Hızlı teknolojik değişimin statüko olduğu dijital bir çağda yaşıyoruz ve çevrimiçi para kazanmak konusunda farklı şeyler öğrenmek ve denemek her zamankinden daha kolay.

Dünya, girişimcilik, servet yaratma, evden çevrimiçi işlerde çalışma ve zaman özgürlüğü için harika fırsatlar sunan bireyin isteğe bağlı ekonomisine kayıyor .

Bunu düşün.

Anında uzak bir iş bulmak ve serbest çalışma yapmak için bir Flexjobs platformu kullanabilirsiniz .

Ardından, kendi yerinize ev sahipliği yapmak veya başka bir ülkede aylarca kalmak için Airbnb’yi kullanın. Ve bunu, mevcut kiranıza kıyasla muhtemelen tasarruf ederek yapabilirsiniz.

Her yerde yeni fırsatlar var. 

Sorun şu ki, çoğu çevrimiçi makalenin nasıl para kazanılacağı hala eski taktiklerden bahsediyor:

Swagbucks ile hediye kartları . Survey Junkie ile çevrimiçi anketler . EBates ile geri ödeme. UserTesting veya InboxDollars ile bozuk para videoları izleyin. Asgari ücret veri girişi.

Bu yıl bebek bakıcılığını öneren makaleleri açmak bile istemiyorum.

Hangi yıldayız

Bu makale, sosyal yatırım ağları, çok kanallı e-ticaret, robo-danışmanlar, VR, dronlar, Amazon Alexa, Airbnb, Turo, sohbet robotları ve daha fazlası gibi şeylerle çevrimiçi para kazanmanın 21’den fazla yolunu sağlar.

Başlayalım.

Yüksek Ücretli Uzaktan Serbest Çalışan Olun.

Uzaktan işler bugünlerde yüksek talep görüyor. Dijital becerilere sahipseniz, çevrimiçi olarak yüksek maaşlı bir serbest kariyer ile başlayabilirsiniz.

Birinci adım , gerçekleştirebileceğiniz uzak işleri anında bulmak için Flexjobs’a kaydolmaktır . 

Kaydolduktan sonra, her tür sektördeki uzak iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz:

Flexjobs İş Kategorileri Listesi

Deneyim seviyeniz veya sektör geçmişiniz ne olursa olsun Flexjobs’ta birçok uzaktan serbest çalışma vardır .

Ve orada durmana gerek yok. Neden kendi uzak işinizi kurmak için uzaktan serbest çalışmanızdan yararlanmıyorsunuz?

Örneğin, sanal asistanlardan oluşan bir şirket kurabilir ve müşterileri işe almak için iş ilanlarını kullanabilirsiniz.

Doğru çalışanları bulmakta sorun mu yaşıyorsunuz? Ya da bir işi kendi başınıza yürütmek için yeterli bilgi, deneyim veya paraya sahip olduğunuzdan emin değil misiniz? CoFoundersLab aracılığıyla hem çalışanlar hem de ortak bir kurucu bulabilirsiniz .

Bağımsız bir iş kurmadan kendi şirketinizi yönetmenin tüm avantajlarından bile yararlanabilirsiniz.

Upwork ve Flexjobs gibi serbest çalışma siteleri , insanların müşteri aramak zorunda kalmadan çevrimiçi olarak tam zamanlı bir gelir elde etmelerini sağlar. Mevcut işler, grafik tasarım, logo tasarımı, web tasarımı, infografikler, seslendirmeler ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir yelpazeyi kapsar.

Diğer bir seçenek de, tüm dünyadaki işletme sahipleri için manuel mikro görevleri tamamlamanıza izin veren Amazon Mechanical Turk (MTurk).

Görev başına ücret oldukça düşük olsa da, fazladan nakit ekleyebilirler. Bir görevli , başka bir işte çalışırken MTurk’te haftada 290-300 dolar kazandı.

Amazon Mechanical Turk

MTurk ile oyunun adı hacim olduğu için çok para kazanmak istiyorsanız motive olmanız gerekir.

Nihayetinde, çevrimiçi para kazanma dünyasına başlıyorsanız, Flexjobs ile uzaktan serbest çalışma, başlamak için en iyi yerdir.

Riski azaltmak için Flexjobs , işverenleri sizin için tarar .

FlexJobs, yüzde değil, küçük, sabit bir aylık ücretle gelir, ancak karşılığında, yüksek kaliteli olduklarından emin olmak için tüm iş fırsatlarını inceler.

Serbest çalışma yolculuğunuza bugün Flexjobs ile başlayın ve para kazanmaya başlayın.

Flexjobs ile başlayın

Başarılı Bir Podcast Başlatın.

Uygulanabilir bir içerik pazarlama yolu olarak ses içeriğinin yükselişi her zamankinden daha güçlü. Amerikalıların% 32’si aylık podcast dinliyor – bu, düzenli olarak kiliseye giden insanlarla aynı sayı.

Kendi podcast’inizi başlatarak, kendi şovunuzu oluşturabilir, ilginizi çeken konuları tartışabilir, bir kitle oluşturabilir ve podcast’inizden reklamlar ve sponsorluklarla para kazanabilirsiniz.

Podcast dünyasına başlamak için, dosyalarınızı depolamak ve iTunes, Stitcher, Spotify ve TuneIn gibi tüm büyük platformlarla paylaşmak için bir podcast barındırma şirketi seçmeniz gerekir .

Podcast Yazılımı

Başlamak için en iyi podcast barındırma şirketi Buzzsprout’tur ve sadece kaydolduğunuz için size 20 $ ‘lık bir Amazon hediye kartı verirler. 

Ücretsiz bir planları ve ayda 12-24 $ arasında değişen üç ücretli planları var. Buzzsprout dosyalarınızı süresiz olarak barındırır, sınırsız depolama ve aylık 250 GB bant genişliği sağlar (bu, ayda yaklaşık 20.000 ila 40.000 oynamayı kapsar).

Ayrıca, bir podcast oynatıcısını doğrudan web sitenize yerleştirmenize olanak tanır ve bir bölümü veya en iyi bölümlerinizin bir çalma listesini sergileyebilirsiniz. Genel olarak, podcast yapmaya başlamak için kolay ve sezgisel bir araçtır.

Buzzsprout’u ücretsiz deneyin ve 20 ABD doları değerinde Amazon hediye kartı kazanın .

Buzzsprout ile başlayın

Doğru Şekilde Blog Başlatın.

Bu liste hakkında fark edeceğiniz şey, bazı fikirlerin diğerlerinden daha fazla para kazanmasıyla birlikte seçebileceğiniz bir sürü taktik olduğu. Gerçek şu ki, pasif gelir bir efsanedir – gerçek para kazanmak için her zaman öğütmeniz, acele etmeniz ve çok çalışmanız gerekir.

Bir bloga nasıl başlayacağınızla ilgili bilgi arıyorsanız , başarılı blog yazarlarının “çevrimiçi para kazanma” hakkındaki yüksek rütbeli makalelerinin çoğu, çevrimiçi anketler, afiş reklamlar, sanal asistan olma, gizli alışveriş veya nakit para iadesi kredisi açma gibi fikirleri içerir.

Ama bu ne kadar para getirecek? 5 dolar mı? 10 dolar mı? Ayda 200 dolar mı? Bu, herhangi bir maddi etki yaratmak için yeterli değil.

Ve bu eski, tembel öğütten bıktım.

Tam zamanlı bir işiniz varsa, yan gelirinizi olabildiğince çabuk artırmanız gerekir. Bunu yapmak için süreçlerinizi ölçeklendirmeniz gerekir.

İşte gerçek: 

Blogcuların % 95’i eski bloglama tavsiyelerini takip ettikleri için başarısız oluyor. Bu rehber, Google’da sıralanmak ve son beş yıldır aynı şeyleri söyleyen aynı etkileyicileri ödüllendirmek için yazılmıştır.

Ya bu yıl başlıyorsanız ve para kazanmak istiyorsanız?

Ya üç yıl değil, 90 gün içinde ayda 10.000 $ kazanmaya başlamak istersen?

Kendinize sorun: Üç yıl boyunca içerik yazıp para kazanmadan önce yüzlerce saat çalışabilir miyim?

Bu kadar zor olmak zorunda değil.

İşte bu yüzden ilk olarak blogumu oluşturdum.

Bu blogu 2019’da, blog yazarak yıllar değil, aylar içinde para kazanabileceğinizi kanıtlamak için bir vaka çalışması olarak başlattım .

Peki nasıl başlayacaksınız?

Çok basit – yan gelir yolculuğunuza ilk başladığınızda, fazla trafiğiniz veya görünürlüğünüz yok. Bu nedenle, bloglama yolculuğunuzun başlarında teklifinizin fiyatını artırmanız gerekir.

Bir taktik, B2B danışmanlık hunisiyle başlamak ve insanlara değil işletmelere satış yapmaktır. İşletmelerin bireylerden daha fazla parası vardır – bu nedenle , başlangıçta reklamlara ve satış ortaklığı programlarına odaklanmak yerine , üst düzey danışmanlığa odaklanın.

Para kazanmak için bu yeni blog oluşturma formülünün üç temel başarı ayağı vardır:

 1. Blogunuzun nişini kitle bütçesi potansiyeli, profesyonel kaldıraç ve pazar talebine göre seçin .
 2. Çok fazla yazmayarak ve içeriğinizin ve SEO çabalarınızın belirli yönlerini dış kaynak olarak kullanarak , geri bağlantı edinme ve Etki Alanı Otoritenizi (DA) daha hızlı ölçeklendirirsiniz.
 3. Son olarak, blogunuzun yaşam döngüsünün doğru noktasında doğru üst düzey blogdan para kazanma stratejilerini kullanarak, gelirinizi 200 katına çıkarırsınız ve yüzlerce satış ortağı satışını değil, yalnızca 3-4 üst düzey müşteriyi kapatmanız gerekir.

Bu taktikler, gelire giden yolunuzu hızlandırır ve daha az trafikle binlerce dolar kazanmanıza olanak tanır. Bu size ilginç geliyorsa, blog yazarak para kazanmak için en iyi stratejiler hakkındaki tam rehberime bakın .

Sonuçta, önerdiğim bir blog başlatmanın ilk adımı, web barındırma hizmeti almak ve bir WordPress sitesi oluşturmaktır.

Nasıl başlayacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Bluehost.com’u ziyaret edin ve Başlayın’ı tıklayın .
 2. İstediğiniz barındırma planını seçin (2.95 $ / ay bağlantım üzerinden% 63 indirimli).
 3. Ya yeni bir alan adı girin ya da zaten sahip olduğunuz bir alanı seçin.
 4. Hesap bilgilerinizi ve fatura bilgilerinizi girin.
 5. Sitelock Security ve Codeguard Basic’in seçimini kaldırabilirsiniz .
 6. Gönder’i tıklayın ve artık hazırsınız!

Bluehost’a ayda 2,95 ABD doları (% 63 indirim) ile başlayın . 

Bluehost ile başlayın

Bir Sosyal Yatırım Ağına Katılarak Çevrimiçi Para Kazanmaya Başlayın.

Sosyal yatırım ağları, diğer tüccarlarla işbirliği yapmanıza, bilinçli işlemler yapmanıza ve tüm hisse senetlerinizi, endeks fonlarınızı ve kripto para biriminizi izlemek için çevrimiçi araçları kullanmanıza olanak tanır. İşte en iyi sosyal yatırım ağlarından bazıları.

Kişisel Sermaye

Kişisel Sermaye Ana Sayfası

Ticaret çevrelerinde genellikle “internet çağı için varlık yönetimi” olarak bilinen Personal Capital, akıllı veri odaklı bir yönetim yaklaşımı aracılığıyla finansal yatırımlarınızda size yardımcı olur.

Temel özelliklerinden bazıları şunları içerir:

 • Kullanıcıların tüm mali yaşamlarını net ve gerçek zamanlı olarak görmelerini sağlar
 • Akıllı içgörüler sağlar ve finansal geleceğinizi tahmin etmenize yardımcı olur
 • Tam finansal planlama sunar

Güvenilir

Oranları karşılaştırmak için güvenilir bir kaynak olduklarını iddia ediyorlar ve haklı olarak da öyle. Ve en iyi yanı, tek bir kuruş bile ödemeden anında ve doğru sonuçlar almanızdır.

Mümkün olan en iyi seçeneği bulmalarına yardımcı olma konusunda uzmanlaştığı için kredi arayan öğrenciler için çok yararlıdır. Credible ayrıca öğrencilerin daha iyi anlaşmalar yapmasına ve kredilerini yeniden finanse etmesine yardımcı olur.

Affiliate Marketing ve Dijital Ürünler için Niş bir Blog oluşturun.

Bir blog başlatmak yeni bir tavsiye değildir. Ancak, zenginlere giden geleneksel yol, bir blog başlatmanızı, trafiğinizi artırmanızı ve sitenize Google AdSense reklamları eklemenizi önerir.

Elbette bu strateji işe yarayabilir, ancak kötüye kullanılırsa reklamlar kitleniz için can sıkıcı olabilir, bu nedenle pek çok kişi reklam engelleme araçlarını kullanır:

Niş Blog Oluşturun

Kaynak: Stastista.com

Reklamlara güvenmek yerine (bir ton sayfa görüntüleme ve arama motoru uzmanlığı gerektirir), sitenizden para kazanmak için en yeni satış ortaklığı programlarıyla daha doğal satış yapmayı deneyin .

Bazı bağlı kuruluş programları olası satış başına ödeme yapar. Sitenizin finans veya ev geliştirme nişlerinde alakalı trafiği varsa, bu şirketlerin çoğu onlara gönderdiğiniz potansiyel müşteriler için ödeme yapar. Örneğin, çatı kaplama şirketleri ve diğer müteahhitler her zaman yeni yerel müşteriler arıyor.

Ardından, dijital ürünlerinizi web sitenizde oluşturmaya ve satmaya başlayabilir ve diğer bağlı kuruluşların sizi tanıtmasını sağlayabilirsiniz:

E-Kitap Satmak

Örneğin, sadık takipçilerinize podcast’ler, videolar veya dergi abonelikleri sunabilirsiniz. Ayrıca e-kitaplarınızı, şablonlarınızı, yönergelerinizi, çevrimiçi hesap makinelerini, yazılım programlarını veya bir üyelik sitesini satabilirsiniz. Düşünebileceğiniz ve yaratabileceğiniz herhangi bir dijital ürün, onlara gerçek değer sağladığı sürece hedef kitlenize satılabilir.

Anahtar, Bluehost gibi bir web barındırma şirketi ile WordPress’e başlamaktır . Ardından, Etki Alanı Yetkilisi (DA) ve trafik oluşturmak için konuk blog oluşturma ile içerik oluşturmaya ve geri bağlantılar almaya başlayın .

Ramit Sethi’nin web sitesi: Size Zengin Olmayı Öğreteceğim , niş bir blog ve dijital ürünler aracılığıyla nasıl büyüyüp para kazanılacağını anlamanın en iyi örneğidir. Okuyucularına çalışma kitapları, kılavuzlar, e-kitaplar ve çevrimiçi kurslar dahil olmak üzere ücretsiz ve ücretli kaynakların bir karışımını sunar.

Ramit Sethi Web Sitesi

Farklı niş fikirler için potansiyel trafiği anlamanıza yardımcı olması için Google Anahtar Kelime Planlayıcı gibi bir araç kullanın . Tahmin gösterim sonuçları ücretli reklamlardan alınan verileri kullanırken, bir nişin erişilebilir olup olmayacağına dair harika bir gösterge olarak çalışırlar.

Google Anahtar Kelime Gösterimleri

Nişinizi seçtikten sonra, Bluehost gibi güvenilir ve uygun fiyatlı bir barındırma platformu seçin ve WordPress web sitenizi kurun .

O zaman yapmanız gereken tek şey harika blog gönderileri oluşturmaya başlamak ve incelemelerinizi ve dijital ürünlerinizi her yerde sunmaktır. Ancak bu yaklaşımla gerçek bir miktar para kazanmak yıllar alabilir.

Ve isterseniz bir blog daha hızlı para kazanmak ,  ile blogunuzu başlatmak Bluehost ve sadece $ 2.95 için barındırma web / ay (kapalı% 63) olsun. 

Bluehost ile başlayın

Ürünlerinizi Her Platformda Çevrimiçi Olarak Satın.

Kaç tane çevrimiçi platform var? Düzine? Yüz? Daha?

Bazı işletmeler hala tüm yumurtalarını tek bir sepete koyuyor ve çevrimiçi para kazanmak için tek bir platforma odaklanıyor. Ne sattığınız önemli değil; omnichannel pazarlama geleceğin yoludur.

Omnichannel Pazarlama

Kaynak: Forbes.com

Müşterilerinizin bulunduğu tüm büyük platformlarda çevrimiçi satış yapmanız gerekir.

Sadece bir eBay satıcısı olmayın ve bunu böyle bırakmayın. E-ticaret mağazanızı başlatın. Amazon FBA’yı kullanmaya başlayın . Doğrudan Facebook, Instagram ve Pinterest dahil sosyal medya platformları üzerinden satış yapın. Ürün veya hizmetinizi Craigslist’te pazarlayın. Kurnaz bir şey satıyorsanız, onu Etsy’de satın .

Sektörünüzle ilgili niş platformları da gözden kaçırmayın. Örneğin, bir tasarımcıysanız, katılabileceğiniz siteler olarak 99Designs , Dribbble ve Society6’yı eklemelisiniz . Sizinle alakalı siteleri bulmak için, bunun gibi hızlı bir Google araması yapın:

Online Tasarım Çalışması Sat

Steve Madden , bunun nasıl doğru yapılacağına dair en iyi örnek. Şirket, ürünlerini satın almanız için size aşağıdaki seçenekleri sunar:

 1. Fiziksel mağazalar
 2. Bir çevrimiçi mağaza
 3. Bir mobil uygulama
 4. Amazon (kayıtlı bir satıcı)

Ayrıca Facebook, Instagram, Pinterest ve Twitter’da aktif bir varlığı vardır ve tümü güvenli alışveriş için kendi web sitesine doğrudan bağlantılar içerir.

Steve Madden Facebook

Çevrimiçi olarak nasıl çok para kazanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, hedef pazarınızı ve hangi platformlarda takıldıklarını anlayarak başlamalısınız.

Ücretsiz e-ticaret araçları, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik, mesajlaşma uygulamaları ve sohbet robotları gibi şeyleri unutmayın. HubSpot‘un ücretsiz CRM ve e-posta pazarlama yazılımı gibi araçlar , tüm çevrimiçi mağazalarla uyumludur . Ayrıca, her şeyi güvende tutarken platformlar arasında verimli bir şekilde geçiş yapmanıza yardımcı olacak bir şifre yöneticisi kullanmaya değer .

Hangi platformların hedeflemeye değer olduğunu öğrendikten sonra, her sitede bir varlık oluşturabilirsiniz. Hazır olduğunuzda, tüm satış kanallarınızı birleştirmenize yardımcı olmak için Shopify gibi bir e-ticaret platformuyla çevrimiçi bir iş başlatın .

Shopify’ı deneyin ve 14 günlük ücretsiz deneme edinin.

Shopify ile başlayın

Eşyalarınızı Kiralayarak Online Para Kazanın.

Turo Ana Sayfası

Kaynak: Turo.com

Belki başkaları için ev işlerini ve teslimatları yapmak istemezsiniz.

Belki de araba kullanmaktan o kadar nefret ediyorsunuz ki, arabanız% 80 oranında garajda oturuyor. Neden ekstra para karşılığında Turo’dan kiralayarak ekstra gelir elde etmiyorsunuz ?

Ve oradayken, JustPark’ı kullanarak artık boş olan park alanını da kiralayabilirsiniz .

Yedek bisikletiniz veya nadiren kullandığınız bir bisikletiniz var mı? Spinlister ile kiralayın . Bu günlerde, sırtınızdaki gömlek de dahil olmak üzere, sahip olduğunuz her şeyi kiralayabilirsiniz. Gömleğin üzerinde durma. Style Lend’i kullanarak ayakkabı, çanta ve aksesuarlar dahil tüm gardırobunuzu kiralayabilirsiniz .

Eviniz dağınıklıktan arınmış hale geldiğinde, kiralanabilecek bütün bir odanız olduğunu bile fark edebilirsiniz. Airbnb , bir odayı veya tüm yerinizi kısa süreli misafirlere kolayca kiralamanıza olanak tanır.

Zeona McIntyre ilk olarak 26 yaşındayken Airbnb ev sahipliğine dahil oldu. Sadece üç yıl sonra, 29 yaşındayken zaten mali olarak bağımsızdı ve erken emeklilik yapabiliyordu.

McIntyre sadece dairesindeki boş odayı kiralamakla kalmadı, aynı zamanda odasını da kiraladı ve arkadaşlarıyla kanepede sörf yaptı. Sonra daha fazla mülk edindi ve bunları da Airbnb aracılığıyla kiraladı. Bugün beş mülke sahip ve 15 tane daha yönetmeye yardım ediyor.

Mallarınızı kiralayarak ekstra para kazanmak için çok sayıda yüksek kaliteli fotoğraf çektiğinizden emin olun. Bunlar daha hızlı kiralamalara ve daha yüksek oranlara yol açabilir. Ayrıca ayrıntılı ve ilgi çekici ürün açıklamaları oluşturmanız da gerekecektir. İnsanlar ne kadar çok bilgiye sahip olursa, ilgilenme olasılıkları o kadar artar.

Hangi reklam daha çekici? Tek fotoğraflı stüdyo daire ve bu açıklama:

Airbnb Açıklaması

Veya 24 fotoğraflı ve bu açıklamalı biri:

Airbnb Açıklama Örneği

Her zaman tüm kiralamalarınızın güncel bir programını tuttuğunuzdan emin olun. Bir yolculuğa çıkmanız gerektiğinde arabanızı yanlışlıkla kiralamak istemezsiniz.

Sen kullanmaya başlayabilirsin

Airbnb’yi kullanmaya başlayın

Bilginizi Çevrimiçi Kurs İzleyicileriyle Paylaşın.

Öğretilebilir ile Para Kazanın

Kaynak: Teachable.com

Başkalarına yardımcı olabilecek değerli bilgiler edindiyseniz, artık bunu gelir elde etmek için kullanabilirsiniz. Uzmanlık alanınız ne olursa olsun, çevrimiçi kurslar hem profesyoneller hem de işletmeler için talep artmaktadır. Tek başına öğretilebilir 7 milyondan fazla kayıtlı öğrenciye sahiptir.

Thinkific gibi çevrimiçi kurs platformları, istediğiniz herhangi bir şey hakkında çevrimiçi bir kurs yayınlamanıza olanak tanır.

İnsanlara nasıl yazacaklarını, vergilerini nasıl yapacaklarını, gerekli araba onarımlarını nasıl yapacaklarını ve hatta dronları kullanmak gibi gelişmekte olan pazarları öğrenmeyi öğretebilirsiniz. Kurs başladığında, öğrenciniz size ödeme yapacak ve kendinize bir gelir akışı oluşturmuş olacaksınız.

Drone Pilot Okulu

Ayrıca çevrimiçi para kazanmak için çevrimiçi koçluk ve danışmanlık hizmetleri de sağlayabilirsiniz. Zoom gibi bir konferans platformuyla, hatta sadece özel bir Facebook grubu ve Facebook Live ile bilgi ve uzmanlığınızı bire bir veya büyük bir grupla paylaşabilirsiniz.

İnsanlar motivasyondan dijital pazarlamaya kadar her türlü konuda koç arıyor.

Ayrıca, herhangi bir uzmanlık alanında bireylere ve hatta işletmelere danışman olabilirsiniz. İmkanlar sonsuzdur.

Okulda iyi yaptın mı? Dindar bir not alıcı mıydınız? Üniversite notlarınızı çevrimiçi olarak satabilirsiniz. Ya da şu anda evde eğitim yapan veya çocuklarınıza derslerinde yardımcı olan bir ebeveynsiniz. Neden diğer çocuklar için çevrimiçi öğretmen olmuyorsunuz? Örneğin, öğretmen olmak ve öğrencilerin farklı diller öğrenmesine yardımcı olmak için Preply gibi bir siteye katılabilirsiniz .

Üniversite Eğitim Notları Nasıl Satılır

Fitness uzmanı mısınız? Artık yerel insanları şahsen eğitmek ve koçluk yapmakla sınırlı değilsiniz. Artık çevrimiçi bir kişisel antrenör veya koşu koçu olabilirsiniz. Bir beslenme uzmanı veya diyetisyenseniz, bunu çevrimiçi olarak da yapabilirsiniz.

Lisanslı bir beslenme uzmanı olmanıza bile gerek yok.

Kendi kendinize öğreniyorsanız ve gerçek bir değer sağlayabiliyorsanız, yine de yaşanabilir bir gelir elde edebilirsiniz.

Anne Marie yıllarca beslenme araştırması yaptı ve programını deneyim ve bilgisine dayanarak oluşturdu. Basit bir açılış sayfasıyla artık bilgilerini çevrimiçi başarıyla satıyor.

Anne Marie

Açılış sayfanızı Wishpond veya Unbounce gibi bir araçla hızlıca oluşturabilir ve koçluk veya danışmanlık hizmetlerinizi bugün satmaya başlayabilirsiniz.

Çevrimiçi kurslar için tavsiyem?

Thinkific’i bir deneyin ve denemek için bir ay ücretsiz kazanın .

Thinkific ile başlayın

Dropshipping Yapın.

Geleneksel bir e-ticaret mağazası, çalışanları işe almanızı, ürünleri depolamanızı, envanterleri tutmanızı ve daha fazlasını gerektirir.

Tüm sürecin ne kadar pahalı ve sıkıcı olabileceği açıktır.

Ancak stoksuz satış ile, geleneksel sipariş yerine getirme hizmetleri sunmanın getirdiği güçlükler dışında , istediğiniz ürünleri çevrimiçi olarak satabilirsiniz .

Ekip tutmanıza gerek yok ve nakliye teknolojisine de yatırım yapmanıza gerek yok.

Tipik bir stoksuz satış iş modeli şu şekilde çalışır:

 • Sen bir web sitesi oluşturmak ve onların fiyatları ile ürünlerinizin resimleri yükleyin.
 • Müşteri ürünü satın alır ve size internet üzerinden ödeme yapar. Kendiniz için bir marj belirlersiniz ve siparişi üreticiye veya ortak olduğunuz stoksuz satış tedarikçisine iletirsiniz.
 • Üretici, siparişi tamamlamak için ürünü müşteriye teslim eder.

Kaynak: ecommerceceo.com

Yukarıdaki bilgi grafiğinden de anlaşılacağı gibi, stoksuz satış, tüketici ile tedarikçi arasında bir arabulucu gibi davranmanızı gerektirir.

Dropshipping’i başlatmak, sürdürmek ve önemli karlar elde etmek çok kolaydır.

Stoksuz satışın aşağıdakiler dahil birçok faydası vardır:

 • Başlangıçta önemli bir yatırım yok (kiralamaya veya kiralamaya gerek yok)
 • Bir depo için ödeme yapmanıza gerek yoktur (üretici ürünü depoladığı için)
 • Ürünü teslim etmek zorunda değilsiniz ve bu nedenle nakliye masraflarınız da yok
 • Müşterilerle doğrudan iletişim, marka imajınızı oluşturmanıza yardımcı olur

İlham almak için birçok stoksuz satış başarı öyküsü var.

Wayfair’e bir örnek verelim .

Dropshipping başarı öyküleri: Wayfair

Wayfair, yıldan yıla % 25 ila % 35 oranında büyüdü. Aslında, bir zamanlar tek bir günde 4 milyon dolarlık gelir elde ettiler.

Şüphesiz, Salehoo gibi tedarikçiler , stoksuz satış işinizin temel parçalarından biridir.

İş hedeflerinize en uygun tedarikçilerle bağlantı kurmak için Spocket gibi en iyi platformları kullanabilirsiniz .

Spocket: çevrimiçi dropshipping pazarı

Spocket, ABD ve AB merkezli tedarikçileri bulup onlarla bağlantı kurmanıza olanak tanıyan çevrimiçi bir dropshipping pazarıdır.

Bunun gibi platformları birleştirerek, dünyanın her yerindeki binlerce stoksuz satış tedarikçisi ve üreticisinden satmak için en iyi ürünlere erişim elde edersiniz. En gerçek anlamda ‘küresel’!.

Spocket’i deneyin ve ücretsiz olarak başlayabilirsiniz.

Spocket ile başlayın

Web Seminerleri Düzenleyin.

Web seminerlerine ev sahipliği yapmak, çeşitli nedenlerden dolayı harika.

Web sitenizin çekiciliğini artırmanıza ve dolayısıyla satışlarınızı artırmanıza yardımcı olurlar.

Üstelik sadece satış değil, web seminerlerini kullanarak herhangi bir ürün olmadan para bile kazanabilirsiniz.

Web seminerlerine ev sahipliği yapabilir ve bağlı kuruluş bağlantıları aracılığıyla para kazanabilirsiniz.

Bu şekilde, kendi ürününüzü satmadan para kazanabilir, hedef kitlenize kendileri için gerçekten faydalı olacak faydalı ürünler önerebilirsiniz. Bu, blog yayınınızda bağlı kuruluş bağlantılarını tanıtmak gibidir.

Hedef kitlenize önermek istediğiniz ürünleri belirlemeniz ve potansiyel izleyicilerinize sunmak için etkileyici ve ikna edici bir sunum oluşturmanız gerekir.

Ortalama bir web semineri yaklaşık 45 dakika olmalıdır, burada ideal olarak yarım saat konuşmanız ve izleyicilerinizle bir Soru-Cevap oturumu için yaklaşık 10-15 dakika ayırmanız gerekir. Soru-Cevap değerli bire bir etkileşimde yardımcı olur ve katılımcıların arzu ettikleri yanıtları almalarına yardımcı olur. İstatistikler bile , canlı web semineri katılımcılarının % 92’sinin sonunda canlı bir Soru-Cevap oturumu istediğini gösteriyor.

Mention’da pazarlama müdürü Clement Delangue, ilk web seminerinden sonraki ilk iki saat içinde 10.000 $ kazandı .

İşte ilk web seminerlerini nasıl büyük bir başarıya dönüştürdüler:

 • Unbounce gibi açılış sayfası oluşturucuları kullanarak açılış sayfasını optimize ederek
 • E-posta imzalarına web seminerine bir davet bağlantısı ekleyerek ve otomatik e-posta kampanyaları göndererek günlük olarak yeni kullanıcılar kaydolma ( E -posta kampanyalarınızı otomatikleştirmenize yardımcı olması için bu e-posta pazarlama araçlarını kullanabilirsiniz)
 • Hedef kitlenizin tüm kritik sorularını yanıtlayarak
 • Sonunda bir promosyon kodu veya indirim sunun

Webinarınızı başarılı kılmak için uygun bir web semineri barındırma platformunun yardımına ihtiyacınız olacak.

Benim favorim WebinarJam .

WebinarJam süper hızlı gelir,% 100 kullanıcı dostudur , iş odaklı bir yaklaşıma sahiptir, otomasyon, hatırlatma e-postaları, entegrasyonlar, kayıtlar ve çok daha fazlası gibi özellikler sunar.

Daha bilinçli bir karar vermek için ayrıntılı WebinarJam incelememden geçebilirsiniz .

Web seminerinizden sonra, kaydolan ancak gelmeyen kişilere web seminerinden sonraki 24 saat içinde kısa, kişiselleştirilmiş e-postalar gönderdiğinizden emin olun.

İşte mükemmel bir e-posta şablonu örneği:

Bunu bir kez öğrendiğinizde, ister ürününüzü satmak ister satış ortaklığı bağlantılarınızı tanıtmak istiyor olun, barındırma web seminerlerinin çok faydalı olabileceğini göreceksiniz.

WebinarJam’i deneyin ve yalnızca 1 $ karşılığında 14 günlük bir deneme süresi elde edin.

WebinarJam ile başlayın

Tüm Pazarlarda Yatırım Yaparak Ekstra Para Kazanın.

Robinhood Uygulaması

Kaynak: Robinhood.com

Çevrimiçi olarak fazladan para kazanmanın güçlü bir yolu, paranızın sizin için çalışmasını sağlamaktır. Birçok insan hala yatırım yapmayı karmaşık ve riskli bir şey olarak düşünüyor. Ancak para kazandıran yeni uygulamalar sayesinde , her zamankinden daha basit ve daha erişilebilir.

Robinhood uygulaması, hisse senetlerine, EFT’lere, opsiyonlara ve Kripto para birimine hızlı bir şekilde yatırım yapmanızı sağlar. Hisse senetleri için, bir piyasada en geniş ve en çeşitli aralığı sağladıkları için endeks fonlarını arayın. Örneğin, S&P 500 size ABD’deki en büyük 500 şirketin hisselerini verecektir.

Daha fazla çeşitlendirmek için, uluslararası şirketlerin dilimleri de satın alabilirsiniz. Veya daha aktif ticarete dahil olmak istiyorsanız, küresel ticaret fırsatları için FOREX gibi bir araç kullanabilirsiniz .

Döviz takası

Pete Adeney, diğer adıyla Bay Para Bıyığı , internetteki en popüler finans blog yazarlarından biridir. Komik anekdotları ve küfür kullanmasının yanı sıra bunun nedeni basitti. O ve eşi, biraz tutumlu davranma ve çok fazla yatırım sayesinde işgücünde sadece yedi yıl geçirdikten sonra emekli oldu.

Bay Para Bıyıklı

Yatırım yaparak çok para kazanmak istiyorsanız, bunu uzun vadeli bir strateji olarak görün ve kısa vadeli piyasa dalgalanmalarından korkmayın. Dolar maliyet ortalamasını kullanın ve sizi herhangi bir gerilemeden korumanıza yardımcı olacak geniş bir hisse senedi yelpazesi satın alın (tartıştığımız endeks fonları gibi) O zaman kendi değerli zamanınızı, paranızı ve enerjinizi boşa harcamaya çalışmayacaksınız piyasayı yenmek.

Daha da başarılı olmak için, başkasına yönetim ücreti ödemek yerine yatırımlarınızı yönetmenize izin veren bir hizmeti tercih edin.

Finansal Yönetim Ücreti

Portföy yeniden dengeleme ve vergi kaybı hasadı gibi ticaretin püf noktalarını öğrenmek için biraz zaman ayırabilirsiniz. Bu taktikler, başkasına bir parça vermek zorunda kalmadan aynı miktarda para kazanmanıza yardımcı olur.

Sorumluluk reddi: Bu makalede önerdiğim ürünlerden bazıları, size ücretsiz olarak küçük bir komisyon sağlayabilecek bağlı kuruluş bağlantılarını içeriyor. Bu 10.000’den fazla kelimelik makale, çevrimiçi para kazanmanın tüm incelenmiş yollarını ve önerdiğim ürünleri ve yazılımları içerir. Bağlı kuruluş ifşamı gizlilik politikamda okuyabilirsiniz.

Her şeyi, Her Yerde, Herkese Sunarak Para Kazanın.

TaskRabbit Ana Sayfası

Kaynak: TaskRabbit.com

Bugünlerde hemen hemen her şeyi teslim ederek para kazanabilirsiniz: ürünler, yiyecek ve evet, hatta insanlar. ABD’de otomobil sahipliği, özellikle genç nesiller için düşüyor gibi görünüyor.

Basit bir uygulama ile mahallenizdeki insanları taksiye etmek için Uber veya Lyft sürücüsü olabilirsiniz.

Veya TaskRabbit Taşıma Hizmetleri ile tüm ailelerin taşınmasına yardımcı olabilirsiniz.

Belki de insanları göndermek istemezsin. DoorDash, UberEats veya GrubHub gibi diğer uygulama hizmetlerine katılmak yerine yemek veya pizza teslim etmeyi seçebilirsiniz .

Veya Amazon Flex için bir paket teslim sürücüsü olarak kaydolabilirsiniz.

Ek olarak, birçok hizmet tabanlı serbest çalışan da mobil uygulamaları başlatmanın gücünden yararlanabiliyor .

Örneğin, Housecall Pro gibi mobil araçlar tesisatçıları , HVAC montajcılarını, halı ve pencere temizleyicileri, elektrikçileri ve haşere kontrol şirketlerini yerel müşterilere bağlayarak başka bir gelir kaynağı yaratır.

2018’de TaskRabbit, görevlilerin son on yıldaki başarı hikayelerini vurgulayan bir makale yayınladı . Görevlilerden biri kendi tam zamanlı işini kurmanın bir yolu olarak TaskRabbit’i kullandı. Müşterilerin bir arkadaş tarafından tavsiye edildiğinde satın alma olasılığı 4 kat daha yüksek olduğundan , bu şirketlerin hepsinin katılabileceğiniz tavsiye programları vardır .

Pasif olmasa da, bu tür işler, bir yan koşuşturma, tam zamanlı bir konser veya başka bir şey için ödeme yapmak için bir gelir akışı dahil olmak üzere, yapmak istediğiniz herhangi bir şey olabilir.

Görev Tavşan Tasker

Bu hizmetlerin çoğu sabit ücretler sunar ve işler veya satışlar için rekabet etmeye gerek yoktur. Tek yapmanız gereken, size hitap eden hizmeti seçmek, kaydolmak ve hamurda tırmıkla çalışmaya başlamak.

Uber şoförü olmak ister misiniz? Tek yapmanız gereken üç adımdır , ancak aracınızı inceleme için merkezlerinden birine getirmeniz gerekecektir.

Uber ile başlayın

TaskRabbit gibi bir seçenek için biraz daha karmaşık. Bu durumda, ilgi çekici bir profil oluşturmanız, saatlik ücretinizi ayarlamanız ve ardından görevler için başkalarıyla rekabet etmeniz gerekir.

Başarılı olmak için, bölgenizde sizinle aynı hizmeti sunan kişileri arayarak rekabeti araştırmanız gerekecek.

New York’ta nakliyecileri ararken en iyi iki görevli aşağıdadır. Fiyatları, açıklamaları ve fotoğraflarına göz atın. Ardından, kişisel markanızla kalabalığın arasından sıyrılmaya çalışın .

En İyi Görevliler

Bunun kısa vadeli veya uzun vadeli olup olmadığı size bağlıdır, ancak bu seçeneklerden herhangi biri, çevrimiçi olarak daha fazla yan koşuşturma oluşturmanıza yardımcı olmak için gelirinizi artırabilir. Ve bu büyük bir kazanç.

Para Yazma, Kendi Kendine Yayınlama ve Metne Dönüştürme Kazanın.

Yazmaktan zevk alırsanız, çevrimiçi para kazanmak için sonsuz fırsat vardır. Romanınızı satmak için profesyonel bir gazeteci olmanız veya bir ajansa ve yayıncıya güvenmeniz gereken eski günler çoktan geride kaldı.

Hep bir kitap mı yoksa kısa bir hikaye mi yazmak istediniz? Artık Amazon KDP ( Kindle Direct Publishing ) ile çalışmalarınızı kolayca yayınlayabilir ve Amazon’da satmaya başlayabilirsiniz. Ödüller kazanan, kendi kendini yayınlayan yazar Hugh Howey , en çok satanlar listelerinde 1. sıraya yerleşti ve şimdi kitaplarından birini bir filme dönüştürüyor.

Büyük Howey

Ayrıca insanlar için video ve ses dosyalarını yazarak ekstra para kazanabilirsiniz.

Daha çok makale yazmakla ilgileniyor musunuz? Şirketler için serbest yazar olarak çok para kazanabilirsiniz. ProBlogger dahil tonlarca blog iş panosu var . Veya başkalarının bloglarına konuk yazıları yazabilirsiniz . “Ücretli misafir postası” ve sektörünüz için bir Google araması yapmanız yeterlidir:

Konuk Yayın Google Arama

Fiverr ve UpWork gibi hizmetlerle, kendinizi işe alınabilecek serbest yazar olarak listelemek her zamankinden daha kolay:

Fiverr İçerik Pazarlama

Ivan Kreimer , günlük işini bırakıp altı ay içinde dünyayı dolaşmasına izin veren başarılı bir serbest yazarlık kariyeri başlattı.

Ivan Kreimer

Başarılı bir yazar olmak, doğru nişi seçmekle başlar. İster tarihi aşk romanları yazacak olun ister kurgusal olmayan, odak ve uzmanlık alanınızı seçmeniz gerekir.

Ardından, yazılarınızı güçlendirin ve içeriğinizi oraya çıkarın. Sonuçta, içeriğiniz ne kadar güçlüyse, o kadar çok para kazanabilirsiniz. İyi haber, yazınızı mükemmelleştirmenize yardımcı olması için Grammarly gibi araçları kullanabilmenizdir .

Kodlama Becerilerinizle Para Kazanın.

Teknolojinin bu kadar hızlı değişmeye devam etmesi sayesinde günümüz dijital dünyasında kodlama becerileri inanılmaz derecede değerlidir.

Kodlama işleri genel olarak pazardan % 50 daha hızlı büyüyor . İster okula gitmiş olun, ister kendi kendinize öğrenmiş olun, uygulamaları, sohbet robotlarını ve hatta Alexa becerilerini kodlamaya başlayabilirsiniz.

Sohbet pazarlama , pazarlama endüstrisindeki bir sonraki büyük şey olacak. Ancak yapay zeka, makine öğrenimi ve doğal dil işleme (NLP) hala olgunlaşıyor.

Bu değişikliklerle birlikte, sohbet robotları oluşturabilen, yükseltebilen, bakımını yapabilen ve satabilen insanlar için büyük bir talep geliyor. Bu alanda becerileriniz varsa veya öğrenmeye istekliyseniz, kendinize çok para kazanabilirsiniz.

Landbot Ana Sayfası

Ayrıca Amazon Alexa için yeni beceriler kodlayarak çevrimiçi olarak bol miktarda para kazanabilirsiniz .

Amazon, Mayıs 2017’de Alexa için talep edilen becerileri geliştirmeleri için kodlayıcılara ödeme yapmak üzere Alexa Developer Rewards programını başlattı.

İki popüler beceriyi kodlayan David Markey , üniversitede son sınıf öğrencisi iken ayda 10.000 dolar kazanmaya başladı .

Çevrimiçi olarak hızlı para kazanmak için başarılı bir işletme kodlaması oluşturmak istiyorsanız, becerilerinizi kişisel bir portföy web sitesinde listelemeye başlayın :

Kişisel Portföy Web Sitesi

Ardından, biraz iş yaratmak için Fiverr ve UpWork gibi sitelerde bir profil oluşturun:

Upwork Geliştiriciler

Daha fazla organik trafik getirmeye başlamak için biraz içerik oluşturduğunuzdan ve sosyal medyada yayınladığınızdan emin olun. Yakında, müşteriler arasında yüzmeye başlayacaksın.

Video, VR ve Dronlarla Çevrimiçi Para Kazanmanın Yolları.

İnsanlar videoyu sever. Twitter ve Instagram hikayelerinden YouTube’da para kazanmaya kadar video delicesine popüler. Cisco’ya göre, 2022’ye kadar video tüm internet trafiğinin% 82’sini oluşturacak.

Markalar video stratejileri uygulayarak milyonlarca dolar gelir elde ettiler.

Video teknolojisi ve video düzenleme yazılımındaki gelişmeler, çevrimiçi para kazanmak için daha da heyecan verici fırsatlara yol açmaktadır.

Daha geleneksel, ancak yine de karlı yöntemlerden biri, Shutterstock gibi bir sitede çevrimiçi olarak stok fotoğrafları ve stok video içeriği satmaktır.

İPhone’unuzu yüksek kaliteli görseller yakalamak ve satın almak üzere yüklemek için kullanın.

Video oyunlarını seviyorsanız, bunları yayınlayarak para kazanabilir, oyun incelemeleri sağlayabilir ve şu anda Amazon’a ait olan Twitch’te daha fazlasını yapabilirsiniz.

Twitch'te Para Kazanın

Bir drone yardımıyla, yüksek biletli hava fotoğrafçılığı da kaydedebilir ve satabilirsiniz.

Josh Boughner , doğum günü hediyesi olarak bir drone aldı ve onu ABD’deki en büyük emlak drone ağına dönüştürdü.

Her şey, yerel bir emlak şirketi için yalnızca birkaç hava fotoğrafı çekerek başladı:

Hava Fotoğrafçılığı

Ancak Boughner, denetimler, oteller ve tatil köyleri için reklam videoları ve hatta gözetim dahil olmak üzere drone görüntüleri ile hızla satış yapmaya başladı.

Videodan para kazanmak için ister 360 derecelik kamera, ister VR teknolojisi veya drone olsun kaliteli donanıma yatırım yapmanız gerekir. Neyse ki maliyetler hızla düşüyor ve Amazon’da 1500 dolardan daha düşük bir fiyata yüksek kaliteli bir drone alıyorsunuz.

Ayrıca video ve fotoğraf düzenleme yazılımı satın almanız ve bunu bir profesyonel gibi nasıl kullanacağınızı öğrenmeniz gerekir.

Uygulama Geliştiricisi olun.

Eminim uygulama geliştirmenin ne kadar kazançlı olabileceğini söylememe ihtiyacınız yoktur. Çünkü uygulama geliştirmede kazanılacak çok para olduğu gizli bir gerçek değil.

Ama nereden başlıyorsun?

Uygulama oluşturmak için kod yazmayı öğrenmek zorunda olmanız hiç akıllıca değil.

Başlamadan önce, şu anda internette kaç tane uygulama olduğunu görelim.

Statista’dan bu infografiğe bir göz atın .

Uygulama İstatistikleri

Bu rakamlardan gözünüzü korkutmanıza gerek yok, çünkü bunların büyük bir çoğunluğu sizin sektörünüzde olmayacak.

Dürüst olmak gerekirse, birçoğu tam anlamıyla işe yaramaz.

İkincisi, aklınıza gelirse: bu kadar çok uygulamanın piyasayı doldurması gerçeği onlara olan talebin de yüksek olduğu anlamına gelir.

Bu nedenle, uygulama geliştirmenin geleceği harika görünüyor.

Şimdi soru şu – bir birey olarak, uygulama geliştirme yoluyla çevrimiçi olarak nasıl para kazanacaksınız?

İki senaryodan geçelim:

1. Uygulamanız için bir fikriniz var

Tamam, o halde harika bir fikriniz olduğunu varsayalım. Şimdi buna dayalı bir uygulama oluşturmak istiyorsunuz.

Bu durumda, uygulamanıza nasıl para yatıracağınızı bilmeli ve ilk yılınızda fazla para kazanmayı beklememelisiniz.

Kitlenizi uygulamanızı indirmeleri için ücretlendirmek iyi bir fikir değil çünkü bununla yüzleşelim; kimse bir uygulamayı indirmek için para ödemez. Bu yüzden gördüğünüz uygulamaların çoğu ücretsizdir.

Kendiniz görün, ücretli uygulamalarla yan yana yerleştirilen ücretsiz uygulamaların sayısı arasındaki büyük fark göz açıcıdır.

Android Uygulama İstatistikleri

Ancak uygulamanızdan para kazanabilirsiniz. Daha önce de belirttiğim gibi, uygulama geliştirme söz konusu olduğunda bu en karlı beklentilerden biridir.

Ve ücretsiz uygulamalar çok para kazandırır.

Ücretsiz uygulamanızdan para kazanmanıza olanak sağlayacak yöntemlerden bazıları şunlardır:

 • Gelir modeliniz olarak reklamı kullanın.
 • Uygulama içinde abonelikler sunun.
 • Uygulamanızı ürün satmak için kullanabilirsiniz
 • Uygulama içi satın alımları ve mikro dönüşümleri tanıtın

Bunlar, uygulamanızdan para kazanmak için kullanabileceğiniz yalnızca birkaç yöntemdir. Web sayfalarını gözden geçirin ve biraz daha araştırın. Uygulamanızı kullanarak para kazanmak için kesinlikle daha fazla seçenek bulacaksınız.

2. Serbest bir mobil uygulama geliştiricisi olarak çalışmak istiyorsunuz

Serbest çalışan bir mobil uygulama geliştiricisi olmak, yaptığınız işte iyi olduğunuz göz önüne alındığında, istikrarlı para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Küçük ve orta ölçekli işletmeler ve yeni başlayanlar, bugün uygulama geliştirme ihtiyaçlarını dış kaynak olarak almaya yöneliyor – bu sizin için mükemmel bir şey.

Bu durumda, müşterilerinize internetteki sayısız platform aracılığıyla satış konuşması yapmaya başlamanız gerekir, örneğin:

 • Flexjobs
 • Upwork
 • Serbest çalışan
 • Elance
 • Toptal
 • Alt-Tab
 • X Takımı
 • Mürettebat

Ayrıca, potansiyel müşterilerinizle tanışmak ve ağınızı genişletmek için etkinliklerde ve konferanslarda kapsamlı bir şekilde ağ kurduğunuzdan emin olun.

Flexjobs ile başlayın 

Sorumluluk reddi: Bu makalede önerdiğim ürünlerden bazıları, size ücretsiz olarak küçük bir komisyon sağlayabilecek bağlı kuruluş bağlantılarını içeriyor. Bu 10.000’den fazla kelimelik makale, çevrimiçi para kazanmanın tüm incelenmiş yollarını ve önerdiğim ürünleri ve yazılımları içerir. Bağlı kuruluş ifşamı gizlilik politikamda okuyabilirsiniz.

Bir Üyelik Sitesi başlatın.

Diyelim ki sektörünüzde yarı ünlü bir isimsiniz ve 5.000’den fazla aboneniz var.

Arada bir, bir etkinlikte konuşmaya ve bir panelde oturmaya bile davet edilirsiniz.

Öyleyse, bir üyelik sitesi başlatma zamanı gelmiş olabilir. Üyelik web siteleri bir değer değişimidir.

Üyelik web sitelerine aşina olmayanlarınız için: yalnızca ücretli aboneliği tercih eden üyelerin içeriğe erişebileceği özel içeriğe sahip özel bir web sitesidir.

Hedef kitlenize değerli bilgiler sağlamaya devam ettiğiniz sürece, aylık aboneliğiniz için ödeme yapmaktan mutlu olacaklardır.

Öyleyse, aylık abonelikleri için ödeme yapmaya devam etmelerini sağlamak için izleyicilerinize ne sağlayabilirsiniz?

Sonuçta, pazarlığın kendi tarafını tutmalısın. Aksi takdirde abonelerinize veda edebilirsiniz.

Aşağıdakiler gibi içerikleri kullanarak üyelerinize değer sunabilirsiniz:

 • Çevrimiçi kurslar
 • Canlı Web Seminerleri
 • Bilgilendirici kılavuzlar
 • E-kitaplar
 • Topluluk forumu
 • Kısa notlar sunun
 • Çalışma kitapları ve eylem planları

Üyelik sitenizi başlatmayı bu kadar kazançlı yapan nedir?

1. Tekrarlayan gelir

Üyelik sitelerinin genç girişimciler için kutsal bir kâse olabileceğini söylersem abartmış olmayacağım.

Neden?

Buradaki anahtar kelime, “Sürekli gelir” dir.

Ve kim bundan hoşlanmaz?

İçeriğiniz yeterince değerliyse, üyeler içeriğe tekrar tekrar erişmek ve korumak için ödeme yapmaya devam edecek.

Yani temelde, yalnızca bir kez oluşturduğunuz içerik için aylık gelir elde ediyorsunuz.

Şöyle düşünün: Bir müşteriyle iki saat geçiriyorsunuz. Müşteri size bir kez ödeme yapar ve ikiniz de devam edersiniz. Bu onunla ilgili!

İşte başka bir senaryo: Üyelik siteniz için değerli bir şey oluşturmak için iki saat harcıyorsunuz. Artık bu içerik için aylarca ödeme almaya devam ediyorsunuz. Bir süre sonra, içeriği güncellemek için biraz daha zaman harcar ve yine de bunun için ödeme alırsınız.

2. Sadık bir müşteri tabanı oluşturursunuz

Üyelik sitenizi başlatmak aynı zamanda sektördeki yetkinizi güçlendirir ve sizi bir uzman olarak konumlandırarak takipçilerinizi büyütmenize olanak tanır.

Bir düşünün, üyelik sitenizle; bir taşla iki kuş vuruyorsun.

Bir yandan, bir kez koyduğunuz içerik için sürekli olarak ödeme alıyorsunuz. Ve aynı zamanda otoritenizi inşa ediyorsunuz.

Kaç kişi senin çizmelerinde olmayı çok ister biliyor musun?

Sayısız!

Bununla birlikte, pasif gelir elde etmek için bir üyelik sitesi kurma fikrinden zevk alırsanız, parasal faydaları düşünmeyi bırakmanız gerekir.

Başlangıçta, bir kitle oluşturmaya çalışın, bildiğiniz bir konuyu ve satılması en muhtemel olan bir şeyi seçin.

Daha geniş bir alan düşünmek yerine, daha niş bir şey düşünmenizi öneririm.

Örneğin, Sosyal medya pazarlamacılığı hakkında bir üyelik sitesi oluşturmayı düşünmeyin.

Bunun yerine, “Sağlık ve zindelik danışmanına sosyal medya pazarlamasından nasıl yararlanılacağını öğreteceğim” diye düşünmeyi deneyin.

Konunuzu ne kadar daraltırsanız, sadık bir üye tabanı oluşturmanız o kadar kolay olacaktır.

Emlak Kitle Fonlaması.

Emlak Kitle Fonlaması yeni ve heyecan verici bir yatırım modelidir.

Önemli miktarda birikiminiz varsa ve riskleri yükseltmek istiyorsanız, gayrimenkul kitle fonlaması yapmanız gereken yatırım türü olabilir.

Bunu söyleyen ben değilim ve istatistikleri ve mevcut yatırım trendlerini dikkatlice değerlendiren uzmanlar.

Geçen yıl CNBC Üç Aylık Yatırım Rehberi’ne göre , gayrimenkul kitle fonlaması projelerinde hisse sahibi olmak, sorunsuz bir emekliliğe sahip olmanın en iyi yolları arasında.

Emlak kitle fonlaması ile iki farklı projeye yatırım yapabilirsiniz:

 • Hisse senedi kitle fonlaması
 • Borç kitle fonlaması

Öz Sermaye Kitle Fonlaması nedir?

Yatırımcılar, hisse senedi kitle fonlamasında basit terimlerle ayrıştırmak için para toplamaya çalışan bir şirkete yatırım yaparlar. Bu yatırımcılar, karşılığında şirkette hisse alırlar.

Öz sermaye kitle fonlaması ile paranızı şirkete borç vermiyorsunuz. Bunun yerine, gelecekteki kârlardan temettü alma umuduyla hisse alırsınız. Veya şirketin daha yüksek seviyelere ulaşmasını bekliyorsunuz, böylece daha sonra hisselerinizi daha yüksek bir fiyata satabilirsiniz.

Borç Kitle Fonlaması nedir?

Borç Kitle Fonlaması ile, fon yaratmaya çalışan şirkete yatırım yaparsınız, ancak hedefiniz, ödünç verdiğiniz paranın sabit bir zaman çizelgesi içinde belirli bir faiz oranı elde etmektir.

Şimdi, çevrimiçi olarak makul bir gelir elde edebilmeniz için en iyi emlak kitle fonlaması platformlarından bazılarından bahsedeceğiz.

En İyi Emlak Kitle Fonlaması Platformları

1. Fundrise

Fundrise ile Para Kazanın

Fundrise, paranızı kendi isteğinize göre yatırmanıza izin verir – elbette kendi patronunuzsunuz. Fundrise’da çok çeşitli gayrimenkul yatırım seçenekleri elde edeceğiniz için hedeflerinize, beklentilerinize ve yeteneklerinize göre yatırım yapın.

Fundrise ile yatırım yapmanın avantajları:

 • Fundrise, % 8,7 – % 12,4 tarihsel yıllık getiri sunuyor
 • Portföyünüzü çeşitlendirmenize yardımcı olur
 • Kârınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlayan düşük ücretli bir yaklaşıma sahiptirler

Diğer önemli detaylar:

 • Minimum Yatırım: 500 $
 • Hesap Ücretleri: % 1 / yıl
 • Yatırım Süresi: N / A
 • Teklif türleri: Borç, Hisse, İmtiyazlı Sermaye

2. Realty Mogul

Realty Mogul Ana Sayfa

Realty Mogul, 2013 yılında ilk gayrimenkul kitle fonlaması platformlarından biriydi. Borçluları ve sponsorları mükemmel yatırımlara ve artan sonuçlara bağlamanın merkezinde yer alıyorlar. Realty Mogul ile ilgili en güzel şey, listelenen her mülkü ziyaret etmeleri ve sektördeki en iyilerle çalışmasıdır.

Really Mogul ile yatırım yapmanın avantajları:

 • Anlaşmaları son derece şeffaf
 • Titiz bir tarama, mümkün olan en iyi finansal getiriyi sağlar
 • İyi kiralanmış mülkler sunar

Diğer önemli detaylar:

 • Minimum Yatırım: 1000 $
 • Hesap Ücretleri: % 0.30 – % 0.50 / yıl
 • Yatırım Süresi: 6 – 120 / ay
 • Teklif türleri: Borç, Hisse, İmtiyazlı Sermaye

3. Öz Sermaye Katsayısı

Öz Sermaye Katsayısı

Hisse Senedi Daha az riskle gayrimenkullere akıllıca yatırım yapmanıza yardımcı olacak çoklu talep. Equity Multiple ile, son derece dikkatle incelenen ve en önde gelen emlak şirketlerinden bazılarına yatırım yapabilirsiniz.

Really Mogul ile yatırım yapmanın avantajları:

 • Yatırımcılara düşük riskli hedef getiri sağlar
 • En iyi proje setini seçmek için titiz inceleme

Diğer önemli detaylar:

 • Minimum Yatırım: 5000 $
 • Hesap Ücretleri: % 0,5 servis ücreti artı tüm kârın% 10’u
 • Yatırım Süresi: 12 – 120 / ay
 • Teklif türleri: Borç, Hisse, İmtiyazlı Sermaye

Bir Robo-Danışman ile yatırım yapın.

Çoğunuz finansal danışmanları duymuş olabilirsiniz. Bir ticaret uzmanı. Bir yatırım gurusu.

Ancak Robo danışmanı terimi hala bir ev adı değil.

Bununla birlikte, finansal danışmanlık sektörü üzerindeki etkileri hızla artıyor.

Robo danışmanları, mali durumunuzu ve yatırımlarınızı yönetmenize yardımcı olabilecek yazılım ürünleridir.

Otomatikleştirilmiş, mali danışmanlardır.

Robo danışmanlarının popülaritesinin ardındaki sebep nedir? Robo danışmanları, bir mali müşavir tutmak için bir bütçe ayıramayan veya her iki şekilde de istemeyen insanlar arasında en popüler olanıdır.

Bu otomatik robot danışmanları, akıllı teknolojileriyle sizin için yatırımları seçer ve ardından çeşitlendirilmiş bir portföy oluşturur.

Neden bir Robo danışmanına yatırım yapmalısınız?

Bir finansal danışman tutmanın zorluğunu yaşamayı sevmiyorsanız veya bunu yapmak için paranız yoksa, Robo danışmanlarıyla yatırım yapmak sizin için doğru seçenektir.

Robo danışmanlarına yatırım yapmanız için diğer nedenler şunlardır:

 • Bir robo-danışmanla yatırım yapmanın en önemli nedenlerinden biri, hatalardan kaçınmaktır. Bu kadar basit: İnsanlar genellikle duygulara, içgüdülerine veya anın sıcağına göre karar verme eğilimindedir. Öte yandan, Robo danışmanları pragmatik bir şekilde çalışır ve onlara yatırım yaparken ciddi hatalardan kaçınabilmenizin nedeni budur.
 • Diğer bir neden de sorunsuz yatırımdır. Hesabınızı açmanız gerekir ve ardından Robo danışmanı sizin için her şeyi halleder. Portföyünüzde değişiklik yapmaktan işlem yapmaya kadar, artık bunlar için endişelenmenize gerek yok.

İnternetteki en iyi robo danışmanları hangileridir?

1. İyileştirme

Betterment Ana Sayfası

İyileştirmeye yatırım yapmak son derece kolaydır.

Gerçekten mi!

İstediğiniz tahvil ve hisse senedi karışımını seçiyorsunuz, hedeflerinizi belirliyorsunuz ve gerisini İyileştirmeye bırakıyorsunuz.

Borsanın veya karşılıklı tahvillerin kafa karıştırıcı caddesine dalmak istemiyorsanız, Betterment ile yatırım yapmak en iyi seçeneğinizdir.

Üstelik onların hizmetleri de size pahalıya mal olmayacak. Dijital planları yıllık yüzde 0,25 olarak fiyatlandırılıyor.

2. Meşe palamudu

Meşe Palamudu ile Online Yatırım Yapın

Meşe palamudu uygulaması, daha genç bir demografiyi de hedefleyen birkaç robo danışmanından biridir. Minimum 5 $ ‘lık minimum yatırım limiti ile deneyimsiz yatırımcılar ve robo-danışmanlarla paralarını yatırma konusunda biraz şüpheci olan yatırımcılar için en iyi seçeneklerden biridir.

Betterment gibi, kullanımı da son derece kolaydır.

Size yatırım hedefleriniz, riskli rahatlık seviyeniz ve hedeflerinize ulaşmak için tahmini bir zaman sınırı gibi basit sorular soracaktır. Bu soruları cevaplamalısın, sonra meşe palamudu tercihlerinize göre size yardımcı olacaktır.

Wealthfront ile başlayın 

3. Wealthfront

Wealthfront ile yatırım yapın

Genelde Betterment ve Meşe Palamudu gibi daha ünlü meslektaşları lehine gözden kaçan Wealthfront, orta yaşlı nüfus arasında daha popüler.

Normal robo danışmanınızın tüm yeteneklerine sahip olsa da, onu diğerlerinden ayıran şey, hesaplarda düşük ücretler ve yüksek bakiyeli hesaplar için vergi indirimi.

Yatırım özellikleri diğer robo danışmanlarına benzer. Ancak, Betterment’ın aksine, Wealthfront, yatırımcılarıyla yatırımların karmaşık yönleri hakkında konuşmaktan çekinmiyor.

Eşler Arası Borç Verme.

Borsadan endişeli misiniz?

Düşük faiz oranlarını gördüğünüzde başınızı tuğla duvara vurmak gibi hissediyor musunuz?

Bu sorulardan herhangi birine evet yanıtı verdiyseniz, eşler arası borç verme endişelerinizi yanıtlayabilir.

Adından da anlaşılacağı gibi, eşler arası borç verme, borçlulara doğrudan borç vermenizi sağlayan finansal sistemdir. Aracı kurumlar yoktur Eşler arası kredi, tıkalı bankaları ve kredi veren kurumları etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Sizin ve borçlular gibi bireysel yatırımcılar, belirli bir platform veya eşler arası bir şirket aracılığıyla çevrimiçi olarak buluşur.

Biraz yeni bir pazar olmasına ve insanlar son zamanlarda bu aracı kullanarak yatırım yapmaya başlamalarına rağmen, hızla büyüyor. Yavaşlama belirtisi de göstermiyor.

İstatistikler gözden geçirilecek bir şeyse , eşler arası kredi endüstrisi 2025 yılına kadar 1000 Milyar Doların üzerine çıkabilir.

Eşler Arası Borç Verme İstatistikleri

Evet, bu büyük bir B harfi ile 1.000 Milyar dolar.

Eşler Arası Kredilendirmeye nasıl başlarsınız?

Eşler arası kredi ile yatırım yapmaya başlamak oldukça basittir.

Şu hızlı adımları uygulamanız yeterlidir:

 • Uygun bir eşler arası kredi platformu seçin.
 • Hesap aç
 • Paranızı yatırın
 • Ödünç alanlar listesini incelemeye başlayın.

Milyonlarca yatırım yapmanıza gerek yok – binlerce yatırım yapmanıza gerek yok. Aslında, bazı web sitelerinde, eşler arası kredi verme web sitesine göre tamamen değişiklik gösteren 25 ABD doları kadar az harcama yapabilirsiniz.

Şimdi bir sonraki adım, potansiyel borç alanların profillerini incelemektir.

Her bir borçlu profili şunları içerir:

 • Faiz oranı
 • Borçlanma nedeni
 • Kredinin süresi
 • Kredinin risk değerlendirmesi

Beklentilerinizin borçlunun profiliyle uyumlu olması için, paranızı ödünç verecek potansiyel borçluyu seçerken dikkatli olmalısınız.

Ayrıca, yaptığınız yatırımın türüne bağlı olarak, yılda% 12 veya daha fazla para kazanabilirsiniz. Bununla birlikte, bunlar daha riskli kredilerdir ve güvenli oynamak istiyorsanız, yine de yılda% 2-5 telafi edebilirsiniz.

En İyi Eşler Arası Kredi Platformları

1. İyileşmek

Prosper Eşler Arası Kredi

Prosper, size tercihlerinize göre özel olarak tasarlanmış yatırım seçenekleri sunmayı iddia ediyor. Bu eşler arası kredi platformu, portföyünüzü hisse senedi ve tahvillerin ötesinde çeşitlendirmenize de olanak tanır.

Diğer öne çıkan özellikler şunları içerir:

 • Yüksek getiri – ortalama% 5,3’ün üzerinde geçmiş getiri
 • Çok sayıda krediye değer borçluya sahiptir
 • Hedef portföyünüzü belirtilen gereksinimlerinize göre otomatik olarak oluşturmak için otomatik yatırım araçları sunar
 • Aylık geliri doğrudan banka hesabınıza yatırır

2. Ödünç Verme Kulübü

Borç Verme Grubu Ana Sayfası

Borç Verme Kulübü, en tanınmış eşler arası yatırım platformlarından biridir. 2014 yılında, çevrimiçi olan ilk eşler arası kredi web sitesi oldu ve o zamandan beri 44 milyar doların üzerinde kredi verdiler.

Borç Verme Kulübü size ortak, tröst, kurumsal ve Saklama / küçük hesaplar açma seçeneği sunar.

Temel özellikler şunları içerir:

 • Rekabetçi Getiriler – Yatırımcılar yılda% 3-8’in üzerinde yüksek getiri elde edebilirler.
 • Sorunsuz bir deneyim için otomatik yatırım seçeneği sunar
 • Yatırımcılar 1000 $ gibi düşük bir fiyatla başlayabilir.
 • Mükemmel rekor – portföylerin% 99’undan fazlası için pozitif getirileri denetlediler

3. Finansman Çemberi

Finansman Çemberi

Funding Circle’da, küçük İngiliz şirketlerine doğrudan borç verebilir ve bunu yaparken makul bir faiz tutarı kazanabilirsiniz. Borçlular geri ödediğinden, her ay cazip getiri elde etmeye devam edersiniz.

Funding Circle’da ISA ve Classic olmak üzere iki tür hesap vardır. Her iki hesap da neredeyse aynı yeteneklere sahip olsa da, ISA hesabı tamamen vergiden muaftır.

Aşağıdakiler gibi bazı harika özelliklere sahiptir:

 • Yüksek getiri yılda yaklaşık% 5,5 – 6,5’e çıkıyor
 • ISA programlarında vergisiz getiri elde edebilirsiniz
 • Her adımda gezinmek kolay

Bir Veri Madenciliği ve Yapay Zeka Firması kurun.

Veri, bir sonraki büyük şey. Şu anki büyük şey bu.

Herhangi bir dev şirketi adlandırın, hepsinin veriler üzerinde çalıştığını ve daha fazla gelir elde etmek için nasıl kullanılacağını anlayacaksınız.

Başlamak istiyorsanız, verilerden yararlanmak için dev bir işletme açmanıza bile gerek yok. Kendinize ait bir veri madenciliği ve Yapay Zeka firması açarak gücünüzden güçlenerek büyüyebilir, tek başınıza başlayabilirsiniz.

Doğru becerilere sahip olduğunuz göz önüne alındığında, işverenlerin veri madenciliği hizmetleriniz için büyük paralar ödemekten çekinmeleri gerekmez.

Veri madenciliği ve yapay zeka hizmetlerinizden yararlanabileceğiniz en önemli iki alan şunlardır:

1. Veriler toplanır ve daha sonra dağınıklıktan arındırmak için çıkarılır. Çıkarılıp segmentlere ayrıldıktan sonra, veriler trendleri bulmak için analiz edilir.

2. Veri Madenciliği ve Yapay Zeka, ürün geliştirmenin dahili süreçlerindeki darboğazları veya kilitlenmeleri belirlemek için de kullanılır.

Veri madenciliği becerileriniz, daha fazla üretkenlik ve satışın merkezinde yer alır.

Veri madenciliği ve yapay zeka firmanızı açtıktan sonra masaya çok şey getirebilirsiniz. Birçok şirketin bugüne kadar uyguladığı cansız satış ve pazarlama süreçlerine yeni enerji enjekte etmeye odaklanın.

İşte ne Martin Lindstrom , kitabın yazarı ‘Küçük Data,’ diyor,

“Küçük veriler, çığır açan fikirlerin veya markaları tersine çevirmenin tamamen yeni yollarının temelidir.”

Ayrıca, Y kuşağının en sevdiği Snapchat dahil, verilerin harika fikirlere yol açtığı durumlara bir göz atın.

Neil Patel Snapchat

Kaynak: NeilPatel.com

Veri Madenciliği ve Yapay Zeka firmanızla nasıl kar elde edebilirsiniz:

1. Veri Madenciliği Danışmanlık Hizmetleri

Pek çok profesyonelin, en önemlilerini gözden kaçırırken belirli şeyleri tutma alışkanlığı olduğuna inanıyorum.

Örneğin, bazıları verileri hemen satmaya ve onlardan yararlanmaya başlar.

“Basit başlayın.

Yalnızca son iki yılda dünya verilerinin yüzde 90’ı piyasaya girdi.

Bununla birlikte, bu bolluğa rağmen , şirketlerin yalnızca% 19’u yüksek kaliteli veriler çıkarıyor .

İnsanlara veri madenciliğinin önemi konusunda ilham verebilir ve onları eğitebilir ve şirket yöneticilerine daha iyi taktiksel karar vermede yardımcı olabilirsiniz.

2. Şirketlere pazarlama ve reklamcılık konusunda yardımcı olun

Hedef kitlesini belirlemeden ürününüzü pazarlayamazsınız. Ve benzer şekilde, veri madenciliği yapmadan hedef kitleyi doğru bir şekilde tanımlayamazsınız.

Burada hizmetlerinizi iki şekilde sağlayabilirsiniz: ya madencilikle çıkarılan verileri doğrudan satmak ya da şirketlerin sahip olduğu mevcut verileri optimize etmek.

Pazar eğilimlerini görmek için müşteri davranışını analiz edin ve akıllı içgörüler sağlayarak insanların daha iyi YG elde etmelerine yardımcı olun.

3. Ürün Planlamasında Veri Madenciliği ve Yapay Zeka Kullanın

Ürün planlaması sunarak sadece e-ticaret mağazalarına değil aynı zamanda fiziksel mağazalara da yardımcı olabilirsiniz.

Örneğin, bir marka başka bir mağaza açmak istiyorsa, ihtiyaç duyabilecekleri mal miktarını değerlendirmek için sizin yardımınıza ihtiyaçları olacaktır. Veri tahminini kullanarak piyasa eğilimlerini tahmin etmek ve ardından kesin bir düzen planlamak sizin işiniz olacaktır.

Veri ticareti hizmetlerinizle dört alanda işletmelere yardımcı olabilirsiniz:

 • Envanterin güncel tutulması
 • Müşterilerin ihtiyaç duyacağı ürünleri belirlemede yardımcı olmak
 • Stoku dengelemek
 • Uygun fiyatlandırma modeli

Önemli Paket Servisi

Şirketler ne kadar çok veri toplarsa, müşterilerine o kadar çok değer sunabilir ve bu da sonunda daha fazla gelire yol açar.

Ve burada devreye gireceksin.

Pek çok işletme güvenilir bir veri bilimcisi arıyor ve hizmetleriniz için büyük paralar ödemeye hazırlar.

Reklam Alanı ve Sponsorlu İçerik Sat.

Görünüşe göre internetteki herkes hedef kitlesini bulma arayışı içinde pusuda bekliyor ve onları reklamlarla bombardımana tutuyor.

Reklamlardan yararlanan biz olduğumuzda reklamları pek önemsemiyoruz, değil mi?

Doğru yapılırsa reklamın her zaman can sıkıcı olması gerekmez.

Kendinize ait bir blogunuz varsa, çok çalıştıysanız ve biraz fazladan (veya çok daha fazlasını) yapmak istiyorsanız, sitenize reklam yerleştirmelisiniz.

Başlangıç ​​olarak, şu birkaç şeyin üstesinden gelmelisiniz:

1. Sektörünüzde iyi bilinen bir figür olmalısınız.

2. Siteniz makul miktarda trafik alıyor.

3. Blogunuza veya markanıza sadık niş bir kitle tabanına sahip olmalısınız.

Yukarıdaki tüm kısıtlamalara uygun olduğunuzu varsayalım.

Blogunuzda reklam alanı nasıl satılır?

Blogunuzda reklam satmanın iki yolu var.

Bunu kendi başınıza yapabilir veya sizin için zor kısmı yapmak için üçüncü taraf hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Diyorum ki, özellikle bu fikirde yeniyseniz, ikinci seçeneği tercih edin.

Kendinizi kolaylaştırın ve blogunuzdaki reklamları bu üçüncü tarafların yönetmesine izin verin.

Premium Reklam Hizmetleri

Bu hizmetler, reklamlarınızı sizin için otomatik olarak görüntüler ve yönetir, böylece zamandan büyük ölçüde tasarruf sağlar.

1. BuySellAds

Satılan Reklamlar

BuySellAds, önde gelen web sitesi sahiplerinin reklamlarını başkalarının satın alması için listeledikleri büyük bir reklam pazarıdır. Ancak bir sorun var. Blogunuz yüksek trafik gereksinimlerini karşılamıyorsa, muhtemelen reddedeceklerdir. Bu nedenle, BuySellAds’a başvurmadan önce iyi bir çekiş gücü elde etmek daha iyidir.

Artı tarafta, BuySellAds, kullanıcılarına toplam gelirin% 75’ini veriyor – ki bu oldukça yüksek bir oran. Paranızı ayda iki kez çekmeyi de seçebilirsiniz.

2. BlogAds

Blogads

BlogAds, BuySellAds’e oldukça benzer. Tek fark, kullanıcılarına toplam gelirin% 75’ini değil,% 70’ini vermeleridir. Paranızı PayPal’a çekmek için BlogAds hesabınızda minimum 75 $, Çek veya Banka Havalesi için en az 750 $ olması gerekir.

3. OIO Yayıncısı

OIO Yayıncı Reklamları

OIO Publisher, ilk başta normal reklam hizmetiniz gibi görünüyor.

Ancak bu platform, diğerlerinin çoğunda olmayan bir özelliğe sahiptir:

Yani, üretilen gelirin% 100’ünü elinizde tutarsınız.

Sadece 47 $ ödemeniz gerekecek ve geri kalanını IOI Publisher karşılar.

Bunun dışında, platform otomasyon sunar ve size pazarda bol miktarda yer verir.

Alan Adları Satın Alın ve Satın.

Birisi çevrimiçi yapmak istediğimi söylediğinde, nadiren alan adı alıp satmayı düşünürler.

Bununla birlikte, yine de oldukça kazançlı bir seçenek olabilir.

Ancak, fazla taahhütte bulunmadan gerçek para kazanacağınızı düşünüyorsanız, o zaman başka bir şeyiniz var.

Alan adları alıp satmak size makul bir yan gelir sağlayabilir ancak yine de yalnızca buna güvenemezsiniz.

Ancak karlılığını henüz göz ardı etmeyeceğim çünkü bazı insanlar alan adlarını satarak büyük karlar elde ettiler.

Alan adları için ödenen en yüksek fiyatlardan bazılarının listesi burada .

En Yüksek Fiyatlı Alan Adları

Ve liste burada bitmiyor bile.

Bu listeyi göstermemin nedeni, size bazen son derece karlı olabileceği konusunda bir fikir vermektir.

Karlılık iki önemli şeye bağlıdır:

 • Kaliteli bir alan adına sahip olmak
 • Alan adınızı tanıtma şekliniz

Kaliteli alan adları satın almak için insanların ödediği miktara bir göz atın :

Alan Adı Müzayedeleri

Bahsettiğim gibi, her şey alan adının kalitesine bağlıdır ve geri kalanı onu nasıl tanıttığınıza bağlıdır.

Yukarıda bahsedilenlerin dışında alan adı alıp satarak para kazanmak istiyorsanız diğer bazı ipuçlarını dikkate almanız gerekir.

Kârınızı en üst düzeye çıkarmak için alan adı satın almak ve satmak için ipuçları

1. Hedef kitlenizi daraltın

Başlangıçta, alan adını en yüksek gelirli alıcıya satmaya odaklanmayın.

Bana atlamadan önce beni dinle.

Bazılarının bu işte acemi olduklarında çok heyecanlandıklarına şahit oldum.

Örneğin, doktorların genellikle zengin olduğunu düşündüğünüz için sağlık firmaları ile ilgili alan adları satın almak için akın ediyorsanız, o zaman bir felakete doğru ilerliyorsunuz demektir.

Birincisi, bu niş hakkında herhangi bir bilginiz olmadan, kimi hedefleyeceğinizi ve alan adınızı nasıl tanıtacağınızı bilemezsiniz.

Bu nedenle, anladığınız karlı sektörlere göre hedef kitlenizi ve alan adlarınızı seçmeniz zorunludur.

2. Popüler anahtar kelimeleri bulun

Hedeflenen konu için doğru anahtar kelimeleri belirlemek oldukça basittir.

Google Anahtar Kelime Planlayıcı’ya gitmeniz yeterli. Merak etmeyin. Bunun için tek bir kuruş ödemek zorunda değilsin.

Google Anahtar Kelime Planlayıcı ile yüksek hacimli arama terimlerini kolayca bulabilirsiniz.

İşte “SEO” terimi için birkaç hızlı öneri:

Anahtar Kelime Araştırma SEO

Ucuz kaliteli alan adlarını nereden satın alabilirsiniz?

Ucuz alan adları satın alırsanız çok sayıda seçenek vardır. Çevrimiçi müzayedelere katılabilir, yeni bir alan adı için kaydolabilir veya doğrudan web barındırma platformlarından satın alabilirsiniz.

Kaliteli bir alan adı satın almak için en iyi platformlardan bazıları şunlardır:

Alan adınızı satabileceğiniz platformlar:

Doğrudan alıcı aramak kolay bir iş değildir. Bu nedenle, alan adınızı yüksek kârla satabileceğiniz popüler sitelerin bir listesini oluşturdum.https://12f26d98672c6f6a7a6c60dce014ce47.safeframe.googlesyndication.com/safeframe/1-0-37/html/container.html

Bir YouTube Yıldızı Olarak Para Kazanın.

En popüler YouTuber yıldızlarından bazıları milyoner oldu ve anında ün kazandı.

ŞÖHRET. VE. PARA.

İnsan hayatta başka ne ister?

Ve şartlarınıza göre çalışıyorsunuz. Dürüst olmak gerekirse kulağa cennet gibi geliyor.

YouTube kanalınızdan iki şekilde yararlanabilirsiniz:

1. Öncelikle, YouTube kanalınızdan para kazanabilirsiniz

2. İzleyicilerinizi zaten para kazanılan web sitenize de yönlendirebilirsiniz

Şimdi en zor kısım geliyor.

YouTube’da nasıl viral oluyorsunuz? Anında ün kazanmanın bir sırrı var mı?

Viralite, tahmin edilmesi zor bir süreçtir – odak noktası tutarlı, kaliteli videolar hazırlamak olmalıdır – ve gerisi takip edecektir.

Ancak kaliteli videolar yapmak neredeyse yeterli değildir. Özellikle şimdi YouTube’daki rekabet hızla arttığına göre.

İstatistiklere göre YouTube’a her dakika 400 saatlik video yükleniyor.

YouTube İstatistikleri

Bu önemli bir rekabet.

Ancak olumlu bir kayda göre, altı rakam kazanan YouTube yıldızlarının sayısı yıldan yıla % 50 arttı .

Yani, sonunda, harcayacağınız tüm çabalara değecek.

YouTube’da nasıl başarılı olunur?

1. Hedef kitlenizin ilgisini çekmek için harika başlıklar yazın.

Maksimum dikkat çekmek için başlıklarınızı nasıl değiştirebileceğinize dair bazı mükemmel örneklere bir göz atın.

İlk örnek Business Insider’dır . Nasıl dikkat çekeceklerini kesinlikle biliyorlar.

YouTube Başlık Örnekleri

TMZ Sports’un benzer bir modeli nasıl izlediğini görün :

YouTube Başlık Örnekleri 2

2. Diğer kanallarla Çapraz Tanıtım

Takipçi sayınızı oluşturmuyor musunuz?

YouTube pazarlama araçlarını kullanın , ardından nişinizdeki YouTube yıldızlarıyla işbirliği yapmaya çalışın ve onların peşinden koşun.

İzleyiciler, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği sever. Bir markaysanız, YouTube’da kullanıcı tarafından oluşturulan içerik , marka tarafından yüklenen içerikten on kat daha fazla görüntüleniyor.

Sizi kanallarında öne çıkarmaları için onlara bazı teşvikler sunabilirsiniz.

3. Tutarlı bir program oluşturun (ve ona bağlı kalın)

Bir plana bağlı kalmak önemlidir çünkü takipçileriniz ve izleyicileriniz videonuzu tam olarak ne zaman bekleyeceklerini bilmelidir.

YouTube’da başarı ; zaman, pratik ve azimle gelir.

Bir gecede YouTube yıldızı olmayacaksın, ama umudunu kaybetme. Sadece bu ipuçlarını takip edin, bir gün o kadar parayı YouTube’dan çekiyor olabilirsiniz.

Öyleyse oraya çıkın ve harika videolar çekin.

Kickstarter ile İşinizi Başlatın.

Bir sonraki büyük ürünü veya SaaS şirketini başlatmayı planlıyor musunuz?

Seni ne durduruyor?

Finansman neden olabilir.

Kickstarter’ın ne olduğunun farkında değilseniz , işte onların yaptıklarına (kendi sözleriyle) hızlı bir bakış.

Kickstarter Alıntı

İçerik oluşturucuların yaratıcı bir proje için izleyici toplayabilecekleri bir finansman platformudur. Ve sonra Kickstarter’daki topluluk, bu projeleri başlatmak için fon sağlıyor. Sonuç olarak, platform tamamen kitle fonlamasıyla yürütülüyor.

Ancak, projenizin Kickstarter’da onaylanmasının kesin bir şey olmadığını lütfen unutmayın. Projelerin yaklaşık yüzde 25’i her yıl ortalama olarak reddediliyor.

Onların geçebilir kurallar proje reddedilir almaz emin olmak için.

Kickstarter Gereksinimleri

Kickstarter bugüne kadar belgesel filmlerden orta ölçekli girişimlere kadar 1000’den fazla projeye fon sağladı, her tür projeyi finanse ediyor.

Ancak Kickstarter uzun vadeli yatırım sunmuyor. Bu sadece yaratıcı fikirlere sahip kişilerin ilk fon aradığı bir platformdur. Karşılığında, bir kitap veya bir rock yıldızının imzası vb. Şeklinde küçük teşvikler sağlıyorlar.

Ayrıca Kickstarter’da finansman hedeflerinizi belirlemelisiniz. Örneğin, bir ay içinde 2.000 $ toplama hedefi belirlediniz. Bu miktarı belirlenen zaman dilimi içinde yükseltemezseniz, projeniz bağış almayacaktır.

Ancak, Kickstarter’ı “hızlı zengin olma” platformu olarak düşünmeyin; yalnızca borçlanmadan işinizi başlatmanıza yardımcı olur.

Anket Sitelerine Katılın.

Yatak odanızda rahatlatıcı. Kahve yudumlarken. Anket almak ve para kazanmak.

Yüzlerce ve binlerce profesyonel, sadece anket sitelerine katılarak ve anketlere katılarak para kazanıyor.

Genellikle anket siteleri , tek bir anket için 1 ABD Doları ile 20 ABD Doları arasında bir miktar kazanmanıza yardımcı olur . Şimdilik yetersiz görünebilir, ancak bir günde birkaç ankete katılırsanız, biraz daha fazla para kazanabilirsiniz.

SurveyJunkie’yi ele alalım , örneğin:

En İyi Anket Web Sitesi: Anket Junkie

Web sitelerinde profilinizi oluşturduktan sonra anketlere katılmanıza izin verirler. Profilinizi oluşturduktan sonra seçiminize ve tercihlerinize göre sizi bir anketle eşleştirir.

Üstelik sanal puanlarınızı PayPal hesabınızda hemen kullanabileceğiniz veya her anketten sonra e-hediye kartları alabileceğiniz için ödeme almak son derece kolaydır. Aldığınız her anket için, 50 ila 450 puan arasında herhangi bir yerde kazanırsınız. Survey Junkie’de bin puan 1 dolara eşittir.

Bir anket sitesi Inbox Dollars , 57 milyon dolardan fazla nakit ödül verdiklerini iddia ediyor.

Başka bir anket sitesi Toluna , aldığınız her anket için 2000 – 50.000 puan veriyor. Ve 80.000 puan, PayPal ödemelerinde, Amazon’da ve ana cadde kuponlarında 15 pound’a eşittir.

Açıkçası, bir anket sitesine katıldığınızda, makul bir pasif gelir elde etme fırsatı elde edersiniz.

Birkaç hızlı para kazanmanız gerekiyorsa ve zamanınız zor geliyorsa, bir anket sitesine katılmak sizin için mükemmel bir seçenek olabilir.

Bir anket sitesine katılmanın bazı avantajları şunlardır:

 • Zorunlu çalışma saatleri yoktur; Ankete yapabildiğin zaman girebilirsin
 • İşe gidip gelme (evden çalışma)
 • İş basit
 • Hiç zaman alıcı değil

Dikkat etmeniz gereken en iyi anket sitelerinden bazıları şunlardır:

Çevrimiçi Para Kazanma SSS.

İş olmadan nasıl para kazanabilirim?

Bir işiniz yoksa, ancak para kazanmanız gerekiyorsa, aşağıdakiler dahil birçok seçenek vardır:
1. Bir blog açın ve reklamlar, bağlı kuruluş pazarlaması, koçluk veya danışmanlık ile gelir elde edin.
2. Bir e-ticaret platformu , Facebook Sayfası veya Amazon hesabıyla bir çevrimiçi mağaza başlatın .
3. Toplu bir miktar para almak için borcunuzu yeniden finanse edin.
4 Odalarınızdan birini veya sahip olduğunuz bir alanı kiralayın.
5. Eşyalarınızı kiralamak için bir uygulama kullanın. Giysileriniz, bisikletiniz ve hatta arabanız gibi şeyleri kiralamak için kullanabileceğiniz birçok uygulama var.
6. Sabit bir gelir akışı yaratmak için temettü hisselerine yatırım yapın.
7. Gayrimenkullere ve kira geliri mülklerine yatırım yapın, ardından kiracı yönetimini bir mülk yönetim şirketine dış kaynak olarak verin.
8. Bir kitabı kendiniz yayınlayın ve onu Amazon’da ve web sitenizde satın.

Şu anda nasıl para kazanabilirim?

Bazı çevrimiçi para kazanma taktikleri bir gelir elde etmek için uzun zaman alırken, birçoğu hemen para kazanmanıza yardımcı olabilir. İşte birkaç seçenek:
1. Survey Junkie gibi bir şirketle anketlere katılın.
2. Bir satış hunisi açılış sayfası oluşturun ve bunu Facebook Reklamları ile tanıtın.
3. Hızlı bir şekilde gelir elde etmeye başlamak için Uber veya TaskRabbit gibi bir konser platformuna kaydolun.
4. Craigslist, Facebook Marketplace veya eBay’de artık ihtiyacınız olmayan ürünleri satın.
5. Gerçekten paraya ihtiyacınız varsa hemen kişisel bir kredi alın. (Zamanla faiz ödeyeceğiniz için bunu son çare olarak tavsiye ederim).
6. Dijital hizmetlerinizi çevrimiçi satmak için Fiverr gibi bir görev platformuna kaydolun.

İnternette günde nasıl 100 $ kazanabilirim?

Amacınız bilgisayarınızdan günde 100 $ kazanmaksa, pek çok seçenek vardır. İşte en iyilerinden bazıları:
1. Bir web sitesi oluşturun ve reklamlar ve bağlı kuruluş geliri yoluyla para kazanın.
2. Bir satış hunisi oluşturmak ve bir kurs veya dijital ürün satmak için bir açılış sayfası oluşturucu kullanın.
3. Bilginizi satmak için bir Udemy veya Skillshare kursu oluşturun.
4. Facebook Reklamları oluşturun ve şirketlerin size potansiyel müşteriler için ödeme yapmasını sağlayın.
5. Serbest yazar veya editör olun.

Nasıl haftada 100 dolar kazanabilirim?

Her hafta küçük bir gelir elde etmek istiyorsanız, en iyi yollardan bazıları serbest meslek sahibi olmak ve hizmetlerinizi satmaktır. Bunlar; yazma, sosyal medya yönetimi, dijital pazarlama danışmanlığı, sanal asistan olma ve daha fazlası olabilir.

Çevrimiçi olarak nasıl gerçek para kazanabilirim?

Çevrimiçi gerçek para kazanmanın en iyi yolu bir blog başlatmak ve hızlı kar elde etmek değil, uzun vadeli başarı için kendinizi ayarlamaktır. Reklamlar için ödeme yaparak hızlı bir şekilde trafik elde etmek yerine, sitenize ücretsiz trafik çekmek için uzun vadeli bir SEO ve içerik stratejisi geliştirin. Ardından, içeriğinize bağlı kuruluş bağlantıları ekleyerek para kazanın.

Nasıl bedava para kazanabilirsiniz?

Günlük yaşamınızda halihazırda yaptığınız şeyleri yapmaktan bedava para kazanmak istiyorsanız, birçok olasılık vardır. İşte favorilerimden bazıları:
1. Yatırımlarınızda bonuslar elde etmek için bir mikro yatırım uygulaması kullanın.
2. Zaten satın almayı planladığınız şeylerden tasarruf etmek için Honey gibi bir kupon sitesi veya araç çubuğu kullanın.
3. eBates’e kaydolun ve 10 $ imza bonusu kazanın.
4. Nakit parayla değiştirebileceğiniz puanlar kazanmak için bir ödül kredi kartı kullanın.
5. Oturmuş gibi bir uygulama ile rezervasyon yaptırın. restoran satın alımlarında% 30’a kadar tasarruf etmek.
6. Banka bonusu almak için bankanızdan bir teklif için kaydolun.
7. Yerel perakendecilerde indirim almak için MyPoints gibi bir site kullanın.

Gelecek İçin Son Düşünceler.

Artık, bu yıl ve sonrasında çevrimiçi para kazanmanın gelecekteki 21 yolunu biliyorsunuz. Satış ortaklığı yaparak, fiziksel veya dijital ürünler satarak veya eşyalarınızı kiralayarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bilgiyi paylaşmak, videolar yapmak, bir uygulamayı yazmak ve kodlamak, hamuru tırmıklamak ve satış yapmak için daha harika seçeneklerdir.

Hatta sanal bir asistan yardımıyla kendi şirketinizi kurabilir veya yatırımlar yoluyla servetinizi artırabilirsiniz.

Elbette, en büyük başarı için, bu isteğe bağlı ekonomide değer sağlamanız ve en son teknolojide kalmanız gerekir. Benzersiz satış noktanızı bulmak ve becerilerinizin değerini nasıl pazarlayacağınızı öğrenmek, yarı zamanlı gelir ile milyonlarca dolar arasındaki tüm farkı yaratır.

Çevrimiçi para kazanmak için bir çok seçenek var: 

 • Uzaktan bir serbest çalışan olarak çevrimiçi para kazanmaya başlamak için bugün Flexjobs ile başlayabilirsiniz.
 • Başarılı bir podcast oluşturmak için Buzzsprout’u ücretsiz deneyin ve 20 ABD doları değerinde bir Amazon hediye kartı kazanın .
 • Tüm kanallarda çevrimiçi ürün satmayı denemek istiyorsanız Shopify’ı test edin .
 • Thinkific ile çevrimiçi bir kurs başlatıp satabilir ve bilgilerinizi tüm dünyayla paylaşabilirsiniz.
 • Veya pasif gelir elde etmeye başlamak için Airbnb ile yerinizi kiralayabilirsiniz .

Hangi gelecek yöntemi seçeceksiniz?

Benzer Yazılar