenar çubuğu, sosyal medya, altbilgi widget’ları, fiyatlandırma ve referanslar, Bluerack’ın öne çıkardığı özelliklerden sadece birkaçıdır.

Hosted

Barındırılan, web sitelerini barındırmak için oluşturulmuş bir WordPress Premium temasıdır. Müşterileriniz ve ziyaretçileriniz için ihtiyacınız olan tüm özellikleri sağlamak için WHMCS entegrasyonu ile birlikte gelir. Barındırma paketlerini veya kullanıcı kaydını görüntülüyor olsun, Hosted sizin için var. WooCommerce entegrasyonu, dijital ürünleri kolaylıkla satmanıza olanak tanır. WPBakery Sayfa Oluşturucu ve kolay sürükle ve bırak arayüzü, size web sitenizin görünümünü ve verdiği hissi özelleştirme gücü verir. Tek bir kod satırına dokunmak zorunda kalmadan neredeyse sınırsız renk şemasına, birden çok şablona ve Devrim kaydırıcısına erişin. Hatta 600’den fazla Google Web Yazı Tipi ve ek bir 600’den fazla Yazı Tipi Simgesi ile birlikte gelir.

Barındırılanın kurulumu nispeten kolaydır. Neyse ki, hangi içeriğin nereye gittiği konusunda endişelenmek artık geçmişte kaldı. Tek Tıkla İçe Aktarıcısı, Demo içeriği içerir. Bu tema birden fazla tarayıcı, makine ve cihazla uyumludur.

WpStok’u ziyaret ettiğiniz ve bu makaleyi okuduğunuz için teşekkür ederiz! Bunu çok takdir ediyoruz! Şimdi ücretsiz WordPress temalarımızı kullanarak nasıl web sitesi yapacağınızı öğrenmek isteyebilirsiniz .

Benzer Yazılar