Elementor sayfa oluşturucu ile çarpıcı bir WordPress sitesi oluşturmanıza yardımcı olacak bazı Elementor temaları ve şablonları mı arıyorsunuz ?

Bu yazıda, Elementor ile hayatınızı çok daha kolay hale getirebilecek iki kaynağı paylaşacağım :

 • Elementor temaları – bunlar özellikle Elementor ile iyi çalışan normal WordPress temalarıdır ( bir saniyede iyi bir Elementor temasının ne olduğunu açıklayacağım )
 • Elementor şablonları – bunlar, tek bir sayfa için bir tasarım oluşturmak üzere Elementor aracılığıyla içe aktarabileceğiniz şablonlardır. Yine de bir temaya ihtiyacınız olacak, ancak bu şablonlar bir sayfayı sıfırdan tasarlamaya kıyasla size zaman kazandırabilir.

Özellikle biri veya diğeriyle ilgileniyorsanız, doğrudan o bölüme atlamak için yukarıyı tıklayabilirsiniz. Aksi takdirde, Elementor için iyi bir tema oluşturan şeyden başlayarak Elementor temalarını inceleyelim …

Elementor Sayfa Oluşturucu İçin En İyi 10 Tema

Peki bir Elementor temasını iyi yapan nedir?

Demek istediğim, Elementor’u herhangi bir temayla kullanabilirsiniz – öyleyse neden hala Elementor için belirli bir tema aramaya değer?

Bence bu temaların harika bir iş çıkardığı, ortalama WordPress temanızın her zaman işe yaramayacağı üç parça işlevsellik var:

 • Ayrıntılı genel stil kontrolleri – Renkler, yazı tipleri vb. Gibi şeylerden bahsediyorum. Bu tarz stilleri Elementor ile kontrol edebilseniz bile, bu stil seçeneklerini temanızdan kontrol etmek daha rahat ve zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca gelecekte bir şeyleri değiştirmeyi de kolaylaştırır.
 • Sayfa düzeyinde kontroller – gönderi başlığınızı gizleme, üstbilginizi, altbilginizi veya kenar çubuğunuzu devre dışı bırakma, düzen genişliklerini değiştirme vb. Şeyler. Bu kontroller, Elementor ile daha özel görünümlü bir sayfa oluşturmak istediğinizde gerçekten kullanışlıdır ve değiştirmenize izin verir. tek tek içerik parçaları için işler hazır.
 • Mükemmel performans – sitenizin tamamını oluşturmak için Elementor’u kullanıyor olsanız bile (örneğin, Elementor Pro’da tema oluşturma), temanız sitenizin ne kadar hızlı yüklendiği konusunda yine de rol oynar. Bu nedenle, hız için oluşturulmuş bir tema istiyorsunuz.

Bu öğelerin üçü de size Elementor tasarımlarınız üzerinde daha fazla kontrol sağlar ve sitenizin ziyaretçileriniz için harika çalışmasına yardımcı olur.

Umarım sizi ikna etmişimdir… şimdi, Elementor için en iyi temaları inceleyelim, başlayalım…

1. Astra

astral

Astra , yaşamak için Elementor ile site kuran insanlarda bulacağınız en popüler temalardan biridir.

Elementor ile o kadar sıkı bir şekilde entegre edilmiştir ki, Astra ekibinin, Astra’nın neden harika bir Elementor teması yaptığını açıklayan bir açılış sayfası bile vardır .

İlk olarak, Astra size sitenizdeki her bir gönderi, sayfa veya özel gönderi türü için ayrıntılı düzen kontrolleri sunar. Her bir içerik parçası için şunları seçebilirsiniz:

 • Global varsayılanları kullanın
 • İçeriğinizin genişliğini değiştirin
 • Kenar çubuklarını devre dışı bırakın (hatta fazladan bir kenar çubuğu ekleyin!)
 • Gönderi başlığınızı, üstbilginizi ve / veya altbilginizi devre dışı bırakın

Astra ayrıca, Elementor tasarımlarınızın nasıl tasarlandığını küresel olarak kontrol etmenize izin veren ayrıntılı WordPress Özelleştirici stillerine sahiptir. Hatta Elementor tasarımlarınızda görünen butonlar için oldukça kullanışlı olan global stiller de ekleyebilirsiniz.

Ve Astra üçüncü kutuyu da işaretliyor…

50 KB’den daha az boyutta ve jQuery içermeyen Astra, performans için iyi bir şekilde optimize edilmiştir.

Diğer harika özellikler şunları içerir:

 • Astra Başlangıç ​​Siteleri – bu ücretsiz eklenti eklentisi, Elementor ile oluşturulmuş önceden oluşturulmuş demo sitelerini içe aktarmanıza olanak tanır.
 • Özel eklenti entegrasyonları – Astra, WooCommerce, LifterLMS ve LearnDash gibi eklentiler için özel entegrasyonlara sahiptir.
 • Harika duyarlı tasarım – özel mobil başlık seçeneği gibi özel duyarlı kontrollere sahip olursunuz.

Fiyat: WordPress.org’da ücretsiz, ancak 59 dolarlık Astra Pro planını öneriyorum çünkü daha ayrıntılı stil kontrolleri ve işlevsellik içeriyor.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

2. GeneratePress

GeneratePress

GeneratePress , özellikle yaşamak için Elementor siteleri oluşturan kişilerde, Elementor için oldukça popüler bir tema.

Aynı zamanda şimdiye kadar test ettiğim en hızlı yüklenen WordPress teması – buna geçiş, kişisel portföy sitemin sayfa yükleme sürelerini% 40’ın üzerinde azalttı.

Neden bu kadar hızlı Eh, 30 KB’den azdır , bağımlılıkları yoktur (jQuery dahil) ve genellikle inanılmaz derecede temiz bir koda sahiptir.

Ancak GeneratePress, hızlı sayfa yükleme sürelerinden daha fazlasıdır. Astra gibi, ayrıca şunları yapmanıza olanak tanıyan ayrıntılı sayfa düzeyinde kontroller elde edersiniz:

 • Kenar çubuğunu veya altbilgi düzenlerini değiştirin
 • Üstbilgi, gezinme, öne çıkan görüntü, başlık veya altbilgiyi devre dışı bırakın
 • Konteynırınızın genişliğini değiştirin (ör. Tam genişlik vs kutulu)

Ayrıca renkler ve tipografi için ayrıntılı global stil kontrolleri elde edersiniz, ancak bence Astra’nın stil kontrolleri biraz daha derine iner.

Bunun ötesinde, GeneratePress kısa süre önce Elementor ile oluşturulmuş önceden oluşturulmuş demo sitelerini içe aktarmanıza izin veren bir Site Kitaplığı özelliğini başlattı .

Fiyat: WordPress.org’da ücretsiz, ancak daha fazla stil kontrolü ve özelliğe sahip olduğu için 39.95 $ GP Premium seçeneğini öneriyorum .

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

3. Airi

Airi , özellikle Elementor ile eşleştirmek için oluşturulmuş hafif bir WordPress temasıdır.

Airi ile edindiğiniz 10’dan fazla önceden oluşturulmuş demo sitesinin tümü Elementor ile oluşturulmuştur; bu, tüm demo içeriğini kalbinizin içeriğine göre düzenlemek ve özelleştirmek için Elementor’u kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ücretsiz sürümle, içe aktarmak için 3 farklı demo sitesi arasından seçim yapabilirsiniz ve Pro sürümü, toplamı 10’a kadar çıkararak başka 7 demo sitesi ekler ( daha fazlası yolda ).

Bunun ötesinde Airi, yerel WordPress Özelleştiricide size birçok ekstra seçenek sunar ve bir e-ticaret mağazası oluşturmak istiyorsanız WooCommerce ile de tamamen uyumludur.

Son olarak Airi, Elementor içeriğiniz için tuvali kontrol etmek için kullanabileceğiniz tam genişlikte ve sayfa oluşturucu sayfa şablonları sunar. Airi Pro’ya yükseltirseniz, aşağıdakiler için üç yeni Elementor widget’ına erişebilirsiniz:

 • kaydırıcı
 • Mağaza kategorileri
 • Portfolyo

Fiyat: WordPress.org’da ücretsiz. Airi Pro 59 dolardan başlıyor. 

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

4. Zakra

Zakra , en iyi hafif WordPress temaları koleksiyonumuzdaki en iyi performans gösteren temalardan biriydi . Bu hafif temelin ötesinde, aynı zamanda Elementor ile iyi bir şekilde eşleşecek şekilde inşa edilmiştir.

Nasıl yani?

İlk olarak demo siteler var. Diğer pek çok Elementor teması gibi, Zakra da tümü Elementor’a dayanan çeşitli tamamen oluşturulmuş demo siteleri içerir.

Bu yazıyı yazdığımız sırada Zakra, Elementor tarafından desteklenen 10’dan fazla ücretsiz demo sitesi sunuyor.

Bu Elementor demo sitelerine ek olarak, Zakra şunları da sunar:

 • Üstbilgi ve kenar çubuğu düzenini kontrol etmek için sayfa düzeyinde ayarlar
 • Elementor ile kullanmak için özel bir sayfa oluşturucu sayfa şablonu
 • Kutulu ve geniş düzenler

Fiyat: WordPress.org’da% 100 ücretsiz

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

5. Neve

Neve, Elementor için harika bir ortak olan hafif bir WordPress temasıdır.

Elementor tasarımlarınız için tuvali kontrol etmek için ayrıntılı sayfa düzeyinde ayarlar ve ayrıca Elementor içeriğinizin dışındaki alanı tasarlamak için yardımcı üstbilgi ve altbilgi oluşturucuları içerir (en azından Elementor’un ücretsiz sürümünü kullanıyorsanız).

Bunun ötesinde, Neve, Elementor’a dayalı 25’den fazla önceden oluşturulmuş demo sitesi ile birlikte gelir. Bu siteler, restoranlar, fotoğrafçılık, etkinlikler, işletmeler ve daha fazlasını içeren çeşitli nişleri kapsar.

Fiyat: Ücretsiz çekirdek sürümü. Neve Pro 39 dolardan başlıyor.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

6. OceanWP

OceanWP, en iyi Elementor temalarından biridir

Astra ve GeneratePress ile birlikte OceanWP , yaşamak için Elementor siteleri oluşturan profesyoneller arasında son derece popüler olan bu üçlüdeki üçüncü Elementor temasıdır.

Diğer iki temayla elde ettiğiniz birçok aynı yüksek noktaları bulacaksınız.

Yani:

 • OceanWP hafiftir ve hızlı yüklenmek üzere üretilmiştir.
 • Renkler, tipografi vb. İçin ayrıntılı genel stil kontrolleri elde edersiniz.
 • Her bir sayfa için düzenleri değiştirmek, öğeleri devre dışı bırakmak ve daha fazlasını yapmak için ayrıntılı sayfa düzeyinde kontroller elde edersiniz.

OceanWP’nin diğer iki temadan farklı olduğu bir alan, yine de ücretsiz ve premium uzantılardır. Aşağıdakiler gibi bazı benzersiz uzantılar elde edersiniz:

 • Her Şeyi Yapıştır – sitenizdeki her şeyi yapışkan hale getirin.
 • Tam Ekran – tam ekran kayan bir web sitesi oluşturun.
 • Açılır pencereler – WooCommerce girişi için.
 • Sosyal paylaşım – WooCommerce veya normal gönderiler için.
 • Portföy – portföyünüzü görüntüleyin.

Bunlar size yaratıcı siteler oluşturmak için biraz esneklik sağlar.

Ve Elementor sitenizi sıfırdan oluşturmak istemiyorsanız, OceanWP, aynı diğer iki tema gibi, kolayca içe aktarabileceğiniz Elementor’a dayalı önceden oluşturulmuş demo siteleri de içerir.

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

7. Genesis Framework

Yaratılış

Yakın zamanda WordPress barındırma devi WP Engine tarafından satın alınan Genesis Framework , bir WordPress web sitesi oluşturmanın en popüler ve performans açısından optimize edilmiş yollarından biri olmuştur.

Genesis Çerçevesi, tasarımı kendinize ait hale getirmek için üzerine inşa edebileceğiniz performans açısından optimize edilmiş bir temel sağlamak amacıyla tasarlandığından, Elementor için harika bir temel tema oluşturur.

Temel bir çerçeve olduğu için, Genesis yukarıdaki üç tema kadar özellikli değildir. Ama bu:

 • Esnek
 • Performans için optimize edilmiş
 • SEO dostu

Ve bu, Elementor sitenizi oluşturmak için harika bir temel oluşturur.

Fiyat: 59.95 $

Daha Fazla Bilgi / İndir

8. Page Builder Framework

sayfa oluşturucu çerçevesi

Adından da anlaşılacağı gibi, Page Builder Framework, Elementor gibi bir sayfa oluşturucu ile eşleştirilmek üzere özel olarak tasarlanmış hafif bir temadır.

Başlangıç ​​olarak, hafif ve performans odaklı, 50 KB’nin altında.

Diğer temaların çoğu gibi, size ayrıntılı sayfa düzeyinde kontroller sağlar, böylece sitenizin belirli öğelerini sayfa sayfa devre dışı bırakabilirsiniz.

Ayrıca, WordPress Özelleştiricisi aracılığıyla ayrıntılı küresel stil kontrolleri elde edersiniz – yine, üzerinde durmaya devam ettiğim bir nokta.

Premium eklentiyi alırsanız, aşağıdaki gibi diğer yararlı özelliklere de erişebilirsiniz:

 • Yapışkan gezinme
 • Daha fazla mobil menü seçeneği
 • Tuval dışı menüler, mega menüler, menü vurgulu efektler ve daha fazlası
 • Ayarlanabilir duyarlı kesme noktaları
 • WooCommerce entegrasyonu

Fiyat: WordPress.org’da ücretsiz. Ayrıca Pro eklentisini 58 $ veya 198 $ ömür boyu satın alabilir.

Daha Fazla Bilgi / İndir

9. Hestia

Hestia

Hestia , önceki seçeneklerin çoğundan, kutudan çıktığı kadar genel bir görünüme sahip olmadığı için ayrılıyor. Bunun yerine, Elementor ile oluşturduğunuz içerikle mükemmel bir şekilde bütünleşen modern bir malzeme tasarım stili kullanır, bu nedenle Hestia, resmi Elementor tarafından önerilen temalar listesinde görünür.

Size bir sayfa düzeyinde çok fazla kontrol sağlamazken, Elementor ile harika çalışan birkaç özel sayfa şablonu içerir. Örneğin, şunları kullanabilirsiniz:

 • Normal şablon
 • Tam genişlikte bir şablon
 • % 100 boş bir şablon (Elementor Canvas şablonu gibi)

Bu özelliklerin ötesinde, aynı zamanda:

 • WooCommerce’i destekler
 • Ana sayfa için düzgün bir tek sayfalık düzen sunar
 • Stil kontrolleri için canlı WordPress Özelleştiriciyi kullanır

Fiyat: WordPress.org’da ücretsiz veya Hestia Pro için 89 $

Daha Fazla Bilgi / İndir Demo

10. Elementor Hello Theme

Hello Teması , Elementor Pro’nun tema oluşturma işleviyle kullanılmak üzere tasarlanmış , Elementor’un resmi temasıdır .

Bu ücretsiz tema tamamen barebones. Temel olarak, Elementor Pro temalı tasarımlarınız için mümkün olan en hafif temeli elde edebilmeniz için gereksiz her şeyi ortadan kaldırır.

Bu tema harika bir seçenektir, ancak yalnızca sitenizin tamamını oluşturmak için Elementor Pro’nun tema oluşturucusunu kullanıyorsanız .

(Burada resim yok çünkü bu gerçekten sadece boş bir temadır ).

Fiyat: Bedava

Daha Fazla Bilgi / İndir

Elementor Sayfa Oluşturucu İçin Şablon Bulabileceğiniz 5 Yer

Yukarıdaki seçeneklerin aksine, bu Elementor şablonları tam WordPress temaları değildir.

Yani, bunları sitenize bir WordPress teması olarak yüklemek yerine Elementor arayüzü aracılığıyla içe aktaracaksınız.

Bunları kullanabilir ile , yukarıda Elementor temalar değil “yerine”. Örneğin, ana sayfanız için bir açılış sayfasını veya özel bir teklifi içe aktarmak istiyorsanız yararlıdırlar.

1. Elementorizm

Elementorizm

Elementorism , CSSIgniter’ın ücretsiz ve premium Elementor şablonlarından oluşan bir settir.

Şu anda, çeşitli nişler arasından seçim yapabileceğiniz ~ 38 ücretsiz ve premium şablon var.

Fiyat: Tüm Elementorism şablonlarına 49 $ ‘a bir yıllık erişim. Ya da Elementorism’i ve CSSIgniter’ın diğer tüm temalarını ve eklentilerini 79 $ ‘lık Developer Club’ın bir parçası olarak edinebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir

2. EasyThemePacks

EasyThemePacks

EasyThemePacks, tek tek veya paket olarak satın alabileceğiniz bir dizi premium Elementor şablonudur.

Her şablon farklı bir nişe yöneliktir. Örneğin, aşağıdakiler için şablonlar bulabilirsiniz:

 • Özgeçmişler ve portföy siteleri
 • Sanat ve El işi
 • Seyahat
 • Kahve dükkanları
 • Tasarımcılar / ajanslar
 • Küçük işletmeler
 • Hukuk firmaları
 • Restoranlar

Fiyat: Bireysel EasyThemePacks şablonlarının maliyeti 45 ABD dolarıdır. Ya da 89 ABD doları karşılığında tüm şablonlara erişebilir veya tüm yeni ve gelecekteki şablonlara 199 ABD doları karşılığında ömür boyu erişebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir

3. The Landing Factory

İniş Fabrikası

Landing Factory , Elementor Pro için çok sayıda açılış sayfası şablonu satmaktadır.

Şu anda, satın alınabilecek çok çeşitli niş ve stilleri kapsayan 200’den fazla şablon var.

Fiyat: Bireysel şablonların her birinin maliyeti ~ 8 ABD dolarıdır. Veya 168 $ ‘a yıllık üyelik veya 327 $’ a ömür boyu üyelik satın alarak tüm Elementor şablonlarına erişebilirsiniz.

Daha Fazla Bilgi / İndir

4. Katka Elementor Şablon Paketi

katka elementor şablonları

Katka Elementor Şablon Paketi , 220’den fazla seçeneğe sahip iki tür Elementor şablonundan oluşan bir koleksiyondur:

 • Bloklar – bunlar, tam sayfa şablonu yerine bir sayfanın belirli bölümleri için şablonlardır. Örneğin, bir iletişim bölümü için bir şablon.
 • Sayfalar – bunlar, hemen kullanıma hazır tam açılış sayfası şablonlarıdır.

Şablonlardaki çeşitliliğin ötesinde, Katka Elementor Şablon Paketinin başka bir çekici özelliği daha vardır:

Fiyatlandırma istediğiniz kadar ödeyin .

Bu, tüm şablonları ücretsiz olarak indirebileceğiniz anlamına gelir . Ya da istediğiniz fiyatı ödeyebilirsiniz.

Eğer sallayabilirseniz, geliştiricinin çabasını desteklemek için en azından birkaç dolar atmanızı öneririm ( bu arada adı Barna ).

Fiyat: Ne istersen öde

Daha Fazla Bilgi / İndir

5. LaunchParty Section Blocks

fırlatma partisi

Son olarak, LaunchParty bir dizi var 600 + ücretsiz Elementor sayfa ve bölüm şablonları.

500+ sayı değil bu yüzden şablonları Bir çok benzer bir estetik kullanmak oldukça o ilk görünen olduğunca büyük.

Ama yine de harika görünen Elementor şablonlarından oluşan devasa bir koleksiyon. Ve% 100 ücretsiz olduğu için bu kesinlikle bir şikayet değil!

Fiyat: Bedava

Daha Fazla Bilgi / İndir

Ve bu, en iyi Elementor temaları ve şablonları listemi tamamlıyor. Başka harika seçenekler biliyor musunuz? Bunları yorumlarda paylaşın!

Benzer Yazılar